Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Akkor lehet ideje lenne. Kicsit kiengednéd a fáradt gőztEmber, nem ittam másfél éve. 😀Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Neked a hobbid hogy korán reggel csatak részeg vagy? Spanyol bírók a valaha volt legnagyobb balfaszok és képes vagy ennyi hülyeséget összehordani pár mondatban..
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
remontada
KeyG
Szerkesztette: remontada
2 hónapja
Ember, nem ittam másfél éve. 😀Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Neked a hobbid hogy korán reggel csatak részeg vagy? Spanyol bírók a valaha volt legnagyobb balfaszok és képes vagy ennyi hülyeséget összehordani pár mondatban..
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
remontada
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Neked a hobbid hogy korán reggel csatak részeg vagy? Spanyol bírók a valaha volt legnagyobb balfaszok és képes vagy ennyi hülyeséget összehordani pár mondatban..
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
2 hónapja
Elv nem is olyan egyértelmű a licit, valszeg lesz második kör és az javít az MTVA esélyein (addigra lesz új kormány)Hat nyilvan azert toltak ki a hataridot, mert az mlsz nagy elannal azt hitte, majd az rtl vagy a sport tv azonnal lecsap a jogokra, csak az egyik, a penzesebb fel egybol meg is koszonte, ha nem viheti streamingbe. Xd
zacknorb
Szoval elmatekozta az mlsz, most meg hirtelen akkor adnak eselyt az mtva-nak is. Alapbol szemet huzas volt, hogy ilyen hamar kiirtak, amikor Csanyinak szoltak, hogy ne tegyek, mert ezzel kilovik azt, aki eddig tizeniksz evig irrealisan sokat, magasan a legjobban tejelt. Ebbol fakadoan azt gondoltam, a hatterben ez elore le lett zsirozva, hogy mashova kerulnek a jogot. Most meg varatlanul kitoltak a hataridot. Az egeszet erdekesen inteztek, barmi is lesz a vege.
De amugy nem lesz uj kormany addigra tudtommal, ez a fura, mert pont az eskutetel elottre toltak ki a hataridot.
Szerkesztette: Stez
2 hónapja
Elv nem is olyan egyértelmű a licit, valszeg lesz második kör és az javít az MTVA esélyein (addigra lesz új kormány)
Poloska vagyok.
2 hónapja
En is olvastam errol, de most azt nem ertem, hogy tegnap hozta le egy-ket oldal - mikozben pont tegnap tolta ki a hataridot az mlsz majus 4-rol 9-re vagy 12-re, tehat kb egy hettel. Ami altal lehet, hogy valahogy meg az mtva is tud majd valamit kezdeni a palyazassal.én úgy tudom, hogy az RTL streamingre akarta vinni, amit az MLSZ nagyon nem akart.nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
Kenny
zacknorb
Kenny
Szoval amugy nem all ossze nekem a kep, papiron nem dolhetett el, hogy akkor ez Sport Tv.
2 hónapja
Azt is leírtam, hogy a Real javára is tévednek. Azt is, hogy les volt Ramos gólja.
De én vagyok szelektív, meg én mondom azt, hogy a Real ellen tévednek csak.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Wow, megint csak a Real ellen tévednek és csalnak 😅
Poloska vagyok.
2 hónapja
én úgy tudom, hogy az RTL streamingre akarta vinni, amit az MLSZ nagyon nem akart.nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
Kenny
zacknorb
2 hónapja
Lehet nem faj. Kicsit szelektiven emlekszel dolgokra. 😀Kettőnk között annyi a különbség, hogy nekem nem fáj kimondani, hogy les volt.Köszi La Liga, Var és társai, bírók.😀 😀 😀 😀 pont egy realos sír, akiknek a BL-ben is állandóan csalnak..
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
www.youtube.com/watch?v=YG4QHQoo_7s
mondjuk BL döntőben nem számít, az igaz
idén is ótvar szar focit játszik a real, igaz a barca sem nagy eresztés, de még tőlük is fényévekre a csapat, mit akarsz kimagyarázni, nem 1-2 ponttal vezet a barca, hanem 9-el, ami lehet több is ma..
Pep71
De erre is lett a VAR létrehozva, hogy ilyenek ne legyenek. Mert ezt lehet rosszul látni.
KeyG
Pld amikor hasonloan szabslytalansag utan nyert a Real a talan a Vigo ellen. Vagy amikor Koundet szarra tapostak es kikapott a Barca Valverde boxtudasa. Stb stb stb
2 hónapja
Kettőnk között annyi a különbség, hogy nekem nem fáj kimondani, hogy les volt.Köszi La Liga, Var és társai, bírók.😀 😀 😀 😀 pont egy realos sír, akiknek a BL-ben is állandóan csalnak..
