Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
milyen pangas van 😀
YoungZeeZee
Ebből is látszik a sok divat😉
ozibozi
vagy csak senkit nem érdekel mert inkább a barátok köztöt nézi ahelyett hogy kikaparná a szemét
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 949 — The Mathematician
nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 949 — The Mathematician
Saka nem volt lesen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Csőztök
sajna nincs tévén, ingyenes stremet tudna valaki?
JC6 (Mr. Miele)
 www.viprow.co/champions-league/arsenal-vs-atletico-madrid-online-stream-1
Kampman
Benned mindig lehet bízni Kampó
(L)
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
Csőztök
sajna nincs tévén, ingyenes stremet tudna valaki?
JC6 (Mr. Miele)
 www.viprow.co/champions-league/arsenal-vs-atletico-madrid-online-stream-1
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Csőztök
sajna nincs tévén, ingyenes stremet tudna valaki?
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
A hangulat a tetőfokára hág.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
milyen pangas van 😀
YoungZeeZee
Ebből is látszik a sok divat😉
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
milyen pangas van 😀
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Micsoda koreo 😆😆 azért ennél még a Bodo Glimt is jobbat csinál..



Just Win Baby!
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!


na ez vajon hány zártkapu lesz a liláknak?

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 949 — The Mathematician
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
Duff
 x.com/i/status/2049838471229939984

 x.com/i/status/2051256824666439796
Plusz ezt is jelentené a Villa 5. és EL nyertes
zacknorb
Istenem...

Nem tudom mekkora a prize money kulonbseg a PL 4-5. hely kozott, de ha nem sok, a Villa helyeben 5. helyre palyaznek, hogy tobb angol legyen az auropai ligakban, igy ismet nagyobb eselye legyen a PL-nek az alapbol kiosztott 5 BL helyre (vagy hulyesegket mondok?).
Duff
Pár éve kétmillió fontos volt egy helyezés a PL-táblán
slowmotion
 www.nbcsports.com/soccer/news/premier-league-prize-money-how-much-is-each-table-position-worth
gondolom itt a merit számít az ilyen 2.5-3milla fontban ha jól látom az 5.-6. között tavaly és a 6.-7. is hasonló
mivel 150m+ a kiindulási alap így sztem nincs igazán releváns különbség az 5-7 között, de nyilván a BL-EL között már masszívabb a különbség

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
Duff
 x.com/i/status/2049838471229939984

 x.com/i/status/2051256824666439796
Plusz ezt is jelentené a Villa 5. és EL nyertes
zacknorb
Istenem...

Nem tudom mekkora a prize money kulonbseg a PL 4-5. hely kozott, de ha nem sok, a Villa helyeben 5. helyre palyaznek, hogy tobb angol legyen az auropai ligakban, igy ismet nagyobb eselye legyen a PL-nek az alapbol kiosztott 5 BL helyre (vagy hulyesegket mondok?).
Duff
Pár éve kétmillió fontos volt egy helyezés a PL-táblán
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
Duff
 x.com/i/status/2049838471229939984

 x.com/i/status/2051256824666439796
Plusz ezt is jelentené a Villa 5. és EL nyertes
zacknorb
Istenem...

Nem tudom mekkora a prize money kulonbseg a PL 4-5. hely kozott, de ha nem sok, a Villa helyeben 5. helyre palyaznek, hogy tobb angol legyen az auropai ligakban, igy ismet nagyobb eselye legyen a PL-nek az alapbol kiosztott 5 BL helyre (vagy hulyesegket mondok?).
Duff
Mivel átlagolva van, így nem lényeg a sok csapat (ha a Guimaraes nem bassza el, simán Portugália lenne idén a #2)

Poloska vagyok.
1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
Duff
 x.com/i/status/2049838471229939984

 x.com/i/status/2051256824666439796
Plusz ezt is jelentené a Villa 5. és EL nyertes
zacknorb
Istenem...

Nem tudom mekkora a prize money kulonbseg a PL 4-5. hely kozott, de ha nem sok, a Villa helyeben 5. helyre palyaznek, hogy tobb angol legyen az auropai ligakban, igy ismet nagyobb eselye legyen a PL-nek az alapbol kiosztott 5 BL helyre (vagy hulyesegket mondok?).
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
Duff
 x.com/i/status/2049838471229939984

 x.com/i/status/2051256824666439796
Plusz ezt is jelentené a Villa 5. és EL nyertes

Poloska vagyok.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
Duff
A Fradi.

