Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Vagy szólnak Alexisnek, hogy anyakönyveztesse át magátsztem is a kopasz skót lesz ott a célpontnem inkább egy chicagói amerikai feledékeny családról?Argentin meki új ajánlatokNa de miért egy skótról nevezték el?
McAlvarez
McFernandez
És
McAllister🤣
(nem vicc, teljesen komoly)
zacknorb
Mikey
peach
Negritis, a vajda
2 hónapja
Jól van, nagy nehezen, de megint nyert a Honvéd Mezőkövesden egy 6 pontos meccsen a feljutásért! Remélem a ZTE ellen is úgy harcolunk majd a kupadöntőért jövő héten, mint ma a 2. félidő nagy részében.
2 hónapja
sztem is a kopasz skót lesz ott a célpontnem inkább egy chicagói amerikai feledékeny családról?Argentin meki új ajánlatokNa de miért egy skótról nevezték el?
McAlvarez
McFernandez
És
McAllister🤣
(nem vicc, teljesen komoly)
zacknorb
Mikey
peach
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nem inkább egy chicagói amerikai feledékeny családról?Argentin meki új ajánlatokNa de miért egy skótról nevezték el?
McAlvarez
McFernandez
És
McAllister🤣
(nem vicc, teljesen komoly)
zacknorb
Mikey
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Argentin meki új ajánlatokNa de miért egy skótról nevezték el?
McAlvarez
McFernandez
És
McAllister🤣
(nem vicc, teljesen komoly)
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Amúgy az mekkora már h a PSG elhalasztotta a meccset a BL negyeddöntő miatt? Ezzel egyértelművé vált h a francia liga a legkeményebbLegkeményebb? Pussy ligavezetés
csebi
2 hónapja
Argentin meki új ajánlatokMcAlvarez
McFernandez
És
McAllister🤣
(nem vicc, teljesen komoly)
2 hónapja
YoungZeeZee
9 843
Megneztem a golokat - bayern real.kb a feleben benne voltak a kapusok.
😀
2 hónapja
Amúgy az mekkora már h a PSG elhalasztotta a meccset a BL negyeddöntő miatt? Ezzel egyértelművé vált h a francia liga a legkeményebb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
A Lens a parányi bajnoki cím esélyét még éppen életben tartotta a Touluse ellen. Bár a 13. percben már 2:0ra vezetett a Touluse, de nem sokkal később emberhátrányba kerültek. A második félidő hajrájában 30 perc alatt vágott 3at a Lens, a győztest a 91. percben szerezve. Egészen brutális statisztikát fociztak össze amíg fordítani próbáltak. A meccs végére 41 lövésük lett, ebből 27 a 2. félidőben. 13 lövés talált kaput.Sajna ezt az esèlyt megint elszúrjuk mint legutóbb.... pedig most nagyobb lehetőség lett volna rá 😔
Sixo
2 hónapja
A Lens a parányi bajnoki cím esélyét még éppen életben tartotta a Touluse ellen. Bár a 13. percben már 2:0ra vezetett a Touluse, de nem sokkal később emberhátrányba kerültek. A második félidő hajrájában 30 perc alatt vágott 3at a Lens, a győztest a 91. percben szerezve. Egészen brutális statisztikát fociztak össze amíg fordítani próbáltak. A meccs végére 41 lövésük lett, ebből 27 a 2. félidőben. 13 lövés talált kaput.
Szerkesztette: Sixo
2 hónapja
Coventry matematikailag is feljutott
2 hónapja
Úgy látom felszabadultak a fiúk, hogy megvolt az idei minimális cél is...a bentmaradás.🙂Mi ez a meccs xd
zavi27
2 hónapja
Úgy látom felszabadultak a fiúk, hogy megvolt az idei minimális cél is...a bentmaradás.🙂
2 hónapja
Comonak úszott a BL
2 hónapja
Rayo mit csinál?
2 hónapja
Meglepne.Szoval MP lebontja ezeknek a csapatoknak az elmult par evben felepilt stadionjat, es felepit egy ujat nekik, hisz az nem feltuno.Hááát... szerinted MP-ék hogyan fogjak kivenni a pénzt? Százezrével? Nem alaptalan az a mondás, hogy a politikus legjobb baratja a beton.Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy azonnal minden pénz kimegy a sportból, 87. fejezet.Azert azt ne gondold, hogy majd ezek a hataron tuli csapatok, mint a dac, a sepsi, a topolya meg tarsaik penzt fognak kapni. Lesz penz, de azt az orszagon belul osztjak el. Es oszinten, szerintem felhaborito is, hogy egy Topolya a magyar adokbol kap milliardokat meg uj stadiont. Az emlitett osszes kinti csapat sajat stadiont kapott peldaul, ami nem egyket milliard volt, az azon feluli penzekrol nem is beszelve.
zacknorb
Stez
Egy stadion -ellentétben mondjuk egy bérlakásprogrammal- az senkinek nem sérti az érdekeit.
