Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólás
NB2
Mindenki tudja hogy leolvad az Arsenal, és a City nyeri a PLt.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólás
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.eredmenyek.com/merkozes/foci/kf-laci-nBwoAYyq/pogradeci-0bFKFUkM/?mid=GxaJaj3C
A Laci megnyerte a feljutási kulcsmeccset.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vajon miért tesznek hétfő estére egy Vasas-BVSC-t? Nemhogy a választ nem tudom, még csak tippem sincs.
nagylaza, főpohárnok
Az a TV-s meccs. Ez csak ilyen 1000 forintos kérdés lenne a Legyen Ön is milliomosban
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Vargáék újabb lépést tettek az arany felé
remontada
Hányat játszanak még a po.-ba? Behozható egyáltalán még a különbség?
Akcidens
1. AEK 28 meccs 66 pont
2. PAOK 28 meccs 58 pont
3. Olympiakosz 27 meccs 58 pont

32 fordulóig mennek

behozható még de innne elég nagy esélyük van
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Doku-t le kell hozni...
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Igen Igen Igen!!!!!
2 hónapja
Akcidens 188
Eze mekkora banger lövés
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Donnarumma MVP


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Akcidens 188
Na az ilyen ziccer befejezések miatt vagyunk ott ahol
2 hónapja
Akcidens 188
Vargáék újabb lépést tettek az arany felé
remontada
Hányat játszanak még a po.-ba? Behozható egyáltalán még a különbség?
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Vargáék újabb lépést tettek az arany felé
2 hónapja
Akcidens 188
Ez hogy semmi? (Vevő vagyok bármilyen tény alapú magyarázatra)
2 hónapja
Akcidens 188
Raya alatt kicsit disznózsíros a fű
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.
Toto21
Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Akcidens
felőlem helyet cserélhetnének a Tottenham-el. Champo-ba illő focit tolnak
Toto21
Azért szerintem ez erős kijelentés ilyen fegyelmezett védelemmel nem hinném hogy kiérdemelt lenne
Akcidens
Arsenal-ról annyit, hogy előbb nézek meg egy NB1-es meccset, mint tőlük egy mérkőzést... Annyira unszimpatikus a csapat idén, hogy csak na.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Vajon miért tesznek hétfő estére egy Vasas-BVSC-t? Nemhogy a választ nem tudom, még csak tippem sincs.
nagylaza, főpohárnok
Stezt akarták szopatni, de minket sikerült.
warr_b
én is inkább kocsmakvízre megyek, pedig ma ráértem volna


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szépen kéz a kézben feljutott a Skenderbeu és a Laci is, ahogy az várható volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Akcidens 188
Guardiola reakciójából fix meme lesz
2 hónapja
Akcidens 188
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.
Toto21
Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Akcidens
felőlem helyet cserélhetnének a Tottenham-el. Champo-ba illő focit tolnak
Toto21
Azért szerintem ez erős kijelentés ilyen fegyelmezett védelemmel nem hinném hogy kiérdemelt lenne
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.
Toto21
Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Akcidens
felőlem helyet cserélhetnének a Tottenham-el. Champo-ba illő focit tolnak
2 hónapja
Akcidens 188
Amúgy sajnos a kijelentéseddel egyet kell hogy értsek, a játékunkkal amerikai tengerészgyalogosokat lehetne kínozni
2 hónapja
Akcidens 188
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.
Toto21
Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.
2 hónapja
Akcidens 188
Arteta elég heves a mai meccsen is, nekem ez nagyon sárga gyanús
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
fasza lesz az utolsó etap Woodmannel ...
Negritis, a vajda
Annyira nem félek, nyilvám nem lesznek annyira bravúrjai, mint Mamának, viszont nem is fossa össze magát, amikor visszapasszolják neki a labdát.