Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.
Kenny
Csak Sport TV, vagy a beharangozott RTL+AMC deal?

Poloska vagyok.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nb1 jovore sport tv ujra ha minden igaz.

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Nottingham se bízza a véletlenre a bennmaradást

Szerkesztette: remontada
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyre közelebb a Champohoz 😔
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Schäfert lehet ki kene probalni a vedelemben. Most mentett utolso emberkent.
Toto21
Vicces lenne, igy is megserul mindenben, mi lenne, ha meg rendesen utkoznie is kellene. Meg hat a csavo nincs 180 cm magas 😀
Inkabb ez utobbi lenne eleg nagy bibi a fejparbajoknal.

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 633
Schäfert lehet ki kene probalni a vedelemben. Most mentett utolso emberkent.
2 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Ha valaki épp unatkozik és az összes best available player elemzést elolvasta, Aachen - Duisburg rangadó megy, telt ház, 33000 néző, német 3ad osztály. A legjobb formában lévő csapat vagyunk a fritz profi ligákban épp, januárban még kieső helyen, most (távoli) harcban a feljutásért a kettőbe.

Rövid regisztráció után itt ingyen lehet nézni.  www.dfbplay.tv/
Joey Tribbiani
Anglia es nemetorszag mas liga ebbol a szempontbol
sok regional liga meccsbe latok bele es nem mondom h telt haz van, sot, nincs de olyan fasza klompexumok vannak h csettintek. Villanyfenyes meccsek.
Anglia national liga meg telt hazzal futnak
2 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Ha valaki épp unatkozik és az összes best available player elemzést elolvasta, Aachen - Duisburg rangadó megy, telt ház, 33000 néző, német 3ad osztály. A legjobb formában lévő csapat vagyunk a fritz profi ligákban épp, januárban még kieső helyen, most (távoli) harcban a feljutásért a kettőbe.

Rövid regisztráció után itt ingyen lehet nézni.  www.dfbplay.tv/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
2 hónapja
YoungZeeZee 9 842
na a pafos nem birta a blt ...vmi 3. 4. lett a bajnoksagban
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
jaja. ezekkel a csapatokkal CM-eztem. (mínusz a Rákóczi ugye, mert oda születni kell.) Mondjuk az Orleans pont nem volt benne, át kellett írni a szerkesztőfájlban valamelyik francia harmadosztályú csapatot 😊

ja igen, Argentínában van még az Almagro (mert akivel akartam lenni, azt nem lehetett kiválasztani)
slowmotion
nekem az a Chester volt
meg persze a Szeged

jah meg anno a brescia párszor
Negritis, a vajda
a Chester a harmadik számú angol, de az már sok lett volna. ők rájátszanak az ötödik osztályért, de valószínűleg ott úgysem ragadnának meg, mert félprofik, és amint van egy félig értelmes játékosuk, az már megy is pénzért feljebb játszani.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights


Sixo
jah igen, ezt akartam linkelni csak aztán haverokkal beszélgettünnk Bodó kivágásról a pickből
 telex.hu/sport/2026/04/23/olaszorszag-iran-helyett-foci-vb-2026-donald-trump-embere-javaslat
de nekem ez a mondat tetszett:
Négy világbajnoki címmel rendelkeznek a szükséges referenciákkal, amelyek indokolják a részvételüket
a teljesítményük meg azt indokolja hogy ne legyenek ott
de miért ne a Dánok?
vagy ha már Irán helyett akkor ahogy nézem Iraq aki pótselejtezett és nem jutott ki onnan

a fifa mondjuk aszondja nincsenek ilyen tervek
 www.bbc.com/sport/football/articles/cy813gy08v2o

btw ha már usa és izrael az agresszor miért is nem őket zárjuk ki? jah igen tudom ...

ez amúgy ad még mellé
 www.nytimes.com/athletic/7213118/2026/04/21/usa-paraguay-world-cup-tickets-fifa-sofi-stadium/
Negritis, a vajda
Infantino seccperc behajol, jöhetnek a Buffon ufók.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
meg veletlenul sincs egyezes baszki ...
csebi
Mert divat vagy 😀 Ilyen Müntyeneknek meg Fradiknak könnyű drukkolni, mindig nyernek, mi abban az érdekes.
warr_b
nem jol latod. nem azert drukkolok a Munchennek, mert mindig nyer. hanem azert nyernek mindig, mert nekik drukkolok.
csebi
😛

Remélem Iláj küldött valami szép ajándékot!
warr_b
szeptemberben szokott a szulinapomra.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 351 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
meg veletlenul sincs egyezes baszki ...
csebi
Mert divat vagy 😀 Ilyen Müntyeneknek meg Fradiknak könnyű drukkolni, mindig nyernek, mi abban az érdekes.
warr_b
nem jol latod. nem azert drukkolok a Munchennek, mert mindig nyer. hanem azert nyernek mindig, mert nekik drukkolok.
csebi
😛

