NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 345 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.
Zsellértelkes Vrij
Jo szar is volt.voltak mar valaha csoportban?
YoungZeeZee
biztosan nem, csak Európa az egyetlen kontinens, ahonnan lehet 2 csapat egy csoportban, és az a 2 is egy maximum érték
zacknorb
82-Ben a 2.csoportkörben lett 0-0 ha jól emlékszem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
ja 20!!!! oraval a meccs utan raktak ki egy felvetelt egy olyan dologrol, amirol a meccsen kellett volna, es minden mas meccsn hasonlo szituacioban ki is rakjak. de legyen kint, kulonosebben nem erdekel mar.

engem oszinten szolva egyaltalan nem izgat, hogy most Argentina, Franciaorszag, Horvatorszag, Marokko jnyer vegul, es nem en kezdtem ezt az egesz birozast, leirtam a velemenyem, hogy en hogyan lattam a tegnapi meccset meg aztan JC tett fel egy kerdest az egesz VBrol, amire leirtam reszleteket.
visszaolvashatod az egesz esti meccskovetest, nem irtam semmit a birokrol akkor sem. megmondom oszinten a kovetkezetesseg zavar a legjobban pl az argentin esemenyekkel. tobb olyan tizit kaptak ezen a VBn, amit mas csapatok nem kaptak meg.

de jo lenne, ha egyszer erdemben is akkor hozzaszolnal a fenti dolgokhoz, leirnad a velemenyed mivel nem ertesz egyet.
csebi
Szívesen megosztom veled a véleményem, először általánosságban: a VAR bevezetésével jelentősen csökkent a kulcspillanatokban a hibák száma. A játék azonban annyira felgyorsult, hogy lehetetlen akár utólag is egyértelmű döntéseket hozni egy-egy esetről.

Lásd például a tegnapi büntetőt. Volt kontakt a tizenhatoson belül, a kapus nem tudott elugrani a csatár előtt. Szerintem ez nem büntető, a bíró szerint viszont igen. Ettől függetlenül nem kiabálok csalást és összeesküvéselméleteket sem gyártok, hanem elfogadom, hogy én engedem a fizikaibb játékot, az adott spori meg nem.

Az összes többi esetről is ez a véleményem, amit felsoroltál.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Azt nem értem miért írtok néhányan olyat, hogy tolják az argokat?
A tegnapi meccsen a bírónak kellett volna kapura lőni a horvátok helyett? Mezőnyben oké, sok a kétes szitu, de hogy a 80.percben találj először kaput, az kinek a hibája? A sporié?
Vagy a hollandok? Akik szintén 82.percig szart sem csináltak?
Inkább azt mondanám nem következetesek a bírók, és sokszor össze - vissza vagy egyáltalán nem fújnak…
De hogy kell elképzelni az argentin csapat “tolását?” Mexikó nem vette komolyan? A lengyelek sem egy rossz csapat, nem tették oda talán magukat? Kiállított a bíró 3 ellenfelet hogy az argóknak könnyebb legyen?
Vagy a katariak azért fizettek az összes bírónak hogy szarul vezessék a meccseket?
Nincs rajtam szem ellenző, Messi iszonyat mennyiségű szituációban szent tehén, ha dobja magát már fújnak, és igazatok is lenne, ha szarul játszana, de most végre, hosszú évek után látom hogy akar, küzd és tud is.
Nincs ilyen hogy megérdemli vagy sem… tegyen meg érte mindent a döntőben. Ha megnyeri, sportszerű keretek között, akkor megérdemli.
jobbágy#JC6
azert nezzuk vegig a meccseket:
Szaud-Arabia: tok velemenyes tizenegyes, de oke adjak meg. Viszont csak en tudnek mutatni kb 5 hasonlo esetet Rudigeren a japan meg spanyol meccseken, amikre meg nem adtak tizit. nyilvan van kb hasonlo 5 eset minden masik csapatnak, de vhogy azokra nem adtak tiziket.
Lengyelorszag: egy elet-halal meccsen (ugye ha argentina nem nyer, akkor kiesik) 0-0nal megitelnek egy tizenegyest javukra, ami rohadtul nem volt az.
Holland meccs: remelem ezt nem kell magyarazni. Messi elmaradt sarga, Paredes csak 5 perc alatt osszecsuszott 2-3 pirosat, vegul osszesen 1 sargat kapott nagy nehezen stb. es nem az nem indok, hogy a hollandoknak is kellett volna adni pirosat. A FIFA nyilvan nem engedhette meg maganak, hogy Messi nem jatszik az elodontoben, ezert is maradt el az elso Messi sarga.
tegnapi meccsrol meg leirtam korabban, hogy mik voltak a problemak Rizzoli tenykedesevel. nyilvan a 3-0 miatt mki legyinthet meg stb, de igen is sokat szamitott, hogy milyen szellemben fujta a meccset, es mennyire argentina fele lejtett a megitelese.
csebi
Megint a bírók? A Németország-Japán meccsen végül is kint volt a labda?
Szokol
ja 20!!!! oraval a meccs utan raktak ki egy felvetelt egy olyan dologrol, amirol a meccsen kellett volna, es minden mas meccsn hasonlo szituacioban ki is rakjak. de legyen kint, kulonosebben nem erdekel mar.

