Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
ők legalább lemondanak
lásd Dinamo Zagreb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Gondoltátok volna hogy egyszer a soccer topikban ez is megfog történni, hogy a Nicaraguai csúcsrangadót beszéljük ki, mint legnagyobb sportesemény jelenleg? 😀
Coolearie
hamarabb hittem el minthogy régi FM-CM nostalgia legyen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Gondoltátok volna hogy egyszer a soccer topikban ez is megfog történni, hogy a Nicaraguai csúcsrangadót beszéljük ki, mint legnagyobb sportesemény jelenleg? 😀

Szerkesztette: Coolearie
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-zart-kapuk-mogott-de-biztos-hogy-lesz-bl-donto-sajtohir-2755603
a pénz nagyúr...
NB2
őszintén meglep bárkit?
sztem ez az idény mindenhol kb zárt kapuk mögött, de be fog fejeződni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-zart-kapuk-mogott-de-biztos-hogy-lesz-bl-donto-sajtohir-2755603
a pénz nagyúr...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/04/01/pepe-reina-koronavirus/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
3-án lesz “közös” meccsnézés? 😀
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Csütörtök hajnalban Managua-Esteli csúcsrangadó Nicaraguából, az első két helyezett csap össze!
warr_b
és ők játszották egymás ellen a 2019-es apertura döntőjét is, igazi csemege! ha megnézitek Estelí város zászlaját, azt hiszem minden igazi magyar érzelmű rögtön szívébe zárja majd őket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csütörtök hajnalban Managua-Esteli csúcsrangadó Nicaraguából, az első két helyezett csap össze!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
A tervek szerint május első hétvégéjén újraindul a bundás nézők nélkül.
gordon
Amúgy ezt nem értem. Egy jó izzadós, kontakt sport a melegágya a vírusnak. Elég egy meccsen egy fertőzött.
csebi
Tán úgy tervezik, hogy azt a párszáz embert, aki egy adott meccs zökkenőmentes lebonyolításához szükséges előtte legyorstesztelik, és akinek nem pozitív a tesztje, az játszhat, lengethet, takaríthat, öntözheti a füvet, őrizheti a bejáratokat, stb.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
A tervek szerint május első hétvégéjén újraindul a bundás nézők nélkül.
gordon
Amúgy ezt nem értem. Egy jó izzadós, kontakt sport a melegágya a vírusnak. Elég egy meccsen egy fertőzött.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
A tervek szerint május első hétvégéjén újraindul a bundás nézők nélkül.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Grozavot kibaszta a Várda, mert hazament.
Egészen a Népligetig jöjjön vissza szépen.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/horvatorszag-vege-a-jateknak-botrany-a-dinamonal-2755511#
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Szeeződés után ment itt a vita hogy Nagyádi nem sérülékeny, meg fizikailag is elég erős egy csempiónsíphez, nem gond ha nem passzol ez hozzá, meg minek előre károgni. Sajnos nem jött be a pozitív hozzáállás 😕

 m.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ugy-tunt-nagy-adam-lesz-a-bristol-szurkolok-kedvence-2755389

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Újpest meddig bírja?
zemanla
Nem tudom, én egy kerülettel arrébb drukkolok.
warr_b
REAC? 😀
LoveSobri
III. ker. TVE
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/hertha-a-kovetkezo-idenytol-dardai-pal-visszater-a-klubhoz-2755433#

Megint spanoltuk magunkat mint dzsudzsival?
vegre egy jegyzett edzo a bundasban erre lehet visszaul az iskolapadba.
vhol megertem, biztos penz, megelhetes.

DE
csak az a franya ego soha nem jon ki belolunk, "bazz meg akarok nyerni mindent". ez az ami sok focistat, sportolot elorevisz es tesz jobba, gyoztesse.a tobbet es tobbet akarok belsomotor.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Újpest meddig bírja?
zemanla
Nem tudom, én egy kerülettel arrébb drukkolok.
warr_b
REAC? 😀
LoveSobri
Pfejj, bundásreac, remélem a pokol legmélyebb bugyrában rohadnak jó hosszú ideig 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Milliomosként lemondani pár százezerről ezek szerint könnyebb mint százezresként párezerről.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Zsolnai cimbim momdta, hogy a legszomorúbb az egészben az, hogy az elnök a csökkentést nem csak azért akarta meghozni, mert nincs bevétel, hanem mert elsősorban az összes alkalmazottat ki akarta belőle fizetni hónapokkal előre, mivel szerinte idén már nagyon nem lesz labdakergetés. Ebbe bele tartozott a takarítónő, szertáros, sajtós, stb., mivel azok egyáltalán nem keresnek úgy, mint a focisták és tudja hogy egyáltalán nem egyszerű a helyzetük.
Gondolta, hogy a “labdarúgók” ezzel is kifejezhetnék hálájukat, hiszen ezen alkalmazottak sokkal többet gürcölnek, mint ők.
Az első csapat játékosai átlagban 3-5 ezer euro közötti összeget vittek haza minden hónapban, ez csökkent volna le 1000-2000 euro közötti összegre, és erre mondtak nemet.
Azért ez mekkora szégyen...
LoveSobri
Bayern játékosai egységesen lemondtak a fizetésük 20%rol h a klubnak senkit se kelljen kirúgnia.
Közben a barca játékosai 70%rol mondanak le.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Zsolnai cimbim momdta, hogy a legszomorúbb az egészben az, hogy az elnök a csökkentést nem csak azért akarta meghozni, mert nincs bevétel, hanem mert elsősorban az összes alkalmazottat ki akarta belőle fizetni hónapokkal előre, mivel szerinte idén már nagyon nem lesz labdakergetés. Ebbe bele tartozott a takarítónő, szertáros, sajtós, stb., mivel azok egyáltalán nem keresnek úgy, mint a focisták és tudja hogy egyáltalán nem egyszerű a helyzetük.
Gondolta, hogy a “labdarúgók” ezzel is kifejezhetnék hálájukat, hiszen ezen alkalmazottak sokkal többet gürcölnek, mint ők.
Az első csapat játékosai átlagban 3-5 ezer euro közötti összeget vittek haza minden hónapban, ez csökkent volna le 1000-2000 euro közötti összegre, és erre mondtak nemet.
Azért ez mekkora szégyen...
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Újpest meddig bírja?
zemanla
Nem tudom, én egy kerülettel arrébb drukkolok.
warr_b
REAC? 😀
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mai nicaraguai eredmények:

Jalapa-Juventus Managua 2-0
Ferretti-Chinandega 7-0

A Ferretti három bukott meccs (gólarány: 1-7) után nyert, a Chinandega pedig zsinórban negyedik meccsén nem tudott nyerni (3L, 1D, 1-10-es gólarány).
warr_b
A spanyol nyelvért plusz pont, de ők zárt kapuk mögött játszanak, hol van a belorusz tökösség?
r.baggio
Biztos épp forradalmat gründolnak 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Mai nicaraguai eredmények:

Jalapa-Juventus Managua 2-0
Ferretti-Chinandega 7-0

A Ferretti három bukott meccs (gólarány: 1-7) után nyert, a Chinandega pedig zsinórban negyedik meccsén nem tudott nyerni (3L, 1D, 1-10-es gólarány).
warr_b
A spanyol nyelvért plusz pont, de ők zárt kapuk mögött játszanak, hol van a belorusz tökösség?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal