Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Akcidens
188
Egyetértek, minimum a crystal palace ellenSztem az Arsenal is fog bukni pontot hiába a viszonylag jó sorsolásKözben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai naponFigyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
csebi
Willie Parker
csebi
2 hónapja
Szerintem bemàkoljuk mindet 1-0-raSztem az Arsenal is fog bukni pontot hiába a viszonylag jó sorsolásKözben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai naponFigyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
csebi
Willie Parker
csebi
2 hónapja
2 kapufánàl óriási màkja volt a Citynek, Havertz fejèben meg ott volt az x, sajnos a City jobban hasznàlta ki a helyzeteit, meg jobban pattantak a labdàk.de nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Toto21
Akcidens
Toto21
Cherki és Haaland elé is visszapattant meg sokszor mezőnyben is, illetve Odegaard meg hatàrozatlan volt, de ott is szarul pattant meg a mi szempontunkból.
Rosszabbra szàmìtottam, elég jól meccsben voltunk (èn 0-3-mat tippeltem).
2 hónapja
Okoska.Vajon miért tesznek hétfő estére egy Vasas-BVSC-t? Nemhogy a választ nem tudom, még csak tippem sincs.Az a TV-s meccs. Ez csak ilyen 1000 forintos kérdés lenne a Legyen Ön is milliomosban
nagylaza, főpohárnok
zacknorb
2 hónapja
Sztem az Arsenal is fog bukni pontot hiába a viszonylag jó sorsolásKözben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai naponFigyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
csebi
Willie Parker
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Így van. Saka és Odegaard se volt használható idén, Havertz is kidőlt, Trossard cserének jó. Az idény eleji forma teljesen a visszájára fordult és a magabiztosság elillant. A védekezés nem az Arsenal játéka, ezért is fáj nézni a meccseit. Nincs olyan játékos, aki ki tudná lökni a szekeret a gödörből...Minden szava igaz a kommentnek, Gyökerestől reméltük a megváltást, nem jött elde nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Toto21
Akcidens
Toto21
Akcidens

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai naponFigyeld meg, h a City még bukni fog pontot, mondjuk a Villa elkeni
csebi
2 hónapja
Akcidens
188
Izgalmas meccs volt. Ha majd szezon végén kérdéses hol ment el az idei PL, valahol itt
2 hónapja
Közben a City mellett a Bayern is bebiztosította a bajnoki címet a mai napon
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Akcidens
188
Minden szava igaz a kommentnek, Gyökerestől reméltük a megváltást, nem jött elde nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Toto21
Akcidens
Toto21
2 hónapja
Eltelik egy perc egy kirúgással ezt hogy hagyhatják?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Itt még lesz gól!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
de nem irányítottátok a meccset és nem is volt annyira bennetek a gól. Igen pattanhatott volna befele. De ebbe az Arsenalba hiányzik az X faktor elől. Rice, Gabriel, Saliba jól irányítja a védekezést. De mi van elől? Sír a labda és Saka se segít ezen semmit.Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Toto21
Akcidens
2 hónapja
Akcidens
188
Világi balfék a csapat. Eddig is látszott, hogy közeledik az Arsenal a szakadék aljához, de ez a vereség és a hatása a bajnokság elvesztését fogja okozni és ha be is jut a döntőbe a BL-ben ott is koppanás lesz. Látszik, hogy görcsösek és minden rossz mozdulat erősíti ezt, ráadásul a kapufa sincs velük.Arsenal szurkolóként is azt mondom hogy ezzel a mentalitással BL-t nem lehet nyerni, az hogy elődöntőig jutunk pedig csak annak köszönhető hogy európaligabeli csapatokat kaptunk ellenfélnek
Matthew99
2 hónapja
Világi balfék a csapat. Eddig is látszott, hogy közeledik az Arsenal a szakadék aljához, de ez a vereség és a hatása a bajnokság elvesztését fogja okozni és ha be is jut a döntőbe a BL-ben ott is koppanás lesz. Látszik, hogy görcsösek és minden rossz mozdulat erősíti ezt, ráadásul a kapufa sincs velük.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Akcidens
188
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.Általánosságban igaz amit mondasz, most pont nem 1-1nél volt 2 kapufánk és ezen kívül egy ziccerünk
Toto21
2 hónapja
Akcidens
188
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.Tipikus haramball, park the bus, akárhogy hívhatjuk. Fegyelmezett kevés akciós sok védekezős foci, sajnálom hogy ez lett az arsenalból özilék után. De az is elmond vmit hogy ezzel idáig el lehet jutni
Toto21
2 hónapja
Mikor X volt az Arsenal hátul passzolgatott. Amikor a City vezet akkor is próbálnak támadni, na nálam ez az a mentalitás ami egy bajnok csapatnak kell... Ezért is remélem, hogy nem az Arsenal nyeri a PL-t.
2 hónapja
Akcidens
188
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólásIgyekszünk Toto21-el
NB2
2 hónapja
Gabriel is egy suttyó lett. Már pályán se kéne lennie...Az uj van Dijk, nekik sokkal tobb mindent lehet, mint masnak. Nevetseges.
Toto21
2 hónapja
Akcidens
188
Elég mocskos volt ez a gabriel mozdulat, meg kell hagyni
2 hónapja
Gabriel is egy suttyó lett. Már pályán se kéne lennie...
2 hónapja
vagy legalább reméliAhhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólásMindenki tudja hogy leolvad az Arsenal, és a City nyeri a PLt.
NB2
Nomac
2 hónapja
Ahhoz képest, hogy milyen meccs van a PL-ben alig van hozzászólásMindenki tudja hogy leolvad az Arsenal, és a City nyeri a PLt.
NB2