Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.
slowmotion
nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszer
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
Az miért lenne baj?
Mikey
igy van. miert letkerdes h legyen jo foci? legyen csak foci
a kornyezo orszagok is elnek.
YoungZeeZee
Hát ha még jó is lenne, de jelenleg csak kurva drága.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Alex Manninger, aki korábban a Liverpoolban is védett, 48 éves korában elhunyt.
Vonat elé hajtott...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
YoungZeeZee 9 843
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.
slowmotion
nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszer
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
Az miért lenne baj?
Mikey
igy van. miert letkerdes h legyen jo foci? legyen csak foci
a kornyezo orszagok is elnek.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.
slowmotion
nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszer
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
szépen lassan lehetne. meg igazából az ifjak fizetését is rendbe lehetne rakni, mint ami Stafford 1/1-e után történt az NFL-ben, és talán ha az ifjaknak dolgozniuk is kellene a havi többszázezerért, akkor fejlődne a hazai fodball.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.
slowmotion
nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszer
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
Az miért lenne baj?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy azonnal minden pénz kimegy a sportból, 87. fejezet.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.
slowmotion
nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszer
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
nem kell hogy bedőljenek
csak több adóforint ne menjen oda

oldják meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek
warr_b
Remélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.
Stez
ez az egyik.

a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
PSG, ha Ruiz egeszseges
Toto21
ööö... nem. és ha esetleg Ruiz helyén nem férne be (Lajos homeboy bias-e miatt), akkor ott van Zaire-Emery. futtasd meg Optán az adatokat, aztán csodálkozz.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
Bayern Munchen.
csebi
simán meg lehetne találni a helyét, hidd el
slowmotion
sztem a Kimmich-Pavlovic kettost butasag lenne szetszedni jelenleg.

nem azt mondom, hogy nincs az o szintjukon, de ok olyan jol kiegeszitik egymast hogy nem vagyok benne biztos, hogy ugyanolyan jol mukodne a csapat egy masik duoval.

elol sztem Musiala helyett nem jobb 10-esben, szelsoben meg regen jatszott, hogy most Diaz helyett jobb lenne-e.
szelsohatvedek: pazarlas lenne oda sztem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.
Stez
ez az egyik.

a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
PSG, ha Ruiz egeszseges
Toto21
nekem Rice jutott eszembe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.
Stez
ez az egyik.

a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
PSG, ha Ruiz egeszseges
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
Bayern Munchen.
csebi
simán meg lehetne találni a helyét, hidd el
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
Bayern Munchen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Slot még a helyén van?
Mikey
na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
csebi
Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.


de Xabit én alairatnam már ma június 1el
Negritis, a vajda
Olvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Mikey
Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.
alatriste
Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.
Mikey
Igen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.

De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és a
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.
Stez
ez az egyik.

a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)

rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.

az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Amúgy nem véletlen hogy bevezetik jövőre az osztályozót. A NER-es gecik minél tovább ellavírozzanak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Oké, majd utána szívesen fogadom a bocsánatkéreseket.
JC6 (Mr. Miele)
ha nincs link akkor nincs nyoma
addig nem official

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Oké, majd utána szívesen fogadom a bocsánatkéreseket.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Official
JC6 (Mr. Miele)
link?
Negritis, a vajda
havermondta.hu/official
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Official
JC6 (Mr. Miele)
link?
Negritis, a vajda
Szokásos JCs belső infó!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Official
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Official
JC6 (Mr. Miele)
link?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!