Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 047 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy azért megkérdezem az ittenieket, láttátok az alapszakasban az Arsenal-Bayernt?
zacknorb
Bayern gólokkal jobb nàlunk, a kérdés, h a védelmünkkel mit kezdenek.
Willie Parker
szamomra nagyon ijeszto, amilyen szinten gyilkos ez az Arsenal. teljes kieses rendszerben kaptak 2 golt, abbol egy tizenegyes egy meg Andrich. A Bayern meg ha jol jatszik akkor egy felido alatt is benyel lazan kettot, raadasul a PSG az eselyes meg mindig a parharcban.

nagyon nem gyonyoru jatek ez az Artetatol, de elkepesztoen jol felepitett taktika ez. egyertelmu, hogy ket nagyon kulonbozo koncepcio fog osszecsapni majd a dontoben akar PSG akar Bayern jut tovabb, es ebbol ritkan jon ki jol a tamado csapat. Szamomra az Arsenal az eselyese a dontonek.
csebi
Azért azt se felejtsd ki ebből hogy hány gólt kaptak az kik ellen volt. Másik ágon nem 2 gólt kaptak volna.. de mint korábban leírtam hiába írta mindenki gólokkal nyer a Bayern vagy Psg egyáltalán nem lesz sima ha egyáltalán ők nyernek
remontada
A szezonban eddig 58 meccset játszottunk, abból 32-ön nem kaptunk gólt, azért az nem rossz.
Willie Parker
BL egyenes kiesésről volt szó, ahol finoman fogalmazva sem voltak világverő offensek. Psg vagy Bayern az más lesz
remontada
A BL egyenes kieséses szakasz sorsolása egyenes következménye volt az alapszakasznak, amit megnyert a csapatom.
Ez az összefüggés a kapott ellenfelek személyével, nem a vakszerencse, mint a korábbi években, a korábbi szabályok szerint volt.
Willie Parker
De o nem azt irta, hogy nem volt szandekos, hogy a konnyebb agra kerultetek, hanem azt, hogy attol meg a masik ag sokkal nehezebb volt, es az onnan erkezo PSG/Bayern teljesen mas kavehaz lesz. Annak ellenere is, hogy utobbival az alapszakaszban jatszottatok, de azert az egy mas csapat volt.
Stez
Azért kerültünk a könnyebb ágra, mert megnyertük az alapszakaszt. A korábbi években meg lehetett volna a mákos sorsolásra fogni, az új rendszerben viszont felesleges ezzel foglalkozni.
Willie Parker
Oke. De nem ertem, mi osszefuggesben van ez azzal, amit irtam (es masok is), hogy a masik agrol erkezo tovabbjuto sokkal erosebb lesz, mint az Arsenal eddigi ellenfelei a kieses szakaszban. Ez lett leirva haromszor, te meg arra valaszolsz, hogy az Arsenal miert kerult a konnyebb agra. De ezzel szerintem senki sem foglalkozott (es nincs is ezzel semmi baj sem, egyaltalan senki sem tamadott emiatt senkit), hogy „de bezzeg konnyebb agrol”. Maximum azzal, hogy a konnyebb ag miatt viszont semmi ertelme sincs arra mutogatni, hogy peldaul nem kapott a csapat golt XY meccsen.

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
Szerintem ezen szezon óta van ekkora hate. Amiatt ahogy a játékosok viselkednek, meg ahogy játszanak. Tavalyi szezon végéig nekem semmi bajom nem volt az Arsenal-al.

Bayern is sikeres mégse utálom öket, PSG detto. Nem szívlelem egyiket se, de elismerem amit a legmagasabb szinten az asztalra leraknak.

Arsenal-nál nem ez a helyzet és szerintem nem csak én vagyok így vele.

De fordítva saját csapatomat ( United) is szidtam akkor amikor nem olyan volt a hozzáállás vagy a játék minösége.
Toto21
Kire és mire gondolsz itt?

A legutóbbi interjúban jelentette ki Arteta és Gabriel, hogy most már a szezon ezen szakaszában a BL és PL győzelem a cél. Eddig sosem beszélt róla senki, az edző mindig hárított, és Arteta kifejezetten visszafogott nyilatkozatokat ad évek óta.

