Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Chelsea mit művel? 😊
1 hónapja
Pedig annak érzem magam 😆 sokszor beugrik a 2000-es évek PLje... Jó kis blackburn, Morten Gamst Pedersen, a régi UTD, a háborúk az Arsenallal, jó kis Keane-Viera matchek, JJ Okocha, Bolton, Shearer és a régi castle.. hajnalig lehetne sorolni, de szép idők is voltak.Ennyire nem öreg 😛kicsit féltem, hogy Klinsmannt dogod mondani, meg Darren Andertont 😊Igen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Raider89
slowmotion
dande2
Szerkesztette: Raider89


Just Win Baby!
1 hónapja
Ennyire nem öreg 😛kicsit féltem, hogy Klinsmannt dogod mondani, meg Darren Andertont 😊Igen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Raider89
slowmotion
1 hónapja
kicsit féltem, hogy Klinsmannt dogod mondani, meg Darren Andertont 😊Igen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
Raider89
1 hónapja
megnéztem a "balhét"... (UTE-FTC)www.youtube.com/watch?v=2U06iVNa0_s
hát ez semmi, a szurkolók legközelebb 30 méterre voltak egymástól
1 hónapja
A 90-es évek elején bírtam a Surst. Holsten virított a mezen és Lineker meg Gascoigne futkozott a pályán.hiijj a berbatov eraAnnyi korrekcio, hogy ez a trio nem igazan jatszott egyutt, csak miutan visszajott Bale levezetni egy evet, Kane es Son pont azutan jott, ahogy Bale ment Madridba.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
A Spurs legjobb evei az elmult idoszakban siman a Bale utani evek, az a legszomorubb dolog, hogy az a csapat nem nyert semmit, minden poszton kurvajo jatekos allt a kezdoben, ha a kispad jobb minosegu, valszeg lett volna trofea is. Es a legfontosabb, hogy a jatekukat is elvezetes volt nezni. Ebben az idoszakban szerintem rengeteg szurkolot osszeszedhetett a klub.
Duff
YoungZeeZee

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
Nem akarok tovább piramisozni...Utána nèztem kicsit (a Wikipédia a barátod 😛) s igazából a 90-es èvek, eleje, közepe felè válszatottam őket, fogalmam sincs mièrt 😏 s akkor álltunk utoljára ennyire csehül. Erre utaltam. Aztán a 2000-es èvektől stabil közèp illetve èlcsapat. Vszeg sokan ekkor talhatták meg őket itthon is. Többek között a sport tvnek is köszönhetően.
Így volt ez addig míg Pocakot el nem zavarták 😏🤦😉 (tudom ez nem teljesen igaz csak kb) .
A Bale Kane Son trió, persze csak keveset volt együtt èn se így èrtettem. Amúgy Bale az első korszakában teljesen "normális" volt csak aztán a madridi hatás 😉
Na mindegy, remélem vhogy megoldjuk.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 840
hiijj a berbatov eraAnnyi korrekcio, hogy ez a trio nem igazan jatszott egyutt, csak miutan visszajott Bale levezetni egy evet, Kane es Son pont azutan jott, ahogy Bale ment Madridba.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
A Spurs legjobb evei az elmult idoszakban siman a Bale utani evek, az a legszomorubb dolog, hogy az a csapat nem nyert semmit, minden poszton kurvajo jatekos allt a kezdoben, ha a kispad jobb minosegu, valszeg lett volna trofea is. Es a legfontosabb, hogy a jatekukat is elvezetes volt nezni. Ebben az idoszakban szerintem rengeteg szurkolot osszeszedhetett a klub.
Duff
1 hónapja
Annyi korrekcio, hogy ez a trio nem igazan jatszott egyutt, csak miutan visszajott Bale levezetni egy evet, Kane es Son pont azutan jott, ahogy Bale ment Madridba.jah lehet rosszul fogalmaztam, igazából csak mint 3 játékos akartam utalni rájuk nem arra hogy együtt is tolták
Duff
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Annyi korrekcio, hogy ez a trio nem igazan jatszott egyutt, csak miutan visszajott Bale levezetni egy evet, Kane es Son pont azutan jott, ahogy Bale ment Madridba.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda
A Spurs legjobb evei az elmult idoszakban siman a Bale utani evek, az a legszomorubb dolog, hogy az a csapat nem nyert semmit, minden poszton kurvajo jatekos allt a kezdoben, ha a kispad jobb minosegu, valszeg lett volna trofea is. Es a legfontosabb, hogy a jatekukat is elvezetes volt nezni. Ebben az idoszakban szerintem rengeteg szurkolot osszeszedhetett a klub.
1 hónapja
Igen, korábban meg jó kis Jenas, Carrick, RobKeane, Defoe, Dawson ,Robinson, Davids, Czerny, Ledley King stb.sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
Negritis, a vajda


