Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Idén is jó kis csörte ez a Copa del rey.Egyelőre az eredmény is jó 😏
zavi27
2 hónapja
Idén is jó kis csörte ez a Copa del rey.
2 hónapja
nem lehetne hogy mind2 csapat kikap ma?beírtam és utána egyből jött is a gól
Negritis, a vajda
mondjuk elég komoly védelmi hiba volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nem lehetne hogy mind2 csapat kikap ma?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez így kb 150-200 MDiomande mi gólt rúgott Frankfurtnakjövőre Diomandé-t és Stiller-t kérem a United-be
remontada
Toto21
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Diomande mi gólt rúgott Frankfurtnakjövőre Diomandé-t és Stiller-t kérem a United-be
remontada
2 hónapja
Ez a Diósgyőr sokkal inkább rottyon van mentálisan, mint a Barcika.
2 hónapja
Ok hát de Zerbi edző csapatainál a védekezésre nem nagyon kell odafigyelni, ezért sem értettem miert őt nevezték ki - bár lehet mind1 isSzurkoltam ma a tottenhamnek mert gyalázat lenne ha kiesnének, de az igazság az hogy mentálisan ez egy champo csapat. Szegény feka védő mit hozott össze a végén...Mondjuk az is jó kérdés h a 90+ percben plusz egynél h lehet több Brighton támadó a 16on belül mint védő?
davemayer
csebi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Szurkoltam ma a tottenhamnek mert gyalázat lenne ha kiesnének, de az igazság az hogy mentálisan ez egy champo csapat. Szegény feka védő mit hozott össze a végén...Mondjuk az is jó kérdés h a 90+ percben plusz egynél h lehet több Brighton támadó a 16on belül mint védő?
davemayer
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Szurkoltam ma a tottenhamnek mert gyalázat lenne ha kiesnének, de az igazság az hogy mentálisan ez egy champo csapat. Szegény feka védő mit hozott össze a végén...A 90-es èvekben amikor ennèl sokkal gyengébbek voltunk, gyengébb hátèrrel, ès ott billegtünk állandóan, nem sikerült, nem most kellene elkezdeni...
davemayer
2 hónapja
🤷?Simmons magicSzívből remélem kiesnek
zacknorb
remontada
2 hónapja
Szurkoltam ma a tottenhamnek mert gyalázat lenne ha kiesnének, de az igazság az hogy mentálisan ez egy champo csapat. Szegény feka védő mit hozott össze a végén...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Legalább hajtottunk de ez kevés 😡🥺😭
2 hónapja
Simmons magic
2 hónapja
A Dortmund intézte, bajnok a Bayern.
2 hónapja
😡
2 hónapja
Diomande mi gólt rúgott Frankfurtnak
2 hónapja
Pár óra és hivatalosan is kiesik a DiósgyőrNyír1 ráadásul a barcikával játszik az ucsó fordulóban-
remontada
2 hónapja
Pár óra és hivatalosan is kiesik a Diósgyőr
2 hónapja

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Jövő héten pont a Soroksár ellen juthat fel/vissza hivatalosan is a Mennyeibe a Kispest a Bozsikban!Jól van, nagy nehezen, de megint nyert a Honvéd Mezőkövesden egy 6 pontos meccsen a feljutásért! Remélem a ZTE ellen is úgy harcolunk majd a kupadöntőért jövő héten, mint ma a 2. félidő nagy részében.First World Problems 😊
iktriad
Mi holnap átkompozunk Soroksárra a kiesési rangadóra.
Dzsokijuing
2 hónapja
csak ne texasbanVagy szólnak Alexisnek, hogy anyakönyveztesse át magátsztem is a kopasz skót lesz ott a célpontnem inkább egy chicagói amerikai feledékeny családról?Argentin meki új ajánlatokNa de miért egy skótról nevezték el?
McAlvarez
McFernandez
És
McAllister🤣
(nem vicc, teljesen komoly)
zacknorb
Mikey
peach
Negritis, a vajda
slowmotion
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jól van, nagy nehezen, de megint nyert a Honvéd Mezőkövesden egy 6 pontos meccsen a feljutásért! Remélem a ZTE ellen is úgy harcolunk majd a kupadöntőért jövő héten, mint ma a 2. félidő nagy részében.First World Problems 😊
iktriad
Mi holnap átkompozunk Soroksárra a kiesési rangadóra.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)