A csapatban nem sok tűrhő van, talán Gabriel volt évekig nagy paraszt, de idén egészen visszafogott, nincsenek brutális belépői. Kifejezetten alattomos játékosunk nincs is, de nyilván vannak kemény emberek, mint minden csapatban (a két belső védő, Timber, Zubimendi és Calafiori talán, az olasz meg huncutságért sem megy a szomszédba). De Cuti Romero-féle alattomos faszfejek nincsenek.

Én nem látom és nem is hiszem, hogy az átlagnál többet színészkednének a játékosaink és alapvetően a játékvezetőt sem támadjuk le annyira hevesen.

Egy feszült, Simeone érzelemvezérelt, felfűtött hangulatú párharcból meg nem érdemes kiindulni, szerintem Mourinho-val, Guardiolával meg Kloppal lehet, hogy tegnap verekedett volna Cholo.
Tegnap mindkét kispad megőrült, de nem ez volt a jellemző, még a Pool és City ellen sem.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
Toto21
A PSG költségvetését ne hozzuk fel, amilyen arab pénzek ott elbújhatnak.
Másrészt a Bayern költségvetése No-ban kimagaslik, nincsen hozzá hasonló.
A PL-ben meg kb van hat-nyolc csapat, aki - ha a tulajdonos akarja, vagy az FFP lehetővé teszi - elkölt 400 milliót adott átigazolási ablakban.
Szóval megfordíthatjuk nyugodtan a gondolatmenetet, hogy az Arsenal riválisai is iszonyat pénzeket költenek, még egy Nottingham, Aston Villa és Newcastle is.
Willie Parker
jo a Dortmund meg tavaly tobbet koltott atigazolasra, mint a Bayern btw.
amiben a Bayern kiemelkedik nagyon az a payroll, de ugye ez is azert ketelu, mert a Bayernnek epp a PL miatt magasabb fizetest kell ajanlania, hogy el tudjon hozni jatekosokat. pl Diaz esete, akinel a Pool nem adta meg azt a fizut, amit a Bayern meg kifizetett.
amugy en abban sem lennek biztos, hogy sokkal masabb lenne a Bayern keret, talan 1-2 plusz jatekos lenne, mert igyis ha jol latom PL-ben masodik lenne payrollban kb feltavon a City meg Arsenal kozott.
csebi


Dortmund nem tud megvenni Kane, Olise, Diaz kalibereket.
Arról volt szó, hogy mi lenne ha a Bayern a PL-ben lenne: megsúgom, valószínűleg minden évben top3-ban lenne költés és payroll alapján is
Willie Parker
ez azert nem kis tulzas. az ugye megvan, hogy ebben a szezonban a Bayern meg a Bundasban sincs a top 3ban a koltesben ...
csebi
Nem vagytok rákényszerülve

Klub költések 2016-2025 között:

 www.transfermarkt.com/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2016&saison_id_bis=2025&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0

Arsenal 1,58 milliárd vs Bayern 1,04 milliárd, azt az 540 millió különbözetet magyarázza kb a PL és BuLi közötti árazás különbség.
A Spurs 1,47, West Ham 1,18, Newcastle 1,1, Villa 1,01, Wolves is majdnem 1 milliárdot költött, többet mint európai élcsapatok.

Szerkesztette: Willie Parker
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Arról volt szó, hogy mi lenne ha a Bayern a PL-ben lenne: megsúgom, valószínűleg minden évben top3-ban lenne költés és payroll alapján is
Willie Parker
ez azert nem kis tulzas. az ugye megvan, hogy ebben a szezonban a Bayern meg a Bundasban sincs a top 3ban a koltesben ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Amúgy azért megkérdezem az ittenieket, láttátok az alapszakasban az Arsenal-Bayernt?
zacknorb
Bayern gólokkal jobb nàlunk, a kérdés, h a védelmünkkel mit kezdenek.
Willie Parker
szamomra nagyon ijeszto, amilyen szinten gyilkos ez az Arsenal. teljes kieses rendszerben kaptak 2 golt, abbol egy tizenegyes egy meg Andrich. A Bayern meg ha jol jatszik akkor egy felido alatt is benyel lazan kettot, raadasul a PSG az eselyes meg mindig a parharcban.

