Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Nah még jövőhéten kell pfoná baszni a Leedset és remélni, hogy a West Ham kikap az Arsenáltól és akkor páholy.
Sixo
Nem találok szavakat a mai Spurs produkcióra, max annyit tudok belekötni, hogy játék képe alapján nem 1 gólnak kéne közte lennie, és még egy ilyen Villa ellen se sikerült hozni a clean sheetet.

Amúgy a Leeds kereken két hónapja nem kapott ki bajnokin. Nem lesz egyszerű. De ha az a meccs megvan, akkor már nyugodtabb leszek.
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 251 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
albán kettőben volt egy bundás izgi meccs
 www.flashscore.com/match/football/apolonia-fier-61k9O7hC/burreli-WrmwREKs/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah még jövőhéten kell pfoná baszni a Leedset és remélni, hogy a West Ham kikap az Arsenáltól és akkor páholy.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt muszáj volt azt az egy gól benyelni 😏 de legalább a saját kezünkben a sorsunk. Leeds kötelező ès aztán meglássuk 🙂
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Ez az Újpest öcsém.
Csilliárdokért idehozzák Dárdájt, aki elég komoly lejtmenetben van pár éve, meg a haverját, Szélesit, plusz pár ismerős arcot és a megváltást várják tőle.
Zseniális az egész, ami megy a IV. kerületben..
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 057 — Whoops, looks like something went wrong.
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.
Stez
Nagyon durva mennyire megváltoztak a viszonyok, tabella elején Brighton, Brentford, Bournemouth, pár éve (5-10) kb sehol nem voltak, max champo.
Raider89
A Brighton amugy az elmult ot evben az egyik legstabilabb kozepcsapat, es szubjektiv, de szerintem minden evben kb az ot legszebb focit jatszo csapata kozott van.

De igen, szepen stabilizaltak a helyuket ezek a kisebb csapatok, mikozben a nagy multu klubok kozul meg egy csomo lecsuszott.
Stez
Igen, én nagyon csipem őket, sokszor meg is szopattak minket, de én a Bournemoutht meg a Brightont is szívesen szoktam nézni. Az meg peldas ahogyan eljutottak idaig, meg ez a modell amit alkalmaznak. Igazából a Brentford miatt írtam az 5-10 évet, hogy nem voltak "sehol".
Raider89
nyilván van előnye a tradicionális kluboknak hogy ott vannak mer marketing meg minden
de azért a BBB trió pont mutatja hogy nem kell Forest-Newcastle hagyomány és pénz ahhoz hogy sikereket érhess el

nekem pl hiába a média felhajtás a Wrexham is pozitív lenne ha feljutna
Negritis, a vajda
A Wrexham nagy sztori lenne, de amugy szerintem husz pontjuk nem lenne. Reynoldsek komolyan veszik ezt, de azert ok evekig kolcsonbe hozogattak jatekosokat, most a Champora meg 3-5-7-10 millioert hoztak par jatekost, de erted, egy PL-re mar el kellene koltened egybol 150-200 milliot, mert a Wrexham mar az is csucs, hogy eljutott idaig, de realisan ez a keret kb. kieses ellen kuzdo kellene, hogy legyen, szoval igazabol a Champo top10 szintjet sem eri el ertekben. A PL meg meg ehhez kepest is oriasi ugras.

En azt nem latom azert Reynoldsekban, hogy tenyleg nekimennenek egy ilyen epitkezesnek, max olyasmit neznek ki, amit az Ipswich csinalt a feljutaskor, hogy egy rakat jatekost hozott kolcsonbe a nagyobb klubok padjarol, akiknek nem lenne eselyuk jatszani amugy sokat, meg ilyen 8-10-13 milliokert hoztak meg par jatekost, de mar egybol a szezon elejen ugy nezett ki a keret, hogy tudtad, hogy fixen egy evig lesznek fent, meg nincsenek is meg a PL-hez szukseges korulmenyek. Kicsit olyanok voltak, mint az NB I-ben iden a Kazincbarcika, meg maguk is megmondtak az elejen, hogy mar az is csoda lesz, ha meccset nyernek, es csak elvezik azt az evet. A Wrexhambol is ennyit neznek ki. Persze poen lenne, meg orulet lenne ott, nagyon jol toljak a marketinget, de nem lenne komolyan veheto csapat a bajnoksag szintjehez merve.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.
Stez
Nagyon durva mennyire megváltoztak a viszonyok, tabella elején Brighton, Brentford, Bournemouth, pár éve (5-10) kb sehol nem voltak, max champo.
Raider89
A Brighton amugy az elmult ot evben az egyik legstabilabb kozepcsapat, es szubjektiv, de szerintem minden evben kb az ot legszebb focit jatszo csapata kozott van.

