Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Psg játékos kezel és ok kapnak szabadrúgást
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
csebi most kap agyvérzést 😊
1 hónapja
Na jól van
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Sebastian Schweinsteiger
1 hónapja
És megint sikerült egy nem egyértelmű lest be inteni úgy h nem vártak meg a támadást mert a bal bekk nagyon közel volt …
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Olise gyerek tényleg ember nèlkül üresen jön fel minden alkalommal? Ez kb tényleg csak a vicc /meg idő/ kategória.
1 hónapja
Ja csak itt folyamatosan PSG játékosról megy ki a labda majd ok jönnek mint a bedobasnal is éppDe varjal ez miért PSG szöglet? Túloldalon kirúgást ítélnek ha vedorol megy ki a labdaMajd jövőre nem fognak rosszat ítélni
csebi
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ha a PSG meg az edzője értené a védekezés fogalmát akkor ez már eldőlt volna, így ez még most is 50-50% most
1 hónapja
Most látom h sikerült portugál birot küldeni egy olyan meccsre ahol egyik csapatban van 4 portugál játékos is … kiváló UEFA
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
De varjal ez miért PSG szöglet? Túloldalon kirúgást ítélnek ha vedorol megy ki a labdaMajd jövőre nem fognak rosszat ítélni
csebi
1 hónapja
Van valakinek valami jó streame?
Chef a'la Laci pecsenyés
Valaki dob egy streamet?live.totalsportek.fyi/Bayern-Munchen-vs-PSG/67411
dugo93
1 hónapja
Ez meg nyilván nem sárga, pedig visszahúzás szinte mindenhol sárga...Jaja, már a Pool odavágó is úgy kezdődött, higy a péesgé csimpaszkodhat.
kapitnono
Abszolúte nem ezen múlt, de Kvara pont hiányzott volna a visszavágóról. Kikapunk anélkül is, de akkor fújják már rendesen, az öt legfontosabb európai klubmeccs egyike.
1 hónapja
De varjal ez miért PSG szöglet? Túloldalon kirúgást ítélnek ha vedorol megy ki a labda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ez a hosszúnevű Georgia Bulldog aranylabdás lesz.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Miért lenne az?Az a jégkorong, de jaezert sem kedvelem a tornakat. csak a bajnoksag. az igazsagos de hangoztatom mar ezt evek otaMaga a labdarúgás mint sport a legkevésbé igazságos a sportok közül kb (ezért is hasonlít nagyon az életre)
YoungZeeZee
zacknorb
slowmotion
Sokkal több akció van és sokkal több pontszerző esemény.
Egy gól/pontszerző akció jelentősége egyértelműen a labdarúgásban a legnagyobb.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Az a gyanúm, hogy a 0-0 tuti eredmény a rendes játékidőben a szokásos 2000Juróért megy a levesbe
1 hónapja
Ez meg nyilván nem sárga, pedig visszahúzás szinte mindenhol sárga...Már nem. Asszem vmeik real meccs közben írtam h olyan 15-20 év ha nyúlt a mez akkor automatikusan jött a sárga de változott a felfogás láthatóan.
kapitnono
Amúgy én jobban örültem amikor ez sárga volt, itt is bőven elfért volna.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ez meg nyilván nem sárga, pedig visszahúzás szinte mindenhol sárga...

1 hónapja
Az a jégkorong, de jaezert sem kedvelem a tornakat. csak a bajnoksag. az igazsagos de hangoztatom mar ezt evek otaMaga a labdarúgás mint sport a legkevésbé igazságos a sportok közül kb (ezért is hasonlít nagyon az életre)
YoungZeeZee
zacknorb
1 hónapja
a kertv időszakkal igazából megszűnt az "igényes tv"zés bár vitatkoznék azzal hogy ez előtte sem létezettNézhetetlen műsorok mennek a csatornájukon a kezdetek kezdete óta, néhány nagyon kevés kivételtől eltekintve, pl. sport.Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.Ezt az igényesség szót nem értem.
Kampman
Csak akkor lennének igényesek, ha mindent free TVben adnának? Vagy csak a legjobb meccseket? Melyikek a legjobb mecccsek? Ha valami utólag szar lesz, akkor igénytelenek?
zacknorb
Ehhez méltó meccsválasztásaik is vannak.
Ugyanez vonatkozik a TV2-re ugyanúgy.
Kampman
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Van valakinek valami jó streame?Az RTL-nél azért olyan nagyon nem sokkal igényesebb CBS streamjét tudom ajánlani még
Chef a'la Laci pecsenyés
www.viprow.co/champions-league/bayern-munich-vs-paris-saint-germain-online-stream-1