nagyon nem gyonyoru jatek ez az Artetatol, de elkepesztoen jol felepitett taktika ez. egyertelmu, hogy ket nagyon kulonbozo koncepcio fog osszecsapni majd a dontoben akar PSG akar Bayern jut tovabb, es ebbol ritkan jon ki jol a tamado csapat. Szamomra az Arsenal az eselyese a dontonek.
csebi
Azért azt se felejtsd ki ebből hogy hány gólt kaptak az kik ellen volt. Másik ágon nem 2 gólt kaptak volna.. de mint korábban leírtam hiába írta mindenki gólokkal nyer a Bayern vagy Psg egyáltalán nem lesz sima ha egyáltalán ők nyernek
remontada
A szezonban eddig 58 meccset játszottunk, abból 32-ön nem kaptunk gólt, azért az nem rossz.
Willie Parker
BL egyenes kiesésről volt szó, ahol finoman fogalmazva sem voltak világverő offensek. Psg vagy Bayern az más lesz
remontada
A BL egyenes kieséses szakasz sorsolása egyenes következménye volt az alapszakasznak, amit megnyert a csapatom.
Ez az összefüggés a kapott ellenfelek személyével, nem a vakszerencse, mint a korábbi években, a korábbi szabályok szerint volt.
Willie Parker
De o nem azt irta, hogy nem volt szandekos, hogy a konnyebb agra kerultetek, hanem azt, hogy attol meg a masik ag sokkal nehezebb volt, es az onnan erkezo PSG/Bayern teljesen mas kavehaz lesz. Annak ellenere is, hogy utobbival az alapszakaszban jatszottatok, de azert az egy mas csapat volt.
Stez
Azért kerültünk a könnyebb ágra, mert megnyertük az alapszakaszt. A korábbi években meg lehetett volna a mákos sorsolásra fogni, az új rendszerben viszont felesleges ezzel foglalkozni.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
Toto21
A PSG költségvetését ne hozzuk fel, amilyen arab pénzek ott elbújhatnak.
Másrészt a Bayern költségvetése No-ban kimagaslik, nincsen hozzá hasonló.
A PL-ben meg kb van hat-nyolc csapat, aki - ha a tulajdonos akarja, vagy az FFP lehetővé teszi - elkölt 400 milliót adott átigazolási ablakban.
Szóval megfordíthatjuk nyugodtan a gondolatmenetet, hogy az Arsenal riválisai is iszonyat pénzeket költenek, még egy Nottingham, Aston Villa és Newcastle is.
Willie Parker
A fizetéseket érdemes figyelni, azért csalóka a PL, mert a kozvetitesi zsetont a csapatok a vételre forditjak, de a fizut a bevetelekbol fedezik.. ami pl. Sokkal kevesebb Newcastle/Bayern összehasonlitasban. Ezert is adott a Newcastle ennyit Woltamadeert de a Bayern jobb fizut tudott volna, de kevesebbet a Stuttgartnak. Nyilván az eladó dönt. De ezert is adnak ennyit közepes angol bajnoksagban jatszókért a kis-közép csapatok, a nap végén 40k a fizut de a ár meg 40-70M font.
sapka
Igen, de a Bayern azért ad csak kisebb fizetést, mert más a Bundesliga és a Premier League tv-s pénzelosztási rendszere.
Arról volt szó, hogy mi lenne ha a Bayern a PL-ben lenne: megsúgom, valószínűleg minden évben top3-ban lenne költés és payroll alapján is
1 hónapja
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
Toto21
A PSG költségvetését ne hozzuk fel, amilyen arab pénzek ott elbújhatnak.
Másrészt a Bayern költségvetése No-ban kimagaslik, nincsen hozzá hasonló.
A PL-ben meg kb van hat-nyolc csapat, aki - ha a tulajdonos akarja, vagy az FFP lehetővé teszi - elkölt 400 milliót adott átigazolási ablakban.
Szóval megfordíthatjuk nyugodtan a gondolatmenetet, hogy az Arsenal riválisai is iszonyat pénzeket költenek, még egy Nottingham, Aston Villa és Newcastle is.
Willie Parker
A fizetéseket érdemes figyelni, azért csalóka a PL, mert a kozvetitesi zsetont a csapatok a vételre forditjak, de a fizut a bevetelekbol fedezik.. ami pl. Sokkal kevesebb Newcastle/Bayern összehasonlitasban. Ezert is adott a Newcastle ennyit Woltamadeert de a Bayern jobb fizut tudott volna, de kevesebbet a Stuttgartnak. Nyilván az eladó dönt. De ezert is adnak ennyit közepes angol bajnoksagban jatszókért a kis-közép csapatok, a nap végén 40k a fizut de a ár meg 40-70M font.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
Nálam ez pld köszönhető a knows nevű oldalnak amit nem is értem miért szokott nekem bedobni.. az ottani kommentek meg arrogancia, úgy vannak ott a fanok akkora arccal, mintha az elmúlt 20 evben mindent megnyertek volna...na én ezért várom hogy ne nyerjenek semmit, semmi rosszindulat de kicsit nagy a kabát..
Raider89
Az itthoni futballszurkolók ilyenek minden csapatnál. Kritikán aluli ami a facebookon megy, bármelyik csapathoz köthető oldalra nézek rá.
Sebii
jaja, tenyleg kemeny, ami a Bayern csoportokban is megy otthon. ha en birozom akkor rajuk vmi kulon szo kellene.

