Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂
ozibozi
Vezetőedző lesz, ő nem fog hozni senkit. Beleszólása lesz, de a Liverpoolnál nem így működnek a dolgok.
Mikey
Működnek? Vagy működtek? Ki miről dönt? aki már itt sincs, vagy itt volt, de már jövőre nincs itt.
A Liverpoolnál működnek a dolgok az lassan a vicc kategória.
És hosszú a lista ami szar.
ozibozi
Úgy beszélsz róluk, mintha 17. helyen éppen bennmaradtak volna, vagy mintha a 10. helyen végeztek volna egy év alatt három edzőt elhasználva. 😀

Így kár válaszolnom.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂
ozibozi
Vezetőedző lesz, ő nem fog hozni senkit. Beleszólása lesz, de a Liverpoolnál nem így működnek a dolgok.
Mikey
Működnek? Vagy működtek? Ki miről dönt? aki már itt sincs, vagy itt volt, de már jövőre nincs itt.
A Liverpoolnál működnek a dolgok az lassan a vicc kategória.
És hosszú a lista ami szar.

Szerkesztette: ozibozi
22 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
megyek ki faterhoz a Keletiből, végigbringáztam a Thökölyn, és arra jöttem rá, hogy inkább a Békemenet, mint ez


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂
ozibozi
Vezetőedző lesz, ő nem fog hozni senkit. Beleszólása lesz, de a Liverpoolnál nem így működnek a dolgok.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂
ozibozi
Mondjuk ha elhozza a másik Alexet, Scottot, akkor nem lepődöm meg.

Poloska vagyok.
22 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂
22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
slowmotion
A vezetőségben miért?

A játékosok kapcsán egyetértek.
Mikey
mert szerintem nem ez a megoldás. egy elbaszott offseason után, amiről a legkevésbé Slot tehet, nem kapott lehetőséget egy félig normálisra.

ennél még Rodgers-szel szemben is türelmesebbek voltak.
slowmotion
Iraola stílusa sokkal közelebb áll ahhoz az elképzeléshez, amit a tulajdonosok és a FO akar, ez szerintem egyszerű business move.

Alapvetően nem rajongok a gyakori edzőváltásokért, és Slotnak örökké hálás leszek a huszadikért, de ami biztos, hogy idén bőven rászolgált arra hogy kirúgják.

Iraola könnyen aláírhatott volna Milánóban, de ide akart jönni. Hughes jól ismeri Bournemouthból, szóval ez így kerek történet.

Nem repesek a boldogságtól, de megértem mi miért történt.

Ha Iraola itt is alkalmazni tudja azt a high intensity edzésstílust, és játékstílust is, amit Bournemouthban meg tudott tenni, akkor nagyon jó csapat lesz a Liverpoolból.

És valjuk be, az ő taktikája inkább Liverpool way, mint Slot taktikája.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
YoungZeeZee 9 835
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
szerencse h a magyar szabaly 5 rol ir.

nem veszmadarka vagyok, de nem lenne jobb egy nagyobb klubnal rutint szerzo edzo?
Iraola jo, de ne mvolt meg nagy klubbnal.
ki tudja h mi lesz.
persze a piac kotott, de tudjatok mire gondolok

anno az utd-nel mindenki amorint akarta aztan mindenki meg mar nem
YoungZeeZee
a mankaszternél azt is mondták, hogy Amorim ragaszkodik a felállásához, de ahhoz nem megfelelő a mankaszternél az emberanyag.
slowmotion
de a tobbseg az volt h jojjon amorin es milyen hurra hangulat volt.
22 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
szerencse h a magyar szabaly 5 rol ir.

nem veszmadarka vagyok, de nem lenne jobb egy nagyobb klubnal rutint szerzo edzo?
Iraola jo, de ne mvolt meg nagy klubbnal.
ki tudja h mi lesz.
persze a piac kotott, de tudjatok mire gondolok

anno az utd-nel mindenki amorint akarta aztan mindenki meg mar nem
YoungZeeZee
a mankaszternél azt is mondták, hogy Amorim ragaszkodik a felállásához, de ahhoz nem megfelelő a mankaszternél az emberanyag.
22 napja
YoungZeeZee 9 835
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Sixo
szerencse h a magyar szabaly 5 rol ir.

nem veszmadarka vagyok, de nem lenne jobb egy nagyobb klubnal rutint szerzo edzo?
Iraola jo, de ne mvolt meg nagy klubbnal.
ki tudja h mi lesz.
persze a piac kotott, de tudjatok mire gondolok

anno az utd-nel mindenki amorint akarta aztan mindenki meg mar nem
22 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
slowmotion
A vezetőségben miért?

A játékosok kapcsán egyetértek.
Mikey
mert szerintem nem ez a megoldás. egy elbaszott offseason után, amiről a legkevésbé Slot tehet, nem kapott lehetőséget egy félig normálisra.

ennél még Rodgers-szel szemben is türelmesebbek voltak.
22 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Salah felhívta az ügynökét állítólag hogy
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
slowmotion
A vezetőségben miért?

A játékosok kapcsán egyetértek.
Mikey
Ilyenkor kibaszni az edzőt azért bennem is erős kétségeket ébreszt.

Poloska vagyok.
22 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Több idő legyen szétkúrni a várost/Többet tudjanak fogyasztani az úri népek Pesten.
Proxyi
Az UEFA ezt úgy kommunikálta, hogy családbarátabb kezdési időpontot szerettel volna, ennyi...
nagir
Ezt anno Platini találta ki, a gyerekek miatt, de csak most lépték meg.
/szerintem meg Ázsia miatt is van így. Ott erősebbek a számok, több pénzt tudsz kérni a hirdetőktől is
22 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.

22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
slowmotion
A vezetőségben miért?

A játékosok kapcsán egyetértek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
22 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Slot out. 🤣🤣🤣
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
Stez
 www.liverpoolfc.com/news/liverpool-fc-statement-13

F yeah

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
22 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Hogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
Kampman
ők a fizetőképes, mi a nézőközönség
22 napja
Proxyi 195
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Hogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
Kampman
Az tuti. Nagy foci és alkoholfogyasztó népek.
22 napja
YoungZeeZee 9 835
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elobbi.
Stez
mondtam en. megy Keane
22 napja
YoungZeeZee 9 835
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Hogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
Kampman
gyerekek miatt lett es ez komoly.azert van elobb
22 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Hogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
22 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Több idő legyen szétkúrni a várost/Többet tudjanak fogyasztani az úri népek Pesten.
Proxyi
Az UEFA ezt úgy kommunikálta, hogy családbarátabb kezdési időpontot szerettel volna, ennyi...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Nekem tetszett a tegnapi délutáni show. 16 widebody, közte két olyan változat amit még nem láttam, és több olyan KlasJet amik baromi szépek. Annyi fotóm lett, hogy feldolgozni is napokba telik majd. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May