Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 949 — The Mathematician
Mondjuk vicces lenne ha a palace ütne el az Arsenalt a bajnoki címtől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 049 — Whoops, looks like something went wrong.
Na mondjuk azt nem lattam jonni, hogy a City egy Everton ellen bukja el a bajnoki cimet. Arteta osszerakhatja a ket kezet, odaadta a trofeat Guardiolanak, aki meg visszanyomta a kezebe. Mondjuk kemeny, ranezunk, hogy az Arsenal jatszik meg a 18., 19. es 15. helyezettel, aztan kozben ez egy tok nehez szeria, mert a WHU epp a bentmaradasert kuzd, a Burnley sima papiron, de a 16. helyen meg a Palace van, ami szinten egy baromi jo csapat egyebkent. Arteta imadkozhat, hogy a Palace az utolso korre biztositsa a bennmaradasat, es mellette bejusson a Konferencia-liga dontojebe, mert akkor egy het alatt fognak harom meccset jatszani, es akkor valoszinuleg mar leszarjak az utolso hetet, vagy ha nem, akkor is a seggukon fogjak venni a levegot.

A Citynek mondjuk sokkal nehezebb a sorsolasa, a Villanak lehet, hogy mar mindegy lesz, mert a BL-indulas igyis ugyis megvan, raadasul ha bemennek El-dontobe, az plusz egy meccs nagyon lenyeges terheles lenne nekik, a Bournemouth meg a Brentford viszont reszben epp egymassal viaskodik az europai kupaindulasert, ok nekik biztosan nem lesz tet nelkuli a City elleni meccs. Kemeny hajra lesz, jol elbaszta ezt a Man. City. 😊

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
BREAKING:
Premier League odds on Polymarket after Man City 3-3 Everton:

📈83% - Arsenal
📉17% - Man City
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Vagyis még lófasz se dőlt el, mindkét csapat megnyerheti a PL-t.
Őszentsége Sobri Jóska
És ha a Leeds ellen nem dobjuk el a kanalat akkor a MU is képben lehetne még az első helyert 😆😆 (nem sok realitással)



Just Win Baby!
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
A city szerintem el tudja engedni az fa kupát a bajnoksagert cserébe, vagy legalább amolyan B csapattal nekimenni, vagy jobban megrotalva.. pláne egy bukdácsoló Chelsea ellen aki önmagát veri meg kb minden meccsen. Az Arsenalra meg egy rohadt kemény meccs vár az atletico ellen, amiben azért egy hosszabbítás is benne van..popcorn bekeszitve.



Just Win Baby!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Vagyis még lófasz se dőlt el, mindkét csapat megnyerheti a PL-t.

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Simán játszat a kupákban mindkettő még 120 percet is, ami ilyenkor a végén szinte 1 plussz meccsel is felér.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Azért 3 nappal az FA Kupadöntő után az a jó kis Bournemouth ráadásul otthon azért simán játszhat pontokért a Sziti ellen.
Fog itt még vlsz hullatni mindkettő nagyeséllyel
ozibozi
A Brentford meccs nincs kiemelve, pedig picsanehéz lesz.

Poloska vagyok.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Azért 3 nappal az FA Kupadöntő után az a jó kis Bournemouth ráadásul otthon azért simán játszhat pontokért a Sziti ellen.
Fog itt még vlsz pontokat hullatni mindkettő nagyeséllyel

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Ez egy remek kis hajrá lesz, a West ham megszopatja az arsenalt és pontegyenlőséggel jobb gk.-el behúzza a city a végén..bár én ruhellem mindkettőt, de amekkora arca van az Arsenalnak, megérdemelnek hogy elbukják..



Just Win Baby!
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
3 nyomi védő nem lép ki a Dokura csak nézi ahogy lő.
ozibozi
Na meg pikkford alibi vetődése....



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
3 nyomi védő nem lép ki a Dokura csak nézi ahogy lő.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Drei zu drei
nagir
Kevès.....
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Drei zu drei



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Csodás" lesz, hogy a Steelers pont a Patriots pályáján lesz az NB II bajnoka vasárnap.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a nyomi szrzenalnak
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
Guardiola honnan szedte ezt a Purdue melegítőt?
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
3-2 😱



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Pápá city
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
Mindenki elég nagy pancser lesz hogy az Arsenal bajnok legyen 😀
Nomac
úgy tűnik 😀 bár elég hentes az Everton és elég gyenge a spori. De ez van. Idén úgy tűnik a (Sz)Arsenal lesz a bajnok
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 547 — balazs.t85@gmail.com
Mindenki elég nagy pancser lesz hogy az Arsenal bajnok legyen 😀
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Illetve a nEverotnnak már règ emberhátrányban kellene lennie, Beto mit keres mèg a pályán....
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
City mindent elkövetett hogy gólt lövessen a nevertonnal!
Pedig Dollarama megfogta a lehetetlent is, eddig...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉
dande2
pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
YoungZeeZee
A 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.
no
sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőn
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Igen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.
Raider89
Azért csak onnantól számítanak komoly csapatnak, amikor feljutottak az első osztályba és az akkori világ egyik legjobb Liverpoolját folyamatosan megszorítva évekig az argentin világbajnokok leigazolásával (Ricky-Rocky Villa és Osvaldo Ardiles) + Clemence bácsi
egymás után két FA kupát és Szperkupát nyertek ott, úgy hogy közben még háborúzott is a 2 ország egymással.
ozibozi
jaja. és akár Nick Hornby kedvenc csapata is lehettek volna, ha az apja nem a Highbury-be viszi el élete első meccsére.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉
dande2
pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
YoungZeeZee
A 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.
no
sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőn
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Igen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.
Raider89
Azért csak onnantól számítanak újra komoly csapatnak, amikor feljutottak az első osztályba és az akkori világ egyik legjobb Liverpoolját folyamatosan megszorítva évekig az argentin világbajnokok leigazolásával (Ricky-Rocky Villa és Osvaldo Ardiles) + Clemence bácsi
egymás után két FA kupát és Szperkupát nyertek ott, úgy hogy közben még háborúzott is a 2 ország egymással.

Szerkesztette: ozibozi