De igen, szepen stabilizaltak a helyuket ezek a kisebb csapatok, mikozben a nagy multu klubok kozul meg egy csomo lecsuszott.
Stez
Igen, én nagyon csipem őket, sokszor meg is szopattak minket, de én a Bournemoutht meg a Brightont is szívesen szoktam nézni. Az meg peldas ahogyan eljutottak idaig, meg ez a modell amit alkalmaznak. Igazából a Brentford miatt írtam az 5-10 évet, hogy nem voltak "sehol".
Raider89
nyilván van előnye a tradicionális kluboknak hogy ott vannak mer marketing meg minden
de azért a BBB trió pont mutatja hogy nem kell Forest-Newcastle hagyomány és pénz ahhoz hogy sikereket érhess el

nekem pl hiába a média felhajtás a Wrexham is pozitív lenne ha feljutna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.
Stez
Nagyon durva mennyire megváltoztak a viszonyok, tabella elején Brighton, Brentford, Bournemouth, pár éve (5-10) kb sehol nem voltak, max champo.
Raider89
A Brighton amugy az elmult ot evben az egyik legstabilabb kozepcsapat, es szubjektiv, de szerintem minden evben kb az ot legszebb focit jatszo csapata kozott van.

De igen, szepen stabilizaltak a helyuket ezek a kisebb csapatok, mikozben a nagy multu klubok kozul meg egy csomo lecsuszott.
Stez
Igen, én nagyon csipem őket, sokszor meg is szopattak minket, de én a Bournemoutht meg a Brightont is szívesen szoktam nézni. Az meg peldas ahogyan eljutottak idaig, meg ez a modell amit alkalmaznak. Igazából a Brentford miatt írtam az 5-10évet, hogy nem voltak "sehol".

Szerkesztette: Raider89



Just Win Baby!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 057 — Whoops, looks like something went wrong.
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.
Stez
Nagyon durva mennyire megváltoztak a viszonyok, tabella elején Brighton, Brentford, Bournemouth, pár éve (5-10) kb sehol nem voltak, max champo.
Raider89
A Brighton amugy az elmult ot evben az egyik legstabilabb kozepcsapat, es szubjektiv, de szerintem minden evben kb az ot legszebb focit jatszo csapata kozott van.

De igen, szepen stabilizaltak a helyuket ezek a kisebb csapatok, mikozben a nagy multu klubok kozul meg egy csomo lecsuszott.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.
Stez
Nagyon durva mennyire megváltoztak a viszonyok, tabella elején Brighton, Brentford, Bournemouth, pár éve (5-10) kb sehol nem voltak, max champo.



Just Win Baby!
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.
Stez
Dettó, bár ha kiesne a Forest, Gibbs-White elmehetne végre egy elit csapatba, ahová való.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 057 — Whoops, looks like something went wrong.
A Spurs nem akar kiesni!
iktriad
Az a baj, hogy megnezem a mezony masodik felet, es azt mondom, senkinek sem kene. Igazi tradicionalis angol klubok, amiknek ott lenne a helye mindig az elvonalban. Faj a szivem, amikor latom, hogy a West Ham is hova jutott, amikor amugy sok-sok evig olyan keretuk volt, hogy top8 szintjen volt, megis teljesen szet volt esve a csapat, akarcsak most. Nem orulnek annak sem, ha ok esnenek, de nyilvan a Spursnek vagy a Nottinghamnek sem.

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Spurs nem akar kiesni!
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Mélyíteni 2-3 helyen kell:

Kapus poszt rendben
Jobb védő szerintem erre idén nem kéne nagy pénzt költeni. Ha Kayode normális áron elérhető akkor őt próbálnám meg
Belső védőknél se csinálnék semmit
Bal Védő: Hall-ért én kinyitnám a péztárcát, B verzió Diouf

Közppálya: Tonali / Stiller ( Anderson tuti Cityhez megy) / Gallagher / de ingyen mondjuk Schlager se lenne rossz

Jobb szél: Diomande, de ő túl drága sajnos. 😕 így marad Mbuemo és Diallo
Bal szél: Cunha és Dorgu marad

Támadóközéppálya: ide kell valaki Bruno tehermentesítésére. Kulusevski, ha kiesik a Spurs? Ő tud jobb szélen és középen is játszani