Remélem Iláj küldött valami szép ajándékot!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
jaja. ezekkel a csapatokkal CM-eztem. (mínusz a Rákóczi ugye, mert oda születni kell.) Mondjuk az Orleans pont nem volt benne, át kellett írni a szerkesztőfájlban valamelyik francia harmadosztályú csapatot 😊

ja igen, Argentínában van még az Almagro (mert akivel akartam lenni, azt nem lehetett kiválasztani)
slowmotion
nekem az a Chester volt
meg persze a Szeged

jah meg anno a brescia párszor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...
warr_b
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
slowmotion
Te is kiválóan tudsz választani 😀

Szerintem leírtam már, de nálam:

Ugye Vasas
Anglia: Leeds / Bognor Regis
Skócia: Aberdeen
Spanyolo.: Alaves / Villarreal
Franciao.: nem igazán van, leginkább talán Lens
Olaszo: Róma
Hollandia: Utrecht
Németo.: Fortuna
Finno: Inter Turku
Lengyelo: Cracovia
Belarusz: Vityebszk (nem az új Maxline) 😊
Románia: Vajdahunyad

Válogatott szinten meg skótok, Kongói Dk, Paraguay,meg sok kis karibi 😀

És akkor mellé nehezítésnek még a Sharks/Redskins kombó.
warr_b
meg veletlenul sincs egyezes baszki ...
csebi
Mert divat vagy 😀 Ilyen Müntyeneknek meg Fradiknak könnyű drukkolni, mindig nyernek, mi abban az érdekes.
warr_b
nem jol latod. nem azert drukkolok a Munchennek, mert mindig nyer. hanem azert nyernek mindig, mert nekik drukkolok.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 351 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
jaja. ezekkel a csapatokkal CM-eztem. (mínusz a Rákóczi ugye, mert oda születni kell.) Mondjuk az Orleans pont nem volt benne, át kellett írni a szerkesztőfájlban valamelyik francia harmadosztályú csapatot 😊

ja igen, Argentínában van még az Almagro (mert akivel akartam lenni, azt nem lehetett kiválasztani)
slowmotion
😊
Argentínában Independiente, azt el is felejtettem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 351 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...
warr_b
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
slowmotion
Te is kiválóan tudsz választani 😀

Szerintem leírtam már, de nálam:

Ugye Vasas
Anglia: Leeds / Bognor Regis
Skócia: Aberdeen
Spanyolo.: Alaves / Villarreal
Franciao.: nem igazán van, leginkább talán Lens
Olaszo: Róma
Hollandia: Utrecht
Németo.: Fortuna
Finno: Inter Turku
Lengyelo: Cracovia
Belarusz: Vityebszk (nem az új Maxline) 😊
Románia: Vajdahunyad

Válogatott szinten meg skótok, Kongói Dk, Paraguay,meg sok kis karibi 😀

És akkor mellé nehezítésnek még a Sharks/Redskins kombó.
warr_b
meg veletlenul sincs egyezes baszki ...
csebi
Mert divat vagy 😀 Ilyen Müntyeneknek meg Fradiknak könnyű drukkolni, mindig nyernek, mi abban az érdekes.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
slowmotion
Te is kiválóan tudsz választani 😀

Szerintem leírtam már, de nálam:

Ugye Vasas
Anglia: Leeds / Bognor Regis
Skócia: Aberdeen
Spanyolo.: Alaves / Villarreal
Franciao.: nem igazán van, leginkább talán Lens
Olaszo: Róma
Hollandia: Utrecht
Németo.: Fortuna
Finno: Inter Turku
Lengyelo: Cracovia
Belarusz: Vityebszk (nem az új Maxline) 😊
Románia: Vajdahunyad

Válogatott szinten meg skótok, Kongói Dk, Paraguay,meg sok kis karibi 😀

És akkor mellé nehezítésnek még a Sharks/Redskins kombó.
warr_b
jaja. ezekkel a csapatokkal CM-eztem. (mínusz a Rákóczi ugye, mert oda születni kell.) Mondjuk az Orleans pont nem volt benne, át kellett írni a szerkesztőfájlban valamelyik francia harmadosztályú csapatot 😊

ja igen, Argentínában van még az Almagro (mert akivel akartam lenni, azt nem lehetett kiválasztani)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician


Sixo
jah igen, ezt akartam linkelni csak aztán haverokkal beszélgettünnk Bodó kivágásról a pickből
 telex.hu/sport/2026/04/23/olaszorszag-iran-helyett-foci-vb-2026-donald-trump-embere-javaslat
de nekem ez a mondat tetszett:
Négy világbajnoki címmel rendelkeznek a szükséges referenciákkal, amelyek indokolják a részvételüket
a teljesítményük meg azt indokolja hogy ne legyenek ott
de miért ne a Dánok?
vagy ha már Irán helyett akkor ahogy nézem Iraq aki pótselejtezett és nem jutott ki onnan

a fifa mondjuk aszondja nincsenek ilyen tervek
 www.bbc.com/sport/football/articles/cy813gy08v2o

btw ha már usa és izrael az agresszor miért is nem őket zárjuk ki? jah igen tudom ...