engem oszinten szolva egyaltalan nem izgat, hogy most Argentina, Franciaorszag, Horvatorszag, Marokko jnyer vegul, es nem en kezdtem ezt az egesz birozast, leirtam a velemenyem, hogy en hogyan lattam a tegnapi meccset meg aztan JC tett fel egy kerdest az egesz VBrol, amire leirtam reszleteket.
visszaolvashatod az egesz esti meccskovetest, nem irtam semmit a birokrol akkor sem. megmondom oszinten a kovetkezetesseg zavar a legjobban pl az argentin esemenyekkel. tobb olyan tizit kaptak ezen a VBn, amit mas csapatok nem kaptak meg.

de jo lenne, ha egyszer erdemben is akkor hozzaszolnal a fenti dolgokhoz, leirnad a velemenyed mivel nem ertesz egyet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Azt nem értem miért írtok néhányan olyat, hogy tolják az argokat?
A tegnapi meccsen a bírónak kellett volna kapura lőni a horvátok helyett? Mezőnyben oké, sok a kétes szitu, de hogy a 80.percben találj először kaput, az kinek a hibája? A sporié?
Vagy a hollandok? Akik szintén 82.percig szart sem csináltak?
Inkább azt mondanám nem következetesek a bírók, és sokszor össze - vissza vagy egyáltalán nem fújnak…
De hogy kell elképzelni az argentin csapat “tolását?” Mexikó nem vette komolyan? A lengyelek sem egy rossz csapat, nem tették oda talán magukat? Kiállított a bíró 3 ellenfelet hogy az argóknak könnyebb legyen?
Vagy a katariak azért fizettek az összes bírónak hogy szarul vezessék a meccseket?
Nincs rajtam szem ellenző, Messi iszonyat mennyiségű szituációban szent tehén, ha dobja magát már fújnak, és igazatok is lenne, ha szarul játszana, de most végre, hosszú évek után látom hogy akar, küzd és tud is.
Nincs ilyen hogy megérdemli vagy sem… tegyen meg érte mindent a döntőben. Ha megnyeri, sportszerű keretek között, akkor megérdemli.
jobbágy#JC6
azert nezzuk vegig a meccseket:
Szaud-Arabia: tok velemenyes tizenegyes, de oke adjak meg. Viszont csak en tudnek mutatni kb 5 hasonlo esetet Rudigeren a japan meg spanyol meccseken, amikre meg nem adtak tizit. nyilvan van kb hasonlo 5 eset minden masik csapatnak, de vhogy azokra nem adtak tiziket.
Lengyelorszag: egy elet-halal meccsen (ugye ha argentina nem nyer, akkor kiesik) 0-0nal megitelnek egy tizenegyest javukra, ami rohadtul nem volt az.
Holland meccs: remelem ezt nem kell magyarazni. Messi elmaradt sarga, Paredes csak 5 perc alatt osszecsuszott 2-3 pirosat, vegul osszesen 1 sargat kapott nagy nehezen stb. es nem az nem indok, hogy a hollandoknak is kellett volna adni pirosat. A FIFA nyilvan nem engedhette meg maganak, hogy Messi nem jatszik az elodontoben, ezert is maradt el az elso Messi sarga.
tegnapi meccsrol meg leirtam korabban, hogy mik voltak a problemak Rizzoli tenykedesevel. nyilvan a 3-0 miatt mki legyinthet meg stb, de igen is sokat szamitott, hogy milyen szellemben fujta a meccset, es mennyire argentina fele lejtett a megitelese.
csebi
Megint a bírók? A Németország-Japán meccsen végül is kint volt a labda?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan

deyell
szerintem csak meg akarja dugatni magát
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645

choose life
több mint 1 éve
csipkelli 3 990
A lengyel-argentin meccsen is hasonló 11-es volt. A szabályok szerint beleköthetetlen!
Hova megy a labda? Kit érdekel? Fault, 11-es, viszlát!
A lesek egy részénél semmilyen előnyt nem szerez a lesen lévő játékos. Ott sincs mérlegelés.
Következtetés: 16-oson belül csak okosan, különben marad a sírás.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Azt nem értem miért írtok néhányan olyat, hogy tolják az argokat?
A tegnapi meccsen a bírónak kellett volna kapura lőni a horvátok helyett? Mezőnyben oké, sok a kétes szitu, de hogy a 80.percben találj először kaput, az kinek a hibája? A sporié?
Vagy a hollandok? Akik szintén 82.percig szart sem csináltak?
Inkább azt mondanám nem következetesek a bírók, és sokszor össze - vissza vagy egyáltalán nem fújnak…
De hogy kell elképzelni az argentin csapat “tolását?” Mexikó nem vette komolyan? A lengyelek sem egy rossz csapat, nem tették oda talán magukat? Kiállított a bíró 3 ellenfelet hogy az argóknak könnyebb legyen?
Vagy a katariak azért fizettek az összes bírónak hogy szarul vezessék a meccseket?
Nincs rajtam szem ellenző, Messi iszonyat mennyiségű szituációban szent tehén, ha dobja magát már fújnak, és igazatok is lenne, ha szarul játszana, de most végre, hosszú évek után látom hogy akar, küzd és tud is.
Nincs ilyen hogy megérdemli vagy sem… tegyen meg érte mindent a döntőben. Ha megnyeri, sportszerű keretek között, akkor megérdemli.
jobbágy#JC6
azert nezzuk vegig a meccseket:
Szaud-Arabia: tok velemenyes tizenegyes, de oke adjak meg. Viszont csak en tudnek mutatni kb 5 hasonlo esetet Rudigeren a japan meg spanyol meccseken, amikre meg nem adtak tizit. nyilvan van kb hasonlo 5 eset minden masik csapatnak, de vhogy azokra nem adtak tiziket.
Lengyelorszag: egy elet-halal meccsen (ugye ha argentina nem nyer, akkor kiesik) 0-0nal megitelnek egy tizenegyest javukra, ami rohadtul nem volt az.
Holland meccs: remelem ezt nem kell magyarazni. Messi elmaradt sarga, Paredes csak 5 perc alatt osszecsuszott 2-3 pirosat, vegul osszesen 1 sargat kapott nagy nehezen stb. es nem az nem indok, hogy a hollandoknak is kellett volna adni pirosat. A FIFA nyilvan nem engedhette meg maganak, hogy Messi nem jatszik az elodontoben, ezert is maradt el az elso Messi sarga.
tegnapi meccsrol meg leirtam korabban, hogy mik voltak a problemak Rizzoli tenykedesevel. nyilvan a 3-0 miatt mki legyinthet meg stb, de igen is sokat szamitott, hogy milyen szellemben fujta a meccset, es mennyire argentina fele lejtett a megitelese.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Régen volt az a koreiai vb hogy emlékezzünk rá mit jelent ha valakinek lejt a pálya 😀 😀 😀 😉
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
Azt nem értem miért írtok néhányan olyat, hogy tolják az argokat?
A tegnapi meccsen a bírónak kellett volna kapura lőni a horvátok helyett? Mezőnyben oké, sok a kétes szitu, de hogy a 80.percben találj először kaput, az kinek a hibája? A sporié?
Vagy a hollandok? Akik szintén 82.percig szart sem csináltak?
Inkább azt mondanám nem következetesek a bírók, és sokszor össze - vissza vagy egyáltalán nem fújnak…
De hogy kell elképzelni az argentin csapat “tolását?” Mexikó nem vette komolyan? A lengyelek sem egy rossz csapat, nem tették oda talán magukat? Kiállított a bíró 3 ellenfelet hogy az argóknak könnyebb legyen?
Vagy a katariak azért fizettek az összes bírónak hogy szarul vezessék a meccseket?
Nincs rajtam szem ellenző, Messi iszonyat mennyiségű szituációban szent tehén, ha dobja magát már fújnak, és igazatok is lenne, ha szarul játszana, de most végre, hosszú évek után látom hogy akar, küzd és tud is.
Nincs ilyen hogy megérdemli vagy sem… tegyen meg érte mindent a döntőben. Ha megnyeri, sportszerű keretek között, akkor megérdemli.
több mint 1 éve
mate93 New Orleans Saints 303
kerti törpe hogy felugrott, mikor a bíró lefújta és nem lehetett húzni az időt 😊
NB2
Azért előtte ahogy négy védőt megfirkált az elég komoly volt.
warr_b
Senki sem meri igazán bántani....manager játékokokban nálam általában féléveket kihagy........
ThundersNFL a Jobbágy
visszaolvastam a tegnapit, hat te teljesen beteg vagy 😂😂😂
gondolom 16 eves lehetsz, de lehet nem kellene forumot hasznalni, mert eleg nagy szegenysegi bizonyitvanyt allitottal ki magadrol azzal a kb 40 hozzaszolassal, amiben 37ben azt firtattad miert nem torik el a labat messinek
lehet ellenszurkolni persze, de nagyon vicces azert az ilyen, amikor valaki hajduboszormenybol sir a parnajaba es kiabal a tv-vel 😊😊 ereszd ki a gozt haver, forditsd ezt az energiat valami hasznosba, menj el es szedd ossze a szemetet az utcaban 😁
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.
Zsellértelkes Vrij
Jo szar is volt.voltak mar valaha csoportban?
YoungZeeZee
biztosan nem, csak Európa az egyetlen kontinens, ahonnan lehet 2 csapat egy csoportban, és az a 2 is egy maximum érték
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
Rendben de hany kulcspasszt adott, nelkule hol lenne ez a csapat? Negy tizit lott igen de egy full atlagos csapatban O az akin minden ertelmes tamadas atmegy. Ronaldo mit csinalt a vb-n? Azert abban a Portugal csapat kicsit tobb a talent.
Konnyu beirni hogy lott 4 tizit, de ez nem erv az ellen, hogy kurvajo a vb-n.