Csatárposzt: Ha el tudjuk adni Höjlund-ot és Zirkzee-t akkor ide is kell valaki
Toto21
2 középpályás tuti kell mert Ugarte is menni fog hála az égnek. tchouameni állítólag mozdítható, 6- osba Mainoo mellé jó lenne. Sztárigazolás mellé csak olcsóbb jöhet szóba. Hall marhára kellene és nyissuk a bukszát érte. Cserecsatár is kell mert ma is Sesko helyett nem volt kit felrakni. Ez már így legalább 4 játékos. Lacey biztosan több szerepet fog kapni hamarosan,de szélsők is kellhetnek de ez alistámon inkább hátul van. Ja Stillert nagyon adnám én is ha idehoznánk🙂
manuszka86
Lassan fel lehet hozni Gabrielt is utánpótlásból, októberben lesz 16, brutális nagy tehetség, csatárba be lehetne néha dobni, meg Obi is talán fejlődött annyira hogy néha bekuldjuk, kéne egy veterán cserecsatar melléjük még (vmi Wood kaliber aki PL mágus).

Szerkesztette: Raider89



Just Win Baby!
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 251 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Dénes Adrián > Messi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Mélyíteni 2-3 helyen kell:

Kapus poszt rendben
Jobb védő szerintem erre idén nem kéne nagy pénzt költeni. Ha Kayode normális áron elérhető akkor őt próbálnám meg
Belső védőknél se csinálnék semmit
Bal Védő: Hall-ért én kinyitnám a péztárcát, B verzió Diouf

Közppálya: Tonali / Stiller ( Anderson tuti Cityhez megy) / Gallagher / de ingyen mondjuk Schlager se lenne rossz

Jobb szél: Diomande, de ő túl drága sajnos. 😕 így marad Mbuemo és Diallo
Bal szél: Cunha és Dorgu marad

Támadóközéppálya: ide kell valaki Bruno tehermentesítésére. Kulusevski, ha kiesik a Spurs? Ő tud jobb szélen és középen is játszani

Csatárposzt: Ha el tudjuk adni Höjlund-ot és Zirkzee-t akkor ide is kell valaki
Toto21
2 középpályás tuti kell mert Ugarte is menni fog hála az égnek. tchouameni állítólag mozdítható, 6- osba Mainoo mellé jó lenne. Sztárigazolás mellé csak olcsóbb jöhet szóba. Hall marhára kellene és nyissuk a bukszát érte. Cserecsatár is kell mert ma is Sesko helyett nem volt kit felrakni. Ez már így legalább 4 játékos. Lacey biztosan több szerepet fog kapni hamarosan,de szélsők is kellhetnek de ez alistámon inkább hátul van. Ja Stillert nagyon adnám én is ha idehoznánk🙂

Szerkesztette: manuszka86

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az a retkes kapufa is tuti Veronából lett áthozva ...

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Még 1 meccs amin le van nullába tolva az ellenfél, de hiába ha gólokra játsszák a meccset. Az a szaros labda meg csak nem akar bemenni.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
BL indulás biztosítva, ennek lehet örülni. De van itt munka nagyon sok
manuszka86
Dorgu szörnyen szállt be. Casemiro helyére kelleni fog valaki, aki kiemelkedik labdaszerzésekben és párharcokban. A védelemben pedig egy bal védő. A többihez egyenlőre nem nyúlnék.

De ha jó áron tudunk szerezni egy jobb szélsőt még akkor indulhat is a szezon. 😊

Lényeg a lényeg jövőre újra BL. 😊
Toto21
Mélyíteni kell a keretet, főleg a középpályán, idén "könnyű" volt villogni úgy hogy 1 meccs van egy héten, a kettős terhelést ez a mu nem bírná el vszinű.
Case helyett kell 1 ember + még egy középső kp kell minimum.
Ha nagyot akarunk villantani akkor mindkét szélre kell védő...
Viszont ha ez a 4-5 igazolás meglenne akkor stabilizálódhat a csapat jövője.
Álmomban leigazoljuk Tonali mellett Andersont is, Mainoo-val ezt a harmast lehetne rotálni + ha előre kell cserélni Tonali ott is játszatható.
davemayer
Mélyíteni 2-3 helyen kell:

Kapus poszt rendben
Jobb védő szerintem erre idén nem kéne nagy pénzt költeni. Ha Kayode normális áron elérhető akkor őt próbálnám meg
Belső védőknél se csinálnék semmit
Bal Védő: Hall-ért én kinyitnám a péztárcát, B verzió Diouf

Közppálya: Tonali / Stiller ( Anderson tuti Cityhez megy) / Gallagher / de ingyen mondjuk Schlager se lenne rossz

Jobb szél: Diomande, de ő túl drága sajnos. 😕 így marad Mbuemo és Diallo
Bal szél: Cunha és Dorgu marad

Támadóközéppálya: ide kell valaki Bruno tehermentesítésére. Kulusevski, ha kiesik a Spurs? Ő tud jobb szélen és középen is játszani

Csatárposzt: Ha el tudjuk adni Höjlund-ot és Zirkzee-t akkor ide is kell valaki
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 057 — Whoops, looks like something went wrong.
BL indulás biztosítva, ennek lehet örülni. De van itt munka nagyon sok
manuszka86
Dorgu szörnyen szállt be. Casemiro helyére kelleni fog valaki, aki kiemelkedik labdaszerzésekben és párharcokban. A védelemben pedig egy bal védő. A többihez egyenlőre nem nyúlnék.