ez amúgy ad még mellé
 www.nytimes.com/athletic/7213118/2026/04/21/usa-paraguay-world-cup-tickets-fifa-sofi-stadium/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...
warr_b
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
slowmotion
Te is kiválóan tudsz választani 😀

Szerintem leírtam már, de nálam:

Ugye Vasas
Anglia: Leeds / Bognor Regis
Skócia: Aberdeen
Spanyolo.: Alaves / Villarreal
Franciao.: nem igazán van, leginkább talán Lens
Olaszo: Róma
Hollandia: Utrecht
Németo.: Fortuna
Finno: Inter Turku
Lengyelo: Cracovia
Belarusz: Vityebszk (nem az új Maxline) 😊
Románia: Vajdahunyad

Válogatott szinten meg skótok, Kongói Dk, Paraguay,meg sok kis karibi 😀

És akkor mellé nehezítésnek még a Sharks/Redskins kombó.
warr_b
meg veletlenul sincs egyezes baszki ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...
warr_b
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
slowmotion
Te is kiválóan tudsz választani 😀

Szerintem leírtam már, de nálam:

Ugye Vasas
Anglia: Leeds / Bognor Regis
Skócia: Aberdeen
Spanyolo.: Alaves / Villarreal
Franciao.: nem igazán van, leginkább talán Lens
Olaszo: Róma
Hollandia: Utrecht
Németo.: Fortuna
Finno: Inter Turku
Lengyelo: Cracovia
Belarusz: Vityebszk (nem az új Maxline) 😊
Románia: Vajdahunyad

Válogatott szinten meg skótok, Kongói Dk, Paraguay,meg sok kis karibi 😀

És akkor mellé nehezítésnek még a Sharks/Redskins kombó.
warr_b
Próbálkoztatok már a Lutrival? 49 számból kell 10-et bejelölni, a lényeg, hogy egyiket se találjátok el. Szerintem menni fog.🙂
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!


2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 351 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...
warr_b
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
slowmotion
Te is kiválóan tudsz választani 😀

Szerintem leírtam már, de nálam:

Ugye Vasas
Anglia: Leeds / Bognor Regis
Skócia: Aberdeen
Spanyolo.: Alaves / Villarreal
Franciao.: nem igazán van, leginkább talán Lens
Olaszo: Róma
Hollandia: Utrecht
Németo.: Fortuna
Finno: Inter Turku
Lengyelo: Cracovia
Belarusz: Vityebszk (nem az új Maxline) 😊
Románia: Vajdahunyad

Válogatott szinten meg skótok, Kongói Dk, Paraguay,meg sok kis karibi 😀

És akkor mellé nehezítésnek még a Sharks/Redskins kombó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...
warr_b
elég sokan kieshetnek még mindig, az utolsó hat csapat öt ponton belül, bár a hüvelykujjszabály szerint kell 34 pont legalább.
de igazából az a kérdés, hogy ki lesz a másik két kieső a Jagermeister FC mellett.

(nekem idén elég fosadék évem van, a Jagermeister ki fog esni B2-ből, a Cadiz valszeg kipottyan LL2-ből, a Pool nem lesz bajnok, a Hereford eléggé centizgeti angol hatban*, Orleans nem jut fel a Líg Dőbe. Linfield negyedik lett, Raingirls talán megnyeri, a német edző alatt egész jól összeálltak. talán a Rákóczi feljut MB2-be, meg az olaszoknál a két csapat, akiknek szurkolok, azok jó helyen vannak a Serie B-ben, a Venezia vezet, a Catanzaro biztos playoffos)

*valami gebasz volt a pályájukkal, meg hatodosztályban az időjárás eléggé közbe tud szólni amúgyis, úgyhogy volt olyan, hogy öt-hattal kevesebb meccset játszottak, mint a liga többi csapata. és ugye amíg ők nem játszottak, addig a liga többi csapata szorgosan gyűjtötte a pontokat, aminek egyrészt egy hatalmas pszichológiai teher lett a vége, másrészt az utolsó tíz héten huszonkét(!) meccset kellett lejátszaniuk. de szombaton egy már kiesett csapat ellen kellene legalább annyi pontot elérniük, mint a többiek a környékükön, alattuk kiesési élet-halál meccs lesz, előttük meg mindenki a playoffért hajtó csapattal játszik. talán összejön.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Azért legalább a “magyar” Styles a West Brom kezdő szintje lett és azértcsak játszott 40+ meccset ott.