5 gol 3 golpassz. 10 lott golbol. Ja es igen egy tizit kihagyott.
Blevi
Arról nem beszéltem, hogy ne játszana jól. Te érveltél a góljaival, én csak valamelyest árnyaltam a képet azzal hogy azért 4 tizit lőtt. Úgy Mbappé is könnyebben lőtt volna 5 gólt.
Ronaldoról meg végképp nem volt szó, elég szar VB-je volt, már amikor játszott ugyebár. Szvsz ha már felhoztad, azért nem kicsit kell ahhoz komplexusosnak lenni, hogy még Messi döntőbejutásánál is Ronaldoval kelljen foglalkozni, de lelked rajta.

A kérdésedre válaszolva fogalmam sincs hogy nélküle hol lenne a csapat, de abban biztos vagyok, hogy ma nélküle is továbbmentek volna. És azt hiszem abban is egyetértünk, hogy egyedül a holland meccs lett volna necces, mert ez az ausztrál, mexikói, szaúdi és lengyel csapat nagyon nem egy szint még a Messi nélküli Argentínával sem, a sorsolásra nem panaszkodhatnak.
eaglesmcnabb
Nincs semmilyen komplexusom. Erdekes hogy a real drukkerek a leghangosabb Messi kritikusok, ennyit a komplexusokrol 😊. Nem tudom hany meccset lattal de pld szerintem Mexiko ellen nem biztos hogy lottek volna golt nelkule. A meccsek alpjan mondom azt, hogy nem jutottak volna el ide, ha Messi nem igy jatszik. Nemcsak golokat irtam hanem azt hogy huzza a csapatot. Sorsolasrol meg annyit, hogy az Argentinnal jobb csapatok estek ki nem feltetlen vilagvero valogatottak ellen.
A kerdes tovabbra is miert faj elismerni, hogy jol jatszik? Miert kell azonnal bundat kialtani?
Blevi
Hol kiáltottam bundát? Nyugodtan idézd, ha látsz olyat az írásomban. Nem fáj elismerni, elismerem hogy jól játszik, egy szóval sem írtam hogy szar lenne a vb-n. Az elmúlt hónapban jobban játszik mint az elmúlt 2 évben bármikor.
eaglesmcnabb
Nemcsak neked szolt. Nem kell mindent magadra venni.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Mielőtt leírom a véleményem (fontos hogy ez szubjektív), részletezem a viszonyomat Messihez. Először is egy élmény hogy láthattam a karrierjét, mert egy hatalmas játékos, ahogy Roni is az volt az idei éven kívül. Nem tudok neki szurkolni, ahogy a Barkának se tudok, ennek egyik oka, az RvP piros lapos meccs a BL-ben, ami beivódott az agyamba. Amúgy se szoktam a kiemelkedő embereknek/csapatoknak szurkolni, és ebből egyedül Hamilton tudta kinőni magát ebbe a szerepbe, azt is azután hogy már szurkoltam neki. De ha megkérdeznék hogy Messi vagy CRoni, én azt mondanám egyik sem, ahogy mindkettő más profilú játékos. Ez egy toxikus vita, amiből kimaradnék.

