Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Fradi lemondott a támogatásról vagy én nézek be valamit, hogy nem volt fiatal a pályán?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Az a kérdés, hogy a Bognár vagy a Dárdai fogja az utolsó szöget beverni a BL pénzek koporsójába a két következő meccsből 😂✌️
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 643 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lol, győriek kitettek egy Vamzer Hamberger molinót
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
igy van esely a ket csoportkoros magyar csapatra csak. nembaj ez.
Kenny
Lol 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Sztem kifejezetten jó a magyar foci szempontjából ha ez jön létre: győr a bajnok + a fradi a kupagyőztes

Így talán lehetne 2 csoportkörös csapatunk ősszel

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
igy van esely a ket csoportkoros magyar csapatra csak. nembaj ez.

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Szép volt Győr, innen nem bukhatjátok el!
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Keane bazdmeg mi a faszom volt a meccsterv?
Blevi
volt olyan?
kilatastalan, otlettelen fos. szokasos Keane futball.
Kenny
Jon majd a magyar-szaballyal megint. Holott Gyorben is 5en voltak
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Azért ez a Berke egy nagy gyökér!!?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Keane és zsoldosok köszönünk mindent, mehettek amerre akartok 😊
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Keane bazdmeg mi a faszom volt a meccsterv?
Blevi
volt olyan?
kilatastalan, otlettelen fos. szokasos Keane futball.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Te jó isten ha ezt Holm berúgja, ráadásul a volt csapata ellen, a forduló gólja lett volna. Így a forduló kapufája.

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Keane bazdmeg mi a faszom volt a meccsterv?
Blevi
Arteta faxolta neki a sajátját. Próbálj meg nem gólt kapni. Látjuk menniyre jött be neki 😀
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Keane bazdmeg mi a faszom volt a meccsterv?
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Keserves idők járnak qbatovra

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Ezen mit kellett ennyit nézni? Egyértelműen nem ért hozzá. Talán nem ugyanazt a kamera állást kellene nézni fél napig
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
1- 0

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ez les

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Spalletti mit ivott? Yildiz nem sérült és nem kezd a Bologna ellen.
Sixo
lehet tudja, hogy távozni fog a nyáron?
Toto21
Most hosszabbítottak vele, hova menne.

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Spalletti mit ivott? Yildiz nem sérült és nem kezd a Bologna ellen.
Sixo
lehet tudja, hogy távozni fog a nyáron?
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Még annyit az egészhez, hogy Guardiola költése 10 év alatt 2053 M, de ő szarrá nyerte magát ebből. 19 trófea 10 év alatt... Ergo a pénzzel is tudni kell bánni, ha veszel valakit az igen is tegyen hozzá a csapathoz.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Én is elvárnàm már a címet írtam korábban, h jól esne.
Tudjuk mi is, h át kell lépni az árnyékot.
Kicsit olyan, mint Mike Tomlin.

Viszont szerintem Artetának ez a második éve csak, h komplett a keret, előtte 4 év ráment, h kidobja a ballasztot, meg újrahúzza a taktikát.
Szóval nàlam még egy éve van, az utolsó a szerződéséből, 2027-ben.

Nagelsmannt én azonos kategóriának gondolom, az 1 db Bayern bajnoki címtől nem fogok hasra esni, azt minden normàlis edző hozza kb.

Klopp-féle építkezés más volt, mert ott tudtak eladni jó árakon, az Arsenalnàl ez mindig gond, mert senkinek nem kellettek a játékosaink kb. Ezért kell nettóban sokat költeni. A mag meg már megvolt Kloppnak eddigre (Salah, van Dijk, Robertson, Alisson, Mane, Wijnaldum, Firmino, Fabinho - részben nàla, részben előtte jöttek)

Klopp spending: 84, 89, 141, 172
Arteta: 167, 186, 235, 107
Willie Parker
Btw, az idő megszépíti, de Klopp a PLbe egyszer jutott fel a csúcsra amikor a City védelem lerohadt teljesen.
nyerni meg sose nyerünk semmit amúgy se
Heisman nádor
jó de azt tudni kell kihasználni és a Pool ki tudta használni. Arsenal mikor tudott bármit is kihasználni Arteta-val? Mind1 is. Klopp igen elköltött ugyanúgy igazolásokra, de ő nála ezek be is váltak. Arsenal-nál is itt volt Saliba és Gabriel is. Raya-n és Rice-on kívül ki az aki megadta azt a löketet, hogy az Arsenal magasabb szintre jusson?

