Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.

Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).

Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Tóth Balázst a Poolba.
Matthew99
Pécsi Ármin már smafu?
Negritis, a vajda
Hagynék még időt fejlődni neki.
Matthew99
Biztos vagyok benne, hogy kolcson fogjak amugy adni. Csak olyan csapathoz kene engedni, ahol vedhet is folyamatosan, Championshipbe passzolnam leginkabb, hogy a szigetorszagbol viszont ne menjen el.

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.

Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).

Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Tóth Balázst a Poolba.
Matthew99
Pécsi Ármin már smafu?
Negritis, a vajda
Hagynék még időt fejlődni neki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.

Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).

Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Tóth Balázst a Poolba.
Matthew99
Pécsi Ármin már smafu?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.

Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).

Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Tóth Balázst a Poolba.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Nemcsak elkezdődött a generáció váltás hanem lassan be is fejeződik amúgy
Kvázi VvD van az öregek közül mindenki más aki értelmezhető az 30 alatt

Ami nem feltétlenül baj, csak kéne jó edző akkor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.

Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).

Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Lol, a Classico a nagy TV2n lesz

Poloska vagyok.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Leeds előbb maradjon bent 😀 warr_b
Ezért aggódni kb felesleges, csont nélküli, már kb. most fix. Megvan a 40 pontos határ.
zacknorb
Mondjuk most megnézve Burnley, Tottenham, Brighton, West Ham a maradék négy meccs, és 9 pont az előny, szóval jah, innen elég meredek lenne elbaszni. Kb ha a Spurstól nem kapunk ki, akkor tökmindegy, a többi meccsen mi történik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
A Leeds előbb maradjon bent 😀 warr_b
Ezért aggódni kb felesleges, csont nélküli, már kb. most fix. Megvan a 40 pontos határ.

Poloska vagyok.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Leeds előbb maradjon bent 😀

A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...

Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
A Leicester, mint klub, meghalt szegeny tulajdonosaval egyutt 2018-ban. Mar akkor mondtak, hogy nagyjabol mindenki retteg a fia miatt, mert fingja sincs a klubvezetesrol, es amig a faternek szivugye volt a csapat es annak a sikere, addig a gyerek csak uzletet lat az egeszben, nehany ev alatt pedig szet is fogja zuzni az egesz kulturat. Sajnos igy is lett, negy ev alatt kb. teljesen kiarusitotta a csapatot.

Nagy kar erte, hihetetlenul szeretheto egy tarsasag volt.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xdd
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)

Poloska vagyok.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Yamal valószínűleg combizom szakadás és szezonnak vége
remontada
VB?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
La Liga szezon csak
remontada
Nyilván függ a sérülés mértékétől, de ha tényleg az amit sok helyen írnak hogy hajlító izom szakadás, az simán 2-3 hónap is lehet


2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azert a lesztert jol kizugott
YoungZeeZee
Pompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
YoungZeeZee 9 842
azert a lesztert jol kizugott
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
2026 januárjában 6 és fél éves szerződést írt alá Rosenior a Chelseanél.

Ma kibaszták.
Duff
Négy bajnokival a vége előtt, a buták...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Esetleg még Emma Mackey jöhet szóba.
iktriad
Stipi-stopi, ő az enyém. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
azért ha korábban bejött a koeff pontok, mint érv az Eto bajnoki cím mellett, akkor azért a Fradi kupagyőzelem még jobb esélyt ad, mert így a Fradi EL-ben indulna.
ervinator
Hat csak igy szerintem nem lesznek kiemeltek a selejtezo sorsolasanal, meg elobb beszallnak a selejtezokbe, ami azert nem mindegy. Igy azert konnyebb beszopni, hogy netan kifogj valakit a playoff kornyeken, aki ellen kiesel es mesz Konferenciaba. Illetve asszem iden lesz elnokvalasztas, kerdes az is, mi lesz ugye KG sorsa, ezaltal meg Hajnale peldaul. Akar maradnak, akar mennek, nyaron gondolom biztonsagi jatek lesz atigazolasok teren, es az alapcsapat inkabb gyengulni fog szvsz. Azert fontos penzek lennenek, amiket a BL-selejtezobol szed a Fradi, ez az El azert a legrosszabbkor jonne. De en meg mindig latom, hogy a Gyor elizgulja a bajnoksagot amugy.
Stez
ha egy bajnoki bukta kell ahhoz hogy KG eltunjon akkor en azt most alairom.
csebi
Ha eltunik, akkor nem azert fog eltunni, mert bajnoki bukta van. Ha megy, akkor az mashonnan erkezo, politikai nyomas lesz. Csak a lenyeg, hogy elvileg iden van tisztujitas a Fradinal is, tehat eloterbe kerul az o jovoje is. Ha lenne mandatuma meg x evig, akkor azt lhet, hogy kitoltene, igy kerdesesebb, mi lesz.

