Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Biztos vagyok benne, hogy kolcson fogjak amugy adni. Csak olyan csapathoz kene engedni, ahol vedhet is folyamatosan, Championshipbe passzolnam leginkabb, hogy a szigetorszagbol viszont ne menjen el.Hagynék még időt fejlődni neki.Pécsi Ármin már smafu?Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.Tóth Balázst a Poolba.
Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).
Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Matthew99
Negritis, a vajda
Matthew99
2 hónapja
Hagynék még időt fejlődni neki.Pécsi Ármin már smafu?Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.Tóth Balázst a Poolba.
Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).
Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Matthew99
Negritis, a vajda

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Pécsi Ármin már smafu?Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.Tóth Balázst a Poolba.
Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).
Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey
Matthew99
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.Tóth Balázst a Poolba.
Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).
Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
Mikey

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Nemcsak elkezdődött a generáció váltás hanem lassan be is fejeződik amúgy Kvázi VvD van az öregek közül mindenki más aki értelmezhető az 30 alatt
Ami nem feltétlenül baj, csak kéne jó edző akkor
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Na már Romano is megírta, így van értelme beszélni róla, Alisson lehet mégsem marad a csapatnál, állítólag felmerült benne (is) a távozás gondolata és a Juventus érdeklődik is iránta.Imádom a brazilt, de talán tényleg itt az idő arra hogy váltson. Egyre többet sérült, és a csapat is átmeneti időket él, itt nyerni már jó eséllyel nem fog semmit. Mamardashvili személyében pedig a pótlása megoldott (nem, nem azt mondom hogy a grúz egy szint vele, mert ki egy szint vele, de simán kezdő szint).
Salah megy, Robertson megy, a generációváltás már így is, úgy is elkezdődött.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Lol, a Classico a nagy TV2n lesz
Poloska vagyok.
2 hónapja
Mondjuk most megnézve Burnley, Tottenham, Brighton, West Ham a maradék négy meccs, és 9 pont az előny, szóval jah, innen elég meredek lenne elbaszni. Kb ha a Spurstól nem kapunk ki, akkor tökmindegy, a többi meccsen mi történik.A Leeds előbb maradjon bent 😀 warr_bEzért aggódni kb felesleges, csont nélküli, már kb. most fix. Megvan a 40 pontos határ.
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
A Leeds előbb maradjon bent 😀 warr_bEzért aggódni kb felesleges, csont nélküli, már kb. most fix. Megvan a 40 pontos határ.
Poloska vagyok.
2 hónapja
A Leeds előbb maradjon bent 😀És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xddazert a lesztert jol kizugottPompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
YoungZeeZee
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
zacknorb
A Fortuna viszont nagyon úgy fest hogy kiesik a bundás 2-ből is 😕 A Drezda ls a Fürth még talán hozható is lenne (bár nem a jelenlegi formával), de játszanak még az éllovás Schalkéval és a harmadik Elvesberggel...
Jöhet majd megint segíteni a Die Toten Hosen...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
azert a lesztert jol kizugottA Leicester, mint klub, meghalt szegeny tulajdonosaval egyutt 2018-ban. Mar akkor mondtak, hogy nagyjabol mindenki retteg a fia miatt, mert fingja sincs a klubvezetesrol, es amig a faternek szivugye volt a csapat es annak a sikere, addig a gyerek csak uzletet lat az egeszben, nehany ev alatt pedig szet is fogja zuzni az egesz kulturat. Sajnos igy is lett, negy ev alatt kb. teljesen kiarusitotta a csapatot.
YoungZeeZee
Nagy kar erte, hihetetlenul szeretheto egy tarsasag volt.
2 hónapja
És ha jövőre ők ejtik ki a Leedset xddazert a lesztert jol kizugottPompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
YoungZeeZee
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.
warr_b
(Nem fogják, jelenlegi állapotba csont nélkül esne ki a 3 feljutó, ez az idei szezon előtt trend volt, és ez után is az lesz)
Poloska vagyok.
2 hónapja
Nyilván függ a sérülés mértékétől, de ha tényleg az amit sok helyen írnak hogy hajlító izom szakadás, az simán 2-3 hónap is lehetLa Liga szezon csakYamal valószínűleg combizom szakadás és szezonnak végeVB?
remontada
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
remontada