Na most hogy ez le van tisztázva, először is a mai meccsel kezdem. A 11-es szerintem alapból egy hiba a rendszerben. A szabályok szerint adható, de Livakovic nem tud porrá válni, hanem megállt. Kosárban ezt hívják belefutásnak. És itt még azt sem mondom, hogy hirtelen amit írtam erre az esetre azzal nem értek egyet, mert tudok faszságot írni mint az angolok 2.büntetője előtt, de tartom hogy én erre nem adnék büntetőt. Erre jó példa Gabriel kezezése a Pool ellen, amire a szabályok szerint lehet azt fújni hogy nincs büntető, de ez egy faszság. Valamint ha a horvátok kaptak volna ilyen büntetőt, a közösségi médiában és a fórumon is megkergetnék a bírót mint a qrva élet.

2.: Messi szerepe a VB-n. Először is ő a csapat pátosza, akiért tudnak küzdeni a tisztelet miatt. Ha nem lenne Messi, akkor a szaúdi vereség után nem álltak volna fel, és ha tovább is jutnak, másik ágra kerültek volna, és nem hiszem hogy elődöntősök lettek volna egyeltalán.
Emellett ő a csapat étosza. Az ellenfeleknek máshogy kell játszaniuk ha ott a pályán, és limitálniuk kell amennyire ez lehetséges. Ahogy a bírok, ahogy minden sportban, itt is szoktak névre fújni. És ez nem az egyértelmű csalásban nyilvánul meg, hanem az apró döntéseken, amik segíthetnek egy csapatot. Az hogy fellép a pályára, az különbséget jelent nemcsak futball, hanem szellemi szinten is.

Szívesen várom amúgy hogy ki mit gondol erről, bennem most ez fogalmazódott meg olvasva a topikot, de ez képlékeny.
Heisman nádor
asszem nem kell tulmagyaraznom a viszonyom Messivel. nem imadtam, elismertem, hogy nagy jatekos, de sosem kedveltem, adott is erre okot, nem egyszer.

11es:nagyon ambivalens erzesem van errol. eloben teljesen annak tunt. visszajatszasbol is inkabb, mert mintha Livakovic azutan is mozdult picit a jatekos fele miutan hozzaert (nyilvan nem tudja megallitani azonnal a mozgasat). DE: a problemam ezzel, hogy bmi tortenik ez nem gol. a sracnak eselye sem lett volna a labdara, mert a vedo kozelebb volt a labdahoz. raadasul Rizzoli sem volt kovetkezetes, mert a masodik felidoban Mac Allister vagy Paredes konkretan csinalt egy kosarlabdas elzarast, ami ugyanilyen megiteles ala kellene, hogy essen, meg sem fujta le. alapvetoen ez itt a problema. egesz meccsen erezheto volt, hogy az argentinok javara fuj, ezzel vissza is igazolta, a meccs elotti felelmeimet. 0-0nal konkretan kioszthatott volna 2 argentin sargat, egyet sem tett meg (volt egy visszahuzas Kovacevicen felpalyan mikozben 3on3 volt, de maradt a horvatoknal a labda, tovabb engedte viszont mivel Kovacevic gyepre kerult, igy mar nem maradt veszelyes a szitu, es utana nem adott lapot.) plusz az is eleg vicces, hogy Kovacevic egybol sargat kap dumaert mikozben Paredes meg Mac Allister hasonlo szinten reklamaltak 2-0nal tizirt Gvardiolon, es semmi. egyszeruen Rizzoli nem egyenlo mertekben itelte meg a helyzeteket mig szoros volt aztan a vegen Otamendi is olyanert kapott sargat, amiert az elso felidoben egyszer sem adott, pedig volt par olyan. nyilvan konnyebben kiadta mar akkor a sargat, mert eldolt plusz igy kozmetikazott a statisztikan. kb mintha vizilabdaban az elso harom negyedben megfujjak egyik csapatnak a palyat az elhuz 6-7 gollal, es az utolso negyedben kihozzak dontentlen kozelire a kiallitasokat, amikor mar mindegy ...

