Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Neked a hobbid hogy korán reggel csatak részeg vagy? Spanyol bírók a valaha volt legnagyobb balfaszok és képes vagy ennyi hülyeséget összehordani pár mondatban..
remontada
Ember, nem ittam másfél éve. 😀
KeyG
Akkor lehet ideje lenne. Kicsit kiengednéd a fáradt gőzt

Szerkesztette: remontada
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Neked a hobbid hogy korán reggel csatak részeg vagy? Spanyol bírók a valaha volt legnagyobb balfaszok és képes vagy ennyi hülyeséget összehordani pár mondatban..
remontada
Ember, nem ittam másfél éve. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Neked a hobbid hogy korán reggel csatak részeg vagy? Spanyol bírók a valaha volt legnagyobb balfaszok és képes vagy ennyi hülyeséget összehordani pár mondatban..
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Elv nem is olyan egyértelmű a licit, valszeg lesz második kör és az javít az MTVA esélyein (addigra lesz új kormány)
zacknorb
Hat nyilvan azert toltak ki a hataridot, mert az mlsz nagy elannal azt hitte, majd az rtl vagy a sport tv azonnal lecsap a jogokra, csak az egyik, a penzesebb fel egybol meg is koszonte, ha nem viheti streamingbe. Xd
Szoval elmatekozta az mlsz, most meg hirtelen akkor adnak eselyt az mtva-nak is. Alapbol szemet huzas volt, hogy ilyen hamar kiirtak, amikor Csanyinak szoltak, hogy ne tegyek, mert ezzel kilovik azt, aki eddig tizeniksz evig irrealisan sokat, magasan a legjobban tejelt. Ebbol fakadoan azt gondoltam, a hatterben ez elore le lett zsirozva, hogy mashova kerulnek a jogot. Most meg varatlanul kitoltak a hataridot. Az egeszet erdekesen inteztek, barmi is lesz a vege.

De amugy nem lesz uj kormany addigra tudtommal, ez a fura, mert pont az eskutetel elottre toltak ki a hataridot.

Szerkesztette: Stez

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Elv nem is olyan egyértelmű a licit, valszeg lesz második kör és az javít az MTVA esélyein (addigra lesz új kormány)

Poloska vagyok.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.
Kenny
Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
zacknorb
én úgy tudom, hogy az RTL streamingre akarta vinni, amit az MLSZ nagyon nem akart.
Kenny
En is olvastam errol, de most azt nem ertem, hogy tegnap hozta le egy-ket oldal - mikozben pont tegnap tolta ki a hataridot az mlsz majus 4-rol 9-re vagy 12-re, tehat kb egy hettel. Ami altal lehet, hogy valahogy meg az mtva is tud majd valamit kezdeni a palyazassal.

Szoval amugy nem all ossze nekem a kep, papiron nem dolhetett el, hogy akkor ez Sport Tv.

2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Azt is leírtam, hogy a Real javára is tévednek.
Azt is, hogy les volt Ramos gólja.

De én vagyok szelektív, meg én mondom azt, hogy a Real ellen tévednek csak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Wow, megint csak a Real ellen tévednek és csalnak 😅

Poloska vagyok.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.
Kenny
Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
zacknorb
én úgy tudom, hogy az RTL streamingre akarta vinni, amit az MLSZ nagyon nem akart.