De ha jó áron tudunk szerezni egy jobb szélsőt még akkor indulhat is a szezon. 😊

Lényeg a lényeg jövőre újra BL. 😊
Toto21
Mélyíteni kell a keretet, főleg a középpályán, idén "könnyű" volt villogni úgy hogy 1 meccs van egy héten, a kettős terhelést ez a mu nem bírná el vszinű.
Case helyett kell 1 ember + még egy középső kp kell minimum.
Ha nagyot akarunk villantani akkor mindkét szélre kell védő...
Viszont ha ez a 4-5 igazolás meglenne akkor stabilizálódhat a csapat jövője.
Álmomban leigazoljuk Tonali mellett Andersont is, Mainoo-val ezt a harmast lehetne rotálni + ha előre kell cserélni Tonali ott is játszatható.
davemayer
Tonali oriasi asz a palyan, csak melle pakoljatok oda 0-24 oras ugyeletet, mert epphogy letolta anno a fogadasert kapott eltiltasat, majd mar jottek a hirek, hogy azota megint fogadott, es lehet belole paraja. 😀
De amugy hihetetlenul jol tolta Angliaban is, neki tenyleg csak bebiszitter kell, aki nem engedi rosszalkodni. 🤣

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 057 — Whoops, looks like something went wrong.
Szelesi 🤣🤣🤣🤣🤣
Stez
Nem tudtam nézni, mit csinált már?
csebi
Harom percet magyarazott, hogy nem fog valaszolni a kerdesre, mert annyira ideges, nem lenne jo vege. Lattad rajta, hogy Brad Pitt-szinten adja elo magat. Majd megfejtette, hogy azert nem volt szoros a meccs, mert ok nem rugtak golt, ha rugnak, akkor nem 5-0 lett volna. 🙂

1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
BL indulás biztosítva, ennek lehet örülni. De van itt munka nagyon sok
manuszka86
Dorgu szörnyen szállt be. Casemiro helyére kelleni fog valaki, aki kiemelkedik labdaszerzésekben és párharcokban. A védelemben pedig egy bal védő. A többihez egyenlőre nem nyúlnék.

De ha jó áron tudunk szerezni egy jobb szélsőt még akkor indulhat is a szezon. 😊

Lényeg a lényeg jövőre újra BL. 😊
Toto21
Mélyíteni kell a keretet, főleg a középpályán, idén "könnyű" volt villogni úgy hogy 1 meccs van egy héten, a kettős terhelést ez a mu nem bírná el vszinű.
Case helyett kell 1 ember + még egy középső kp kell minimum.
Ha nagyot akarunk villantani akkor mindkét szélre kell védő...
Viszont ha ez a 4-5 igazolás meglenne akkor stabilizálódhat a csapat jövője.
Álmomban leigazoljuk Tonali mellett Andersont is, Mainoo-val ezt a harmast lehetne rotálni + ha előre kell cserélni Tonali ott is játszatható.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Szelesi 🤣🤣🤣🤣🤣
Stez
Nem tudtam nézni, mit csinált már?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
BL indulás biztosítva, ennek lehet örülni. De van itt munka nagyon sok
manuszka86
Dorgu szörnyen szállt be. Casemiro helyére kelleni fog valaki, aki kiemelkedik labdaszerzésekben és párharcokban. A védelemben pedig egy bal védő. A többihez egyenlőre nem nyúlnék.

De ha jó áron tudunk szerezni egy jobb szélsőt még akkor indulhat is a szezon. 😊

Lényeg a lényeg jövőre újra BL. 😊
Toto21
Tonali/Baleba?
Raider89
Tonali vagy Stiller mindenképp kéne. Valakinek a tempót diktálnia kellene hátulról. Mellé Baleba nem tudom mennyire tud visszatérni a régi formájához. 😕 De igen, talán a Castle ki fog árustítani és onnan én Tonali + Hall párost azonnal hoznám. 😊
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
azt hittem het oras a az ujpest meccs.
lemaradtam rola. jobb is 😀
a drama kesobb jo.