Soccer
41 feliratkozó
22 napja
Úgy beszélsz róluk, mintha 17. helyen éppen bennmaradtak volna, vagy mintha a 10. helyen végeztek volna egy év alatt három edzőt elhasználva. 😀Működnek? Vagy működtek? Ki miről dönt? aki már itt sincs, vagy itt volt, de már jövőre nincs itt.Vezetőedző lesz, ő nem fog hozni senkit. Beleszólása lesz, de a Liverpoolnál nem így működnek a dolgok.Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
ozibozi
Mikey
A Liverpoolnál működnek a dolgok az lassan a vicc kategória.
És hosszú a lista ami szar.
ozibozi
Így kár válaszolnom.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Működnek? Vagy működtek? Ki miről dönt? aki már itt sincs, vagy itt volt, de már jövőre nincs itt.Vezetőedző lesz, ő nem fog hozni senkit. Beleszólása lesz, de a Liverpoolnál nem így működnek a dolgok.Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
ozibozi
Mikey
A Liverpoolnál működnek a dolgok az lassan a vicc kategória.
És hosszú a lista ami szar.
Szerkesztette: ozibozi
22 napja
megyek ki faterhoz a Keletiből, végigbringáztam a Thökölyn, és arra jöttem rá, hogy inkább a Békemenet, mint ez

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
22 napja
Vezetőedző lesz, ő nem fog hozni senkit. Beleszólása lesz, de a Liverpoolnál nem így működnek a dolgok.Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
ozibozi
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Mondjuk ha elhozza a másik Alexet, Scottot, akkor nem lepődöm meg.Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
ozibozi
Poloska vagyok.
22 napja
Mondjuk ha ilyen Totjalex szintű játékosokat fog hozni magával, akkor nem éli meg az év végét sem.😂Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
22 napja
Iraola stílusa sokkal közelebb áll ahhoz az elképzeléshez, amit a tulajdonosok és a FO akar, ez szerintem egyszerű business move.mert szerintem nem ez a megoldás. egy elbaszott offseason után, amiről a legkevésbé Slot tehet, nem kapott lehetőséget egy félig normálisra.A vezetőségben miért?Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
slowmotion
A játékosok kapcsán egyetértek.
Mikey
ennél még Rodgers-szel szemben is türelmesebbek voltak.
slowmotion
Alapvetően nem rajongok a gyakori edzőváltásokért, és Slotnak örökké hálás leszek a huszadikért, de ami biztos, hogy idén bőven rászolgált arra hogy kirúgják.
Iraola könnyen aláírhatott volna Milánóban, de ide akart jönni. Hughes jól ismeri Bournemouthból, szóval ez így kerek történet.
Nem repesek a boldogságtól, de megértem mi miért történt.
Ha Iraola itt is alkalmazni tudja azt a high intensity edzésstílust, és játékstílust is, amit Bournemouthban meg tudott tenni, akkor nagyon jó csapat lesz a Liverpoolból.
És valjuk be, az ő taktikája inkább Liverpool way, mint Slot taktikája.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
YoungZeeZee
9 835
de a tobbseg az volt h jojjon amorin es milyen hurra hangulat volt.a mankaszternél azt is mondták, hogy Amorim ragaszkodik a felállásához, de ahhoz nem megfelelő a mankaszternél az emberanyag.szerencse h a magyar szabaly 5 rol ir.Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
nem veszmadarka vagyok, de nem lenne jobb egy nagyobb klubnal rutint szerzo edzo?
Iraola jo, de ne mvolt meg nagy klubbnal.
ki tudja h mi lesz.
persze a piac kotott, de tudjatok mire gondolok
anno az utd-nel mindenki amorint akarta aztan mindenki meg mar nem
YoungZeeZee
slowmotion
22 napja
a mankaszternél azt is mondták, hogy Amorim ragaszkodik a felállásához, de ahhoz nem megfelelő a mankaszternél az emberanyag.szerencse h a magyar szabaly 5 rol ir.Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
nem veszmadarka vagyok, de nem lenne jobb egy nagyobb klubnal rutint szerzo edzo?