2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
😀 😀 😀 😀 pont egy realos sír, akiknek a BL-ben is állandóan csalnak..
 www.youtube.com/watch?v=YG4QHQoo_7s
mondjuk BL döntőben nem számít, az igaz
idén is ótvar szar focit játszik a real, igaz a barca sem nagy eresztés, de még tőlük is fényévekre a csapat, mit akarsz kimagyarázni, nem 1-2 ponttal vezet a barca, hanem 9-el, ami lehet több is ma..
Pep71
Kettőnk között annyi a különbség, hogy nekem nem fáj kimondani, hogy les volt.
De erre is lett a VAR létrehozva, hogy ilyenek ne legyenek. Mert ezt lehet rosszul látni.
KeyG
Lehet nem faj. Kicsit szelektiven emlekszel dolgokra. 😀
Pld amikor hasonloan szabslytalansag utan nyert a Real a talan a Vigo ellen. Vagy amikor Koundet szarra tapostak es kikapott a Barca Valverde boxtudasa. Stb stb stb
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
😀 😀 😀 😀 pont egy realos sír, akiknek a BL-ben is állandóan csalnak..
 www.youtube.com/watch?v=YG4QHQoo_7s
mondjuk BL döntőben nem számít, az igaz
idén is ótvar szar focit játszik a real, igaz a barca sem nagy eresztés, de még tőlük is fényévekre a csapat, mit akarsz kimagyarázni, nem 1-2 ponttal vezet a barca, hanem 9-el, ami lehet több is ma..
Pep71
Kettőnk között annyi a különbség, hogy nekem nem fáj kimondani, hogy les volt.
De erre is lett a VAR létrehozva, hogy ilyenek ne legyenek. Mert ezt lehet rosszul látni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
😀 😀 😀 😀 pont egy realos sír, akiknek a BL-ben is állandóan csalnak..
 www.youtube.com/watch?v=YG4QHQoo_7s
mondjuk BL döntőben nem számít, az igaz
idén is ótvar szar focit játszik a real, igaz a barca sem nagy eresztés, de még tőlük is fényévekre a csapat, mit akarsz kimagyarázni, nem 1-2 ponttal vezet a barca, hanem 9-el, ami lehet több is ma..
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Hosszab távon jobb ez így... megbukott a Papné-Vini project, minden azon múlik milyen hamar engedi el Perec...
gyurczi
Ez a project igen megbukott, de Perez nem tudja elengedni, addig fog edzőket cserélgetni amíg fel nem állítják mint annó a galaktikus érába is belebukott a saját eszméibe, akaratába.
Vini most fog új szerződést kapni...

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Hosszab távon jobb ez így... megbukott a Papné-Vini project, minden azon múlik milyen hamar engedi el Perec...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Szegeny Real.

City ellen a triplazo Valverdet valahogy elfelejtetted hogy jatszania sem kellett volna 😀 es tudnam sorolni.

Spanyol birok minden heten elbasznak vmit, de persze szigoruan csak a real ellen, pedig minden heten hengerel es ellenalhatatlan a csapat.
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.

Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.

Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.

A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől
Heisman nádor
?
pont hogy nekik van és a realnak nincs
Negritis, a vajda
PSG-Bayern
Arsenal-Atlético Madrid
Őszentsége Sobri Jóska
?
Egyikőjüknek sincs.
ervinator
a google nem volt a barátom, beírtam hogy bl elődöntők és kidobta a linket én meg elhittem enki
 www.nemzetisport.hu/bajnokok-ligaja/2025/04/igy-folytatjak-a-bl-ben-az-elodonto-menetrendje

jah ez a tavalyi ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől
Heisman nádor
?
pont hogy nekik van és a realnak nincs
Negritis, a vajda
PSG-Bayern
Arsenal-Atlético Madrid

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 094
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől
Heisman nádor
?
pont hogy nekik van és a realnak nincs
Negritis, a vajda
?
Egyikőjüknek sincs.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől
Heisman nádor
?
pont hogy nekik van és a realnak nincs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 999 — "Montoya por favor!"
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Egyre közelebb a Champohoz 😔
dande2
Holnap lepofozzátok a Wolvest
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.
Kenny
Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
zacknorb
 nb1.hu/hir/nbi-kozvetites-rtl-mtva-sporttv/
Negritis, a vajda
Faszom, akkor vagy szerezhetek TV előfizetést, vagy valami egyéb módszert, hogy lehessen Sport TVt is nézni

Poloska vagyok.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wow köszi Betis 😏
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.
Kenny
Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
zacknorb
 nb1.hu/hir/nbi-kozvetites-rtl-mtva-sporttv/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!