Just Win Baby!
1 hónapja
sokat voltak BL/EL-ben mint a top6 része, ezért elég sokat voltak képernyőnA 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
és azért mégse a city/chelsea ahol "csak a pénz" van
a 2000es évek elejét domináló Arsenal riválisa
a Kane-Son-Bale trió rohadt szimpatikus volt sokaknak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
MO-n nem, csak a fórumon 😅A 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
no
Poloska vagyok.
1 hónapja
Nem véletlenül nézzük.albán kettőben volt egy6.800 néző az albán másodosztályban, az igen.bundásizgi meccs
www.flashscore.com/match/football/apolonia-fier-61k9O7hC/burreli-WrmwREKs/
Löfli
Mikey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
A 6. legnepszerubb klub itt, de MO-n csodalkozom en is hogy ilyen nepszeru.Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
YoungZeeZee
1 hónapja
Ez az Újpest öcsém.Én úgy látom h megmentették a lilakat a kiesestol.
Csilliárdokért idehozzák Dárdájt, aki elég komoly lejtmenetben van pár éve, meg a haverját, Szélesit, plusz pár ismerős arcot és a megváltást várják tőle.
Zseniális az egész, ami megy a IV. kerületben..
JC6 (Mr. Miele)
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
albán kettőben volt egy6.800 néző az albán másodosztályban, az igen.bundásizgi meccs
www.flashscore.com/match/football/apolonia-fier-61k9O7hC/burreli-WrmwREKs/
Löfli
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Bár lenne egy ilyen szintű játèkosunk 😛 (bár mintha lett volna vmikor egy Kane, Bale, Son 🤔🙂)Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉Ez a Wembenyama-hype. Xe
dande2
Stez
1 hónapja
Helyzete nem volt a Villának a 90. percig. Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy ők 2 EL elődöntő között játsszák ezt a bajnokit. De ahogy néztem a kezdő félig volt fényes. Bentancur sérülés még bajos lehet ha komoly.Nah még jövőhéten kell pfoná baszni a Leedset és remélni, hogy a West Ham kikap az Arsenáltól és akkor páholy.Nem találok szavakat a mai Spurs produkcióra, max annyit tudok belekötni, hogy játék képe alapján nem 1 gólnak kéne közte lennie, és még egy ilyen Villa ellen se sikerült hozni a clean sheetet.
Sixo
Amúgy a Leeds kereken két hónapja nem kapott ki bajnokin. Nem lesz egyszerű. De ha az a meccs megvan, akkor már nyugodtabb leszek.
Duff
1 hónapja
YoungZeeZee
9 840
Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉pl en sok angollal taliztam mar eletemben..a legtobb spurs drukkervolt
dande2
1 hónapja
Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉Ez a Wembenyama-hype. Xe
dande2
1 hónapja
Amúgy hogyan vagyunk itt ennyien Spurs drukkerek 😄🤔 elèg felülpreztáltnak èrzem ès kicsit melepőnek vagy ennyire fiatal a banda hogy a "sikerkorszakban" találtak rá a csapatra, nem a 90-es èvek billegő korszakában (mint èn pl )? 🤷😉
1 hónapja
Hát a legutóbbi Viktor távozásnál nem ugyanez volt? Hogy az akkori Újpest tulajnak hirtelen nem volt érdeke a foci?Ez az Újpest öcsém.Azert én nem írnam le őket.
Csilliárdokért idehozzák Dárdájt, aki elég komoly lejtmenetben van pár éve, meg a haverját, Szélesit, plusz pár ismerős arcot és a megváltást várják tőle.
Zseniális az egész, ami megy a IV. kerületben..
JC6 (Mr. Miele)
Idén megúszták a kiesést, jövőre jól jöhet nekik, hogy a NER fokozatosan (de kurva gyorsan) kioffol a fociból, lehetnek ők ennek a nagy nyertesei.
Őszentsége Sobri Jóska
Hernádinál is simán benne van ez.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ez az Újpest öcsém.Azert én nem írnam le őket.
Csilliárdokért idehozzák Dárdájt, aki elég komoly lejtmenetben van pár éve, meg a haverját, Szélesit, plusz pár ismerős arcot és a megváltást várják tőle.
Zseniális az egész, ami megy a IV. kerületben..
JC6 (Mr. Miele)
Idén megúszták a kiesést, jövőre jól jöhet nekik, hogy a NER fokozatosan (de kurva gyorsan) kioffol a fociból, lehetnek ők ennek a nagy nyertesei.
kis anyáknapi kedvesség a sötét zalából 😆