Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
2en is megsérültek a Bolognaban a 2. félidőre, az egyikre már csere sem jutott, így 10en fejezik be a meccset.

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Drukkolok a Gyornek, de szerintem nem fogjak hibatlanul lehozni a kovetkezo heteket.

Mindenesetre oriasi blama lenne a Fradinak, az utolso szog lenne a mult vasarnap megrendelt koporsoba, ha nem lennenek bajnokok.
Stez
Fradinak van egy Paks ZTE Dozsa harmasa. Az nehezebb. Ha x megvan a Gyornek Debrecenben sztem bajnok
Blevi
Felejtsuk szerintem el ezt a nehez jelzot a Fradi kapcsan, amikor minden csapatnal hetszer-tizszer dragabb es jobb kerettel rendelkeznek itthon. A Gyor rengetegszer hajlamos szenvedos focit mutatni, a Fradi sem mutat jo jatekot, az teny es valo, de annyival erosebbek mindenkinel, hogy kotelezo bedaralniuk mindenkit. Egyszeruen en nem latom, hogy megegyszer pontot veszitsenek, a Gyornel viszont latom, hogy esetleg botlanak. Mar csak amiatt is, mert ok meg nem voltak ilyen nyero helyzetben, a lab azert sokaknal megremeghet.

A Debrecen egybol nehez ellenfel, foleg otthon, de a Kisvarda is amugy massziv volt szinte vegig az elmult par het kivetelevel. Szar focit jatszanak, olik a jatekot, de ez a Gyornek azert kevesbe szimpatikus. A DVTK papiron sima, az igaz.

Ertem, hogy a Fradi ellenfelei erosebbek, de a Fradi meg ugy kiemelkedik a bajnoksagbol, hogy egyszeruen en nem tudom azt mondani egyik csapatra sem, hogy van eselye pontot vagy pontokat vinni toluk. De legyen igy, nyerjen a Gyor, drukkolok nekik. Csak nem hiszem el, hogy elbirjak a terhet.

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A mag meg már megvolt Kloppnak eddigre (Salah, van Dijk, Robertson, Alisson, Mane, Wijnaldum, Firmino, Fabinho - részben nàla, részben előtte jöttek)

Klopp spending: 84, 89, 141, 172
Arteta: 167, 186, 235, 107
Willie Parker
ebből egyedül Firmino érkezett Klopp előtt, és ő is csak fél évvel.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Túl
Sok a kretén az Arsenalban. Nem jó edző ez az Arteta sem
ozibozi
Mondjuk Artetat nem jó edzőnek hívni iszonyatos aránytévesztés.
zacknorb
jó edző, de nem tud túllépni a saját árnyékán. Így nem lesz a legjobbak között
Toto21
Kik a legjobbak?
Guardiola elköltött 2 milliárd eurót top-top kluboknál, meg volt egy korszakos akadémiai csapata, illetve No-ban full dominancia, most meg korlàtlan pénzcsap.
Ancelotti és Zidane egy korszakos, emblematikus Real-lal nyerte a BL-eket, akik kupaspecialistàk voltak, de a kétszemélyes bajnokságban bukdácsoktak, hol eredményben, hol jàtékképben.
Mourinho rég kiégett, egy más korszakban volt sikeres.
Klopp épített egy jó kis Dortmundot, akivel szinte mindig elhasalt a küszöbön (15 éve nyert ugye bajnokságot, kellett egy összeomló Bayern is), meg összehozott egy egyszeri, megismételhetetlen, maxra futtatott Poolt, amivel összehozott 11 év alatt 3 lényeges címet (meg egy törtènelmi ezüstöt), de nem 5-6-ot.
Luis Enrique a PSG-vel ért csúcsra, kb nulla hazai konkurencia mellett.
Alonso-nak volt két évig egy fasza Kusenje, de a Realnàl a körülmények miatt is megbukott.


Én Arteta helyett Kloppot, Xabi Alonsot tudnàm elkèpzelni, egyik sem hiszem, h jönne.
Fabregas long shot, Iraola kiscsapattal király volt (Frank, Ten Hag, Slot megbukott ilyen helyzetben, mint nàlunk Emery).
Willie Parker
azért Klopp mellett megjegyezném, hogy a három cím mellett nem csak 97, hanem 92 ponttal is maradt le éppen bajnoki címről, és az egy BL-győzelem mellett azért kétszer döntőzött is.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon
csebi
Figyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
Willie Parker
hát ha amúgy ott a szezon utolsó meccsén a Villa ellen pontot vesztenek, akkor kurva nagyokat fogok káromkodni, mert 2018-19-ben nem sikerült nekik, pedig a Villa 2:0-ra vezetett ellenük
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Kellett ez a 2. ,de egy 3. sem ártana, hogy ne legyen min idegeskedni.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Plusz a Fradi hátralévő menetrendje könnyűnek nem nevezhető
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Drukkolok a Gyornek, de szerintem nem fogjak hibatlanul lehozni a kovetkezo heteket.