Több tényezős a dolog, de ha ennyi játékos nem tud neked segíteni, az valahol edzői hiba is. Igen elő lehet venni Guardiola-t, hogy sokat költ de nála nem sül be mindenki.

Btw Liverpool spendings in Klopp Era: 950M - ebből lett két bajnoki cím ( igen Slot címe is Klopp érdeme) és egy BL

Arsenal spendings in Arteta Era: 1085M - ebből nincs bajnoki cím és BL se idáig.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Spalletti mit ivott? Yildiz nem sérült és nem kezd a Bologna ellen.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 002 — "Montoya por favor!"
Túl
Sok a kretén az Arsenalban. Nem jó edző ez az Arteta sem
ozibozi
Mondjuk Artetat nem jó edzőnek hívni iszonyatos aránytévesztés.
zacknorb
jó edző, de nem tud túllépni a saját árnyékán. Így nem lesz a legjobbak között
Toto21
Kik a legjobbak?
Guardiola elköltött 2 milliárd eurót top-top kluboknál, meg volt egy korszakos akadémiai csapata, illetve No-ban full dominancia, most meg korlàtlan pénzcsap.
Ancelotti és Zidane egy korszakos, emblematikus Real-lal nyerte a BL-eket, akik kupaspecialistàk voltak, de a kétszemélyes bajnokságban bukdácsoktak, hol eredményben, hol jàtékképben.
Mourinho rég kiégett, egy más korszakban volt sikeres.
Klopp épített egy jó kis Dortmundot, akivel szinte mindig elhasalt a küszöbön (15 éve nyert ugye bajnokságot, kellett egy összeomló Bayern is), meg összehozott egy egyszeri, megismételhetetlen, maxra futtatott Poolt, amivel összehozott 11 év alatt 3 lényeges címet (meg egy törtènelmi ezüstöt), de nem 5-6-ot.
Luis Enrique a PSG-vel ért csúcsra, kb nulla hazai konkurencia mellett.
Alonso-nak volt két évig egy fasza Kusenje, de a Realnàl a körülmények miatt is megbukott.


Én Arteta helyett Kloppot, Xabi Alonsot tudnàm elkèpzelni, egyik sem hiszem, h jönne.
Fabregas long shot, Iraola kiscsapattal király volt (Frank, Ten Hag, Slot megbukott ilyen helyzetben, mint nàlunk Emery).
Willie Parker
Arteta is elköltött már pár száz milliót és mit tud felmutatni? Valamint, nem leszel ennyiszer második, ha igazán jó edző vagy egy bajnokságot már be kellett volna húznia. Ennyi.

Klopp pl ugyanúgy indult és előbb jutott a csúcsra, mert nem olvadt le. Nagelsmann is jobb szerintem, Luis Enrique is jobb BL-t nem nyersz csak úgy. Flick is az. Számomra azok a felső polcos edzők, akik ha nyomás van is nyerni tudnak. Arteta nem ilyen, pedig az Arsenal a csúcsra akar jutni. Vele ez nem fog menni.

Fabregas-ról most még nehéz azt mondani, hogy jobb, mint Arteta. Viszont Artetaval már szerintem láttuk a csúcsot, ilyenkor kellenek az új impulzusok. Fabresgas-nak kéne adni 3 szezont.
Toto21
Én is elvárnàm már a címet írtam korábban, h jól esne.
Tudjuk mi is, h át kell lépni az árnyékot.
Kicsit olyan, mint Mike Tomlin.

Viszont szerintem Artetának ez a második éve csak, h komplett a keret, előtte 4 év ráment, h kidobja a ballasztot, meg újrahúzza a taktikát.
Szóval nàlam még egy éve van, az utolsó a szerződéséből, 2027-ben.

Nagelsmannt én azonos kategóriának gondolom, az 1 db Bayern bajnoki címtől nem fogok hasra esni, azt minden normàlis edző hozza kb.

Klopp-féle építkezés más volt, mert ott tudtak eladni jó árakon, az Arsenalnàl ez mindig gond, mert senkinek nem kellettek a játékosaink kb. Ezért kell nettóban sokat költeni. A mag meg már megvolt Kloppnak eddigre (Salah, van Dijk, Robertson, Alisson, Mane, Wijnaldum, Firmino, Fabinho - részben nàla, részben előtte jöttek)