erdekes, de pl a maltai Bayern csoport sokkal normalisabb hangnemben tolja.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
Nálam ez pld köszönhető a knows nevű oldalnak amit nem is értem miért szokott nekem bedobni.. az ottani kommentek meg arrogancia, úgy vannak ott a fanok akkora arccal, mintha az elmúlt 20 evben mindent megnyertek volna...na én ezért várom hogy ne nyerjenek semmit, semmi rosszindulat de kicsit nagy a kabát..
Raider89
Az itthoni futballszurkolók ilyenek minden csapatnál. Kritikán aluli ami a facebookon megy, bármelyik csapathoz köthető oldalra nézek rá.

Szerkesztette: Sebii
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 324 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/2026/05/06/elhunyt-meghalt-nekrolog-fazekas-laszo-futball-labdarugas-magyar-valogatott-olimpiai-bajnok-ujpesti-dozsa/

RIP Kapa


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
Nálam ez pld köszönhető a knows nevű oldalnak amit nem is értem miért szokott nekem bedobni.. az ottani kommentek meg arrogancia, úgy vannak ott a fanok akkora arccal, mintha az elmúlt 20 evben mindent megnyertek volna...na én ezért várom hogy ne nyerjenek semmit, semmi rosszindulat de kicsit nagy a kabát..



Just Win Baby!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 623
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
Szerintem ezen szezon óta van ekkora hate. Amiatt ahogy a játékosok viselkednek, meg ahogy játszanak. Tavalyi szezon végéig nekem semmi bajom nem volt az Arsenal-al.

Bayern is sikeres mégse utálom öket, PSG detto. Nem szívlelem egyiket se, de elismerem amit a legmagasabb szinten az asztalra leraknak.

Arsenal-nál nem ez a helyzet és szerintem nem csak én vagyok így vele.