1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Nagyjabol 58372 cikk elolvasasa utan megertettem, hogy miert is van ez (jo nagy faszsag btw), de egy valami nem vilagos. Tehat:

Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 5. helyen vegez: 6 angol csapat megy a BL-be.
Ha a Villa nyeri az EL-t es a PL-ben 1-4. helyen vegez: 5 angol csapat megy a BL-be.

De utobbi esetben, melyik csapat kapja a plusz helyet (ami a 6. angol csapatot illetne)?
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 635 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.
Stez
Mondjuk az lehet szopó, hogy ki kell kapniuk, de a másik nyer, ezért ugyanott vannak, ahol a part szakad (EL).
Sőt, a nagy vereség taktikában lemaradnak Európaról

Poloska vagyok.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
LOL
 www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/soha-nem-latott-holland-kaosz-133-meccs/blt81d66ac7c691ed20
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 049 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk valahol az is igen vicces lesz, ha netalantan az Aston Villa megnyeri az Europa-ligat, akkor a PL-ben ugy a feje tetejere allnak az europai indulasok, hogy peldaul a Brentfordnak siman lehet, hogy „ki kell kapnia” az utolso korben a Liverpooltol, mert akkor jobb kupaban indulhatnak, mintha nyernenek, es mondjuk feljebb vegeznenek egy hellyel. Teljesen wtf.

1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
gorog kiesesi rangado
az utolso percben egyenlitett buntetobol a Panszerraikosz
feliveles a vedo eleg furan tartott a karjat ugy ugrik fel (fejenel) de nem eri el a labdat, es kicsit lokik is a mogotte allo vedo ki akarja fejelni de rafejeli az elobbi jatekos kezere..bunteto. var, marad a bunteto
😀

a gorog ugy reklomalt h kozben kereszteket vetett
1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Na mondjuk azt nem lattam jonni, hogy a City egy Everton ellen bukja el a bajnoki cimet. Arteta osszerakhatja a ket kezet, odaadta a trofeat Guardiolanak, aki meg visszanyomta a kezebe. Mondjuk kemeny, ranezunk, hogy az Arsenal jatszik meg a 18., 19. es 15. helyezettel, aztan kozben ez egy tok nehez szeria, mert a WHU epp a bentmaradasert kuzd, a Burnley sima papiron, de a 16. helyen meg a Palace van, ami szinten egy baromi jo csapat egyebkent. Arteta imadkozhat, hogy a Palace az utolso korre biztositsa a bennmaradasat, es mellette bejusson a Konferencia-liga dontojebe, mert akkor egy het alatt fognak harom meccset jatszani, es akkor valoszinuleg mar leszarjak az utolso hetet, vagy ha nem, akkor is a seggukon fogjak venni a levegot.

A Citynek mondjuk sokkal nehezebb a sorsolasa, a Villanak lehet, hogy mar mindegy lesz, mert a BL-indulas igyis ugyis megvan, raadasul ha bemennek El-dontobe, az plusz egy meccs nagyon lenyeges terheles lenne nekik, a Bournemouth meg a Brentford viszont reszben epp egymassal viaskodik az europai kupaindulasert, ok nekik biztosan nem lesz tet nelkuli a City elleni meccs. Kemeny hajra lesz, jol elbaszta ezt a Man. City. 😊
Stez
Igy is minimalis az esely arra, hogy kiessen a Palace, ha a West Ham meg nem nyer a hetvegen az Arsenal ellen, akkor biztossa valik. Kozben szerintem az is szinte biztos, hogy a Palace CL dontobe megy. Ezeket figyelembe veve kb. 99%, hogy a Palace telibe fogja fosni az Arsenal elleni meccset.

A hetvegen ha nyer az Arsenal a West Ham ellen, akkor eldolt a bajnoki cim szerintem (mivel az is biztos, hogy a Burnley nem szerey pontot idegenben az Arsenal ellen). Es akkor a City idozitett benazasarol nem is beszeltunk.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Guardiola honnan szedte ezt a Purdue melegítőt?
Kampman
Stockport meccsen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 049 — Whoops, looks like something went wrong.
Kenny, az MLSZ egyaltalan nem tudott a Gomez honositasrol. Nem is erdekelhetne oket, mert magyar felmenok hijan, januari igazolaskent ugye ot ev jatek kell megszakitas nelkul Magyarorszagon, vagy hogy az orszagban eljen valaki nyolc evet, tehat o max 2031-ben lehet valogatott.

Csak azert mondom, mert reagaltak a mizeriara, fingjuk sem volt rola, a Fradi oket egyaltalan nem tajekoztatta. 😀