Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Dehát neked csak jó, mert lesz mit szidni 😅
zacknorb
Pedig nem is vagyok mazochista 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmit nem csinalt a Gyor egy felidon at, latvanyosan ment az ikszre, de szeencsere csak talaltak a semmibol egy golt.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Szerintem pont nem, az NB II-bol erkezo masodik ellen az osztalyzo ugysem lesz annyira kemeny. A jelenlegi NB I-bol meg szerintem a Kisvarda kiesojelolt lesz, meg most meg feljut a Honved, az is, mert a par honapja beinvesztalt lovetta eleg hamar eltunik majd. 😀
Stez
Leisztingernek van elég saját léje is.
iktriad
Mindegyiknek van. Attol meg mas vilag, ami az elvonalban van, a kulfoldiekkel, a fizetesek, a koltsegvetes. A keret nem lesz kifejezetten megerositve.


NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Szerintem pont nem, az NB II-bol erkezo masodik ellen az osztalyzo ugysem lesz annyira kemeny. A jelenlegi NB I-bol meg szerintem a Kisvarda kiesojelolt lesz, meg most meg feljut a Honved, az is, mert a par honapja beinvesztalt lovetta eleg hamar eltunik majd. 😀
Stez
Felcsút.
Elég erős kérdés.
Szerintem inkább harcolnak majd a kiesés ellen, mint Európáért.
zacknorb
A Felcsut nem egy ev alatt fogja lenullazni magat, meg a meglevo szerzodeseket nem fogjak egyszerre felmondani, mert azzal rakurnanak elegge. A csapat magja meg azert annyira nem szar szerintem, hogy egy 10. helyre ne ernenek oda. Azt gondolom, egy ket-harom ev kell, amig szepen leepulnek, meg kifutnak a nagy fizetesek, szerzodesek, stb.

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Grat. Holnap remélem mi is feljutunk. Ja nyert a Kecsó, akkor még nem tudunk feljutni matematikailag holnap.

Szerkesztette: iktriad
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Szerintem pont nem, az NB II-bol erkezo masodik ellen az osztalyzo ugysem lesz annyira kemeny. A jelenlegi NB I-bol meg szerintem a Kisvarda kiesojelolt lesz, meg most meg feljut a Honved, az is, mert a par honapja beinvesztalt lovetta eleg hamar eltunik majd. 😀
Stez
Leisztingernek van elég saját léje is.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Szerintem pont nem, az NB II-bol erkezo masodik ellen az osztalyzo ugysem lesz annyira kemeny. A jelenlegi NB I-bol meg szerintem a Kisvarda kiesojelolt lesz, meg most meg feljut a Honved, az is, mert a par honapja beinvesztalt lovetta eleg hamar eltunik majd. 😀
Stez
Felcsút.
Elég erős kérdés.
Szerintem inkább harcolnak majd a kiesés ellen, mint Európáért.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Szerintem pont nem, az NB II-bol erkezo masodik ellen az osztalyzo ugysem lesz annyira kemeny. A jelenlegi NB I-bol meg szerintem a Kisvarda kiesojelolt lesz, meg most meg feljut a Honved, az is, mert a par honapja beinvesztalt lovetta eleg hamar eltunik majd. 😀

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.
warr_b
Dehát neked csak jó, mert lesz mit szidni 😅

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
nagylaza, főpohárnok
Bent maradni sokkal nehezebb lesz, ha marad ez az idiotizmus, hogy nem igazolhatunk külföldit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
nagylaza, főpohárnok
Pedig nem is akartak feljutni.🙂
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
remontada

az igazi super depor.
Kenny
Best team.
Ezzel egy időben a Leeds volt még hasonló brutál csapat
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Bazdmeg ez a Vasas szpíker, te atyaúristen 😂😂😂😂😂
petey
Néztem a vidis közvetítést is. Ne tudd meg...
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
remontada

az igazi super depor.
Kenny
Mauro Silva-ról és erről a Deporról Hörinek elég más a véleménye(13:10-től). 😀 😀 😀
 youtu.be/OsvPnSE9_84?si=7IagdtUpUHiaGF6v
iktriad
a rivaldos bebetos, mazinhos smafu?
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
NB1❤️ 💙
zacknorb
Szabályosan elsírtam magam...🙂
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
NB1❤️ 💙

Poloska vagyok.
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
remontada

az igazi super depor.
Kenny
Mauro Silva-ról és erről a Deporról Hörinek elég más a véleménye(13:10-től). 😀 😀 😀
 youtu.be/OsvPnSE9_84?si=7IagdtUpUHiaGF6v
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Bameg, hogy a Vasasnak is most kell feljutnia. Hat nem akkor, amikor dolgozom?

1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bazdmeg ez a Vasas szpíker, te atyaúristen 😂😂😂😂😂

1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Adam Martin 9 masodperc utan sarga lap a beallasa utan 😀
Stez
Az első félidő végén a két visszahúzásért meg az alávágásért semmi. Hagyjuk, nézem inkább ahogy fúj kint a szél.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fúúúdeizgilesz, szitike-cselszki döntő, hát mindenki erre várt, futballünnep, megafaszom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 633
Adam Martin 9 masodperc utan sarga lap a beallasa utan 😀
Stez
elfáradt és már nem akar tovább pályán maradni 😀
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 633
győztünk?
Löfli
chelsea? igen ők nyertek
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Martin 9 masodperc utan sarga lap a beallasa utan 😀

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
győztünk?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Japánok csináltak maguknak egy hype video-t a VB-re


Toto21
valaki arra számít hogy Kira túléli a Blue Lock Side B-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!