Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
zavi27
rtl+?
Negritis, a vajda
ezért nem fizetek elő arra
zavi27
van ingyenes első hónap, nem?
Negritis, a vajda
14 nap van ha jól láttam most.
zavi27
abba is belefér a visszavágó is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
zavi27
rtl+?
Negritis, a vajda
ezért nem fizetek elő arra
zavi27
van ingyenes első hónap, nem?
Negritis, a vajda
14 nap van ha jól láttam most.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
Mindkettő van
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊

* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
NB2
Majdnem, ősszel szerintem nyert a Munkás a Rákóczi ellen. Mint ahogy a Kanizsa is.

A Rákóczinak az a baja tavasszal, hogy a riválisokat megveri, de képes kikapni a sereghajtóktól. A tarcsi csapatok meg egyenesen kriptonitnak számítanak.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
zavi27
rtl+?
Negritis, a vajda
ezért nem fizetek elő arra
zavi27
van ingyenes első hónap, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
zavi27
rtl+?
Negritis, a vajda
ezért nem fizetek elő arra
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
zavi27
rtl+?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Valami stabil stream az esti PSG-Bayernre található valamerre?😊
1 hónapja
vhsboxer 105
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
Mindkettő van
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊

* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
NB2
Kétszer láttam a Kanizsát és a Kaposvárt is a Lelle ellen idén ,a Pécset egyszer ,messze a legjobb csapat a Pécs ebben az osztályban .
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
sztem kb 2x voltam NB1es meccsen az is akkor volt mikor a szeged élvonalban volt és Urbán Flóri épp ott lopta a napot 😀
persze a csapat már félúton megszűnt
ejj a régi szép idők

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
A Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀
warr_b
Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
Szokol
Cáfolat már van az egyikre

 frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zsé
NB2
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Ja tényleg. Amúgy akkor az egri klubvezető korábbi egri szomszédom volt…

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez az arubai bajnokság nagyon érdekes lebonyolítású 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Egészben zseni ez a Real edző keresés
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
nagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
csebi
Józsi már kevés a magas szintü focihoz sajnos. Alonso-t lehet meg kéne próbálni 😀
Toto21
Nekem eddig Pokettínó a🤣kedvencem akit emlegetnek
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Ha jól működik a 2026-os év dinamikája, akkor a fagyi semmiképpen nem lehet bajnok idén, a felcsuti senkiknél meg vlm földindulásos káosznak kell jönnie,
ha már változtak a dolgok, legyenek látványosak.🤡✌️

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
Mindkettő van
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)
zacknorb
tavaly meg is nyerték az nb3-at csak az osztályozót elbukták*
idén inkább a Kaposvárnak áll a zászló (igaz pontegyenlőség van), de szerintem ők a legjobb csapat idén
sajnos magunkat azért nem írom, mert a Kaposvár-Kanizsa kettős ellen a 4 meccsen szereztünk 2 pontot, pedig amúgy szerintem mi lennénk azok 😊

* világ vicce, hogy megnyered a bajnokságod és nem jutsz fel automatikusan
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
A Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀
warr_b
Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
Szokol
Cáfolat már van az egyikre

 frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zsé
NB2
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
nagykanizsa drukker voltam.az osztalytarsammal valasztottunk az akkor ket feljutobol. o zte en nagyka.
egy jo tiszakecske sem volt rossz.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.
warr_b
Mindkettő van
NB3-ban
Kanizsa ráadásul lehet fel is jut (ugye milyen kár, hogy jövőre nem jönnek a Fáyba, ellentétben a Felcsúttal)

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀
warr_b
Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
Szokol
Cáfolat már van az egyikre

 frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zsé
NB2
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
Kampman
Most voltunk hétvégén Vácon, jó nagy pusztulat lett a stadion, pedig '94-ben vagy mikor még magyar bajnok volt a Vác.

Amúgy Stadler, Gázszer már smafu?

Bár nekem hiányoznak az olyan csapatok is mint a Dorog, meg a Nagykanizsai Olajbányász.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
A Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀
warr_b
Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
Szokol
Cáfolat már van az egyikre

 frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zsé
NB2
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.
csebi
Vácon és Debrecenben, ha jól rémlik.
Hát az már a 2010-es évek eleje volt, ott már alig volt romantikája a mennyeinek.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
A Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀
warr_b
Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
Szokol
Cáfolat már van az egyikre

 frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zsé
NB2
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
Kampman
Meg mikor az Eger Vácott játszotta a hazai meccseket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
A Felcsút felbontotta a kooperációs szerződést a Csákvárral, a Master Good otthagyja Kisvárdát, alakul 😀
warr_b
Hivatalos bármelyik vagy csak pletyi?
Szokol
Cáfolat már van az egyikre

 frissmedia.hu/hir/toretlen-a-bizalom-kisvardan-cafoltak-a-pletykakat-a-master-good-es-a-focicsapat-szakitasarol/29278
Kampman
jó magyarosan az első 3 osztályban most tutit lesz legalább 3-4 csapat aki elkezdi, de nem fogja tudni befejezni, mert elfogy a zsé
NB2
Semmi baj, imádtam a 2000-es éveket, a minden évben más sörmárkáról elnevezett enbéegyet, az amerikai franchise-okat megszégyenítő módon a fél Dunántúlt végigköltöző Lombardot, de persze leginkább a méltatlanul rövid ideig létező és gyalázatosan elfelejtett Balaton FC Diósgyőrt.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
kozben a celje bajnok lesz vagy mar az boven.
ljubjanana es a maribor meglepoen lemaradt.4. 5. hely
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/684197460_18582419932022195_2579757255290830914_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=dhmGv3LR5D4Q7kNvwHoB6zM&_nc_oc=AdqGfWt6hE7IPvBDO0EDBTZJhBbAzF3J5d8lCx7c6DLv_l8OR7RkCgFFF4Y6XZsKw38&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=0LC7ZgfahYKvSP6eFpe2ww&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-EwDhueOGwt3tXSrcznv2V3JI0eJqoXBKilqSMKUW6Vg&oe=6A3BFC70
791.463 Aufrufe · 3.912 Reaktionen | SPURS CATCHING STRAYS FROM EVERY ANGLE 🤣 Newly promoted Coventry City fans came up with a brilliant new chant for the visiting Wrexham support during their 3-1 victory over the weekend 👏 | Men In Blazers
SPURS CATCHING STRAYS FROM EVERY ANGLE 🤣 Newly promoted Coventry City fans came up with a brilliant new chant for the visiting Wrexham support during their 3-1 victory over the weekend 👏
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Egészben zseni ez a Real edző keresés
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
nagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
csebi
Józsi már kevés a magas szintü focihoz sajnos. Alonso-t lehet meg kéne próbálni 😀
Toto21
pontosan ezert adnam. az a top klub, ami komolyan gondolja ma is Jozsit az is megerdemli.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 631
Egészben zseni ez a Real edző keresés
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
nagyon adnam ha Jozsi visszaterne.
csebi
Józsi már kevés a magas szintü focihoz sajnos. Alonso-t lehet meg kéne próbálni 😀
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Egészben zseni ez a Real edző keresés
Eddig Scaloni volt a hír, ma meg már mindenki lehozza Józsit.
zacknorb
nagyon adnam ha Jozsi visszaterne.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.