Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
abba is belefér a visszavágó is14 nap van ha jól láttam most.van ingyenes első hónap, nem?ezért nem fizetek elő arraValami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊rtl+?
zavi27
Negritis, a vajda
zavi27
Negritis, a vajda
zavi27
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
14 nap van ha jól láttam most.van ingyenes első hónap, nem?ezért nem fizetek elő arraValami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊rtl+?
zavi27
Negritis, a vajda
zavi27
Negritis, a vajda
1 hónapja
Majdnem, ősszel szerintem nyert a Munkás a Rákóczi ellen. Mint ahogy a Kanizsa is.tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*Mindkettő vanMost voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊
* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
NB2
A Rákóczinak az a baja tavasszal, hogy a riválisokat megveri, de képes kikapni a sereghajtóktól. A tarcsi csapatok meg egyenesen kriptonitnak számítanak.
1 hónapja
van ingyenes első hónap, nem?ezért nem fizetek elő arraValami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊rtl+?
zavi27
Negritis, a vajda
zavi27
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
ezért nem fizetek elő arraValami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊rtl+?
zavi27
Negritis, a vajda
1 hónapja
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊rtl+?
zavi27
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
1 hónapja
vhsboxer
105
Kétszer láttam a Kanizsát és a Kaposvárt is a Lelle ellen idén ,a Pécset egyszer ,messze a legjobb csapat a Pécs ebben az osztályban .tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*Mindkettő vanMost voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊
* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
NB2
1 hónapja
sztem kb 2x voltam NB1es meccsen az is akkor volt mikor a szeged élvonalban volt és Urbán Flóri épp ott lopta a napot 😀persze a csapat már félúton megszűnt
ejj a régi szép idők
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Ja tényleg. Amúgy akkor az egri klubvezető korábbi egri szomszédom volt…Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zséCáfolat már van az egyikreA Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
warr_b
Szokol
frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
NB2
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ez az arubai bajnokság nagyon érdekes lebonyolítású 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Nekem eddig Pokettínó a🤣kedvencem akit emlegetnekJózsi már kevés a magas szintü focihoz sajnos. Alonso-t lehet meg kéne próbálni 😀Egészben zseni ez a Real edző keresésnagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
csebi
Toto21
1 hónapja
tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*Mindkettő vanMost voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊
* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
nagykanizsa drukker voltam.az osztalytarsammal valasztottunk az akkor ket feljutobol. o zte en nagyka.Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zséCáfolat már van az egyikreA Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
warr_b
Szokol
frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
NB2
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
egy jo tiszakecske sem volt rossz.
1 hónapja
Mindkettő vanMost voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
Poloska vagyok.
1 hónapja
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zséCáfolat már van az egyikreA Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
warr_b
Szokol
frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
NB2
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?
Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zséCáfolat már van az egyikreA Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
warr_b
Szokol
frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
NB2
Kampman
csebi
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
1 hónapja
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zséCáfolat már van az egyikreA Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
warr_b
Szokol
frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
NB2
Kampman
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zséCáfolat már van az egyikreA Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
warr_b
Szokol
frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
NB2
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
kozben a celje bajnok lesz vagy mar az boven.ljubjanana es a maribor meglepoen lemaradt.4. 5. hely
1 hónapja
1 hónapja
pontosan ezert adnam. az a top klub, ami komolyan gondolja ma is Jozsit az is megerdemli.Józsi már kevés a magas szintü focihoz sajnos. Alonso-t lehet meg kéne próbálni 😀Egészben zseni ez a Real edző keresésnagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
csebi
Toto21
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Józsi már kevés a magas szintü focihoz sajnos. Alonso-t lehet meg kéne próbálni 😀Egészben zseni ez a Real edző keresésnagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
csebi
1 hónapja
Egészben zseni ez a Real edző keresésnagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
