Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
Csak megjegyzem h a psg játékosok már a 16. Perctől fogva folyamatosan húzzák az időt. A bíró még csak minimálisan sem szólt rájuk
csebi
Reméljük erre a csávóra csak lottósorsolás levezénylését bízzák a jövőben
Botrányos
gamerkr
Elég, ha csak áramot vezet a jövőben
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezzel pont egyébként rossz irányba érvelsz, mert a szabályok szerint jelen állás szerint a támadóknak még a véletlen kezezést is azonnal le kell fújni, míg a védőknél a vétlent nem kell lefújni, főleg ha nem természetellenes a kéztartás...
StormST
Erre pls mutass már rá az IFAB Laws of the game-ben, mert azóta is keresem

Poloska vagyok.
1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Csak megjegyzem h a psg játékosok már a 16. Perctől fogva folyamatosan húzzák az időt. A bíró még csak minimálisan sem szólt rájuk
csebi
Reméljük erre a csávóra csak lottósorsolás levezénylését bízzák a jövőben
Botrányos

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
Ezzel pont egyébként rossz irányba érvelsz, mert a szabályok szerint jelen állás szerint a támadóknak még a véletlen kezezést is azonnal le kell fújni, míg a védőknél a vétlent nem kell lefújni, főleg ha nem természetellenes a kéztartás...
StormST
A támadók gólt nem szerezhetnek kézzel, illetve a gólszerző nem érhet hozzá kézzel, egyébiránt a vétlen kezezést ott sem kell befújni.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
Ezzel pont egyébként rossz irányba érvelsz, mert a szabályok szerint jelen állás szerint a támadóknak még a véletlen kezezést is azonnal le kell fújni, míg a védőknél a vétlent nem kell lefújni, főleg ha nem természetellenes a kéztartás...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Csak megjegyzem h a psg játékosok már a 16. Perctől fogva folyamatosan húzzák az időt. A bíró még csak minimálisan sem szólt rájuk
csebi
A végén majd beszámítja, +1 perc.
Dzsokijuing
Lett kettő. Miközben egyik szögletnel állt másfél percet a játék másiknál meg egy percet és fel órája húzzák folyamatosan az időt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
XD
csebi
Saját csapattársa rúgta rá a kezére, úgy hogy nem is arra nézett, ez hol van a kéz kereste labdát elvtől?
kapitnono
Múlt héten meg Davies testerol pattant fel ő is kifordult és mégis tizi volt. Szóval ezek kurvara nem számítanak
csebi
Ja de ott nem a csapattársa rúgta rá a kezére felszabadítás közben, közel sem ugyanez a szitu vilt
kapitnono
Sztem ugyanaz volt. Ugyanugy kell megítélni.
Ugye a szabályban nincsen benne h kapu fele kell h tartson a labda vagy h felszabaditas, ezek nem számítanak.
csebi
A keze természetellenes pozícióban ért labdához úgy, hogy test felületét megnövelte, lényegtelen hogy ki lőtte rá.

Egy jéghideg mit kérsz?
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
XD
csebi
Saját csapattársa rúgta rá a kezére, úgy hogy nem is arra nézett, ez hol van a kéz kereste labdát elvtől?
kapitnono
Múlt héten meg Davies testerol pattant fel ő is kifordult és mégis tizi volt. Szóval ezek kurvara nem számítanak
csebi
Ja de ott nem a csapattársa rúgta rá a kezére felszabadítás közben, közel sem ugyanez a szitu vilt
kapitnono
Sztem ugyanaz volt. Ugyanugy kell megítélni.
Ugye a szabályban nincsen benne h kapu fele kell h tartson a labda vagy h felszabaditas, ezek nem számítanak.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
XD
csebi
Saját csapattársa rúgta rá a kezére, úgy hogy nem is arra nézett, ez hol van a kéz kereste labdát elvtől?
kapitnono
Múlt héten meg Davies testerol pattant fel ő is kifordult és mégis tizi volt. Szóval ezek kurvara nem számítanak
csebi
Ja de ott nem a csapattársa rúgta rá a kezére felszabadítás közben, közel sem ugyanez a szitu vilt


1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
XD
csebi
Saját csapattársa rúgta rá a kezére, úgy hogy nem is arra nézett, ez hol van a kéz kereste labdát elvtől?
kapitnono
Múlt héten meg Davies testerol pattant fel ő is kifordult és mégis tizi volt. Szóval ezek kurvara nem számítanak
csebi
Csak azt párizsi rúgta, kapu felé. Itt csapattárs és a kaputól elfelé.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
De nem természetes kezmozdulat és megnagyobbitotta a teste márpedig ez számít az UEFA iránymutatás alapján.
Múlt héten ezek miatt volt tizi akkor most is legyen az
csebi
Hát ja. Majd megnézem, hogy az UEFA iránymutatás csak játékost ír-e, vagy kimondottan védőt.

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
XD
csebi
Saját csapattársa rúgta rá a kezére, úgy hogy nem is arra nézett, ez hol van a kéz kereste labdát elvtől?
kapitnono
Múlt héten meg Davies testerol pattant fel ő is kifordult és mégis tizi volt. Szóval ezek kurvara nem számítanak

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 075 — Saturday Night Lights
Csak megjegyzem h a psg játékosok már a 16. Perctől fogva folyamatosan húzzák az időt. A bíró még csak minimálisan sem szólt rájuk
csebi
A végén majd beszámítja, +1 perc.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
Ilyen esetekben nyugodtan lehetne közvetett szabit ítélni , mint régen. Nyilván nem volt szándékos de nagyon rugalmasan kezelik a szabályokat a bírók.
gordon
nah ez mondjuk tetszik, ez tényleg jó ötlet
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
XD
csebi
Saját csapattársa rúgta rá a kezére, úgy hogy nem is arra nézett, ez hol van a kéz kereste labdát elvtől?


1 hónapja
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
Ilyen esetekben nyugodtan lehetne közvetett szabit ítélni , mint régen. Nyilván nem volt szándékos de nagyon rugalmasan kezelik a szabályokat a bírók.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 620
PSG best signing of the season J. Pinheiro
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Csak megjegyzem h a psg játékosok már a 16. Perctől fogva folyamatosan húzzák az időt. A bíró még csak minimálisan sem szólt rájuk

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
De nem természetes kezmozdulat és megnagyobbitotta a teste márpedig ez számít az UEFA iránymutatás alapján.
Múlt héten ezek miatt volt tizi akkor most is legyen az

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Minnyá lefújják a meccset és 3:0al a psgé.

1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
slowmotion
igen, kb erre gondoltam
sajnos sokakat most az érzelmek irányítanak, sok volt már most a hülye döntés
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 620
Nem latod oke de VAR?😄 mi az isten tortenik
JéBé
A VAR olyan, mint a pontos MÁV járatok, mindenki hallott már róla, de még senki nem látta rendesen működni
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, hát akkor ez ennyi volt, 15-en vannak a PSG-nél
StormST
Világ szégyene lett volna erre tizit adni
kapitnono
Múlt hét útán? Az a világ szégyene, hogy ezt véded!!!

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
nehogymár ezért tizit adjanak
NB2
korabban irtam a gorog bajnoksagban pont ilyenert adtak sot h vetlenebb volt a vedo
YoungZeeZee
Mondjuk azt megjegyezném, hogy itt a párizsi gyerek nem védő volt, hanem támadó, és tényleg közelről lőtte telibe a társ
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 075 — Saturday Night Lights
Neuert mindjárt fejbedobják.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)