Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
eaglesmcnabb
Nem látom a hasonlóságot a SB-t még soha nem nyert Patriots és a BL-t még soha nem nyert Arsenal között, de attól még lehet, csak értelmezhetetlen elsőre
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Itt ha holnap estig tartana a meccs akkor sem rúgnank gólt
csebi
persze mert a bíró azt is visszavonná
Toto21
Sajnos nem rajta múlik. Ez a második félidő nagyon kiábrándító volt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.
Toto21
Sztem jó lesz és a tavalyival ellentétben legalább a top 3 csapatból kettő fogja játszani a döntőt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Nem látom hogy ez az idei PSG megverné az Arsenalt. Ez a mai is sima Bayern lett volna ha fejben ott vannak, kurva sok a hiba, minden passz vedobe bele, mentálisan nincsenek ott..



Just Win Baby!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 620
Itt ha holnap estig tartana a meccs akkor sem rúgnank gólt
csebi
persze mert a bíró azt is visszavonná
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Itt ha holnap estig tartana a meccs akkor sem rúgnank gólt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 620
Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Diaznak azért vannak veszélyes megmozdulásai.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
eaglesmcnabb
Akkor az csak 2,5-0 lesz



Just Win Baby!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 620
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
eaglesmcnabb
jah akkor csak 3-0 lesz a PSG-nek
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Upa nem örült a cserének, számon is akarta kérni Kompanyt.
Sixo
Ha az nem az volt, hogy "miért nem előbb vittél le?", akkor inkább maradjon csendben...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Kompany úgy néz ki mint valami nyóckeres sittes rapper
😃
JC6 (Mr. Miele)
Azt mondod a belga Dopeman?
Sixo
Hát nem is a srácok a Bëlgából. 😀
1 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀
Sebii
látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 620
Gondolom ha valamelyik psgs elővett volna egy baltát és belevágja Kane hátába akkor se lett volna ott fault...
StormST
dehogynem sárga Kane-nek a színészkedésért
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Upa nem örült a cserének, számon is akarta kérni Kompanyt.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Upa helyett karl.. elég tökös, simeone jegyzetel?



Just Win Baby!
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Gondolom ha valamelyik psgs elővett volna egy baltát és belevágja Kane hátába akkor se lett volna ott fault...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Pedig ez az a meccs, ami könnyedén büntetőpárbajba torkollhatott volna, erre pont a németek pont otthon balfaszkodnak.
Na de majd a döntőn, meg a VB rengeteg egyeneskieséses meccsén csak lesz izgi tizipárbaj.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Ruhellem a Bayernt de most valamiért szorítok nekik..megérdemelnék.



Just Win Baby!
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Miért nem lotte Kimmich kapura?
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Gyanúsan elnémult Csebi. Valszeg már repülőn ül Münchenbe egy szív alakú szenes lapáttal.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Ha ez a Bayern ma nem megy tovább akkor ennek a projektnek itt a vége. Pont úgy álltak a csillagok, hogy idén nekik kellett volna nyerniük. Pár évig nem lesz ilyen lehetőség, hogy gyengék a spanyolok, lehet új játékosokban az öregek helyett gondolkodni, akár új edzőben is ha ez a plafon. /megérdemelne talán még egy esélyt ha feljlődni tud, mert Idén nyerni kellett volna. Furcsa ahogy ez ma kinéz
ozibozi
Sztem ha most eldobják a podot akkor elköszönnek companytol..jó oké nyertek bundesligát de azt kb egy dobozos tejföllel is behuznák..
Raider89
Ez egy nagyon erős jó felfogású majdnem komplex keret volt, jó formában lévő playákkal
ozibozi
Igen, sztem az elmúlt 10 év egyik legjobb bayernje... Azért mondom itt az egyenletben a dobozos tejföl = az edzővel.



Just Win Baby!
1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mit nem fújt be nekik megint szabadrúgásnak..azt ők kapták a sárgát. Jó ez a játékvezetés is.
Raider89
A spori itt felfedezni vélte a labdára irányuló mozgását a párizsi játékosnak. Gondolom ezért nem fújt.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Mit nem fújt be nekik megint szabadrúgásnak..azt ők kapták a sárgát. Jó ez a játékvezetés is.



Just Win Baby!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ez a Kompany úgy néz ki mint valami nyóckeres sittes rapper
😃
JC6 (Mr. Miele)
Azt mondod a belga Dopeman?