Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Az első félidőt a 68. percben fújták le a Barca meccsen. Állítólag a nézőkkel volt valami baj, arról lemaradtam.
2 hónapja
Válogatott baromPontosan
ozibozi
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Válogatott barom
2 hónapja
Vitális ekkora balfaszt
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
A totyorgás.... Anyám
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Ki lesz hős?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Még csak az első félidőben vannak, de már volt 2 Barca sérülés. Az első félidő 59. perce megy. Miről maradtam itt le.
2 hónapja
Fradi-Eto meccsen Bohár ember a partjelző? 😄
2 hónapja
Keane kifárasztja az ETO-t, direkt nem nyertünk 90 perc alatt. 200IQ

2 hónapja
tekintve hogy Jaime idősebb mint Margot így mindenki az ő hasonmása 😊Mondanám, hogy Samara Weaving, de ő is férjezett, ráadásul a napokban szült. Esetleg még Emma Mackey jöhet szóba. Mindkettő Margot hasonmás. Esetleg ott van még Jaime Preesly, de ő már 48 éves.Jo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
Stez
iktriad
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
azért Ez ellen a fagyi ellen egy döntetlent játszani a Megyeri úton azért nem egy nagy vasziszdasz’Jo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
Stez
2 hónapja
Mondanám, hogy Samara Weaving, de ő is férjezett, ráadásul a napokban szült. Esetleg még Emma Mackey jöhet szóba. Mindkettő Margot hasonmás. Esetleg ott van még Jaime Preesly, de ő már 48 éves.Jo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
Stez
2 hónapja
Ha nincs lo jó a …Kiegyezem vele, de csak mert nem kene tobbet tejre kolteni.A realitás az Sydney SweeneyJo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
Stez
csebi
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Kiegyezem vele, de csak mert nem kene tobbet tejre kolteni.A realitás az Sydney SweeneyJo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
Stez
csebi
2 hónapja
A realitás az Sydney SweeneyJo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Kovacevic baszki
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Jo, hat en meg Margot Robbie-t szeretnem felesegul venni, aztan mi a realitas.. 😀Az ucsó fradi pályán kapott verés után Dárdai mondta, hogy komolyan szeretnék a végén, ha ők tudnák elvenni a fradi bajnokságát májusban még a régi Pályán.Igen, en latom jonni, hogy a Gyor elrontja es a Fradi olebe pottyan a bajnoki cim.lehet ez a nagyfaszusag lesz Borbely veszte.ott a 10+1 felallas😃Viszont meglep, hogy az ETO nem padoztat, siman azt gondoltam, hogy cserek fognak jatszani es csak a bajnoksag a lenyeg.
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Jelen állásnál ott még a döntetlen is elég lehetne
ozibozi
2 hónapja
Eddig is ennyire el képzés nélkül játszott a Fradi vagy utóbbi 5 percben mióta bekapcsoltam?Már 20 ève így játszunk kb, szóval ezen ne aggódj nem a te hibád 😏😉😛
csebi
2 hónapja
Eddig is ennyire el képzés nélkül játszott a Fradi vagy utóbbi 5 percben mióta bekapcsoltam?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Bumba mind a 172cm magasságával fejel kapura veszélyesen nem is egyszer...
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Aréna miért nem a Tóth Balázs meccsét adja ha már Csampot ad PL meccs helyettNem ez az első ilyen, sőt...
ozibozi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Aréna miért nem a Tóth Balázs meccsét adja ha már Csampot ad PL meccs helyett
2 hónapja
Lesz az 5 iscity ha nyer ma akkor élre áll?sanszosan igen, főleg ha legalább két góllal nyernek
Negritis, a vajda
slowmotion
2 hónapja
Megyeri hány meccset fog még megpróbálni eldobni a Győrnek?Fagyi vére előgyütt😂✌️
Kenny
2 hónapja
Kellett Megyerinek a félidő x
BEARS BABY!
Sir Alex immortal