Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Official
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
ha Alonso leverkuseni rendszerebol indulunk ki a 3-4-2-1bol akkor lazan elfer vagy Wirtz mellett (Hoffman pozijaban) vagy Palacios szerepkoreben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Persze, Ornstein alapvetően nagyon jól informált, de a hétvégi választás is megmutatta, hogy mindenben is lehet bízni, mert van rá esély. Szóval bízom abban is, hogy ez csak korrekt kommunikáció a klub részéről. Aztán legfeljebb csalódok, nagy kaland. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Pedig ritkán adódik ilyen csillagászati lehetőség, hogy elérhető egy kompetens edző erős klubbhoz való kötődéssel is mint Xabi (aki ráadásul a tavalyi sztárigazolásodból már egyszer világklasszis játékost hozott ki szóval még az is passzolna).
alatriste
nemcsak Wirtzbol hanem ugye Frimpongbol is.
kedden amennyit lattam a Pool meccsbol egyszeruen szornyu volt latni, hogy mennyire nem tud Slot kezelni ket ilyen szelsohatvedet, mint Frimpong meg Kerkez.
de amugyis nem sok gondolatot lattam, hogyan akart ezzel a kezdovel golt szerezni a PSG ellen. miutan bejott Salah, talan jobban jott vmi elkepzeles, de addig en nem sok fantaziat lattam abban, hogyan lesz itt gol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Ha kifizetik amúgy mehet isten hírével. Kár lenne igen, de Domi ára most 100+
Adják ide Bellinghamet meg még egy kis aprót 😀

Sajnos (vagy nem ezt döntse el mindenki) a Pool vezetősége nem az a kapodós impulzív fajta. Noha én is remélem, hogy ez inkább a korrekt kommunikációnak szól és, hogy egyben maradjon az öltöző tartok tőle, hogy tényleg nem lesz kibaszva a holland - ha van 5. hely ha nincs. Az, hogy erre az utolsó pár meccsre nem rakják ki még valahol meg is érteném, de nyáron...
Pedig ritkán adódik ilyen csillagászati lehetőség, hogy elérhető egy kompetens edző erős klubbhoz való kötődéssel is mint Xabi (aki ráadásul a tavalyi sztárigazolásodból már egyszer világklasszis játékost hozott ki szóval még az is passzolna).


Liverpool Fc
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
es oszinten szolva ebben a madridi kozeppalyaban siman elferne.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Nagyon jo. Amig Slot marad addig csak lejjeb fog süllyedni a Pool. ETH liverpooli kiadasa... Reszvetem a drukkereknek
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Ha lecsúszna az 5. Helyről akkor biztos nem maradna, de a Chelsea még náluk is gyengébb, így nehéz lenne ezt kivitelezni 4 pont előnyből, főleg hogy még a MU-val is játszanak a bronzéremért

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.


Liverpool Fc
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Fuh az az Atleti - Arsenal elődöntő. Két 0-0 után, büntivel megy az egyik tovább 2-1el.
Sixo
Az Atleti ebben a szezonban, főleg a BL-ben mikor tudott 0-0-t játszani?
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Fuh az az Atleti - Arsenal elődöntő. Két 0-0 után, büntivel megy az egyik tovább 2-1el.
Sixo
Mi lesz azokon a meccseken mindenegyes szogletnel …
csebi
Semmi. Támadó szögletnél fogás, védekező szögletnél meg fekvés, időt spórolnának azzal, ha szöglet helyett automatikus szabadrúgás jön kifelé.
slowmotion
A legjobban tennék ha skipelnék a 180+30 perc játékidőt, és egyből eldöntenék tizenegyesekkel. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Szlovén bíró BL negyedöntőben? Ilyen nagy név csak ma nagyon rossz napja volt?
Sixo
Vezetett már Répaliga-döntőt meg BL-döntőt is.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Fuh az az Atleti - Arsenal elődöntő. Két 0-0 után, büntivel megy az egyik tovább 2-1el.
Sixo
Mi lesz azokon a meccseken mindenegyes szogletnel …
csebi
Semmi. Támadó szögletnél fogás, védekező szögletnél meg fekvés, időt spórolnának azzal, ha szöglet helyett automatikus szabadrúgás jön kifelé.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Most jöttem rá, hogy a budapesti BL döntőn Magyar Péter lesz a miniszterelnök. 😀
Jughead
Tuti ki is megy parolázni a ‘nagykutyákkal’ akikkel a dagadt szokott, csak hogy bosszantsa
ozibozi
Ha Orbán igazi geci, akkor megveszi az összes jegyet, és telebuszoztatja békemenettel, akik az egész világnak gajdolhatják, hogy "Viktor, Viktor".

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Most jöttem rá, hogy a budapesti BL döntőn Magyar Péter lesz a miniszterelnök. 😀
Jughead
Tuti ki is megy parolázni a ‘nagykutyákkal’ akikkel a dagadt szokott, csak hogy bosszantsa
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Most jöttem rá, hogy a budapesti BL döntőn Magyar Péter lesz a miniszterelnök. 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
BREAKING: Florentino Pérez is currently in Real Madrid’s dressing room. @diarioas
ozibozi
Ő akarja először megverni Camavingát.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
BREAKING: Florentino Pérez is currently in Real Madrid’s dressing room. @diarioas
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Camavinga nem éri meg a kövi szezont. De meg is érdemli. Tipik olyan játékos, mikor egy playa FM-ben 19 évesen eléri a potenciálja tetejét, aztán utána nem fejlődik semmit. Esküszöm az első évében jobban játszott, mint azután bármelyikben. Az ilyenekkel szoktam állandóan lehúzni a PL csapatokat.
eaglesmcnabb
Juveba jöhetne. Az, hogy a legnagyobb szinten csődöt mondott, simán lehet eggyel lejjebb aratni fog.

2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Camavinga nem éri meg a kövi szezont. De meg is érdemli. Tipik olyan játékos, mikor egy playa FM-ben 19 évesen eléri a potenciálja tetejét, aztán utána nem fejlődik semmit. Esküszöm az első évében jobban játszott, mint azután bármelyikben. Az ilyenekkel szoktam állandóan lehúzni a PL csapatokat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
a párharc előtt azt mondtam sima Bayern, ahhoz képest túlteljesített a Real, de egész éves forma alapján jusson tovább a Bayern én ezt mondtam a párharc előtt
Atleti lehet szétundormányoskodja az egészet és megnyerik
NB2
Mind a 4 cspatot kedvelem, de a Bayern érdemelné meg a legjobban szvsz.
Remélem a PL-t behúzza az Arsenal, de nagyon szép lenne ha Kane pont ellenük nyerné a döntőt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!