Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Ez sehol nem tizenegyes...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
borzalmasan esetleges kontra volt onnan hogy nincs Wirtznél a labdanemtom hogy ez bünti e
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Sarr szarrá fog szopatni minket, közünk nincs a meccshezpont ilyenkor talaltok a 80. percben egy golt, amivel behuzzatok a meccset xd
Negritis, a vajda
1 hónapja
Sarr szarrá fog szopatni minket, közünk nincs a meccshez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
PELISZ. PELISZ. PELISZ.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
National League-ben a Wealdstone a kedvenc 😀ja, csak azt hittem van valami kötődés is95. perces feljutásért döntő gól mindig érdekes. és bazmeg egyenlít a York a 103. percbenRochdale 1 gólra van a feljutástól a League Twoba, még van 10 percük kbAmúgy ez miért érdekes számodra?
Löfli
remontada
Löfli
remontada

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
már instant úgy néz ki hogy baszhatjuk mer a védelem teljesen off
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Na már nemcsak a csapat játékával, de a kommentátorral is vallatni lehetne. Csúcs.most kpacsolom be, bíztató előrejelzés 😀
Mikey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Na már nemcsak a csapat játékával, de a kommentátorral is vallatni lehetne. Csúcs.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
ja, csak azt hittem van valami kötődés is95. perces feljutásért döntő gól mindig érdekes. és bazmeg egyenlít a York a 103. percbenRochdale 1 gólra van a feljutástól a League Twoba, még van 10 percük kbAmúgy ez miért érdekes számodra?
Löfli
remontada
Löfli
1 hónapja
95. perces feljutásért döntő gól mindig érdekes. és bazmeg egyenlít a York a 103. percbenRochdale 1 gólra van a feljutástól a League Twoba, még van 10 percük kbAmúgy ez miért érdekes számodra?
Löfli
remontada

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Nekem nem szabad, de batran ajanlanam... neked? 😀Teszel róla?😁Woodman kezd, Pécsi a backup. Nem gondoltam volna, hogy ezt le fogom írni egy PL meccs előtt.Woodmant elviszi a rendorseg nemi eroszak gyanujaval, Pecsi meg beallhat vedeni. Valakinek oda kell telefonalni.
Mikey
Stez
remontada
1 hónapja
Teszel róla?😁Woodman kezd, Pécsi a backup. Nem gondoltam volna, hogy ezt le fogom írni egy PL meccs előtt.Woodmant elviszi a rendorseg nemi eroszak gyanujaval, Pecsi meg beallhat vedeni. Valakinek oda kell telefonalni.
Mikey
Stez
1 hónapja
Woodman kezd, Pécsi a backup. Nem gondoltam volna, hogy ezt le fogom írni egy PL meccs előtt.Woodmant elviszi a rendorseg nemi eroszak gyanujaval, Pecsi meg beallhat vedeni. Valakinek oda kell telefonalni.
Mikey
1 hónapja
Rochdale 1 gólra van a feljutástól a League Twoba, még van 10 percük kbAmúgy ez miért érdekes számodra?
Löfli
1 hónapja
Rochdale 1 gólra van a feljutástól a League Twoba, még van 10 percük kbMásodik felidőt nézem.. jött a dráma!!!
Löfli
1 hónapja
Woodman kezd, Pécsi a backup. Nem gondoltam volna, hogy ezt le fogom írni egy PL meccs előtt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Rochdale 1 gólra van a feljutástól a League Twoba, még van 10 percük kb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Azt kihagytad ugyanakkor wtf ítéletek vannak a Barca ellen is ahogy van hogy mellettük is. Ugyanez igaz a Madridra is. Tavalyi szezonról biztos rosszul emlékszik a szerző ki mit érdemelt amikor Classicocon be lett fűzve az oktató film vagy amikor mindenáron a Realnak akarták "elcsalni" a kupát vagy amikor Lewanak 180 fokban kifordult a bokája var szerint majd hirtelen 58as lába lett hogy les lehessen.Mondjuk az kemeny. Barca 17el tobb golt lott kevesebb tizivel. Legtobb helyzetet alakitja ki. De biztos ha te igy tondolod.Ezt így is gondolom.Azt is leírtam, hogy a Real javára is tévednek.Azt irtad hogy iden es tavaly is Real kellett volna h bajnok legyen, de elcsaltak.
Azt is, hogy les volt Ramos gólja.
De én vagyok szelektív, meg én mondom azt, hogy a Real ellen tévednek csak.
KeyG
Blevi
KeyG
Blevi
2 hónapja
Mondjuk az kemeny. Barca 17el tobb golt lott kevesebb tizivel. Legtobb helyzetet alakitja ki. De biztos ha te igy tondolod.Ezt így is gondolom.Azt is leírtam, hogy a Real javára is tévednek.Azt irtad hogy iden es tavaly is Real kellett volna h bajnok legyen, de elcsaltak.
Azt is, hogy les volt Ramos gólja.
De én vagyok szelektív, meg én mondom azt, hogy a Real ellen tévednek csak.
KeyG
Blevi
KeyG
2 hónapja
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.Én elismertem h a párharc mindkét meccsen volt 1-1 olyan bírói hiba a Bayern javára amely nagyban befolyásolta mindkét meccset és a továbbjutást is.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
KeyG
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Ezt így is gondolom.Azt is leírtam, hogy a Real javára is tévednek.Azt irtad hogy iden es tavaly is Real kellett volna h bajnok legyen, de elcsaltak.
Azt is, hogy les volt Ramos gólja.
De én vagyok szelektív, meg én mondom azt, hogy a Real ellen tévednek csak.
KeyG
Blevi
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Azt is leírtam, hogy a Real javára is tévednek.Azt irtad hogy iden es tavaly is Real kellett volna h bajnok legyen, de elcsaltak.
Azt is, hogy les volt Ramos gólja.
De én vagyok szelektív, meg én mondom azt, hogy a Real ellen tévednek csak.
KeyG
2 hónapja
Hat kivancsi leszek, meddig var az mlsz, gondolom a klubok nyomkodjak Sandor bacsit, hogy minel hamarabb tudjak, mi varhato a koltsegvetes, a szponzorok es a tv-s szerzodesekbol kifolyolag. Lehet ezert akar sietni, mert mindjart vege a szezonnak, a csapatok meg eszerint okoskodnanak a nyaron. Mint ahogy a magyaros ajanlast is valtoztatni fogjak, sot, allitolag a tao reszekent a kilenc orszagos nagy akademiat hatra akarjak csokkenteni peldaul, amivel valtoznanak tovabbi korulmenyek, meg kevesebb klub kapna meg a nagy akademias tamogatast is.Elv nem is olyan egyértelmű a licit, valszeg lesz második kör és az javít az MTVA esélyein (addigra lesz új kormány)amúgy engem nem zavarna ha amolyan "RFA tender" szerűen lenne a dolog és licitálhatnak a piaci szereplők, majd az MTVA ha akarja annyiért megveszi, ha nem fér bele nekik a költségvetésbe akkor meg viszi a aki a legtöbbet ajánlotta
zacknorb
Negritis, a vajda
2 hónapja
Elv nem is olyan egyértelmű a licit, valszeg lesz második kör és az javít az MTVA esélyein (addigra lesz új kormány)amúgy engem nem zavarna ha amolyan "RFA tender" szerűen lenne a dolog és licitálhatnak a piaci szereplők, majd az MTVA ha akarja annyiért megveszi, ha nem fér bele nekik a költségvetésbe akkor meg viszi a aki a legtöbbet ajánlotta
zacknorb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!