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
azért ha korábban bejött a koeff pontok, mint érv az Eto bajnoki cím mellett, akkor azért a Fradi kupagyőzelem még jobb esélyt ad, mert így a Fradi EL-ben indulna.
ervinator
Hat csak igy szerintem nem lesznek kiemeltek a selejtezo sorsolasanal, meg elobb beszallnak a selejtezokbe, ami azert nem mindegy. Igy azert konnyebb beszopni, hogy netan kifogj valakit a playoff kornyeken, aki ellen kiesel es mesz Konferenciaba. Illetve asszem iden lesz elnokvalasztas, kerdes az is, mi lesz ugye KG sorsa, ezaltal meg Hajnale peldaul. Akar maradnak, akar mennek, nyaron gondolom biztonsagi jatek lesz atigazolasok teren, es az alapcsapat inkabb gyengulni fog szvsz. Azert fontos penzek lennenek, amiket a BL-selejtezobol szed a Fradi, ez az El azert a legrosszabbkor jonne. De en meg mindig latom, hogy a Gyor elizgulja a bajnoksagot amugy.
Stez
ha egy bajnoki bukta kell ahhoz hogy KG eltunjon akkor en azt most alairom.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
azért ha korábban bejött a koeff pontok, mint érv az Eto bajnoki cím mellett, akkor azért a Fradi kupagyőzelem még jobb esélyt ad, mert így a Fradi EL-ben indulna.
ervinator
Hat csak igy szerintem nem lesznek kiemeltek a selejtezo sorsolasanal, meg elobb beszallnak a selejtezokbe, ami azert nem mindegy. Igy azert konnyebb beszopni, hogy netan kifogj valakit a playoff kornyeken, aki ellen kiesel es mesz Konferenciaba. Illetve asszem iden lesz elnokvalasztas, kerdes az is, mi lesz ugye KG sorsa, ezaltal meg Hajnale peldaul. Akar maradnak, akar mennek, nyaron gondolom biztonsagi jatek lesz atigazolasok teren, es az alapcsapat inkabb gyengulni fog szvsz. Azert fontos penzek lennenek, amiket a BL-selejtezobol szed a Fradi, ez az El azert a legrosszabbkor jonne. De en meg mindig latom, hogy a Gyor elizgulja a bajnoksagot amugy.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tóth Alex vagy 8 percet fent volt a pályán. Rég nem játszott ennyit. De a köcsög Leeds meg eközben kiegyenlített.
Sixo
Meg leszel vesszőzve, more.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
2026 januárjában 6 és fél éves szerződést írt alá Rosenior a Chelseanél.

Ma kibaszták.
Duff
😀😀😀

30+ éve nem volt ilyen, hogy öt bajnokit bukjunk zsinórban, és 1912-ben (!) volt utoljára, hogy nem lőttünk gólt sorozatban öt bajnokin
Löfli
legalabb a 100 napot megerte ...
csebi
Most nem írom ide, hogy milyen lelkes voltam a kinevezése miatt, mert azt mondanátok, hogy nem értek a focihoz, pedig tényleg nem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
jólvan, Atalanta még nagyobb balfasz volt a tiziknél, mint a Győr


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Borbély jó hulye volt.
Értem hogy a szezonban jó nagy tököt növesztett a Fradi-verések után, de ez a mai öngyilkosság volt, minden téren.
120 perc, tizik, a játékosok hulla fáradtak hetek óta, és most menjenek el Debrecenbe, akiknek rohadtul kell a három pont, hát.. sok sikert…
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Kezdődik a tizipárbaj az Atalanta-Lazion.
Őszentsége Sobri Jóska
Simán nyert is a Lazio, Motta, a római cserekapus csak négyet védett. Ügyes.