Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Bevillannak emlékek BL döntőről meg angol szurkolorol... Amikor kiszoptunk a Barcatol BL döntőben, utána beindultunk a városba haverokkal, morrisonsbol kibasztak olyan gatya voltam.. aztán ott lespanoltam angol utd szurkolókkal, ittunk meg ilyenek, ordibaltuk a körúton hogy glory glory...aztán elkezdtek kirakatokat betörni meg hooligankodni.. akkor inkább hazamentem 😆😆 de ott atereztem mi az az angol football "szurkolás". Remélem nem lesz egész Bp szarrá torve azért 😆
Szerkesztette: Raider89


Just Win Baby!
1 hónapja
Fiam, aki ugye Arsenal drukker már ősszel áhítozott a budapesti döntő BL jegyről, már akkor mondtam, hogy esélytelen, pedig lehet lennének kapcsolatok.....így egy kicsit még jobban fáj most a szíve, de ha nyernek talán nem bánja majd...nekem sajna szintén b2b érdektelen döntő....a PSG-t nagyon nem bírom, viszont Spurs drukkerként....(max a fiam miatt)
1 hónapja
Őszintén szólva mikor ma olvastam h Lothar megjósolta h a Bayern tovabbmegy akkor tudtam h esélyünk nem lesz. Az a csávó egy Fradi-Újpesten is lila győzelmet mondanaLothar a szakértő..mr varazsgomb
csebi


Just Win Baby!
1 hónapja
Őszintén szólva mikor ma olvastam h Lothar megjósolta h a Bayern tovabbmegy akkor tudtam h esélyünk nem lesz. Az a csávó egy Fradi-Újpesten is lila győzelmet mondana
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jegyeket sem fogják tudni eladni? Annyi angol meg francia megkeresés jött, hogy 3 puskást megtöltenének 😀Jó lesz hazajönni melóból, majdnem a puskasnal lakok... 😆
Az összes lakásunk kiment tegnap és ma, 5x-ös árakon, embertelen mi lesz a városban..
JC6 (Mr. Miele)


Just Win Baby!
1 hónapja
Jegyeket sem fogják tudni eladni? Annyi angol meg francia megkeresés jött, hogy 3 puskást megtöltenének 😀Az összes lakásunk kiment tegnap és ma, 5x-ös árakon, embertelen mi lesz a városban..
1 hónapja
Nem vitatkozok ezekkel, nem tisztem alaasni egyik csapatot sem, elismerem ezeket, de én örültem volna más kimenetelnek. De bárki fog nyerni gratulálni fogok mert megérdemli, az tény.Jaja, az arsenalnak tenyleg nem voltak, mondjuk a nagy bayernt 3–1el kuldtek haza, alapszakaszban meg 4-0-al az atleticot.Azért az atletikonak idén elég sok sok gólos meccse volt, büdös turho parasztok általában de ha akarnak tudnak..Bezzeg egy jó Atletico-Bayern döntő 😂Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Jó lesz az, 0-0 büntetőkkel meg makol vki..
Toto21
Raider89
ozibozi
Raider89
Szarul hangzik, hogy az elmult ket ev legjobb csapata (psg) es europa legjobban vedekezo csapata (amugy PL listavezeto) jatsza a dontot, legrosszabb matchup, jegyeket sem fogjak tudni eladni.
Foldesi26


