Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Miért elődöntőként játsszák a döntőt?
1 hónapja
Beállt elé és a srác racsuszott. Teljesen jogos volt. Diaz nem előre össze csuklott hanem mikor megvolt a kontakt. Rutinos volt aláírom de ez tiszta tizi.Összeesett, de olyan nagy védőrúgást nem láttam. Mind1, nem ezért jut tovább a Bayern, hanem mert jobb csapat.Ezt visszafújják.Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
Dzsokijuing
csebi
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Emberfelettiinkább arra célzok hogy 47 meccsen 54 gól vagy mennyiKane még mindig brutál amúgyMeg ha kivedi akkor is vissza fújják mert kiugrott a kapus
Negritis, a vajda
csebi
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Összeesett, de olyan nagy védőrúgást nem láttam. Mind1, nem ezért jut tovább a Bayern, hanem mert jobb csapat.Ezt visszafújják.Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
Dzsokijuing
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
én arra utaltam hogy ha a másik irányba indul meg a labdával ott el tudott volna menni a védő mellett sztem csak lehet nagyon kisodródikEzt visszafújják.Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
Dzsokijuing
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
1-1, úgy, hogy 1-0-volt nektek, majd jött egy buta kiállítás nálatok, akkor kezdtünk el nyomni, addig kb közünk nem volt a meccshezMajdnem, ősszel szerintem nyert a Munkás a Rákóczi ellen. Mint ahogy a Kanizsa is.tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*Mindkettő vanMost voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊
* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
NB2
A Rákóczinak az a baja tavasszal, hogy a riválisokat megveri, de képes kikapni a sereghajtóktól. A tarcsi csapatok meg egyenesen kriptonitnak számítanak.
slowmotion
1 hónapja
inkább arra célzok hogy 47 meccsen 54 gól vagy mennyiKane még mindig brutál amúgyMeg ha kivedi akkor is vissza fújják mert kiugrott a kapus
Negritis, a vajda
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Védő el akarta pöckölni a labdát, Diaz meg a védő lába elé rakta a lábát hogy ne tudja elpöckölni. Én nem látom hol a szabálytalanság.Ezt visszafújják.Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
Dzsokijuing
csebi

1 hónapja
A tizinel visszakapták, ott elmaradt a jogos sárgasemmi köze nem volt a sárga laphozAz komoly sárga a semmire 😀Eloben nekem is úgy tűnt h semmi de vosszajatszasbol látszott h teljesen jogos volt. Ahogy megcsinálta a cselt és befelé vágott Marquinhos nekiugrott h ne tudjon továbbmenni Diaz
kapitnono
csebi
remontada
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kane még mindig brutál amúgyMeg ha kivedi akkor is vissza fújják mert kiugrott a kapus
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
semmi köze nem volt a sárga laphozAz komoly sárga a semmire 😀Eloben nekem is úgy tűnt h semmi de vosszajatszasbol látszott h teljesen jogos volt. Ahogy megcsinálta a cselt és befelé vágott Marquinhos nekiugrott h ne tudjon továbbmenni Diaz
kapitnono
csebi
1 hónapja
Kane még mindig brutál amúgy
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Ezt visszafújják.Miért? Ért vhol labdába a védő? Csak Diaz lábához ért. Ez sárga is pluszban
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ezt visszafújják.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Az komoly sárga a semmire 😀Eloben nekem is úgy tűnt h semmi de vosszajatszasbol látszott h teljesen jogos volt. Ahogy megcsinálta a cselt és befelé vágott Marquinhos nekiugrott h ne tudjon továbbmenni Diaz
kapitnono
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Mi most az orosz szabály az UEFA-nál? Szabadon igazolhatnak a csapatok Putyinlandből?
Szerkesztette: Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Diaz szzépen eladta a sárgát
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
nb1.hu/hir/atigazolas-kisvarda-tavozok-cipetic-jovicic/Két légiós már off Várdáról

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Nem úgy van h himnuszt nem lehet BL meccsek előtt lejátszani???
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Most komolyan van olyan játékos, hogy Wisdom Mike?sőt b+ sztem magyar vír is van benne, elvégre Pákó
Az hogy természetesen német, azon nem is akadok fent.
Kampman
Full name Wisdom Okpako Mike
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Most komolyan van olyan játékos, hogy Wisdom Mike?Az hogy természetesen német, azon nem is akadok fent.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
Ez az arubai bajnokság nagyon érdekes lebonyolítású 😊ha mar kisebb bajnoksagok
warr_b
Bosznia premier league FK Rudar Prijedor - 9. a tabellan
a kezdoben 6 spanyol es 1 olasz volt 😀 , osszesen ket bosnyak csak.
hogy a faszba?