Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Nem látom a hasonlóságot a SB-t még soha nem nyert Patriots és a BL-t még soha nem nyert Arsenal között, de attól még lehet, csak értelmezhetetlen elsőreAkkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
Sebii
eaglesmcnabb
1 hónapja
Sajnos nem rajta múlik. Ez a második félidő nagyon kiábrándító voltItt ha holnap estig tartana a meccs akkor sem rúgnank góltpersze mert a bíró azt is visszavonná
csebi
Toto21
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Sztem jó lesz és a tavalyival ellentétben legalább a top 3 csapatból kettő fogja játszani a döntőt.
Toto21
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Nem látom hogy ez az idei PSG megverné az Arsenalt. Ez a mai is sima Bayern lett volna ha fejben ott vannak, kurva sok a hiba, minden passz vedobe bele, mentálisan nincsenek ott..


Just Win Baby!
1 hónapja
Itt ha holnap estig tartana a meccs akkor sem rúgnank góltpersze mert a bíró azt is visszavonná
csebi
1 hónapja
Itt ha holnap estig tartana a meccs akkor sem rúgnank gólt
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.
1 hónapja
Akkor az csak 2,5-0 leszAkkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
Sebii
eaglesmcnabb


Just Win Baby!
1 hónapja
jah akkor csak 3-0 lesz a PSG-nekAkkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
Sebii
eaglesmcnabb
1 hónapja
Upa nem örült a cserének, számon is akarta kérni Kompanyt.Ha az nem az volt, hogy "miért nem előbb vittél le?", akkor inkább maradjon csendben...
Sixo
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Hát nem is a srácok a Bëlgából. 😀Ez a Kompany úgy néz ki mint valami nyóckeres sittes rapperAzt mondod a belga Dopeman?
😃
JC6 (Mr. Miele)
Sixo
1 hónapja
Akkor az Arsenal az idei Patriots? Elképesztő mekkora hate megy az nso cikkek alatti kommentekben, a sok szakértő szerint simán kapunk majd egy ötöst a döntőben és mindenidők leggyengébb döntőse vagyunk. 😀látatlanban megmondom hogy a tavalyi Internél két klasszissal jobbak lesznek a döntőben 😀
Sebii
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Gondolom ha valamelyik psgs elővett volna egy baltát és belevágja Kane hátába akkor se lett volna ott fault...dehogynem sárga Kane-nek a színészkedésért
StormST
1 hónapja
Upa helyett karl.. elég tökös, simeone jegyzetel?


Just Win Baby!
1 hónapja
Gondolom ha valamelyik psgs elővett volna egy baltát és belevágja Kane hátába akkor se lett volna ott fault...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Pedig ez az a meccs, ami könnyedén büntetőpárbajba torkollhatott volna, erre pont a németek pont otthon balfaszkodnak.Na de majd a döntőn, meg a VB rengeteg egyeneskieséses meccsén csak lesz izgi tizipárbaj.
1 hónapja
Ruhellem a Bayernt de most valamiért szorítok nekik..megérdemelnék.


Just Win Baby!
1 hónapja
Miért nem lotte Kimmich kapura?
1 hónapja
Gyanúsan elnémult Csebi. Valszeg már repülőn ül Münchenbe egy szív alakú szenes lapáttal.
1 hónapja
Igen, sztem az elmúlt 10 év egyik legjobb bayernje... Azért mondom itt az egyenletben a dobozos tejföl = az edzővel.Ez egy nagyon erős jó felfogású majdnem komplex keret volt, jó formában lévő playákkalHa ez a Bayern ma nem megy tovább akkor ennek a projektnek itt a vége. Pont úgy álltak a csillagok, hogy idén nekik kellett volna nyerniük. Pár évig nem lesz ilyen lehetőség, hogy gyengék a spanyolok, lehet új játékosokban az öregek helyett gondolkodni, akár új edzőben is ha ez a plafon. /megérdemelne talán még egy esélyt ha feljlődni tud, mert Idén nyerni kellett volna. Furcsa ahogy ez ma kinézSztem ha most eldobják a podot akkor elköszönnek companytol..jó oké nyertek bundesligát de azt kb egy dobozos tejföllel is behuznák..
ozibozi
Raider89
ozibozi


Just Win Baby!
1 hónapja
Mit nem fújt be nekik megint szabadrúgásnak..azt ők kapták a sárgát. Jó ez a játékvezetés is.A spori itt felfedezni vélte a labdára irányuló mozgását a párizsi játékosnak. Gondolom ezért nem fújt.
Raider89
1 hónapja
Mit nem fújt be nekik megint szabadrúgásnak..azt ők kapták a sárgát. Jó ez a játékvezetés is.


Just Win Baby!
1 hónapja
Ez a Kompany úgy néz ki mint valami nyóckeres sittes rapperAzt mondod a belga Dopeman?
😃
JC6 (Mr. Miele)