De fordítva saját csapatomat ( United) is szidtam akkor amikor nem olyan volt a hozzáállás vagy a játék minösége.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
Toto21
A PSG költségvetését ne hozzuk fel, amilyen arab pénzek ott elbújhatnak.
Másrészt a Bayern költségvetése No-ban kimagaslik, nincsen hozzá hasonló.
A PL-ben meg kb van hat-nyolc csapat, aki - ha a tulajdonos akarja, vagy az FFP lehetővé teszi - elkölt 400 milliót adott átigazolási ablakban.
Szóval megfordíthatjuk nyugodtan a gondolatmenetet, hogy az Arsenal riválisai is iszonyat pénzeket költenek, még egy Nottingham, Aston Villa és Newcastle is.
Willie Parker
jo a Dortmund meg tavaly tobbet koltott atigazolasra, mint a Bayern btw.
amiben a Bayern kiemelkedik nagyon az a payroll, de ugye ez is azert ketelu, mert a Bayernnek epp a PL miatt magasabb fizetest kell ajanlania, hogy el tudjon hozni jatekosokat. pl Diaz esete, akinel a Pool nem adta meg azt a fizut, amit a Bayern meg kifizetett.
amugy en abban sem lennek biztos, hogy sokkal masabb lenne a Bayern keret, talan 1-2 plusz jatekos lenne, mert igyis ha jol latom PL-ben masodik lenne payrollban kb feltavon a City meg Arsenal kozott.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 623
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
Toto21
A PSG költségvetését ne hozzuk fel, amilyen arab pénzek ott elbújhatnak.
Másrészt a Bayern költségvetése No-ban kimagaslik, nincsen hozzá hasonló.
A PL-ben meg kb van hat-nyolc csapat, aki - ha a tulajdonos akarja, vagy az FFP lehetővé teszi - elkölt 400 milliót adott átigazolási ablakban.
Szóval megfordíthatjuk nyugodtan a gondolatmenetet, hogy az Arsenal riválisai is iszonyat pénzeket költenek, még egy Nottingham, Aston Villa és Newcastle is.
Willie Parker
A lényeg arról szól, hogy a Bundesligaban és a Ligue 1-ben nem kell akkora minöségbeli mély keret, mint a PL-ben. Más összegekben és más játékosokat vennének a csapatok.

Ezért felesleges az egész. Kivéve a legjobb 11 összehasonlítás.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 047 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy azért megkérdezem az ittenieket, láttátok az alapszakasban az Arsenal-Bayernt?
zacknorb
Bayern gólokkal jobb nàlunk, a kérdés, h a védelmünkkel mit kezdenek.
Willie Parker
szamomra nagyon ijeszto, amilyen szinten gyilkos ez az Arsenal. teljes kieses rendszerben kaptak 2 golt, abbol egy tizenegyes egy meg Andrich. A Bayern meg ha jol jatszik akkor egy felido alatt is benyel lazan kettot, raadasul a PSG az eselyes meg mindig a parharcban.

nagyon nem gyonyoru jatek ez az Artetatol, de elkepesztoen jol felepitett taktika ez. egyertelmu, hogy ket nagyon kulonbozo koncepcio fog osszecsapni majd a dontoben akar PSG akar Bayern jut tovabb, es ebbol ritkan jon ki jol a tamado csapat. Szamomra az Arsenal az eselyese a dontonek.
csebi
Azért azt se felejtsd ki ebből hogy hány gólt kaptak az kik ellen volt. Másik ágon nem 2 gólt kaptak volna.. de mint korábban leírtam hiába írta mindenki gólokkal nyer a Bayern vagy Psg egyáltalán nem lesz sima ha egyáltalán ők nyernek
remontada
A szezonban eddig 58 meccset játszottunk, abból 32-ön nem kaptunk gólt, azért az nem rossz.
Willie Parker
BL egyenes kiesésről volt szó, ahol finoman fogalmazva sem voltak világverő offensek. Psg vagy Bayern az más lesz
remontada
A BL egyenes kieséses szakasz sorsolása egyenes következménye volt az alapszakasznak, amit megnyert a csapatom.
Ez az összefüggés a kapott ellenfelek személyével, nem a vakszerencse, mint a korábbi években, a korábbi szabályok szerint volt.
Willie Parker
De o nem azt irta, hogy nem volt szandekos, hogy a konnyebb agra kerultetek, hanem azt, hogy attol meg a masik ag sokkal nehezebb volt, es az onnan erkezo PSG/Bayern teljesen mas kavehaz lesz. Annak ellenere is, hogy utobbival az alapszakaszban jatszottatok, de azert az egy mas csapat volt.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy azért megkérdezem az ittenieket, láttátok az alapszakasban az Arsenal-Bayernt?
zacknorb
Bayern gólokkal jobb nàlunk, a kérdés, h a védelmünkkel mit kezdenek.
Willie Parker
szamomra nagyon ijeszto, amilyen szinten gyilkos ez az Arsenal. teljes kieses rendszerben kaptak 2 golt, abbol egy tizenegyes egy meg Andrich. A Bayern meg ha jol jatszik akkor egy felido alatt is benyel lazan kettot, raadasul a PSG az eselyes meg mindig a parharcban.

