Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Mondjuk vicces lenne ha a palace ütne el az Arsenalt a bajnoki címtől
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Na mondjuk azt nem lattam jonni, hogy a City egy Everton ellen bukja el a bajnoki cimet. Arteta osszerakhatja a ket kezet, odaadta a trofeat Guardiolanak, aki meg visszanyomta a kezebe. Mondjuk kemeny, ranezunk, hogy az Arsenal jatszik meg a 18., 19. es 15. helyezettel, aztan kozben ez egy tok nehez szeria, mert a WHU epp a bentmaradasert kuzd, a Burnley sima papiron, de a 16. helyen meg a Palace van, ami szinten egy baromi jo csapat egyebkent. Arteta imadkozhat, hogy a Palace az utolso korre biztositsa a bennmaradasat, es mellette bejusson a Konferencia-liga dontojebe, mert akkor egy het alatt fognak harom meccset jatszani, es akkor valoszinuleg mar leszarjak az utolso hetet, vagy ha nem, akkor is a seggukon fogjak venni a levegot.A Citynek mondjuk sokkal nehezebb a sorsolasa, a Villanak lehet, hogy mar mindegy lesz, mert a BL-indulas igyis ugyis megvan, raadasul ha bemennek El-dontobe, az plusz egy meccs nagyon lenyeges terheles lenne nekik, a Bournemouth meg a Brentford viszont reszben epp egymassal viaskodik az europai kupaindulasert, ok nekik biztosan nem lesz tet nelkuli a City elleni meccs. Kemeny hajra lesz, jol elbaszta ezt a Man. City. 😊
1 hónapja
BREAKING: Premier League odds on Polymarket after Man City 3-3 Everton:
📈83% - Arsenal
📉17% - Man City
1 hónapja
Vagyis még lófasz se dőlt el, mindkét csapat megnyerheti a PL-t.És ha a Leeds ellen nem dobjuk el a kanalat akkor a MU is képben lehetne még az első helyert 😆😆 (nem sok realitással)
Őszentsége Sobri Jóska


Just Win Baby!
1 hónapja
A city szerintem el tudja engedni az fa kupát a bajnoksagert cserébe, vagy legalább amolyan B csapattal nekimenni, vagy jobban megrotalva.. pláne egy bukdácsoló Chelsea ellen aki önmagát veri meg kb minden meccsen. Az Arsenalra meg egy rohadt kemény meccs vár az atletico ellen, amiben azért egy hosszabbítás is benne van..popcorn bekeszitve.


Just Win Baby!
1 hónapja
Vagyis még lófasz se dőlt el, mindkét csapat megnyerheti a PL-t.
1 hónapja
Simán játszat a kupákban mindkettő még 120 percet is, ami ilyenkor a végén szinte 1 plussz meccsel is felér.
1 hónapja
Azért 3 nappal az FA Kupadöntő után az a jó kis Bournemouth ráadásul otthon azért simán játszhat pontokért a Sziti ellen.A Brentford meccs nincs kiemelve, pedig picsanehéz lesz.
Fog itt még vlsz hullatni mindkettő nagyeséllyel
ozibozi
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ez egy remek kis hajrá lesz, a West ham megszopatja az arsenalt és pontegyenlőséggel jobb gk.-el behúzza a city a végén..bár én ruhellem mindkettőt, de amekkora arca van az Arsenalnak, megérdemelnek hogy elbukják..


Just Win Baby!
1 hónapja
3 nyomi védő nem lép ki a Dokura csak nézi ahogy lő.Na meg pikkford alibi vetődése....
ozibozi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
3 nyomi védő nem lép ki a Dokura csak nézi ahogy lő.
1 hónapja
Drei zu drei

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
"Csodás" lesz, hogy a Steelers pont a Patriots pályáján lesz az NB II bajnoka vasárnap.
1 hónapja
Guardiola honnan szedte ezt a Purdue melegítőt?
1 hónapja
3-2 😱

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
Pápá city
1 hónapja
Mindenki elég nagy pancser lesz hogy az Arsenal bajnok legyen 😀úgy tűnik 😀 bár elég hentes az Everton és elég gyenge a spori. De ez van. Idén úgy tűnik a (Sz)Arsenal lesz a bajnok
Nomac
1 hónapja
Mindenki elég nagy pancser lesz hogy az Arsenal bajnok legyen 😀
1 hónapja
Illetve a nEverotnnak már règ emberhátrányban kellene lennie, Beto mit keres mèg a pályán....
1 hónapja
City mindent elkövetett hogy gólt lövessen a nevertonnal!Pedig Dollarama megfogta a lehetetlent is, eddig...
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
jaja. és akár Nick Hornby kedvenc csapata is lehettek volna, ha az apja nem a Highbury-be viszi el élete első meccsére.Azért csak onnantól számítanak komoly csapatnak, amikor feljutottak az első osztályba és az akkori világ egyik legjobb Liverpoolját folyamatosan megszorítva évekig az argentin világbajnokok leigazolásával (Ricky-Rocky Villa és Osvaldo Ardiles) + Clemence bácsiIgen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Raider89
egymás után két FA kupát és Szperkupát nyertek ott, úgy hogy közben még háborúzott is a 2 ország egymással.
ozibozi
1 hónapja
Azért csak onnantól számítanak újra komoly csapatnak, amikor feljutottak az első osztályba és az akkori világ egyik legjobb Liverpoolját folyamatosan megszorítva évekig az argentin világbajnokok leigazolásával (Ricky-Rocky Villa és Osvaldo Ardiles) + Clemence bácsiIgen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Raider89
egymás után két FA kupát és Szperkupát nyertek ott, úgy hogy közben még háborúzott is a 2 ország egymással.
Szerkesztette: ozibozi