Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
https://pbs.twimg.com/profile_banners/1239951928815058945/1584462894
Broken Football (@football_broken) on X
This is the official Twitter account of Broken Football YT Channel. We want to keep you updated with each and every reliable news surrounding the globe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nekem lesnek tunt amugy a 2.golunk, Kamber sztem Ugrai lovesenel elorebb volt mint a vedok. Mondjuk amugy meg 11es lett volna.
Ki ez a budget Vidal a kovesdben?
Cseri v hogy hivjak, kajak egesz jonak tunik.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.facebook.com/troll0foci/videos/2425437261081064/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó hát két elit védővel könnyű

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 556
Ria ria Mezőkövesd! Itt élek már 2 éve de mostanáig kellett várni amíg először megnézem legalább tévén a csapatot. 😀
Szerintem bő 10 év után nézek direkt elejétől a végéig magyar bajnoki vagy kupa meccset.

Vírus...
alatriste
Most kezdődik csak a dömping, két hét múlva már Felcsút meccseket fogsz nézni, Turul-mezben!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ria ria Mezőkövesd! Itt élek már 2 éve de mostanáig kellett várni amíg először megnézem legalább tévén a csapatot. 😀
Szerintem bő 10 év után nézek direkt elejétől a végéig magyar bajnoki vagy kupa meccset.

Vírus...


Liverpool Fc
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 838 — beers & Packers
Oké, de az nem kifejezetten egy klubhoz kötődik... Mindig tanul az ember.
nagylaza
a YNWA-t sem kimondottan a Liverpoolnak szerezték, ezért se "sajátíthatták" ki
csak annyira, mint pl. a "Take me home, country roads" a West Virginiához
r.baggio
Hát ez baromi érdekes. Ma már nem éltem hiába:
 hu.wikipedia.org/wiki/You%E2%80%99ll_Never_Walk_Alone
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Oké, de az nem kifejezetten egy klubhoz kötődik... Mindig tanul az ember.
nagylaza
a YNWA-t sem kimondottan a Liverpoolnak szerezték, ezért se "sajátíthatták" ki
csak annyira, mint pl. a "Take me home, country roads" a West Virginiához


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Úgy látszik h ezen a döntőn csak az ex-KTE játékosok lőhetnek gólt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Lovrice csak nekem tűnt kéznek?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 556
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
Kampman
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Ez amolyan univerzális futball-dal. Mint Ricky Martinnak az 1998-as vb-re írt száma, azt is hallottam már sokszor, sok helyen.
Kampman
Oké, de az nem kifejezetten egy klubhoz kötődik... Mindig tanul az ember.
nagylaza
Azért írtam mert a Honvédban Pisont a Pool játékát vélte felfedezni.
Vezetnek is Lovren azaz Lovric goljaval
Heisman Trophy
Karius szerepében pedig Tujvel.
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 838 — beers & Packers
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
Kampman
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Ez amolyan univerzális futball-dal. Mint Ricky Martinnak az 1998-as vb-re írt száma, azt is hallottam már sokszor, sok helyen.
Kampman
Oké, de az nem kifejezetten egy klubhoz kötődik... Mindig tanul az ember.
nagylaza
Azért írtam mert a Honvédban Pisont a Pool játékát vélte felfedezni.
Vezetnek is Lovren azaz Lovric goljaval
Heisman Trophy
Már nem...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 036 — "Montoya por favor!"
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
Kampman
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Ez amolyan univerzális futball-dal. Mint Ricky Martinnak az 1998-as vb-re írt száma, azt is hallottam már sokszor, sok helyen.
Kampman
Oké, de az nem kifejezetten egy klubhoz kötődik... Mindig tanul az ember.
nagylaza
Azért írtam mert a Honvédban Pisont a Pool játékát vélte felfedezni.
Vezetnek is Lovren azaz Lovric goljaval

