Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Miért elődöntőként játsszák a döntőt?
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Ezt visszafújják.
Dzsokijuing
Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
csebi
Összeesett, de olyan nagy védőrúgást nem láttam. Mind1, nem ezért jut tovább a Bayern, hanem mert jobb csapat.
Dzsokijuing
Beállt elé és a srác racsuszott. Teljesen jogos volt. Diaz nem előre össze csuklott hanem mikor megvolt a kontakt. Rutinos volt aláírom de ez tiszta tizi.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
PSG-BM meccshez streamek

 www.footybite.do/PSG-vs-Bayern-Munchen/66828
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Kane még mindig brutál amúgy
Negritis, a vajda
Meg ha kivedi akkor is vissza fújják mert kiugrott a kapus
csebi
inkább arra célzok hogy 47 meccsen 54 gól vagy mennyi
Negritis, a vajda
Emberfeletti

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Ezt visszafújják.
Dzsokijuing
Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
csebi
Összeesett, de olyan nagy védőrúgást nem láttam. Mind1, nem ezért jut tovább a Bayern, hanem mert jobb csapat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Ezt visszafújják.
Dzsokijuing
Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
csebi
én arra utaltam hogy ha a másik irányba indul meg a labdával ott el tudott volna menni a védő mellett sztem csak lehet nagyon kisodródik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
Mindkettő van
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊

* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
NB2
Majdnem, ősszel szerintem nyert a Munkás a Rákóczi ellen. Mint ahogy a Kanizsa is.

A Rákóczinak az a baja tavasszal, hogy a riválisokat megveri, de képes kikapni a sereghajtóktól. A tarcsi csapatok meg egyenesen kriptonitnak számítanak.
slowmotion
1-1, úgy, hogy 1-0-volt nektek, majd jött egy buta kiállítás nálatok, akkor kezdtünk el nyomni, addig kb közünk nem volt a meccshez
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Kane még mindig brutál amúgy
Negritis, a vajda
Meg ha kivedi akkor is vissza fújják mert kiugrott a kapus
csebi
inkább arra célzok hogy 47 meccsen 54 gól vagy mennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Ezt visszafújják.
Dzsokijuing
Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
csebi
Védő el akarta pöckölni a labdát, Diaz meg a védő lába elé rakta a lábát hogy ne tudja elpöckölni. Én nem látom hol a szabálytalanság.


1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Az komoly sárga a semmire 😀
kapitnono
Eloben nekem is úgy tűnt h semmi de vosszajatszasbol látszott h teljesen jogos volt. Ahogy megcsinálta a cselt és befelé vágott Marquinhos nekiugrott h ne tudjon továbbmenni Diaz
csebi
semmi köze nem volt a sárga laphoz
remontada
A tizinel visszakapták, ott elmaradt a jogos sárga

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Kane még mindig brutál amúgy
Negritis, a vajda
Meg ha kivedi akkor is vissza fújják mert kiugrott a kapus

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Az komoly sárga a semmire 😀
kapitnono
Eloben nekem is úgy tűnt h semmi de vosszajatszasbol látszott h teljesen jogos volt. Ahogy megcsinálta a cselt és befelé vágott Marquinhos nekiugrott h ne tudjon továbbmenni Diaz
csebi
semmi köze nem volt a sárga laphoz
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Kane még mindig brutál amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Ezt visszafújják.
Dzsokijuing
Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Ezt visszafújják.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Az komoly sárga a semmire 😀
kapitnono
Eloben nekem is úgy tűnt h semmi de vosszajatszasbol látszott h teljesen jogos volt. Ahogy megcsinálta a cselt és befelé vágott Marquinhos nekiugrott h ne tudjon továbbmenni Diaz

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Mi most az orosz szabály az UEFA-nál? Szabadon igazolhatnak a csapatok Putyinlandből?

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Az komoly sárga a semmire 😀


1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Diaz szzépen eladta a sárgát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 345 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 nb1.hu/hir/atigazolas-kisvarda-tavozok-cipetic-jovicic/

Két légiós már off Várdáról


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Nem úgy van h himnuszt nem lehet BL meccsek előtt lejátszani???

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Most komolyan van olyan játékos, hogy Wisdom Mike?

Az hogy természetesen német, azon nem is akadok fent.
Kampman
sőt b+ sztem magyar vír is van benne, elvégre Pákó

Full name Wisdom Okpako Mike

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Most komolyan van olyan játékos, hogy Wisdom Mike?

Az hogy természetesen német, azon nem is akadok fent.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Ez az arubai bajnokság nagyon érdekes lebonyolítású 😊
warr_b
ha mar kisebb bajnoksagok
Bosznia premier league FK Rudar Prijedor - 9. a tabellan
a kezdoben 6 spanyol es 1 olasz volt 😀 , osszesen ket bosnyak csak.
hogy a faszba?
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!