Messi: azert tegnap Messi elemeben volt el kell ismerni. nyilvan nem mutat jol ez a 5/4 mutato, meg a nagyon konnyen befujt argentin tizenegyesek, de hat ezt lehetett tudni a VB elott, hogy a katariak addig fogjak tolni Messit, amig csak lehet. nem veletlenul tettem Messit golkiralyra ... de tegnap jo volt, nem csak a 3. gol elott, hanem az egesz meccsen. elkepesztoen jo kartyakat osztogatott. tamadasepitesben kivette a reszet. raadasul megmutatta, hogy milyen csapatember, mert engedte, hogy Dybala is fenn legyen vele egyutt (bar aztan meg Modricnak is elobb passzolt, mint neki 😊 ). nyilvan ezek utan szinte bmi tortenik, o lesz az MVP, es meg kell mondanom, hogy ha valasztanom kellene, hogy o vagy Mbappe, picit hajlok arra, hogy inkabb Messi erdemelne meg jobban, pedig eddig Griezmann VBje kellene, hogy legyen, de hat 2014ben sem Thomas Muller lett az MVP annak ellenere, hogy magasan o erdemelte volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.
Zsellértelkes Vrij
Jo szar is volt.voltak mar valaha csoportban?
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Messi négy Copa America döntőből csak egyet nyert meg, igaz tavaly az utolsót. Vb döntőből eddig egy elbukott van neki.
warr_b
És C. Ronaldo? Ő hány Copa America döntőt nyert meg? Jó reggelt.
vpi
Jó, de Messi se nyert még EB-t, pedig Argentína ott is rendre titkos esélyes!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Messi négy Copa America döntőből csak egyet nyert meg, igaz tavaly az utolsót. Vb döntőből eddig egy elbukott van neki.
warr_b
És C. Ronaldo? Ő hány Copa America döntőt nyert meg? Jó reggelt.

Szerkesztette: vpi
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Akkor én is 😊
1. Én azért nem szeretem Messit, mert mindig is Realos voltam. De azt én is elismerem, hogy az idei VB-n nyújtja azt amiért az ember elismerheti. Viszont én emlékszem mikor ő állította össze a csapatot, mindenbe beledumált, talán 2012-ben volt az, hogy ő miatta kimaradt 1-2 iszonyat jó ember pedig az a csapat mocskos jó lett volna úgy. Ez az argentin csapat talán az elmúlt 20 év leggyengébbje, az utolsó 2 meccsen a semmiből jöttek a góljaik, amiket utána megőriztek vagy tizikkel továbbmentek. Jah és persze ha gólkirály lesz, kiröhögöm, hogy ennyi tizivel teszi 😊
2. Tegnapi tizi: huhhh nehéz, mert persze belerohant az ember, de a kapus miatt nem is tudott továbbmenni, ami egy full 100-as gólhelyzet lehetett volna. Ezt inkább adják meg, azt mondom.
3. Nem is értettem a tegnapi horvát taktikát, mi a rákért nyíltak így ki??? Nekik tolni kellett volna a bunkert, aztán abból 2-3 kontra. Kár érte, mert elég unalmas elődöntőt kaptunk így.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
Rendben de hany kulcspasszt adott, nelkule hol lenne ez a csapat? Negy tizit lott igen de egy full atlagos csapatban O az akin minden ertelmes tamadas atmegy. Ronaldo mit csinalt a vb-n? Azert abban a Portugal csapat kicsit tobb a talent.
Konnyu beirni hogy lott 4 tizit, de ez nem erv az ellen, hogy kurvajo a vb-n.

