Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Hát ha még jó is lenne, de jelenleg csak kurva drága.igy van. miert letkerdes h legyen jo foci? legyen csak fociAz miért lenne baj?nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszerén nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
Mikey
a kornyezo orszagok is elnek.
YoungZeeZee
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Alex Manninger, aki korábban a Liverpoolban is védett, 48 éves korában elhunyt.Vonat elé hajtott...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
YoungZeeZee
9 843
igy van. miert letkerdes h legyen jo foci? legyen csak fociAz miért lenne baj?nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszerén nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
Mikey
a kornyezo orszagok is elnek.
2 hónapja
szépen lassan lehetne. meg igazából az ifjak fizetését is rendbe lehetne rakni, mint ami Stafford 1/1-e után történt az NFL-ben, és talán ha az ifjaknak dolgozniuk is kellene a havi többszázezerért, akkor fejlődne a hazai fodball.nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszerén nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
2 hónapja
Az miért lenne baj?nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszerén nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy azonnal minden pénz kimegy a sportból, 87. fejezet.
2 hónapja
nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszerén nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
2 hónapja
én nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
nem kell hogy bedőljenekwww.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
csak több adóforint ne menjen oda
oldják meg
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
2 hónapja
ööö... nem. és ha esetleg Ruiz helyén nem férne be (Lajos homeboy bias-e miatt), akkor ott van Zaire-Emery. futtasd meg Optán az adatokat, aztán csodálkozz.PSG, ha Ruiz egeszsegesez az egyik.Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és aIgen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.Slot még a helyén van?na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
Mikey
csebi
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.
de Xabit én alairatnam már ma június 1elOlvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Negritis, a vajda
Mikey
alatriste
Mikey
De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Stez
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
Toto21
2 hónapja
www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztek

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
sztem a Kimmich-Pavlovic kettost butasag lenne szetszedni jelenleg.simán meg lehetne találni a helyét, hidd ela másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)Bayern Munchen.
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
csebi
slowmotion
nem azt mondom, hogy nincs az o szintjukon, de ok olyan jol kiegeszitik egymast hogy nem vagyok benne biztos, hogy ugyanolyan jol mukodne a csapat egy masik duoval.
elol sztem Musiala helyett nem jobb 10-esben, szelsoben meg regen jatszott, hogy most Diaz helyett jobb lenne-e.
szelsohatvedek: pazarlas lenne oda sztem.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
nekem Rice jutott eszembePSG, ha Ruiz egeszsegesez az egyik.Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és aIgen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.Slot még a helyén van?na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
Mikey
csebi
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.
de Xabit én alairatnam már ma június 1elOlvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Negritis, a vajda
Mikey
alatriste
Mikey
De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Stez
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
PSG, ha Ruiz egeszsegesez az egyik.Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és aIgen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.Slot még a helyén van?na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
Mikey
csebi
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.
de Xabit én alairatnam már ma június 1elOlvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Negritis, a vajda
Mikey
alatriste
Mikey
De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Stez
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
2 hónapja
simán meg lehetne találni a helyét, hidd ela másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)Bayern Munchen.
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
csebi
2 hónapja
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)Bayern Munchen.
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
ez az egyik.Nem igazan ertem a Wirtz aggodalmat, amikor Xabi rendszeresen tobb tamado kozeppalyassal jatszott egymas mellett, ergo Wirtznek es neki is meglenne a kulon szerepe es lehetosege. Nem gondolom, hogy ok ketten ne lennenek meg jol egymas mellett. De mindegy, nyilvan hallhattuk mar a mantrat, hogy Szobo oriasi Madrid-fan, szoval barmikor benne van egy valtas, foleg, amikor too formaban van, a Liverpool meg epp esik-kel, es soso kilatassal nyomja az edzo miatt. Viszont en honapok ota azt hallom az o belso koretol, hogy jelenleg a hosszabbitas erdekli es pont. Lehet, hogy ez csak a penzre megy ki, hogy ha nem adjak el a Realnak, akkor is megkeresse a heti 300K fontot, de en ketlem, hogy hazudoznanak a belso korebol olyan embereknek is, akikkel eleg jo es bensoseges viszonyt apolnak.Olyan hangok is vannak Szobó menedzserének belső köréből—szerződés hosszabbítás körül—hogy ha Alonso jön, akkor is van esély a távozására, mert a szerepek és aIgen, de amikor Ornsteinek erositik meg, hogy marad, az azert veszjoslo, mert ok azert altalaban eleg jol informaltak.Megjegyzem, meglepő is lenne ha nyíltan kritizálnák, vagy olyan hírek jönnének, amelyek az ellenkezőjéről szólnak.Tegnap is megerősítette a vezetőség Slotot a helyén. Nem tudom ez a sok Xabi várakozó hír miért van. Belsős médiumok folyton hozzák le, hogy biztos a holland állása. David Ornstein tegnap hozta le újra.Szerintem hat extra meccse és hete lenne felmérni a játékosokat.Slot még a helyén van?na ez is egy erdekes kerdes. mikor tegnap felvetettem, hogy ki kellene rugni mar este, es azonnal hozni Xabi Alonsot akkor a masik harom apuka (2 olasz, 1 spanyol) furan neztek ram, hogy szezon kozben mar felesleges.
Mikey
csebi
Nyilván eredmények szempontjából teljesen mindegy már.
de Xabit én alairatnam már ma június 1elOlvastam olyan pletykát, miszerint aláírt már, de csak az új szezon kezdetével lép érvénybe a szerződése.
Negritis, a vajda
Mikey
alatriste
Mikey
De remelhetoleg csak a bajnoksag vegeig terveznek vele, es tenyleg nem akarjak nagy dobra verni, amig nincs vege a bajnoksagnak. Remelhetoleg. Mert ha Slot marad, en latom azt is, hogy Szobo mond egy csat, es irany a Madrid.
Stez
Wirtz viszony miatt is megborulhat a dolog.
Pár hét és kiderül merre tovább.
ozibozi
Stez
a másik meg az, hogy mondjatok egyetlenegy olyan csapatot, ahol ne férne be a kezdőbe. csak egyetlenegyet. (női csapatot nem ér, bár ott abszolút beférne a kezdőbe, akár egymás után is vagy kettesével)
rúg, cselez, két tüdeje van, mi kell még? nyilván van bennem egy adag szubjektivitás, de Döme után az első világválogatott-kaliber fodballistánk.
az az edző, amelyik azt mondja, hogy kösz, nem, én ezzel a játékossal nem tudnék mit kezdeni, az kb most azonnal visszaadhatja a pro licenszét.
2 hónapja
Amúgy nem véletlen hogy bevezetik jövőre az osztályozót. A NER-es gecik minél tovább ellavírozzanak...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Oké, majd utána szívesen fogadom a bocsánatkéreseket.ha nincs link akkor nincs nyoma
JC6 (Mr. Miele)
addig nem official
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Oké, majd utána szívesen fogadom a bocsánatkéreseket.
2 hónapja
havermondta.hu/officialNyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Officiallink?
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
2 hónapja
Szokásos JCs belső infó!Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Officiallink?
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
2 hónapja
Nyártól kiszáll az MVM és a Telekom a Fradi mögül. Officiallink?
JC6 (Mr. Miele)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!