Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Akcidens 188
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon
csebi
Figyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
Willie Parker
Sztem az Arsenal is fog bukni pontot hiába a viszonylag jó sorsolás
csebi
Egyetértek, minimum a crystal palace ellen
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon
csebi
Figyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
Willie Parker
Sztem az Arsenal is fog bukni pontot hiába a viszonylag jó sorsolás
csebi
Szerintem bemàkoljuk mindet 1-0-ra
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
Toto21
Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Akcidens
de nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.
Toto21
2 kapufánàl óriási màkja volt a Citynek, Havertz fejèben meg ott volt az x, sajnos a City jobban hasznàlta ki a helyzeteit, meg jobban pattantak a labdàk.
Cherki és Haaland elé is visszapattant meg sokszor mezőnyben is, illetve Odegaard meg hatàrozatlan volt, de ott is szarul pattant meg a mi szempontunkból.
Rosszabbra szàmìtottam, elég jól meccsben voltunk (èn 0-3-mat tippeltem).
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Túl
Sok a kretén az Arsenalban. Nem jó edző ez az Arteta sem
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Vajon miért tesznek hétfő estére egy Vasas-BVSC-t? Nemhogy a választ nem tudom, még csak tippem sincs.
nagylaza, főpohárnok
Az a TV-s meccs. Ez csak ilyen 1000 forintos kérdés lenne a Legyen Ön is milliomosban
zacknorb
Okoska.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon
csebi
Figyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
Willie Parker
Sztem az Arsenal is fog bukni pontot hiába a viszonylag jó sorsolás

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
Toto21
Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Akcidens
de nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.
Toto21
Minden szava igaz a kommentnek, Gyökerestől reméltük a megváltást, nem jött el
Akcidens
Így van. Saka és Odegaard se volt használható idén, Havertz is kidőlt, Trossard cserének jó. Az idény eleji forma teljesen a visszájára fordult és a magabiztosság elillant. A védekezés nem az Arsenal játéka, ezért is fáj nézni a meccseit. Nincs olyan játékos, aki ki tudná lökni a szekeret a gödörből...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon
csebi
Figyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
2 hónapja
Akcidens 188
Izgalmas meccs volt. Ha majd szezon végén kérdéses hol ment el az idei PL, valahol itt
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Akcidens 188
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
Toto21
Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Akcidens
de nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.
Toto21
Minden szava igaz a kommentnek, Gyökerestől reméltük a megváltást, nem jött el
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Eltelik egy perc egy kirúgással ezt hogy hagyhatják?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Itt még lesz gól!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
Toto21
Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Akcidens
de nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.
2 hónapja
Akcidens 188
Világi balfék a csapat. Eddig is látszott, hogy közeledik az Arsenal a szakadék aljához, de ez a vereség és a hatása a bajnokság elvesztését fogja okozni és ha be is jut a döntőbe a BL-ben ott is koppanás lesz. Látszik, hogy görcsösek és minden rossz mozdulat erősíti ezt, ráadásul a kapufa sincs velük.
Matthew99
Arsenal szurkolóként is azt mondom hogy ezzel a mentalitással BL-t nem lehet nyerni, az hogy elődöntőig jutunk pedig csak annak köszönhető hogy európaligabeli csapatokat kaptunk ellenfélnek
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Világi balfék a csapat. Eddig is látszott, hogy közeledik az Arsenal a szakadék aljához, de ez a vereség és a hatása a bajnokság elvesztését fogja okozni és ha be is jut a döntőbe a BL-ben ott is koppanás lesz. Látszik, hogy görcsösek és minden rossz mozdulat erősíti ezt, ráadásul a kapufa sincs velük.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Akcidens 188
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
Toto21
Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
2 hónapja
Akcidens 188
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
Toto21
Tipikus haramball, park the bus, akárhogy hívhatjuk. Fegyelmezett kevés akciós sok védekezős foci, sajnálom hogy ez lett az arsenalból özilék után. De az is elmond vmit hogy ezzel idáig el lehet jutni
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
2 hónapja
Akcidens 188
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólás
NB2
Igyekszünk Toto21-el
2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Gabriel is egy suttyó lett. Már pályán se kéne lennie...
Toto21
Az uj van Dijk, nekik sokkal tobb mindent lehet, mint masnak. Nevetseges.
2 hónapja
Akcidens 188
Elég mocskos volt ez a gabriel mozdulat, meg kell hagyni
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Gabriel is egy suttyó lett. Már pályán se kéne lennie...
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólás
NB2
Mindenki tudja hogy leolvad az Arsenal, és a City nyeri a PLt.
Nomac
vagy legalább reméli
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólás
NB2
Mindenki tudja hogy leolvad az Arsenal, és a City nyeri a PLt.