Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Urblík nem szarozik. Szép volt! Mind a kettő!
1 hónapja
És Kennyn mégis mi a lótúrót kell bárkinek nézegetni, próbálgatni?Az, hogy le lett nyilatkozva, hogy a tavasszal kevesebbet játszók közül lesznek kezdők. Ez már kb a meggyőzésről is szól, hogy maradhatnak-e.Nem szoktak ők olyat 😎Egy csöppet sem bundagyanús 🤣Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎Örülhetsz 😄
Löfli
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
zacknorb
Btw azt vajon mi a tosz indokolha, hogy Otig bá kezdő?
warr_b
zacknorb
Miért nem mondjuk a Puskás-Feledy kettőst próbálgatjuk már jó ideje?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Éppen kérdezni akartam, hogy mi van már: soha nem lövünk gólt a Budafoknak?
1 hónapja
Az, hogy le lett nyilatkozva, hogy a tavasszal kevesebbet játszók közül lesznek kezdők. Ez már kb a meggyőzésről is szól, hogy maradhatnak-e.Nem szoktak ők olyat 😎Egy csöppet sem bundagyanús 🤣Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎Örülhetsz 😄
Löfli
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
zacknorb
Btw azt vajon mi a tosz indokolha, hogy Otig bá kezdő?
warr_b
Poloska vagyok.
1 hónapja
Nem szoktak ők olyat 😎Egy csöppet sem bundagyanús 🤣Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎Örülhetsz 😄
Löfli
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
zacknorb
Btw azt vajon mi a tosz indokolha, hogy Otig bá kezdő?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Fejlődik az Ultras PromontorEz a Thunderstruck nagyon kínos 😀
Idén már jöttek 50en xdd
zacknorb
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Fejlődik az Ultras PromontorIdén már jöttek 50en xdd
Poloska vagyok.
1 hónapja
Egy csöppet sem bundagyanús 🤣Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎Örülhetsz 😄
Löfli
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
Poloska vagyok.
1 hónapja
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎Örülhetsz 😄
Löfli
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Emberséges ultrák QR kódot vittek volna xddMilyen bunkók már, hogy a mobil verzió linkjét írták be.kis anyáknapi kedvesség a sötét zalából 😆
Raider89
Kampman
Poloska vagyok.
1 hónapja
az is lehet, hogy a fizetésekre gyűjtik a pénzt, mivel jövőre nem lesz nemzetközi indulás...A Chelsea jól nyomja.méltóságukon alulinakk tartják, hogy a Forest félig a B csapatot küldte fel ellenük
Kampman
slowmotion
1 hónapja
A Chelsea jól nyomja.méltóságukon alulinak tartják, hogy a Forest félig a B csapatot küldte fel ellenük
Kampman
Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Kölcsön adhattuk volna a Betisnek, Antonyval dinamikus duo lennének..Isten ments tőle. Még Mount is a nyakunkon van. :/Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.Megbanta hogy nem jött át hozzánk..😆
Toto21
Raider89
Toto21


Just Win Baby!
1 hónapja
Isten ments tőle. Még Mount is a nyakunkon van. :/Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.Megbanta hogy nem jött át hozzánk..😆
Toto21
Raider89
1 hónapja
Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.Megbanta hogy nem jött át hozzánk..😆
Toto21


Just Win Baby!
1 hónapja
Az kemény hogy a Chelsea és a Forest még helyet is cserélhet a tabellán matematikailag.. (is)


Just Win Baby!
1 hónapja
A Chelsea jól nyomja.
1 hónapja
Milyen bunkók már, hogy a mobil verzió linkjét írták be.kis anyáknapi kedvesség a sötét zalából 😆
Raider89
1 hónapja
Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.
1 hónapja
majd szombat délben az Anfielden felélednek, a Pool nem szokta érezni azokat a meccseketElore latom, hogy ket het mulva a Spurs ellen fognak ujra beindulni, a Tottenhamet mindig lecumiztatjak szinte, barmi van.Chelsea mit művel? 😊február 7 óta nem nyertek meccset a bajnokságban
NB2
zsinórban 7 vereség, itt a 8.
amúgy durva hogy 6 pont lesz így a 2 csapat között
mondjuk el is felejtettem és elkezdtem a French Connection filmet, de asszem inkább befejezem azt 😀
Negritis, a vajda
Duff
1 hónapja
Elore latom, hogy ket het mulva a Spurs ellen fognak ujra beindulni, a Tottenhamet mindig lecumiztatjak szinte, barmi van.Chelsea mit művel? 😊február 7 óta nem nyertek meccset a bajnokságban
NB2
zsinórban 7 vereség, itt a 8.
amúgy durva hogy 6 pont lesz így a 2 csapat között
mondjuk el is felejtettem és elkezdtem a French Connection filmet, de asszem inkább befejezem azt 😀
Negritis, a vajda
1 hónapja
Chelsea mit művel? 😊február 7 óta nem nyertek meccset a bajnokságban
NB2
zsinórban 7 vereség, itt a 8.
amúgy durva hogy 6 pont lesz így a 2 csapat között
mondjuk el is felejtettem és elkezdtem a French Connection filmet, de asszem inkább befejezem azt 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
kis anyáknapi kedvesség a sötét zalából 😆