Klopp spending: 84, 89, 141, 172
Arteta: 167, 186, 235, 107
Willie Parker
Btw, az idő megszépíti, de Klopp a PLbe egyszer jutott fel a csúcsra amikor a City védelem lerohadt teljesen.
nyerni meg sose nyerünk semmit amúgy se
Heisman nádor
Benned bíztam, h hozol vmi elbaszott statisztikàt, amivel megvoodoozod a Cityt
Willie Parker
a szezonban a legtöbb sérülése az Arsenalnak van, szóval ha még 3 pont is lett volna az előny, a +2 BL meccs mellett mi még fogunk bukni pontokat. A Citynek meg ez maradt idénre, és most minden is kijön nekik.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Túl
Sok a kretén az Arsenalban. Nem jó edző ez az Arteta sem
ozibozi
Mondjuk Artetat nem jó edzőnek hívni iszonyatos aránytévesztés.
zacknorb
jó edző, de nem tud túllépni a saját árnyékán. Így nem lesz a legjobbak között
Toto21
Kik a legjobbak?
Guardiola elköltött 2 milliárd eurót top-top kluboknál, meg volt egy korszakos akadémiai csapata, illetve No-ban full dominancia, most meg korlàtlan pénzcsap.
Ancelotti és Zidane egy korszakos, emblematikus Real-lal nyerte a BL-eket, akik kupaspecialistàk voltak, de a kétszemélyes bajnokságban bukdácsoktak, hol eredményben, hol jàtékképben.
Mourinho rég kiégett, egy más korszakban volt sikeres.
Klopp épített egy jó kis Dortmundot, akivel szinte mindig elhasalt a küszöbön (15 éve nyert ugye bajnokságot, kellett egy összeomló Bayern is), meg összehozott egy egyszeri, megismételhetetlen, maxra futtatott Poolt, amivel összehozott 11 év alatt 3 lényeges címet (meg egy törtènelmi ezüstöt), de nem 5-6-ot.
Luis Enrique a PSG-vel ért csúcsra, kb nulla hazai konkurencia mellett.
Alonso-nak volt két évig egy fasza Kusenje, de a Realnàl a körülmények miatt is megbukott.


Én Arteta helyett Kloppot, Xabi Alonsot tudnàm elkèpzelni, egyik sem hiszem, h jönne.
Fabregas long shot, Iraola kiscsapattal király volt (Frank, Ten Hag, Slot megbukott ilyen helyzetben, mint nàlunk Emery).
Willie Parker
Arteta is elköltött már pár száz milliót és mit tud felmutatni? Valamint, nem leszel ennyiszer második, ha igazán jó edző vagy egy bajnokságot már be kellett volna húznia. Ennyi.

Klopp pl ugyanúgy indult és előbb jutott a csúcsra, mert nem olvadt le. Nagelsmann is jobb szerintem, Luis Enrique is jobb BL-t nem nyersz csak úgy. Flick is az. Számomra azok a felső polcos edzők, akik ha nyomás van is nyerni tudnak. Arteta nem ilyen, pedig az Arsenal a csúcsra akar jutni. Vele ez nem fog menni.

Fabregas-ról most még nehéz azt mondani, hogy jobb, mint Arteta. Viszont Artetaval már szerintem láttuk a csúcsot, ilyenkor kellenek az új impulzusok. Fabresgas-nak kéne adni 3 szezont.
Toto21
Én is elvárnàm már a címet írtam korábban, h jól esne.
Tudjuk mi is, h át kell lépni az árnyékot.
Kicsit olyan, mint Mike Tomlin.

Viszont szerintem Artetának ez a második éve csak, h komplett a keret, előtte 4 év ráment, h kidobja a ballasztot, meg újrahúzza a taktikát.
Szóval nàlam még egy éve van, az utolsó a szerződéséből, 2027-ben.

Nagelsmannt én azonos kategóriának gondolom, az 1 db Bayern bajnoki címtől nem fogok hasra esni, azt minden normàlis edző hozza kb.

Klopp-féle építkezés más volt, mert ott tudtak eladni jó árakon, az Arsenalnàl ez mindig gond, mert senkinek nem kellettek a játékosaink kb. Ezért kell nettóban sokat költeni. A mag meg már megvolt Kloppnak eddigre (Salah, van Dijk, Robertson, Alisson, Mane, Wijnaldum, Firmino, Fabinho - részben nàla, részben előtte jöttek)

Klopp spending: 84, 89, 141, 172
Arteta: 167, 186, 235, 107
Willie Parker
Btw, az idő megszépíti, de Klopp a PLbe egyszer jutott fel a csúcsra amikor a City védelem lerohadt teljesen.
nyerni meg sose nyerünk semmit amúgy se
Heisman nádor
Benned bíztam, h hozol vmi elbaszott statisztikàt, amivel megvoodoozod a Cityt