Őszentsége Sobri Jóska
Stez
De valahogy megoldják azért.
2 hónapja
Szoval MP lebontja ezeknek a csapatoknak az elmult par evben felepilt stadionjat, es felepit egy ujat nekik, hisz az nem feltuno.Hááát... szerinted MP-ék hogyan fogjak kivenni a pénzt? Százezrével? Nem alaptalan az a mondás, hogy a politikus legjobb baratja a beton.Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy azonnal minden pénz kimegy a sportból, 87. fejezet.Azert azt ne gondold, hogy majd ezek a hataron tuli csapatok, mint a dac, a sepsi, a topolya meg tarsaik penzt fognak kapni. Lesz penz, de azt az orszagon belul osztjak el. Es oszinten, szerintem felhaborito is, hogy egy Topolya a magyar adokbol kap milliardokat meg uj stadiont. Az emlitett osszes kinti csapat sajat stadiont kapott peldaul, ami nem egyket milliard volt, az azon feluli penzekrol nem is beszelve.
zacknorb
Stez
Egy stadion -ellentétben mondjuk egy bérlakásprogrammal- az senkinek nem sérti az érdekeit.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Hááát... szerinted MP-ék hogyan fogjak kivenni a pénzt? Százezrével? Nem alaptalan az a mondás, hogy a politikus legjobb baratja a beton.Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy azonnal minden pénz kimegy a sportból, 87. fejezet.Azert azt ne gondold, hogy majd ezek a hataron tuli csapatok, mint a dac, a sepsi, a topolya meg tarsaik penzt fognak kapni. Lesz penz, de azt az orszagon belul osztjak el. Es oszinten, szerintem felhaborito is, hogy egy Topolya a magyar adokbol kap milliardokat meg uj stadiont. Az emlitett osszes kinti csapat sajat stadiont kapott peldaul, ami nem egyket milliard volt, az azon feluli penzekrol nem is beszelve.
zacknorb
Stez
Egy stadion -ellentétben mondjuk egy bérlakásprogrammal- az senkinek nem sérti az érdekeit.
2 hónapja
Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy azonnal minden pénz kimegy a sportból, 87. fejezet.Azert azt ne gondold, hogy majd ezek a hataron tuli csapatok, mint a dac, a sepsi, a topolya meg tarsaik penzt fognak kapni. Lesz penz, de azt az orszagon belul osztjak el. Es oszinten, szerintem felhaborito is, hogy egy Topolya a magyar adokbol kap milliardokat meg uj stadiont. Az emlitett osszes kinti csapat sajat stadiont kapott peldaul, ami nem egyket milliard volt, az azon feluli penzekrol nem is beszelve.
zacknorb
Szerkesztette: Stez
2 hónapja
Viszont hosszu tavon ez lenne a jo megoldas. Errol linkeltem ket cikket par napja. Gyakorlatilag azzal, hogy ontottek az adoforintokat a foci elvonalaba, pont azt vettek ki belole, ami a lenyeg lett volna. Kivettek a versenysportbol a versenyt. Nem volt verseny, nem kellett teljesitmeny ahhoz, hogy jojjon a love, ez lett belole.nem tudom amúgy itthon mi lenne a jó módszerén nem azt mondom, hogy dőljenek be, csak éljenek meg a piacról.www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/ujabb-focicsapat-jovoje-lett-tema-a-valasztasok-utan-elmondom-amit-a-jatekosoknak-is-mondtam-mert-ok-is-kerdeztekRemélem bedől az összes. DAC, Sepsi, Topolya, Eszék, Lendva, Kassa, Brassó, Komárom, mindegyik.
warr_b
Ezer milliárdokat vittek el innen.
Kösz Vitya.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
most minden pénzt kihúzni alóluk az nagyon durva lenne (bár igen, ez lenne a legjobb), de akkor olyan szintre süllyed az egész, hogy kb bohózatba fog fulladni az egész, mert tuti lesz legalább a 3 osztályban minimum 10 csapat aki nem fogja tudni befejezni a szezont
NB2
Nulla magyar focit neztem az elmult 20 evben, de lehet megneznek par meccset, ha bedolne az egesz es gyakorlatilag amator szintrol kene felepiteni piaci alapon. Hosszabb tavon messzebbre juthat az egesz, mint most.
2 hónapja
Alex Manninger, aki korábban a Liverpoolban is védett, 48 éves korában elhunyt.védeni nem védett, de a keretben volt. nyugodjék.
Vonat elé hajtott...
Mikey