Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólásMindenki tudja hogy leolvad az Arsenal, és a City nyeri a PLt.
NB2
2 hónapja
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólás
2 hónapja
www.eredmenyek.com/merkozes/foci/kf-laci-nBwoAYyq/pogradeci-0bFKFUkM/?mid=GxaJaj3CA Laci megnyerte a feljutási kulcsmeccset.
2 hónapja
Vajon miért tesznek hétfő estére egy Vasas-BVSC-t? Nemhogy a választ nem tudom, még csak tippem sincs.Az a TV-s meccs. Ez csak ilyen 1000 forintos kérdés lenne a Legyen Ön is milliomosban
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
1. AEK 28 meccs 66 pontVargáék újabb lépést tettek az arany feléHányat játszanak még a po.-ba? Behozható egyáltalán még a különbség?
remontada
Akcidens
2. PAOK 28 meccs 58 pont
3. Olympiakosz 27 meccs 58 pont
32 fordulóig mennek
behozható még de innne elég nagy esélyük van
2 hónapja
Doku-t le kell hozni...
2 hónapja
Igen Igen Igen!!!!!
2 hónapja
Akcidens
188
Eze mekkora banger lövés
2 hónapja
Donnarumma MVP

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Akcidens
188
Na az ilyen ziccer befejezések miatt vagyunk ott ahol
2 hónapja
Akcidens
188
Vargáék újabb lépést tettek az arany feléHányat játszanak még a po.-ba? Behozható egyáltalán még a különbség?
remontada
2 hónapja
Vargáék újabb lépést tettek az arany felé
2 hónapja
Akcidens
188
Ez hogy semmi? (Vevő vagyok bármilyen tény alapú magyarázatra)
2 hónapja
Akcidens
188
Raya alatt kicsit disznózsíros a fű
2 hónapja
Arsenal-ról annyit, hogy előbb nézek meg egy NB1-es meccset, mint tőlük egy mérkőzést... Annyira unszimpatikus a csapat idén, hogy csak na.Azért szerintem ez erős kijelentés ilyen fegyelmezett védelemmel nem hinném hogy kiérdemelt lennefelőlem helyet cserélhetnének a Tottenham-el. Champo-ba illő focit tolnakEz a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Toto21
Akcidens
Toto21
Akcidens
2 hónapja
én is inkább kocsmakvízre megyek, pedig ma ráértem volnaVajon miért tesznek hétfő estére egy Vasas-BVSC-t? Nemhogy a választ nem tudom, még csak tippem sincs.Stezt akarták szopatni, de minket sikerült.
nagylaza, főpohárnok
warr_b

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Szépen kéz a kézben feljutott a Skenderbeu és a Laci is, ahogy az várható volt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Akcidens
188
Guardiola reakciójából fix meme lesz
2 hónapja
Akcidens
188
Azért szerintem ez erős kijelentés ilyen fegyelmezett védelemmel nem hinném hogy kiérdemelt lennefelőlem helyet cserélhetnének a Tottenham-el. Champo-ba illő focit tolnakEz a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Toto21
Akcidens
Toto21
2 hónapja
felőlem helyet cserélhetnének a Tottenham-el. Champo-ba illő focit tolnakEz a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Toto21
Akcidens
2 hónapja
Akcidens
188
Amúgy sajnos a kijelentéseddel egyet kell hogy értsek, a játékunkkal amerikai tengerészgyalogosokat lehetne kínozni
2 hónapja
Akcidens
188
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.Azt mondod megérdemli a negyedik 2.helyet egyhuzamba?
Toto21
2 hónapja
Ez a meccs is jól mutatja, hogy előbb nézném a Muzsika TV-t, mint egy Arsenal meccset. Passzolgatnak a védők és a kapus között, húzzák az időt az első félidőben, Neymar műesései best off-ba beférnének a dobálgatásaik és emellett alattomos és suttyó szabálytalanságokat követnek el. Remélem semmit nem nyernek, míg Arteta az edző.
2 hónapja
Akcidens
188
Arteta elég heves a mai meccsen is, nekem ez nagyon sárga gyanús
2 hónapja
fasza lesz az utolsó etap Woodmannel ...Annyira nem félek, nyilvám nem lesznek annyira bravúrjai, mint Mamának, viszont nem is fossa össze magát, amikor visszapasszolják neki a labdát.
Negritis, a vajda