5 gol 3 golpassz. 10 lott golbol. Ja es igen egy tizit kihagyott.
Blevi
Arról nem beszéltem, hogy ne játszana jól. Te érveltél a góljaival, én csak valamelyest árnyaltam a képet azzal hogy azért 4 tizit lőtt. Úgy Mbappé is könnyebben lőtt volna 5 gólt.
Ronaldoról meg végképp nem volt szó, elég szar VB-je volt, már amikor játszott ugyebár. Szvsz ha már felhoztad, azért nem kicsit kell ahhoz komplexusosnak lenni, hogy még Messi döntőbejutásánál is Ronaldoval kelljen foglalkozni, de lelked rajta.

A kérdésedre válaszolva fogalmam sincs hogy nélküle hol lenne a csapat, de abban biztos vagyok, hogy ma nélküle is továbbmentek volna. És azt hiszem abban is egyetértünk, hogy egyedül a holland meccs lett volna necces, mert ez az ausztrál, mexikói, szaúdi és lengyel csapat nagyon nem egy szint még a Messi nélküli Argentínával sem, a sorsolásra nem panaszkodhatnak.
eaglesmcnabb
Nincs semmilyen komplexusom. Erdekes hogy a real drukkerek a leghangosabb Messi kritikusok, ennyit a komplexusokrol 😊. Nem tudom hany meccset lattal de pld szerintem Mexiko ellen nem biztos hogy lottek volna golt nelkule. A meccsek alpjan mondom azt, hogy nem jutottak volna el ide, ha Messi nem igy jatszik. Nemcsak golokat irtam hanem azt hogy huzza a csapatot. Sorsolasrol meg annyit, hogy az Argentinnal jobb csapatok estek ki nem feltetlen vilagvero valogatottak ellen.
A kerdes tovabbra is miert faj elismerni, hogy jol jatszik? Miert kell azonnal bundat kialtani?
Blevi
Hol kiáltottam bundát? Nyugodtan idézd, ha látsz olyat az írásomban. Nem fáj elismerni, elismerem hogy jól játszik, egy szóval sem írtam hogy szar lenne a vb-n. Az elmúlt hónapban jobban játszik mint az elmúlt 2 évben bármikor.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Messi négy Copa America döntőből csak egyet nyert meg, igaz tavaly az utolsót. Vb döntőből eddig egy elbukott van neki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Annyira bírlak titeket.
Nem olvastam vissza mindent, de ez óriási 😃
5 lőtt gólból 4 tizi. Ok
Aztán… a sorsolás… 😃 zseniális 😄
Megnyeretik a törpével, hiszem csak ez hiányzik neki, maffia az egész!
😃
Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy sokan innen bármit is elismerjenek. Hollandok ellen zseniális passz, horvátok ellen pedig a harmadik gól előtti játéka, nos, ezekre nincsenek szavak. Ha kellett, villant egyet.
Ez mellett a mezőnymunkája sem utolsó, attól függetlenül hogy míg a csapattársai 9-11 km-t futnak, ő ötöt 😃 de ha kell, ott van.
A szaudiak biztos továbbpasszolták nekik a kocsikat, a rivális Mexikó nem tehetett arról, hogy nem voltak a toppon, a lengyeleknek meg mindegy volt a meccs… blablabla.

Kifogás az utálatra mindig lesz.
jobbágy#JC6
A felszopás mellé kell a köpködés is, a nyál, hogy hatékony legyen, csak úgy megemlítem 🙂

több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
Rendben de hany kulcspasszt adott, nelkule hol lenne ez a csapat? Negy tizit lott igen de egy full atlagos csapatban O az akin minden ertelmes tamadas atmegy. Ronaldo mit csinalt a vb-n? Azert abban a Portugal csapat kicsit tobb a talent.
Konnyu beirni hogy lott 4 tizit, de ez nem erv az ellen, hogy kurvajo a vb-n.

