Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Urblík nem szarozik. Szép volt! Mind a kettő!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 338 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎
Löfli
Örülhetsz 😄
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
Egy csöppet sem bundagyanús 🤣
zacknorb
Nem szoktak ők olyat 😎

Btw azt vajon mi a tosz indokolha, hogy Otig bá kezdő?
warr_b
Az, hogy le lett nyilatkozva, hogy a tavasszal kevesebbet játszók közül lesznek kezdők. Ez már kb a meggyőzésről is szól, hogy maradhatnak-e.
zacknorb
És Kennyn mégis mi a lótúrót kell bárkinek nézegetni, próbálgatni?
Miért nem mondjuk a Puskás-Feledy kettőst próbálgatjuk már jó ideje?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Éppen kérdezni akartam, hogy mi van már: soha nem lövünk gólt a Budafoknak?
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎
Löfli
Örülhetsz 😄
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
Egy csöppet sem bundagyanús 🤣
zacknorb
Nem szoktak ők olyat 😎

Btw azt vajon mi a tosz indokolha, hogy Otig bá kezdő?
warr_b
Az, hogy le lett nyilatkozva, hogy a tavasszal kevesebbet játszók közül lesznek kezdők. Ez már kb a meggyőzésről is szól, hogy maradhatnak-e.

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 338 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎
Löfli
Örülhetsz 😄
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
Egy csöppet sem bundagyanús 🤣
zacknorb
Nem szoktak ők olyat 😎

Btw azt vajon mi a tosz indokolha, hogy Otig bá kezdő?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
Fejlődik az Ultras Promontor
Idén már jöttek 50en xdd
zacknorb
Ez a Thunderstruck nagyon kínos 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Fejlődik az Ultras Promontor
Idén már jöttek 50en xdd

Poloska vagyok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎
Löfli
Örülhetsz 😄
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...
warr_b
Egy csöppet sem bundagyanús 🤣

Poloska vagyok.
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc



Just Win Baby!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Faszom a Chelseabe de már komolyan.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 338 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎
Löfli
Örülhetsz 😄
Szkanderbégék csúnyán leeresztettek a biztos feljutás tudatában...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 251 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Laci a 96. percben megmutatta, hogy ki a király az albán kettőben 😎


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
kis anyáknapi kedvesség a sötét zalából 😆
Raider89
Milyen bunkók már, hogy a mobil verzió linkjét írták be.
Kampman
Emberséges ultrák QR kódot vittek volna xdd

Poloska vagyok.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
A Chelsea jól nyomja.
Kampman
méltóságukon alulinakk tartják, hogy a Forest félig a B csapatot küldte fel ellenük
slowmotion
az is lehet, hogy a fizetésekre gyűjtik a pénzt, mivel jövőre nem lesz nemzetközi indulás...
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
A Chelsea jól nyomja.
Kampman
méltóságukon alulinak tartják, hogy a Forest félig a B csapatot küldte fel ellenük

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.
Toto21
Megbanta hogy nem jött át hozzánk..😆
Raider89
Isten ments tőle. Még Mount is a nyakunkon van. :/
Toto21
Kölcsön adhattuk volna a Betisnek, Antonyval dinamikus duo lennének..



Just Win Baby!
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.
Toto21
Megbanta hogy nem jött át hozzánk..😆
Raider89
Isten ments tőle. Még Mount is a nyakunkon van. :/
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.
Toto21
Megbanta hogy nem jött át hozzánk..😆



Just Win Baby!
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Az kemény hogy a Chelsea és a Forest még helyet is cserélhet a tabellán matematikailag.. (is)



Just Win Baby!
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 485
A Chelsea jól nyomja.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 485
kis anyáknapi kedvesség a sötét zalából 😆
Raider89
Milyen bunkók már, hogy a mobil verzió linkjét írták be.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
Nagy Palmer már 11-esből se szerez gólt. Szerintem neki idén már nem kéne pályára lépnie. Szerintem fejben valami nincs rendben vele.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Chelsea mit művel? 😊
NB2
február 7 óta nem nyertek meccset a bajnokságban
zsinórban 7 vereség, itt a 8.
amúgy durva hogy 6 pont lesz így a 2 csapat között

mondjuk el is felejtettem és elkezdtem a French Connection filmet, de asszem inkább befejezem azt 😀
Negritis, a vajda
Elore latom, hogy ket het mulva a Spurs ellen fognak ujra beindulni, a Tottenhamet mindig lecumiztatjak szinte, barmi van.
Duff
majd szombat délben az Anfielden felélednek, a Pool nem szokta érezni azokat a meccseket
1 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Chelsea mit művel? 😊
NB2
február 7 óta nem nyertek meccset a bajnokságban
zsinórban 7 vereség, itt a 8.
amúgy durva hogy 6 pont lesz így a 2 csapat között

mondjuk el is felejtettem és elkezdtem a French Connection filmet, de asszem inkább befejezem azt 😀
Negritis, a vajda
Elore latom, hogy ket het mulva a Spurs ellen fognak ujra beindulni, a Tottenhamet mindig lecumiztatjak szinte, barmi van.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
Chelsea mit művel? 😊
NB2
február 7 óta nem nyertek meccset a bajnokságban
zsinórban 7 vereség, itt a 8.
amúgy durva hogy 6 pont lesz így a 2 csapat között

mondjuk el is felejtettem és elkezdtem a French Connection filmet, de asszem inkább befejezem azt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!