Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Hm, tavaly a zsolnai hokicsapat ment csődbe kishíján, meg ki is esett az első osztályból.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csakis a Slut S.K. 😊
empty taxi
Az oroszoknál anno volt egy remek műkoris Irina SlutSKaya néven. Sebestyén Juli tudna róla mesélni.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mai nicaraguai eredmények:

Jalapa-Juventus Managua 2-0
Ferretti-Chinandega 7-0

A Ferretti három bukott meccs (gólarány: 1-7) után nyert, a Chinandega pedig zsinórban negyedik meccsén nem tudott nyerni (3L, 1D, 1-10-es gólarány).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki a Fifa 98-as teremfociban egyszer sem rúgta fel a kapust, az nem is ember.
Kampman
Akkor én szuperhero vagyok 😀 😀 😀 (mármint annyiszor botlott belém 😊)

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Aki a Fifa 98-as teremfociban egyszer sem rúgta fel a kapust, az nem is ember.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
Ali Daei. Nekem a gombfocicsapatom erőssége volt a szintén iráni Mahdavikiával együtt.
Volt még egy svéd Ingessonom (ő már nem él), és egy osztrák, Keglevits (már nem tudom ő hogy lett kedvenc), a többi mind német, Kahn, Borowka, Matthaus, Legat, Anderbrügge, Scholl, Pflipsen, Albertz, Baron, Basler, Kirsten, Thom, stb.
Sobri Jóska
Nálam Effenberg volt megkerülhetetlen csapatépítésnél.
Matthew99
Ha mar full off topik 😀 a fifa98-ban en is csinaltam nb1-t. Diosgyorrel toltam.
Ellenben az elmult evekben ,- lassan 20 eve csak PES-, mar eljutottam oda, hogy kulonbozo fantazia csapatokat krealok pl. klub csapat csak magyarokbol ( a nevesebb jatekosok nelkul ) es abbol felepiteni vmit, mar letoltam igy egy ir eszak ir kozos klubbot es most egy ausztral - uj-zeland alaptol indultam el egy olyan ligaban ahol csak a top csapatok vannak az elso 2 osztalyban, szoval az atletico, hotspur roma pl nb2-es 😀 igy a bl kuzdelem csupa meglepetes.

De mint mondtam OG vagyok ps2-vel.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Újpest meddig bírja?
zemanla
Nem tudom, én egy kerülettel arrébb drukkolok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Még 4 csapat kiadó a
Vissehaya Ligában. 😉
ozibozi
Nekem jöhet az Isloch
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.
warr_b
Újpest meddig bírja?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Szlovák 1.ligában az "első fecske" a Zsolna. 2020.április 1-től felszámolás alá kerül a klub és április 30-val felmondtak 17 játékosnak, mert nem voltak hajlandóak belemenni a kevesebb fizetésbe. A 17 játékos a keret túlnyomó többségét tesz ki, s ebben benne van az összes olyan játékos, akiknek a klubbon belül a legmagasabb volt a fizetésük. A Zsolna egyébként jelenleg a Slovan mögött a 2. helyen áll a Szlovák 1.ligában.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Még 4 csapat kiadó a
Vissehaya Ligában. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a teremfoci volt a legnagyobb király 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
Ali Daei. Nekem a gombfocicsapatom erőssége volt a szintén iráni Mahdavikiával együtt.
Volt még egy svéd Ingessonom (ő már nem él), és egy osztrák, Keglevits (már nem tudom ő hogy lett kedvenc), a többi mind német, Kahn, Borowka, Matthaus, Legat, Anderbrügge, Scholl, Pflipsen, Albertz, Baron, Basler, Kirsten, Thom, stb.
Sobri Jóska
Nálam Effenberg volt megkerülhetetlen csapatépítésnél.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
Ali Daei. Nekem a gombfocicsapatom erőssége volt a szintén iráni Mahdavikiával együtt.
Volt még egy svéd Ingessonom (ő már nem él), és egy osztrák, Keglevits (már nem tudom ő hogy lett kedvenc), a többi mind német, Kahn, Borowka, Matthaus, Legat, Anderbrügge, Scholl, Pflipsen, Albertz, Baron, Basler, Kirsten, Thom, stb.
Sobri Jóska
Lófasz, korát megelőző puskás akadémia. Nekem van egy komplett stuttgartom (balakov), egy vasasom ( váczi zoli), egy honvédom (vezér ádám) meg egy győri eto-m ( mracskó mihály)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
Ali Daei. Nekem a gombfocicsapatom erőssége volt a szintén iráni Mahdavikiával együtt.
Volt még egy svéd Ingessonom (ő már nem él), és egy osztrák, Keglevits (már nem tudom ő hogy lett kedvenc), a többi mind német, Kahn, Borowka, Matthaus, Legat, Anderbrügge, Scholl, Pflipsen, Albertz, Baron, Basler, Kirsten, Thom, stb.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Mondjuk vicces, az új csapatom, a Vitebsk 1991-ben még szovjet harmadik osztály, majd 1992-ben hirtelen belorusz első osztály 😁
warr_b
tök életszerű
szovjeteknél volt több mint 30 csapat, aki jobb volt náluk, de fehéroroszoknál bőven befért az első osztályba
NB2
Itt meg lehet felváltva lenne bajnok a fagyival. 😊
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk vicces, az új csapatom, a Vitebsk 1991-ben még szovjet harmadik osztály, majd 1992-ben hirtelen belorusz első osztály 😁
warr_b
tök életszerű
szovjeteknél volt több mint 30 csapat, aki jobb volt náluk, de fehéroroszoknál bőven befért az első osztályba
NB2
Igen, csak fura volt 🙂

No, utánanéztem.

Utolsó előtti szovjet szezon (1990):

5 orosz, 5 ukrán csapat
1-1 örmény, tádzsik, litván és belorusz (Dinamo Minszk)

Másodosztály:
11 orosz
2-2 ukrán, moldáv
1-1 kazah, üzbég, örmény, azeri és grúz.

Utolsó orosz idény (1991):
A balti országok és a grúzok már kivonták magukat az össznépi hepajból

6-6 orosz és ukrán csapat
1-1 örmény, tádzsik, üzbég és belorusz csaoat (Dinamo Minszk)

Utolsó másodosztály:
11 orosz
2-2 moldáv, ukrán, üzbég
1-1 örmény, azeri, grúz, kazah és lett.

😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Heisman Trophy
Slutsk-hoz beneveznék 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 index.hu/sport/futball/2020/03/29/premier_league_fa_kinai_koronavirus_jarvany/
warr_b
nagyon meglepne ha nem ez történne,
Negritis
ha és amit lesz megfelelően megbízható és nagyon gyors teszt, akkor el lehet kezdeni az edzéseket, és lejátszani a meccseket. anélkül lehetetlen kivitelezni.
slowmotion
én a korona topikban írtam pár napja hogy 2-4 héttel azután hogy van tüneti kezelés és/vagy gyors teszt neki lehet állni a zárt kapus meccseknek

nem csak a premier leagueben, hanem más sportokban is

a játékosokat kivenni a családból és "hermetikusan elzárni" gyorsítottba letölni a maradék meccseket a bajnokságba
a kupákat hamarabb lehetne halasztani, de akár azt is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Mondjuk vicces, az új csapatom, a Vitebsk 1991-ben még szovjet harmadik osztály, majd 1992-ben hirtelen belorusz első osztály 😁
warr_b
tök életszerű
szovjeteknél volt több mint 30 csapat, aki jobb volt náluk, de fehéroroszoknál bőven befért az első osztályba
NB2
ez kb a német helyzet inverze, mert ott meg ugye az egyesítéssel rövid úton elkoptak a keletnémet csapatok a bundesz egyből, és a kettőben is csak hírmondó maradt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 index.hu/sport/futball/2020/03/29/premier_league_fa_kinai_koronavirus_jarvany/
warr_b
nagyon meglepne ha nem ez történne,
Negritis
ha és amit lesz megfelelően megbízható és nagyon gyors teszt, akkor el lehet kezdeni az edzéseket, és lejátszani a meccseket. anélkül lehetetlen kivitelezni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk vicces, az új csapatom, a Vitebsk 1991-ben még szovjet harmadik osztály, majd 1992-ben hirtelen belorusz első osztály 😁
warr_b
tök életszerű
szovjeteknél volt több mint 30 csapat, aki jobb volt náluk, de fehéroroszoknál bőven befért az első osztályba
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 index.hu/sport/futball/2020/03/29/premier_league_fa_kinai_koronavirus_jarvany/
warr_b
nagyon meglepne ha nem ez történne,

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
nekem fifa98-ban asszem Titi Camara volt a gólkirályom a Liverpoolban (amint rájöttem, hogyan tudom bebőrözni a kapust)
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2020/03/29/premier_league_fa_kinai_koronavirus_jarvany/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"