Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Még nem teljesen látom, hogyan fogjuk legyőzni a Vidit, de ez azért van, mert gyenge a képzelőerőm.
1 hónapja
Caicedo is off a kupadöntőre?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Nyilván a Fradi meg betalál...

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Nem figyeltem, de mintha mondtak volna, hogy egyertelmunek veltek a leszoritott kezet. Mas kerdes, hogy koze nem volt a leszoritott kezhez. 😀Vissza se nézik, még a VAR feliratot se rakják ki. Ez nem lenne beleszólás mert egyértelmű eset volt.Ez miért nem 11-es?Mert nem mernek beleszolni a bajnoki hajraba ilyennel. Akkora tizi volt amugy, mint a haz.
Matthew99
Stez
Matthew99
1 hónapja
Vissza se nézik, még a VAR feliratot se rakják ki. Ez nem lenne beleszólás mert egyértelmű eset volt.Ez miért nem 11-es?Mert nem mernek beleszolni a bajnoki hajraba ilyennel. Akkora tizi volt amugy, mint a haz.
Matthew99
Stez

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Ez miért nem 11-es?Mert nem mernek beleszolni a bajnoki hajraba ilyennel. Akkora tizi volt amugy, mint a haz.
Matthew99
1 hónapja
Szerintem az 1-2 évvel azelőtti jobb volt, amikor ott volt Makaaykozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
remontada
az igazi super depor.
Kenny
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
"Egyértelműen leszorított kezezés" xd
1 hónapja
Ez miért nem 11-es?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Ennel nagyobb bundat megint, hogy ez nem volt kezezes... 😀😀😀
1 hónapja
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
remontada

az igazi super depor.
1 hónapja
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.megkora kedvencem volt a Depor. Nagyon remélem feljutnak
jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
kozben a depor es a malaga is feljuthat az elso osztalyba. megjartak a 3. ligat is.jelenleg a depor kozvetlenul mehetne fel a malaga rajatszassal.de szoros a verseny
1 hónapja
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2026/04/nincs-szukseg-masodik-ulesre-lezarult-az-mlsz-licenceljarasaHihi, mindenki elsőre megkapta, ilyen vótmá?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Forrest meglehet. Kemény sorsolás plusz EL meccsek is. A Spurs éppen jókor nyomott egy CLexitet.Leeds is nyer folyamatosan. Úgy hogy azt mondom meg kell nyerni minden meccset és hátha nem nyer semmi a Newcastle 😀Az isten bassza meg a hosszabbításokat, előző héten 2 pontot buktunk egy 95. perces BHA gólon, most meg a West Ham a 92.ben nyerte meg a meccsét... Idén 50 pont fog kelleni a bent maradáshoz,Igy, h nyert a Forest meg a West Ham most, szerintem vege. A West Ham sorsolasa nem nehez (csak egy Arsenal van ami nehez), a Forestnek meg hiaba nehez a sorsolasa, mar messze van. Am ennyire szerencsétlen csapatot meg sose lattam, miota itt van De Zerbi, 3 meccs alatt megserult: Udogie, Romero, Xavi, Solanke. 4 kezdojatekos. 10%-ot se adok a bennmaradasra.
Sixo
Duff
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Hat nem tudom, valahogy így lett azért kerek a történet, az összefoglaló alapján simán kellett volna nyernie a Yorknak
gondolom Rochdale majd kiszop a döntőben tizikkel és még egy év Vanarama
Löfli
1 hónapja
gondolom Rochdale majd kiszop a döntőben tizikkel és még egy év Vanarama
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Havertz kiesésével végleg megpecsételődhet a PL sorsa. Pep bonthatja lassan a pezsgőt.sztem azért messze nincs ez lejátszva, de biztos hogy nem az arsenalra fogadnék
Heisman nádor
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
Revesz nyilatkozata utan meg az is lehet, hogy megussza a Diosgyor.mert?, mit mondott
Kenny
1 hónapja
Revesz nyilatkozata utan meg az is lehet, hogy megussza a Diosgyor.
1 hónapja
Hát ez elég naracssárgás megmozdulás volt.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
iktriadi színvonalú jinx volt, én is büszke lennék rá, de ha valamit szeretek magamban, az a szerénység.Upset érik az FA kupa elődöntőjébenSzép volt😁
Kampman
remontada
1 hónapja
Pope bár ne tért volna vissza a Castle kapuba 😕