nagyon nem gyonyoru jatek ez az Artetatol, de elkepesztoen jol felepitett taktika ez. egyertelmu, hogy ket nagyon kulonbozo koncepcio fog osszecsapni majd a dontoben akar PSG akar Bayern jut tovabb, es ebbol ritkan jon ki jol a tamado csapat. Szamomra az Arsenal az eselyese a dontonek.
csebi
Azért azt se felejtsd ki ebből hogy hány gólt kaptak az kik ellen volt. Másik ágon nem 2 gólt kaptak volna.. de mint korábban leírtam hiába írta mindenki gólokkal nyer a Bayern vagy Psg egyáltalán nem lesz sima ha egyáltalán ők nyernek
remontada
A szezonban eddig 58 meccset játszottunk, abból 32-ön nem kaptunk gólt, azért az nem rossz.
Willie Parker
BL egyenes kiesésről volt szó, ahol finoman fogalmazva sem voltak világverő offensek. Psg vagy Bayern az más lesz
remontada
A BL egyenes kieséses szakasz sorsolása egyenes következménye volt az alapszakasznak, amit megnyert a csapatom.
Ez az összefüggés a kapott ellenfelek személyével, nem a vakszerencse, mint a korábbi években, a korábbi szabályok szerint volt.
Willie Parker
Tavaly teljesen ugyanebben a lebonyolításban az 1. Liverpool a legelső egyenes kiesés párharcában a 15. kiemelt, későbbi győztes PSG-t kapta. Full random az egész, semmi köze az érdemekhez.

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Amúgy azért megkérdezem az ittenieket, láttátok az alapszakasban az Arsenal-Bayernt?
zacknorb
Bayern gólokkal jobb nàlunk, a kérdés, h a védelmünkkel mit kezdenek.
Willie Parker
szamomra nagyon ijeszto, amilyen szinten gyilkos ez az Arsenal. teljes kieses rendszerben kaptak 2 golt, abbol egy tizenegyes egy meg Andrich. A Bayern meg ha jol jatszik akkor egy felido alatt is benyel lazan kettot, raadasul a PSG az eselyes meg mindig a parharcban.

nagyon nem gyonyoru jatek ez az Artetatol, de elkepesztoen jol felepitett taktika ez. egyertelmu, hogy ket nagyon kulonbozo koncepcio fog osszecsapni majd a dontoben akar PSG akar Bayern jut tovabb, es ebbol ritkan jon ki jol a tamado csapat. Szamomra az Arsenal az eselyese a dontonek.
csebi
Azért azt se felejtsd ki ebből hogy hány gólt kaptak az kik ellen volt. Másik ágon nem 2 gólt kaptak volna.. de mint korábban leírtam hiába írta mindenki gólokkal nyer a Bayern vagy Psg egyáltalán nem lesz sima ha egyáltalán ők nyernek
remontada
A szezonban eddig 58 meccset játszottunk, abból 32-ön nem kaptunk gólt, azért az nem rossz.
Willie Parker
BL egyenes kiesésről volt szó, ahol finoman fogalmazva sem voltak világverő offensek. Psg vagy Bayern az más lesz
remontada
A BL egyenes kieséses szakasz sorsolása egyenes következménye volt az alapszakasznak, amit megnyert a csapatom.
Ez az összefüggés a kapott ellenfelek személyével, nem a vakszerencse, mint a korábbi években, a korábbi szabályok szerint volt.
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Nem kedvelem a bőrgatyásokat de szerintem a PLben is megállnák a helyüket, sima top3. A PSGnel nem vagyok ebben annyira biztos, fordítva meg vszeg mind a 2 (ars,psg) leuralna a bundast.

