Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Még nem teljesen látom, hogyan fogjuk legyőzni a Vidit, de ez azért van, mert gyenge a képzelőerőm.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 633
Japánok csináltak maguknak egy hype video-t a VB-re



Szerkesztette: Toto21
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Caicedo is off a kupadöntőre?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Nyilván a Fradi meg betalál...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez miért nem 11-es?
Matthew99
Mert nem mernek beleszolni a bajnoki hajraba ilyennel. Akkora tizi volt amugy, mint a haz.
Stez
Vissza se nézik, még a VAR feliratot se rakják ki. Ez nem lenne beleszólás mert egyértelmű eset volt.
Matthew99
Nem figyeltem, de mintha mondtak volna, hogy egyertelmunek veltek a leszoritott kezet. Mas kerdes, hogy koze nem volt a leszoritott kezhez. 😀

1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Ez miért nem 11-es?
Matthew99
Mert nem mernek beleszolni a bajnoki hajraba ilyennel. Akkora tizi volt amugy, mint a haz.
Stez
Vissza se nézik, még a VAR feliratot se rakják ki. Ez nem lenne beleszólás mert egyértelmű eset volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez miért nem 11-es?
Matthew99
Mert nem mernek beleszolni a bajnoki hajraba ilyennel. Akkora tizi volt amugy, mint a haz.

1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
remontada

az igazi super depor.
Kenny
Szerintem az 1-2 évvel azelőtti jobb volt, amikor ott volt Makaay

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ezek nem akarnak bajnokok lenni😃

1 hónapja
dr0725 New England Patriots 535
"Egyértelműen leszorított kezezés" xd
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Ez miért nem 11-es?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennel nagyobb bundat megint, hogy ez nem volt kezezes... 😀😀😀

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
remontada

az igazi super depor.

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2026/04/nincs-szukseg-masodik-ulesre-lezarult-az-mlsz-licenceljarasa

Hihi, mindenki elsőre megkapta, ilyen vótmá?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Az isten bassza meg a hosszabbításokat, előző héten 2 pontot buktunk egy 95. perces BHA gólon, most meg a West Ham a 92.ben nyerte meg a meccsét... Idén 50 pont fog kelleni a bent maradáshoz,
Sixo
Igy, h nyert a Forest meg a West Ham most, szerintem vege. A West Ham sorsolasa nem nehez (csak egy Arsenal van ami nehez), a Forestnek meg hiaba nehez a sorsolasa, mar messze van. Am ennyire szerencsétlen csapatot meg sose lattam, miota itt van De Zerbi, 3 meccs alatt megserult: Udogie, Romero, Xavi, Solanke. 4 kezdojatekos. 10%-ot se adok a bennmaradasra.
Duff
Leeds is nyer folyamatosan. Úgy hogy azt mondom meg kell nyerni minden meccset és hátha nem nyer semmi a Newcastle 😀
Sixo
Forrest meglehet. Kemény sorsolás plusz EL meccsek is. A Spurs éppen jókor nyomott egy CLexitet.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan

gondolom Rochdale majd kiszop a döntőben tizikkel és még egy év Vanarama
Löfli
Hat nem tudom, valahogy így lett azért kerek a történet, az összefoglaló alapján simán kellett volna nyernie a Yorknak
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

gondolom Rochdale majd kiszop a döntőben tizikkel és még egy év Vanarama

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Havertz kiesésével végleg megpecsételődhet a PL sorsa. Pep bonthatja lassan a pezsgőt.
Heisman nádor
sztem azért messze nincs ez lejátszva, de biztos hogy nem az arsenalra fogadnék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Revesz nyilatkozata utan meg az is lehet, hogy megussza a Diosgyor.
Kenny
mert?, mit mondott
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Revesz nyilatkozata utan meg az is lehet, hogy megussza a Diosgyor.

1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Hát ez elég naracssárgás megmozdulás volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Upset érik az FA kupa elődöntőjében
Kampman
Szép volt😁
remontada
iktriadi színvonalú jinx volt, én is büszke lennék rá, de ha valamit szeretek magamban, az a szerénység.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 633
Pope bár ne tért volna vissza a Castle kapuba 😕