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 838 — beers & Packers
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Nagyon sokat átvették szerte a világban, tényleg ilyen mainstream dalt csináltak a zeneszövege miatt belőle. Nem tudom már a CSZKA Moszkva vagy a Spartak Moszkvanak is ez lett évekkel ezelőtt a nem hivatalos himnusza.
Tejesember
Mondom: le vagyok maradva.
több mint 6 éve
Tejesember 256
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Nagyon sokat átvették szerte a világban, tényleg ilyen mainstream dalt csináltak a zeneszövege miatt belőle. Nem tudom már a CSZKA Moszkva vagy a Spartak Moszkvanak is ez lett évekkel ezelőtt a nem hivatalos himnusza.
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 838 — beers & Packers
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
Kampman
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Ez amolyan univerzális futball-dal. Mint Ricky Martinnak az 1998-as vb-re írt száma, azt is hallottam már sokszor, sok helyen.
Kampman
Oké, de az nem kifejezetten egy klubhoz kötődik... Mindig tanul az ember.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 556
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
Kampman
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.
nagylaza
Ez amolyan univerzális futball-dal. Mint Ricky Martinnak az 1998-as vb-re írt száma, azt is hallottam már sokszor, sok helyen.
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 838 — beers & Packers
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
Kampman
A Liverpoolt tudom. De miért éneklik a kispestiek és miért szokták lejátszani Debrecenben? Náluk is "nem hivatalos" szurkolói himnusz? Számomra ez fura kissé.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 556
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
nagylaza
Ez a Liverpool hivatalos és sok másik klub nemhivatalos himnusza
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 838 — beers & Packers
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
Kampman
Le vagyok maradva a gurulófocis szubkultúrában. Miért?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 556
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀
Heisman Trophy
Debrecenben is le szokták játszani meccs előtt.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 036 — "Montoya por favor!"
A honvéd drukkerek is a YNWA-t éneklik jól hallom ? 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 556
Nem igazán működik a social distancing a Puskásban 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 848
Nem kell eltalálni a lábat egy sárgáért. Azért, ha valaki agyon akar rúgni és átugrod, attól még ugyanúgy lehet lap, hanem ér hozzád. A színe lehet kérdéses, attól függően mi volt a szándék. A tizenegyes volt nevetséges ítélet szerintem, illetve elmaradt néhány lap a végén hentelésért, de ha kleini az én játékosom, biztos elküldöm az anyjába, hogy lehet ilyen hülyén odalépni.
gabokocka
beleneztem a biros troll focis videoba. a biro tizit adott, mert szabalytalan volt a kapus. Az egyik nezo meg azt ordibalta, hogy labdara ment 😀
bakker, ez nem kizaro ok. a szabalytalansagok eleg nagy reszeben az illeto labdara megy csak utemet teveszt.
több mint 6 éve
Rynald Indianapolis Colts 273
Ha tényleg a játékosok kezdemenyezték akkor is a poolt képviselve teszik.
Azzal mentegetőzni utólag hogy ok megbantuk meg megváltoztunk... aha oké. Csak az a baj hogy ez nem volt olyan rég hogy ne emlékeznék pontosan arra hogyan is folyt le ez az ügy és amíg konkrét bizonyíték nem volt a pool vérre menően védte azt a köcsögöt, majd utána meg elhallgatott. Igazán nem határolódott el a játékostól és semmi nagyobb következménye nem lett.

Ettől persze nem lett a pool rasszista klub de a vezetőség nálam leírta magát és ehhez ugyan semmi közük a mostani játékosoknak vagy Kloppnak (akit nem tudok utálni olyan jól csinálja amit csinál - csak rossz helyen teszi) de attól még az a korábbi ügy nem lett elfelejtve.
davemayer
Oké, nem lett elfelejtve, csak épp a két ügy rohadtul nincs egy súlycsoportban. Vagy ha igen, akkor rögtön szedd elő a Barcelonát, hogy képmutató az Unicef szponzor, hisz milyen már, hogy a gyermekek védelméért áll ki egy olyan klub, amelyik közben fiatalkorú játékosokat igazolgat szabálytalanul, áthágva egy gyermekjogokat védő szabályt. Vagy akkor a Chelseatől kezdve a Realon át képmutatózd le az összes klubot, akit ugyanezért megbüntettek, ha majd egyszer is kiállnak esetleg mondjuk a harmadikvilágbeli gyermekmunka ellen. Na a Liverpool esetében is ilyen súlycsoport-relációban van kb a két ügy.