Iraola jo, de ne mvolt meg nagy klubbnal.
ki tudja h mi lesz.
persze a piac kotott, de tudjatok mire gondolok
anno az utd-nel mindenki amorint akarta aztan mindenki meg mar nem
YoungZeeZee
22 napja
YoungZeeZee
9 835
szerencse h a magyar szabaly 5 rol ir.Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Sixo
nem veszmadarka vagyok, de nem lenne jobb egy nagyobb klubnal rutint szerzo edzo?
Iraola jo, de ne mvolt meg nagy klubbnal.
ki tudja h mi lesz.
persze a piac kotott, de tudjatok mire gondolok
anno az utd-nel mindenki amorint akarta aztan mindenki meg mar nem
22 napja
mert szerintem nem ez a megoldás. egy elbaszott offseason után, amiről a legkevésbé Slot tehet, nem kapott lehetőséget egy félig normálisra.A vezetőségben miért?Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
slowmotion
A játékosok kapcsán egyetértek.
Mikey
ennél még Rodgers-szel szemben is türelmesebbek voltak.
22 napja
Salah felhívta az ügynökét állítólag hogy
22 napja
Ilyenkor kibaszni az edzőt azért bennem is erős kétségeket ébreszt.A vezetőségben miért?Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
slowmotion
A játékosok kapcsán egyetértek.
Mikey
Poloska vagyok.
22 napja
Ezt anno Platini találta ki, a gyerekek miatt, de csak most lépték meg.Az UEFA ezt úgy kommunikálta, hogy családbarátabb kezdési időpontot szerettel volna, ennyi...Több idő legyen szétkúrni a várost/Többet tudjanak fogyasztani az úri népek Pesten.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Proxyi
nagir
/szerintem meg Ázsia miatt is van így. Ott erősebbek a számok, több pénzt tudsz kérni a hirdetőktől is
22 napja
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elejétől kezdve egy név volt és én könnyen kinézem, hogy ez már hetek óta fix és nem véletlen, hogy Iraola elbúcsúzott Bournemouthtól. Mondjuk legalább Kerkez megint jó lesz és viszi magával Tóth Alexot akkor 4 magyar lesz a Pool kezdőjében.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
22 napja
A vezetőségben miért?Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
slowmotion
A játékosok kapcsán egyetértek.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.kurva nagyot csalódtam a vezetőségben. és ha kiderül, hogy pár játékos nem hajtott annyira, na de majd jövőre fog, akkor én meg bennük is fogok.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
22 napja
Slot out. 🤣🤣🤣www.liverpoolfc.com/news/liverpool-fc-statement-13
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
Stez
F yeah
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
22 napja
ők a fizetőképes, mi a nézőközönségHogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
Kampman
22 napja
Proxyi
195
Az tuti. Nagy foci és alkoholfogyasztó népek.Hogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
Kampman
22 napja
YoungZeeZee
9 835
mondtam en. megy KeaneAmennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elobbi.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Stez
22 napja
YoungZeeZee
9 835
gyerekek miatt lett es ez komoly.azert van elobbHogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
Kampman
22 napja
Hogy Dubaiban, Rijádban és Dohában prime time időben legyen.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Ők a fizetőképes nézőközönség, nem mi.
22 napja
Az UEFA ezt úgy kommunikálta, hogy családbarátabb kezdési időpontot szerettel volna, ennyi...Több idő legyen szétkúrni a várost/Többet tudjanak fogyasztani az úri népek Pesten.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Proxyi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
22 napja
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Nekem tetszett a tegnapi délutáni show. 16 widebody, közte két olyan változat amit még nem láttam, és több olyan KlasJet amik baromi szépek. Annyi fotóm lett, hogy feldolgozni is napokba telik majd. 😀
Klaci79
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May