Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 621
Luis Diaz ugyanilyen ért kapott pirosat ősszel
csebi
nem akarnak Német - Angol BL döntőt. Félnek, hogy Budapest elesik 😀
1 hónapja
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Van valakinek valami jó streame?

Egy jéghideg mit kérsz?
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Luis Diaz ugyanilyen ért kapott pirosat ősszel

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.
Kampman
Ezt az igényesség szót nem értem.
Csak akkor lennének igényesek, ha mindent free TVben adnának? Vagy csak a legjobb meccseket? Melyikek a legjobb mecccsek? Ha valami utólag szar lesz, akkor igénytelenek?
zacknorb
Nézhetetlen műsorok mennek a csatornájukon a kezdetek kezdete óta, néhány nagyon kevés kivételtől eltekintve, pl. sport.

Ehhez méltó meccsválasztásaik is vannak.

Ugyanez vonatkozik a TV2-re ugyanúgy.

Szerkesztette: Kampman
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 621
Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.
Kampman
Ezt az igényesség szót nem értem.
Csak akkor lennének igényesek, ha mindent free TVben adnának? Vagy csak a legjobb meccseket? Melyikek a legjobb mecccsek? Ha valami utólag szar lesz, akkor igénytelenek?
zacknorb
szerintem az elődöntőket illene free Tv-n adniuk. Azelőtt értem, hogy nem akarják.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 621
Hatalmas passz Fabian Ruiztól. Stanisic nem tudom, hogy kit próbált fogni, biztos nem Dembelét.
Sixo
Nem is értem miért ő kezd és nem Davies
csebi
lehet Davies még nincs annyira formában a sérülés után. 😕
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya
Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.
Kampman
Ezt az igényesség szót nem értem.
Csak akkor lennének igényesek, ha mindent free TVben adnának? Vagy csak a legjobb meccseket? Melyikek a legjobb mecccsek? Ha valami utólag szar lesz, akkor igénytelenek?

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Hatalmas passz Fabian Ruiztól. Stanisic nem tudom, hogy kit próbált fogni, biztos nem Dembelét.
Sixo
Nem is értem miért ő kezd és nem Davies

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hatalmas passz Fabian Ruiztól. Stanisic nem tudom, hogy kit próbált fogni, biztos nem Dembelét.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 945 — The Mathematician
Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.
Kampman
értem hogy rühelled, de bőven jobb mint az M4 lett volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 582
Megtettem félidőben nem lesz gól 5ös oddsért. Gondoltam múltkor gólzápor ilyenkor szokott az ellenkezője lenni. Sebaj🤣
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 621
Neuer sokat nem védett még a párharcban 😀
kapitnono
nehéz kimondani, de lehet Neuer-en megy majd el a párosítás a Bayern-nek. 😕 Jövőre kell egy új kapus Münchenbe. Ter Stegen? Mögötte Urbig még padozhatna 1-2 évet
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.
Kampman
Vannak emberek akik csak ezen párharc miatt előfizetnek. A másikkal nem tudod eladni.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Mondjuk az egész labdaszerzes Osile elleni szabálytalansággal indult

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 945 — The Mathematician
dembele nem sokáig szarozott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Neuer sokat nem védett még a párharcban 😀


1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Bayern szurkolok kihagytak a ziccert hogy mi lett volna a megfelelő valaszkoreo Napoleonra
csebi

Kampman
Egyszer egy GSW meccsen betették Adolfot a look alike-ok közé a jumbotronra.
Úgy 1 másodpercre.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Van RTLpluszom, ha már ehhez az igénytelen mocsok tévéhez kerültek a közvetítések, de valami igazán csak rájuk valló igényességre utal, hogy ennek a párharcnak a meccseit rakták streamre, a másikat meg tévébe.

Szerkesztette: Kampman
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Bayern szurkolok kihagytak a ziccert hogy mi lett volna a megfelelő valaszkoreo Napoleonra
csebi
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Bayern szurkolok kihagytak a ziccert hogy mi lett volna a megfelelő valaszkoreo Napoleonra

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
Régen vártam már úgy BL-meccset, mint ezt a ma estit. Persze, a csúcs a vasárnapi Honvéd-Vasas lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
vki tud nem rtl-es linket?
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
ezert sem kedvelem a tornakat. csak a bajnoksag. az igazsagos de hangoztatom mar ezt evek ota
YoungZeeZee
Maga a labdarúgás mint sport a legkevésbé igazságos a sportok közül kb (ezért is hasonlít nagyon az életre)
zacknorb
sztem hosszutavon egy bajnoksagban kiegyenlitodik a sok "rossz itelet" "rossz nap"
az elethez nem hasonlitanam 😀
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Régen vártam már úgy BL-meccset, mint ezt a ma estit. Persze, a csúcs a vasárnapi Honvéd-Vasas lesz.🙂
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya
ezert sem kedvelem a tornakat. csak a bajnoksag. az igazsagos de hangoztatom mar ezt evek ota
YoungZeeZee
Maga a labdarúgás mint sport a legkevésbé igazságos a sportok közül kb (ezért is hasonlít nagyon az életre)

Poloska vagyok.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
ágakon felesleges diskurálni, full lutri az egész
NB2
hát ez az.
tavaly - ha sikerült volna - PSG-Villa-Arsenal lett volna a Pool útja a döntőig, a katalányoknak meg Benfica-Dortmund-Inter, vagy idén nem mindegy, hogy Kusen-Sporting-Atletico az útvonal, vagy Atalanta-Real-PSG.

persze, nyilván, aki nyerni akar, annak mindenkit is le kell gyűrnie, csak az nem mindegy, hogy addig kik jutnak neki.
slowmotion
ezert sem kedvelem a tornakat. csak a bajnoksag. az igazsagos de hangoztatom mar ezt evek ota