Just Win Baby!
1 hónapja
Nem vlsz, de lehetségesNem hiszem H mls-t behuzzak.. és az argokban sem érzem idén.Lehet még idén is nyer annyit mint Kane szegényMindenki tudja Messi kapja14. gól idén a BL-ben 😮Egy ilyen szezon után mégsem ő lesz az aranylabdás, max ha angolok nyerik a VBt
Sixo
csebi
remontada
ozibozi
Raider89
1 hónapja
Jaja, az arsenalnak tenyleg nem voltak, mondjuk a nagy bayernt 3–1el kuldtek haza, alapszakaszban meg 4-0-al az atleticot.Azért az atletikonak idén elég sok sok gólos meccse volt, büdös turho parasztok általában de ha akarnak tudnak..Bezzeg egy jó Atletico-Bayern döntő 😂Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Jó lesz az, 0-0 büntetőkkel meg makol vki..
Toto21
Raider89
ozibozi
Raider89
Szarul hangzik, hogy az elmult ket ev legjobb csapata (psg) es europa legjobban vedekezo csapata (amugy PL listavezeto) jatsza a dontot, legrosszabb matchup, jegyeket sem fogjak tudni eladni.
1 hónapja
Nem kötelező, meg lehet dönteni ezeket a rekordokat is, biztos lesz majd olyan aki annyira tehetséges és sikeres lesz mint ő, vagy Messi. Csak azok más kategóriák mint akik itt próbálkoztak.😂Jó de O a goat, le kell szopni...És ő nyert is mellé14. gól idén a BL-ben 😮C. Ronaldonak volt 15, 16, 17 is.
Sixo
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi
Raider89
1 hónapja
Nem hiszem H mls-t behuzzak.. és az argokban sem érzem idén.Lehet még idén is nyer annyit mint Kane szegényMindenki tudja Messi kapja14. gól idén a BL-ben 😮Egy ilyen szezon után mégsem ő lesz az aranylabdás, max ha angolok nyerik a VBt
Sixo
csebi
remontada
ozibozi
Szerkesztette: Raider89


Just Win Baby!
1 hónapja
Lehet még idén is nyer annyit mint Kane szegényMindenki tudja Messi kapja14. gól idén a BL-ben 😮Egy ilyen szezon után mégsem ő lesz az aranylabdás, max ha angolok nyerik a VBt
Sixo
csebi
remontada
1 hónapja
Jó de O a goat, le kell szopni...És ő nyert is mellé14. gól idén a BL-ben 😮C. Ronaldonak volt 15, 16, 17 is.
Sixo
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi


Just Win Baby!
1 hónapja
És ő nyert is mellé14. gól idén a BL-ben 😮C. Ronaldonak volt 15, 16, 17 is.
Sixo
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Amúgy ha idén valakinek kijarna akkor az tényleg Kane.. de amilyen nyomorekok az angolok.. nem is folytatom.


Just Win Baby!
1 hónapja
Én 3 európai klubcsapatnak drukkolok, nemhogy kiesnek, be se jutottak az elmúlt 40 évben. És még bajnokságot se nyertek soha. Ehhez kell attitűd.Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Mondjuk ezt minden évben beírja valaki az éppen aktuális döntő előtt 😀, nyilván ha kiesnek a kedvelt csapataim én is így érzek.
Toto21
Kár azért a meg nem adott tiziért.
eaglesmcnabb
1 hónapja
a borzalmas Super Bowlokról ne is beszéljünk!Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Mondjuk ezt minden évben beírja valaki az éppen aktuális döntő előtt 😀, nyilván ha kiesnek a kedvelt csapataim én is így érzek.
Toto21
Kár azért a meg nem adott tiziért.
eaglesmcnabb
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Mindenki tudja Messi kapja14. gól idén a BL-ben 😮Egy ilyen szezon után mégsem ő lesz az aranylabdás, max ha angolok nyerik a VBt
Sixo
csebi
1 hónapja
Ezt cáfolom Unitedeskent, mi az a BL? 😆Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Mondjuk ezt minden évben beírja valaki az éppen aktuális döntő előtt 😀, nyilván ha kiesnek a kedvelt csapataim én is így érzek.
Toto21
Kár azért a meg nem adott tiziért.
eaglesmcnabb


Just Win Baby!
1 hónapja
Vagyis nem ő lesz.14. gól idén a BL-ben 😮Egy ilyen szezon után mégsem ő lesz az aranylabdás, max ha angolok nyerik a VBt
Sixo
csebi
Hogy nyernének az angolok VB-t?
1 hónapja
Azt hittem a tavalyi PSG - Inter Bl döntő után érdektelenebb BL döntő már nem lesz. Idénre sikerült egy rosszabbat összehozni.Mondjuk ezt minden évben beírja valaki az éppen aktuális döntő előtt 😀, nyilván ha kiesnek a kedvelt csapataim én is így érzek.
Toto21
Kár azért a meg nem adott tiziért.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
14. gól idén a BL-ben 😮C. Ronaldonak volt 15, 16, 17 is.
Sixo
1 hónapja
14. gól idén a BL-ben 😮Egy ilyen szezon után mégsem ő lesz az aranylabdás, max ha angolok nyerik a VBt
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Grat a Párizsnak, megérdemelték, épp ennyivel jobbak voltak
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.