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
www.youtube.com/watch?v=YG4QHQoo_7s
mondjuk BL döntőben nem számít, az igaz
idén is ótvar szar focit játszik a real, igaz a barca sem nagy eresztés, de még tőlük is fényévekre a csapat, mit akarsz kimagyarázni, nem 1-2 ponttal vezet a barca, hanem 9-el, ami lehet több is ma..
Pep71
De erre is lett a VAR létrehozva, hogy ilyenek ne legyenek. Mert ezt lehet rosszul látni.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.😀 😀 😀 😀 pont egy realos sír, akiknek a BL-ben is állandóan csalnak..
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
www.youtube.com/watch?v=YG4QHQoo_7s
mondjuk BL döntőben nem számít, az igaz
idén is ótvar szar focit játszik a real, igaz a barca sem nagy eresztés, de még tőlük is fényévekre a csapat, mit akarsz kimagyarázni, nem 1-2 ponttal vezet a barca, hanem 9-el, ami lehet több is ma..
2 hónapja
Ez a project igen megbukott, de Perez nem tudja elengedni, addig fog edzőket cserélgetni amíg fel nem állítják mint annó a galaktikus érába is belebukott a saját eszméibe, akaratába.Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Hosszab távon jobb ez így... megbukott a Papné-Vini project, minden azon múlik milyen hamar engedi el Perec...
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
gyurczi
Vini most fog új szerződést kapni...
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Hosszab távon jobb ez így... megbukott a Papné-Vini project, minden azon múlik milyen hamar engedi el Perec...
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Szegeny Real.
Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
KeyG
City ellen a triplazo Valverdet valahogy elfelejtetted hogy jatszania sem kellett volna 😀 es tudnam sorolni.
Spanyol birok minden heten elbasznak vmit, de persze szigoruan csak a real ellen, pedig minden heten hengerel es ellenalhatatlan a csapat.
2 hónapja
Köszi La Liga, Var és társai, bírók.Normális körülmények között ez két bajnoki cím a Realnak és 0 a Barcának a legutóbbi 2 évben is.
Minden héten kibasznak velünk aztán Yamal tized olyan faultra ( ? ) kap tizenegyest amire Mbappé nem, hiába szakítják fel a fejét.
Érdekes mód úgy a világ social mediájában a Bayern elleni meccs sincs elemezgetve, pedig a Bayern fanok azóta is 2017-et fújják mikor ott is ordasul hülyén vezetett a bíró mindkét félnek.
Ezektől függetlenül a Bayern jobb csapat volt a Real szezonja meg akkor ment el amikor az a barom Vini 2-1-nél a Barca ellen hazai pályán picsogni kezdett ( kapja be ).
De az ami nem a csapaton múlik utalok itt a bírókra az rohadt szánalmas évek óta, persze tévednek a Real javára is de ez ilyen a 10 ből 2 nekünk és 8 ellen.
A baj az hogy a kezezés meg nem adása után ki is nyomtam inkább a tvt, nem azért mert reménykedtem még a bajnoki címbe hanem az idegeim miatt. Aztán felmegy az ember internetre és mindenhol el vannak hűlve a Barcától..... 😀
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
PSG-BayernBarca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől?
Heisman nádor
pont hogy nekik van és a realnak nincs
Negritis, a vajda
Arsenal-Atlético Madrid
Őszentsége Sobri Jóska
?a google nem volt a barátom, beírtam hogy bl elődöntők és kidobta a linket én meg elhittem enki
Egyikőjüknek sincs.
ervinator
www.nemzetisport.hu/bajnokok-ligaja/2025/04/igy-folytatjak-a-bl-ben-az-elodonto-menetrendje
jah ez a tavalyi ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
PSG-BayernBarca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől?
Heisman nádor
pont hogy nekik van és a realnak nincs
Negritis, a vajda
Arsenal-Atlético Madrid
2 hónapja
?Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől?
Heisman nádor
pont hogy nekik van és a realnak nincs
Negritis, a vajda
Egyikőjüknek sincs.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől?
Heisman nádor
pont hogy nekik van és a realnak nincs
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Barca innen már csak matematikailag veszítheti el, főleg hogy nekik még BL elődöntők sincsenek jövő héttől
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Faszom, akkor vagy szerezhetek TV előfizetést, vagy valami egyéb módszert, hogy lehessen Sport TVt is nézninb1.hu/hir/nbi-kozvetites-rtl-mtva-sporttv/nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
Kenny
zacknorb
Negritis, a vajda
Poloska vagyok.
2 hónapja
Wow köszi Betis 😏
2 hónapja
nb1.hu/hir/nbi-kozvetites-rtl-mtva-sporttv/nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?
Kenny
zacknorb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!