5 gol 3 golpassz. 10 lott golbol. Ja es igen egy tizit kihagyott.
Blevi
Arról nem beszéltem, hogy ne játszana jól. Te érveltél a góljaival, én csak valamelyest árnyaltam a képet azzal hogy azért 4 tizit lőtt. Úgy Mbappé is könnyebben lőtt volna 5 gólt.
Ronaldoról meg végképp nem volt szó, elég szar VB-je volt, már amikor játszott ugyebár. Szvsz ha már felhoztad, azért nem kicsit kell ahhoz komplexusosnak lenni, hogy még Messi döntőbejutásánál is Ronaldoval kelljen foglalkozni, de lelked rajta.

A kérdésedre válaszolva fogalmam sincs hogy nélküle hol lenne a csapat, de abban biztos vagyok, hogy ma nélküle is továbbmentek volna. És azt hiszem abban is egyetértünk, hogy egyedül a holland meccs lett volna necces, mert ez az ausztrál, mexikói, szaúdi és lengyel csapat nagyon nem egy szint még a Messi nélküli Argentínával sem, a sorsolásra nem panaszkodhatnak.
eaglesmcnabb
Nincs semmilyen komplexusom. Erdekes hogy a real drukkerek a leghangosabb Messi kritikusok, ennyit a komplexusokrol 😊. Nem tudom hany meccset lattal de pld szerintem Mexiko ellen nem biztos hogy lottek volna golt nelkule. A meccsek alpjan mondom azt, hogy nem jutottak volna el ide, ha Messi nem igy jatszik. Nemcsak golokat irtam hanem azt hogy huzza a csapatot. Sorsolasrol meg annyit, hogy az Argentinnal jobb csapatok estek ki nem feltetlen vilagvero valogatottak ellen.
A kerdes tovabbra is miert faj elismerni, hogy jol jatszik? Miert kell azonnal bundat kialtani?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 345 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mielőtt leírom a véleményem (fontos hogy ez szubjektív), részletezem a viszonyomat Messihez. Először is egy élmény hogy láthattam a karrierjét, mert egy hatalmas játékos, ahogy Roni is az volt az idei éven kívül. Nem tudok neki szurkolni, ahogy a Barkának se tudok, ennek egyik oka, az RvP piros lapos meccs a BL-ben, ami beivódott az agyamba. Amúgy se szoktam a kiemelkedő embereknek/csapatoknak szurkolni, és ebből egyedül Hamilton tudta kinőni magát ebbe a szerepbe, azt is azután hogy már szurkoltam neki. De ha megkérdeznék hogy Messi vagy CRoni, én azt mondanám egyik sem, ahogy mindkettő más profilú játékos. Ez egy toxikus vita, amiből kimaradnék.

Na most hogy ez le van tisztázva, először is a mai meccsel kezdem. A 11-es szerintem alapból egy hiba a rendszerben. A szabályok szerint adható, de Livakovic nem tud porrá válni, hanem megállt. Kosárban ezt hívják belefutásnak. És itt még azt sem mondom, hogy hirtelen amit írtam erre az esetre azzal nem értek egyet, mert tudok faszságot írni mint az angolok 2.büntetője előtt, de tartom hogy én erre nem adnék büntetőt. Erre jó példa Gabriel kezezése a Pool ellen, amire a szabályok szerint lehet azt fújni hogy nincs büntető, de ez egy faszság. Valamint ha a horvátok kaptak volna ilyen büntetőt, a közösségi médiában és a fórumon is megkergetnék a bírót mint a qrva élet.

2.: Messi szerepe a VB-n. Először is ő a csapat pátosza, akiért tudnak küzdeni a tisztelet miatt. Ha nem lenne Messi, akkor a szaúdi vereség után nem álltak volna fel, és ha tovább is jutnak, másik ágra kerültek volna, és nem hiszem hogy elődöntősök lettek volna egyeltalán.
Emellett ő a csapat étosza. Az ellenfeleknek máshogy kell játszaniuk ha ott a pályán, és limitálniuk kell amennyire ez lehetséges. Ahogy a bírok, ahogy minden sportban, itt is szoktak névre fújni. És ez nem az egyértelmű csalásban nyilvánul meg, hanem az apró döntéseken, amik segíthetnek egy csapatot. Az hogy fellép a pályára, az különbséget jelent nemcsak futball, hanem szellemi szinten is.

Szívesen várom amúgy hogy ki mit gondol erről, bennem most ez fogalmazódott meg olvasva a topikot, de ez képlékeny.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz