Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Fura, hogy nem az ugandai PL Express-Police rangadót nézitek, mindjárt vége és még mindig 1:1...később nem lesz semmi jó meccs, úgyhogy kénytelen vagyok az orosz kupa vigaszágának a döntőjét nézni, Zenit - Szpartak Moszkva, a győztes a Krasznodar - Dinamo Moszkva párharc nyertesével játszik majd 😀21:00 skót Highland League: Brora Rangers-Brechin rangadó (a tabella első két helyezettje)
Löfli
21:15 San Marino: Tre Penne-Virtus (a második és harmadik helyezett)
warr_b
2 hónapja
később nem lesz semmi jó meccs, úgyhogy kénytelen vagyok az orosz kupa vigaszágának a döntőjét nézni, Zenit - Szpartak Moszkva, a győztes a Krasznodar - Dinamo Moszkva párharc nyertesével játszik majd 😀21:00 skót Highland League: Brora Rangers-Brechin rangadó (a tabella első két helyezettje)
Löfli
21:15 San Marino: Tre Penne-Virtus (a második és harmadik helyezett)

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
később nem lesz semmi jó meccs, úgyhogy kénytelen vagyok az orosz kupa vigaszágának a döntőjét nézni, Zenit - Szpartak Moszkva, a győztes a Krasznodar - Dinamo Moszkva párharc nyertesével játszik majd 😀Fenix - El Porvenir lesz
Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
később nem lesz semmi jó meccs, úgyhogy kénytelen vagyok az orosz kupa vigaszágának a döntőjét nézni, Zenit - Szpartak Moszkva, a győztes a Krasznodar - Dinamo Moszkva párharc nyertesével játszik majd 😀Most megy az iraki sztár ligából az Al-Karma vs Duhok.
Löfli
2 hónapja
később nem lesz semmi jó meccs, úgyhogy kénytelen vagyok az orosz kupa vigaszágának a döntőjét nézni, Zenit - Szpartak Moszkva, a győztes a Krasznodar - Dinamo Moszkva párharc nyertesével játszik majd 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Most nèzem a Barca meccs lesz a sport tvn. 🙂
2 hónapja
Azért is pikáns ez mert anno asszem 2018ban pont Olivér volt aki Buffon búcsú meccsen befujta a Realnak ugyanerre a mindent elődöntő tizit …A meccsről annyit, hogy ha tegnap ha a piros lett volna a Real, tele lennék üzenetekkel és kb minden oldal tele lenne hogy a fehér Bayern robbed.a 94. perces olise - carreras esetet nagyvonaluan kifelejtetted, ami az egyetlen vitathatatlan 10/10 bunteto volt a meccsen😅mellel levette olise ziccerben es carreras hatulrol nekiszaladt lenduletbol es feloklelte. amugy en rosszabbat vartam ettol a fasz olivertol, egy igazi tehetsegtelen gyoker, ahhoz kepest meg keves hibaja volt😂
A Vini eset 10/5 tizenegyes.
Tah, 10/9 piros lap.
A gólról is lehet vitatkozni, mert egyértelműen könyökről változtatott irányt.
KeyG
mate93
Ahigy írtam nem vezetett jól, és ha Tah piros lap akkor ne felejtsük el Tschuot akinél elmaradt a második sárga, valamint Carrerast akinél elmaradt nemcsak a második hanem az első is.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Klasszikust idézve én "nem követem figyelemmel a magyar futball alakulását", de annak pénzügyi támogatásáról és a sport alapvető finanszírozásáról nagyon tetszett ez az írás: https://www.eurosport.hu/sportok/a-nagy-sportvita-reakcio-magyar-sport_sto23288248/story.shtml
2 hónapja
A meccsről annyit, hogy ha tegnap ha a piros lett volna a Real, tele lennék üzenetekkel és kb minden oldal tele lenne hogy a fehér Bayern robbed.a 94. perces olise - carreras esetet nagyvonaluan kifelejtetted, ami az egyetlen vitathatatlan 10/10 bunteto volt a meccsen😅mellel levette olise ziccerben es carreras hatulrol nekiszaladt lenduletbol es feloklelte. amugy en rosszabbat vartam ettol a fasz olivertol, egy igazi tehetsegtelen gyoker, ahhoz kepest meg keves hibaja volt😂
A Vini eset 10/5 tizenegyes.
Tah, 10/9 piros lap.
A gólról is lehet vitatkozni, mert egyértelműen könyökről változtatott irányt.
KeyG
2 hónapja
Volt 20 perc amikor akadozott az RTL+ streaming kapja be, aztán rájöttem hogy ha telóról nézem nincs baja.nekem gépen és tv-n se volt baja
KeyG
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Valaki emlékszik rá mennyit futottak a csapatok? Én a második félidőben láttam valamikor egy 70-77-es statisztikát, de most a chatgpt 88-115-öt ír.
A meccsről annyit, hogy ha tegnap ha a piros lett volna a Real, tele lennék üzenetekkel és kb minden oldal tele lenne hogy a fehér Bayern robbed.
A Vini eset 10/5 tizenegyes.
Tah, 10/9 piros lap.
A gólról is lehet vitatkozni, mert egyértelműen könyökről változtatott irányt. Nekem mindegy, csak fordított esetbe csipognék feszt.
A Bayern jobb csapat, egyénileg több a Realba a klasszis, ezért nincs lefutva még.
Olise brutál, Carrerast career endingre tette nálam.
Nem mindig fog a Real csak egyet lőni, nincs ez lefutva viszont egyértelmű ki a jobb csapat, de ez szerintem a meccs előtt sem volt vitás.
Teljesen hülyeség az a csapatépítés, hogy Vini és Mbappé együtt, totál értelmetlen.
Volt 20 perc amikor akadozott az RTL+ streaming kapja be, aztán rájöttem hogy ha telóról nézem nincs baja.
Szerkesztette: KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Nem, teljesen korrekten tolta, full józan volt.Legalább így, hogy a román TV-n néztem, nem Lisztest meg Hrutkát kell hallgatni szagérteni, hanem Adrian Mutut.😀Árpa Attila stílusban nyomja?
eaglesmcnabb
Löfli
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
igen, ez lett volna a poén 😕nem lepődnék meg, anno a Chelsea-ben pozitív lett a drogtesztje kokainra.Legalább így, hogy a román TV-n néztem, nem Lisztest meg Hrutkát kell hallgatni szagérteni, hanem Adrian Mutut.😀Árpa Attila stílusban nyomja?
eaglesmcnabb
Löfli
deyell

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
nem lepődnék meg, anno a Chelsea-ben pozitív lett a drogtesztje kokainra.Legalább így, hogy a román TV-n néztem, nem Lisztest meg Hrutkát kell hallgatni szagérteni, hanem Adrian Mutut.😀Árpa Attila stílusban nyomja?
eaglesmcnabb
Löfli
built for this shit
2 hónapja
Legalább így, hogy a román TV-n néztem, nem Lisztest meg Hrutkát kell hallgatni szagérteni, hanem Adrian Mutut.😀Árpa Attila stílusban nyomja?
eaglesmcnabb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Legalább így, hogy a román TV-n néztem, nem Lisztest meg Hrutkát kell hallgatni szagérteni, hanem Adrian Mutut.😀Ok meg hagyján de a műsorvezető a stúdióban elképesztően irritáló
eaglesmcnabb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Azért ha az Allianz-ban az utolsó tíz percre nem lesz két gólos összetett előny, lesz baj bőven meg izgalom. :/Oda-vissza nyerni fog a Bayern, biztos ezeken az elmaradt sárgákon fog múlni, nem azon hogy sokkal jobb csapat, minden poszton jelenleg...Ez simán sárga MIlitaonak.Legalább három ha nem több sárgát nem kapott meg a Real
Sixo
csebi
gyurczi
2 hónapja
Legalább így, hogy a román TV-n néztem, nem Lisztest meg Hrutkát kell hallgatni szagérteni, hanem Adrian Mutut.😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sztem Olivér amúgy ma kifejezetten rosszul fújt.Oda-vissza nyerni fog a Bayern, biztos ezeken az elmaradt sárgákon fog múlni, nem azon hogy sokkal jobb csapat, minden poszton jelenleg...Ez simán sárga MIlitaonak.Legalább három ha nem több sárgát nem kapott meg a Real
Sixo
csebi
gyurczi
Simán elmaradt tizi a Realnak (talán kettő is, egyiket sem nézte meg …) míg mezőnyben nagyvonalú volt a Real játékosokkal és szigorú a Bayern játékosokkal.
De azért ezt nem jelentenem ki hogy egyértelműen jobb a Bayern. Kb 60. Percig igen jobban játszott utána viszont a real. Kérdés hogy a Bayern fáradt el vagy inkább a Real jött fel?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
King Kai mint a falat kenyér kellett.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Oda-vissza nyerni fog a Bayern, biztos ezeken az elmaradt sárgákon fog múlni, nem azon hogy sokkal jobb csapat, minden poszton jelenleg...Ez simán sárga MIlitaonak.Legalább három ha nem több sárgát nem kapott meg a Real
Sixo
csebi
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
És nem, az hogy valaki ezt ellopja, az semmilyen formában nem lehet az ő hibája, akkor sem ha csili-vili színesen van megcsinálva és akkor sem, ha a kulacsára van ragasztva.Ez egy sima eltulajdonítás relativizálása.
ervinator
Ezzel az erővel elvehette volna az oda rakott brifkóját, kulacsát, törülközőjét, kabalaplüssnyulát, stb.
Nem az övé, hagyja a faszba.
Ez nem csibészség, ez trógerség.
Mintha az, hogy nyitva hagyom a kocsim ajtaját, feljogosítana egy tolvajt, hogy kivegye a hátsó ülésről a laptopom, vagy egy teraszon az asztalra rakott telómmal elrohanna, amíg bent vagyok a mosdóban.
Ettől függetlenül még annak is igaza van, aki azt mondja, hogy lehetett volna a kapus óvatosabb is. Ha nem hibáztatja, csak megemlíti, hogy jobb felkeszülni, megelőzni a bajt, előre gondolkodni.
Ezért zárom be mindig a kocsim ajtaját, soha nem rakom ki a telót az asztalra, és nem sétalok a Hős utcában vagy a Hétes telepen.
2 hónapja
Ha megjegyezte volna, nem hisztizett volna ott helyben, hogy elloptak, mert pont letojta volna, leven, tudja a puska nelkul is, kinel hova kell figyelni. Ugyhogy de, tudjuk. Azt pedig senki nem irta, hogy az o hibaja. Azt irtam, hogy az o hulyesege IS, es ez igy is van. Az, hogy a masik oldaltol valaki fasszopo retek, az ot nem menti fel, hogy egy ora magolassal bebiztosithatta volna magat, vagy elovigyazatos lehetett volna.Egyrészt nem tudod sem te, sem én, hogy megjegyezte-e, másrészt, amikor ilyen kiélezett szituáció van, akkor az azért nagyon más, mint amikor valaki nyugalmi állapotban van. Engedélyezett az ilyen "külső" segítség használata, Donnarumma pedig bebiztosította magát.pedig ez valahol tényleg az olasz kapus hibája, mert idegenben ilyenekkel számolni kellNem is ez a kérdés, leleményes volt a srác, szürke zóna, kihasználta.ha egy magyar srác csinálta volna akkor mindenki ünnepelnéIlyen az, amikor valaki átmegy áldozathibáztatásba.www.nemzetisport.hu/foci-vb-2026/2026/04/kiviszik-a-vb-re-a-bosnyakok-a-zenicai-tolvajtEz az oldal jogos, amit irsz, de mondjuk azert megkerdeznem, miert volt annyira nehez alapbol megtanulni az, ami a papiron van. Leven az nehany nev es leirva az oldalak. Papiron a vilag egyik legjobb kapusarol beszelunk, ha ekkora agytroszt, hogy nem magolta be a lecket, az valahol az o hibaja is. Mint ahogy az is, hogy ekkora amator volt, hogy egy akkora, szinesen nyomtatott papirra kirakta az adatokat, amit a hulye is eszrevesz. Nem az, hogy okosan elrejtette, mint anno peldaul Martinez, hogy a kulacsara volt ragasztva megforditva, es igy igazabol belulrol lehetett latni a jegyzetet. Hat Donnarumma sem az eszerol marad majd hires...
Azért ez elég gusztustalan hogy még nagy dobra is verik. Meddig tart egy labdaszedő hatásköre? Ráförmed a kapus esetleg akkor meg a kapus lesz keresztre feszítve? Tudja már mindenki hol a helye
remontada
Stez
ervinator
"hazai pálya előnye", geci húzás volt? igen
de a tróger vendég öltöző és a hasonlók is ugyanezek
Negritis, a vajda
De amikor elkezdjük azt ecsetelni, hogy amúgy ez Donnarumma hibája, akkor azért az felvet bennem kérdéseket.
ervinator
és azért azt megjegyezni hogy 20 játékos hova rúgja nem akkora trüváj
Negritis, a vajda
És nem, az hogy valaki ezt ellopja, az semmilyen formában nem lehet az ő hibája, akkor sem ha csili-vili színesen van megcsinálva és akkor sem, ha a kulacsára van ragasztva.
ervinator
Amugy meg pont nem izgathatna senkit sem Donnarumma, es aligha mutogathatna ra barki is amiatt, hogy nem jutottak ki, mert akar puskaval, akar anelkul a tiziparbaj teljesen lutri, az olaszoknal meg a harombol ketten is elbalfaszkodtak a sajatjukat, nem volt mirol beszelni. Be kell rugni, nem pedig a kapusra mutogatni, hogy o nem vedett (ez nem rad vonatkozik, de sokan egybol ra fujtak, hogy egyetlen tizit sem fogott meg).
Szerkesztette: Stez
2 hónapja
Sok közünk nem volt a meccshez, de ha az a nyomorék Vini eltalálja az üres kaput, még így is lehetett volna X belőle.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!