2 hónapja
azert a lesztert jol kizugottPompey, Blackburn, West Brom éppen hogy bent maradt...
YoungZeeZee
Egy undorító retkedék Millwall meg legalább playoffozik, de még az is lehet, hogy második helyen feljut. Broáf.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
YoungZeeZee
9 842
azert a lesztert jol kizugott
2 hónapja
2026 januárjában 6 és fél éves szerződést írt alá Rosenior a Chelseanél.Négy bajnokival a vége előtt, a buták...
Ma kibaszták.
Duff
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Esetleg még Emma Mackey jöhet szóba.Stipi-stopi, ő az enyém. 😀
iktriad
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Ha eltunik, akkor nem azert fog eltunni, mert bajnoki bukta van. Ha megy, akkor az mashonnan erkezo, politikai nyomas lesz. Csak a lenyeg, hogy elvileg iden van tisztujitas a Fradinal is, tehat eloterbe kerul az o jovoje is. Ha lenne mandatuma meg x evig, akkor azt lhet, hogy kitoltene, igy kerdesesebb, mi lesz.ha egy bajnoki bukta kell ahhoz hogy KG eltunjon akkor en azt most alairom.azért ha korábban bejött a koeff pontok, mint érv az Eto bajnoki cím mellett, akkor azért a Fradi kupagyőzelem még jobb esélyt ad, mert így a Fradi EL-ben indulna.Hat csak igy szerintem nem lesznek kiemeltek a selejtezo sorsolasanal, meg elobb beszallnak a selejtezokbe, ami azert nem mindegy. Igy azert konnyebb beszopni, hogy netan kifogj valakit a playoff kornyeken, aki ellen kiesel es mesz Konferenciaba. Illetve asszem iden lesz elnokvalasztas, kerdes az is, mi lesz ugye KG sorsa, ezaltal meg Hajnale peldaul. Akar maradnak, akar mennek, nyaron gondolom biztonsagi jatek lesz atigazolasok teren, es az alapcsapat inkabb gyengulni fog szvsz. Azert fontos penzek lennenek, amiket a BL-selejtezobol szed a Fradi, ez az El azert a legrosszabbkor jonne. De en meg mindig latom, hogy a Gyor elizgulja a bajnoksagot amugy.
ervinator
Stez
csebi
2 hónapja
ha egy bajnoki bukta kell ahhoz hogy KG eltunjon akkor en azt most alairom.azért ha korábban bejött a koeff pontok, mint érv az Eto bajnoki cím mellett, akkor azért a Fradi kupagyőzelem még jobb esélyt ad, mert így a Fradi EL-ben indulna.Hat csak igy szerintem nem lesznek kiemeltek a selejtezo sorsolasanal, meg elobb beszallnak a selejtezokbe, ami azert nem mindegy. Igy azert konnyebb beszopni, hogy netan kifogj valakit a playoff kornyeken, aki ellen kiesel es mesz Konferenciaba. Illetve asszem iden lesz elnokvalasztas, kerdes az is, mi lesz ugye KG sorsa, ezaltal meg Hajnale peldaul. Akar maradnak, akar mennek, nyaron gondolom biztonsagi jatek lesz atigazolasok teren, es az alapcsapat inkabb gyengulni fog szvsz. Azert fontos penzek lennenek, amiket a BL-selejtezobol szed a Fradi, ez az El azert a legrosszabbkor jonne. De en meg mindig latom, hogy a Gyor elizgulja a bajnoksagot amugy.
ervinator
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
azért ha korábban bejött a koeff pontok, mint érv az Eto bajnoki cím mellett, akkor azért a Fradi kupagyőzelem még jobb esélyt ad, mert így a Fradi EL-ben indulna.Hat csak igy szerintem nem lesznek kiemeltek a selejtezo sorsolasanal, meg elobb beszallnak a selejtezokbe, ami azert nem mindegy. Igy azert konnyebb beszopni, hogy netan kifogj valakit a playoff kornyeken, aki ellen kiesel es mesz Konferenciaba. Illetve asszem iden lesz elnokvalasztas, kerdes az is, mi lesz ugye KG sorsa, ezaltal meg Hajnale peldaul. Akar maradnak, akar mennek, nyaron gondolom biztonsagi jatek lesz atigazolasok teren, es az alapcsapat inkabb gyengulni fog szvsz. Azert fontos penzek lennenek, amiket a BL-selejtezobol szed a Fradi, ez az El azert a legrosszabbkor jonne. De en meg mindig latom, hogy a Gyor elizgulja a bajnoksagot amugy.
ervinator
2 hónapja
Tóth Alex vagy 8 percet fent volt a pályán. Rég nem játszott ennyit. De a köcsög Leeds meg eközben kiegyenlített.Meg leszel vesszőzve, more.
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Most nem írom ide, hogy milyen lelkes voltam a kinevezése miatt, mert azt mondanátok, hogy nem értek a focihoz, pedig tényleg nem.legalabb a 100 napot megerte ...2026 januárjában 6 és fél éves szerződést írt alá Rosenior a Chelseanél.😀😀😀
Ma kibaszták.
Duff
30+ éve nem volt ilyen, hogy öt bajnokit bukjunk zsinórban, és 1912-ben (!) volt utoljára, hogy nem lőttünk gólt sorozatban öt bajnokin
Löfli
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
jólvan, Atalanta még nagyobb balfasz volt a tiziknél, mint a Győr

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Borbély jó hulye volt.Értem hogy a szezonban jó nagy tököt növesztett a Fradi-verések után, de ez a mai öngyilkosság volt, minden téren.
120 perc, tizik, a játékosok hulla fáradtak hetek óta, és most menjenek el Debrecenbe, akiknek rohadtul kell a három pont, hát.. sok sikert…
2 hónapja
Kezdődik a tizipárbaj az Atalanta-Lazion.Simán nyert is a Lazio, Motta, a római cserekapus csak négyet védett. Ügyes.
Őszentsége Sobri Jóska