Szerkesztette: Raider89



Just Win Baby!
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
Toto21
A PSG költségvetését ne hozzuk fel, amilyen arab pénzek ott elbújhatnak.
Másrészt a Bayern költségvetése No-ban kimagaslik, nincsen hozzá hasonló.
A PL-ben meg kb van hat-nyolc csapat, aki - ha a tulajdonos akarja, vagy az FFP lehetővé teszi - elkölt 400 milliót adott átigazolási ablakban.
Szóval megfordíthatjuk nyugodtan a gondolatmenetet, hogy az Arsenal riválisai is iszonyat pénzeket költenek, még egy Nottingham, Aston Villa és Newcastle is.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Piscitelli tenyleg szogletekre fogadott azert raktak ki ujpestrol?😃
@Stez

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 623
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
NB2
Mind a két csapat más költségvetéssel gazdálkodna ha a PL-ben lenne. Ezért hülyeség összehasonlítani.

A PL-be akkor érdemes behelyezni csapatokat, ha a PL pénz pluszt is odaadod nekik.

PSG-nek is más lenne a kerete, ha PL-ben játszana.

De ha össze akarod hasonlítani mind a 3 csapat legjobb 11-ét nálam akkor is 3. helyen van az Arsenal.

Kapus - Arsenal / Bayern / PSG
Védelem - PSG / Arsenal / Bayern
Középpálya - PSG / Bayern / Arsenal
Támadósor - Bayern / PSG / Arsenal
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 023 — nabege2@yahoo.com
A szokásos szöveget viszont leírhatjuk: jó a BM és a PSG, de húzzanak le egy évet a PL-ben és megnézzük őket.
Tényleg nem bántásból, de egy Arsenal kb vért hugyozik mindenhol, még a másik kettőnek olyan meccsei vannak, amiről az Arsenal csak álmodik. Full B csapatokkal is alázzák az alsóházat.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 583
Amúgy azért megkérdezem az ittenieket, láttátok az alapszakasban az Arsenal-Bayernt?
zacknorb
Bayern gólokkal jobb nàlunk, a kérdés, h a védelmünkkel mit kezdenek.
Willie Parker
szamomra nagyon ijeszto, amilyen szinten gyilkos ez az Arsenal. teljes kieses rendszerben kaptak 2 golt, abbol egy tizenegyes egy meg Andrich. A Bayern meg ha jol jatszik akkor egy felido alatt is benyel lazan kettot, raadasul a PSG az eselyes meg mindig a parharcban.

nagyon nem gyonyoru jatek ez az Artetatol, de elkepesztoen jol felepitett taktika ez. egyertelmu, hogy ket nagyon kulonbozo koncepcio fog osszecsapni majd a dontoben akar PSG akar Bayern jut tovabb, es ebbol ritkan jon ki jol a tamado csapat. Szamomra az Arsenal az eselyese a dontonek.
csebi
Azért azt se felejtsd ki ebből hogy hány gólt kaptak az kik ellen volt. Másik ágon nem 2 gólt kaptak volna.. de mint korábban leírtam hiába írta mindenki gólokkal nyer a Bayern vagy Psg egyáltalán nem lesz sima ha egyáltalán ők nyernek
remontada
A szezonban eddig 58 meccset játszottunk, abból 32-ön nem kaptunk gólt, azért az nem rossz.
Willie Parker
BL egyenes kiesésről volt szó, ahol finoman fogalmazva sem voltak világverő offensek. Psg vagy Bayern az más lesz
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nagyon fontos lenne hogy Timber visszatérjen, ő bárkit le tud venni 1v1-ben. Nélküle nagyon nehéz lesz
Sebii
Timber és Hincapie lenne a két szélen az ideális, Trossard és Madueke a széleken, középen meg Eze-Rice és Zubimendi.
Willie Parker
Calafiori over Hincapie kb bármikor
zacknorb
Az olasz életveszély, totál fegyelmezetlen volt tegnap is. Hincapie is sok labdát elszór valóban, főleg ha pressinget kap, de ő legalább a Bayern ellen már tapasztalt.
Calafiori viszont hajlamos elkóborolni, fennt ragadni és kimozdul a zónájából, az ecuadori ebben sokkal jobb.
A döntőben meg úgyis a hátunkat fogja nyomi a háló.