Mindenesetre oriasi blama lenne a Fradinak, az utolso szog lenne a mult vasarnap megrendelt koporsoba, ha nem lennenek bajnokok.
Stez
Fradinak van egy Paks ZTE Dozsa harmasa. Az nehezebb. Ha x megvan a Gyornek Debrecenben sztem bajnok
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Drukkolok a Gyornek, de szerintem nem fogjak hibatlanul lehozni a kovetkezo heteket.

Mindenesetre oriasi blama lenne a Fradinak, az utolso szog lenne a mult vasarnap megrendelt koporsoba, ha nem lennenek bajnokok.
Stez
A DVSC egyedül, ami közepesen nehéz.
A DVTK teljesen sima meccs, a Kisvárda is már erősen belesz@rik…sajnos ez elment.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
szerdan Keane tuti felrak 10 kulfoldit Dibusz melle😃
Kenny
Szalai kezdeni fog, mert Cissé és Gartnemann sérült.
Melyik kvóta-magyart hiányolnád? 🫤🙈

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Drukkolok a Gyornek, de szerintem nem fogjak hibatlanul lehozni a kovetkezo heteket.

Mindenesetre oriasi blama lenne a Fradinak, az utolso szog lenne a mult vasarnap megrendelt koporsoba, ha nem lennenek bajnokok.

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
szerdan Keane tuti felrak 10 kulfoldit Dibusz melle😃
Kenny
ETO helyében elengedném a kupát. Hétvégén a Loki ellen nagyon necces lesz, így, hogy hétközi meccsük is van, ráadásul a Debrecen is győzelmi kényszerben van a dobogóért.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
szerdan Keane tuti felrak 10 kulfoldit Dibusz melle😃

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
igy van esely a ket csoportkoros magyar csapatra csak. nembaj ez.
Kenny
Biztos, hogy a Győr nem fog bejutni!
Sinisa
Ha tudna egy kört menni a bl-ben akkor elérhetné vmelyik csoportkört. A gond akkor van ha egyből kiesik mert akkor rögtön a konferencia selejtezőben találja magát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Sztem kifejezetten jó a magyar foci szempontjából ha ez jön létre: győr a bajnok + a fradi a kupagyőztes

Így talán lehetne 2 csoportkörös csapatunk ősszel
davemayer
Koeficiens pontok miatt szornyu hir
Blevi
Miért? Pont hogy amiatt lenne fontos, hogy 2 csapat tolja az orszag szekerét ne csak egy

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
igy van esely a ket csoportkoros magyar csapatra csak. nembaj ez.
Kenny
Biztos, hogy a Győr nem fog bejutni!
Sinisa
nagyon jo helyzetbol indulhatnanak, szerintem egy konf liga siman megvan.
talan egy parharcot kell nyerniuk hozza.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Lol, győriek kitettek egy Vamzer Hamberger molinót
zacknorb
Fradisták voltak, nem?
NB2
De. Pirates:
 www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/ferencvaros-haboru-szurkolo-green-mosters-pirates-gyor-hamberger/blt7da3db09211109ae
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Fradi lemondott a támogatásról vagy én nézek be valamit, hogy nem volt fiatal a pályán?
ervinator
Te nézted be.
A Fradi már kb. a 2. fordulóban elengedte.
Az 5 magyar a kötelező (ezért vannak olyan magyarok a kezdőben, akiknek a keretben sem kéne lennie). Ha nincs az 5 magyar akkor bukó a sok pénz és a kiemelt akadémia státusz (ez utóbbi a fontosabb). A fiatal csak plussz 2-300M lenne.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
igy van esely a ket csoportkoros magyar csapatra csak. nembaj ez.
Kenny
Biztos, hogy a Győr nem fog bejutni!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Fradi lemondott a támogatásról vagy én nézek be valamit, hogy nem volt fiatal a pályán?
ervinator
A fiatal szabálynak nem feletek meg, ezt a Hajdú B. is mondta a meccs elején...
nagir
Lemaradtam arról, de így bukják a teljes támogatást, nem?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Sztem kifejezetten jó a magyar foci szempontjából ha ez jön létre: győr a bajnok + a fradi a kupagyőztes

Így talán lehetne 2 csoportkörös csapatunk ősszel
davemayer
Koeficiens pontok miatt szornyu hir
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Fradi lemondott a támogatásról vagy én nézek be valamit, hogy nem volt fiatal a pályán?
ervinator
A fiatal szabálynak nem feletek meg, ezt a Hajdú B. is mondta a meccs elején...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
Lol, győriek kitettek egy Vamzer Hamberger molinót
zacknorb
Fradisták voltak, nem?
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Keane bazdmeg mi a faszom volt a meccsterv?
Blevi
volt olyan?
kilatastalan, otlettelen fos. szokasos Keane futball.
Kenny
Jon majd a magyar-szaballyal megint. Holott Gyorben is 5en voltak
Blevi
Igazából Kripic is annak számít!
A Kerkez féle utat járhatja be...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 357 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ez a Berke egy nagy gyökér!!?
nagir
Buziberke


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"