Soccer
41 feliratkozó
23 napja
Slot out. 🤣🤣🤣Iraola jön?
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
Stez
built for this shit
23 napja
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Iraola vagy Enrique?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
23 napja
Slot out. 🤣🤣🤣Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
23 napja
Le is írtam hogy előszeretettel csinálja ezt a Barca, de ez igaz mindegyik top csapatra nem csak a két spanyol gigásszal. Top3ban még a Bayernt mondanám. Angolok meg hülyék ehhez és milliárdokkal dobálóznak. Rájuk nem tudom mennyire vonatkozik ezne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
remontada
a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
slowmotion
23 napja
Mondjuk ez az igazolás nekem egyértelműen azt mutatja, hogy Hajnal marad.Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Stez
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
Stez
Poloska vagyok.
23 napja
Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Stez
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
23 napja
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.Mi is az uccsó pillanatban foglaltuk át az asztalt.
Sixo
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
23 napja
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.
23 napja
ne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
remontada
a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
23 napja
Basszus, tényleg játszott? Öregszem..Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Dzsokijuing
YoungZeeZee
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
ozibozi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
23 napja
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Stez
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
23 napja
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
23 napja
Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Dzsokijuing
YoungZeeZee
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
Szerkesztette: ozibozi
23 napja
Ez inkább csak az ő szokásos meséjük. Ha tőlük akar bárki bárkit venni akkor állandóan ezt csinálják. Nyomják a bullshit dumát hogy amikor Alvarez ügynöke tart a megbeszélt helyre eggyeztetni akkor újságírók letámadják a Barca unszolására és kérdéseket tesznek fel neki, majd amikor elhagyja a helyszínt addigra oda rendeli az El Chiringuitónak újságíróit hogy képet készítsenek róla stb.😅 Véletlenül se maguktól ismerik fel az újságírók őt és Alvarezt, Véletlenül sem fotóznak le mindig minden ügynököt..🙃 A csapat szivárogtatja ki az ajánlatot hogy nyomást gyakoroljanak rájuk és egyéb faszságok. Mintha egyedi eset lenne és az újságírók, köztük Romano nem össze vissza írkálnák percről percre minden játékosról melyik nap épp kivel egyezett meg. Egyszerűen nem tudják elfogadni hogy a legjobb játékosuk nem akar maradni. Végére azért oda írják ja amúgy nem szakítjuk meg a tárgyalásokat.. pánikolnak mert elfog menni ezt ők is tudják.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
A Liga szabályzata tiltja hogy engedély nélkül más csapat játékosának képet felhasználd, amivel ők bohóckodnak.
23 napja
23 napja
Úgy látom betalált ez a poén 😃. Nem kell ennyire komolyan venni. Röhögni kell egyet rajta mert vicces aztán ennyi.Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
23 napja
Olasz után német edzője lett a Bolognának, Italiano helyett Tedesco. 😀Nem tudom, ő jobb lesz-e, de nekem már az is elég hogy nem a kopasz az.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
23 napja
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
23 napja
Vagy csak ez is ki lett forditva. Mert neki alapbol olyan szerzodese volt, ami opciokent hosszabbodott meg, tehat eok ideig meg azt sem lehetett tudni, aktivalodik e az opcio. Mint ahogy az ideny masodik feleben is csak itt az utolso hetekben vettek elo a temat, akkor meg csak annyit mondott, szerzodese van. Mondjuk furcsallom, ha valakit zavar egy ilyen dontes pont egy olyan embernel, aki tenyleg erzelmi alapon is a Fradihoz huz, mindezt epp a futball vilagaban, ahol valahogy minden focista, minden klubvaltasanal "almai klubjahoz" kerul, mindig nagy vagya teljesul, meg hasonlo akkora ordas hazugsagokat nyom mindenki, hogy az ember csak nez. Borbelyra mutogatunk, amikor o elvallalta tenyleg almai munkajat, visszament oda, ami szamara az otthon. Mig Keane meg egy hetig negy kulonbozo helyen nyomta az eloadast, hogy marad a Fradinal es az, hogy kikaptak, meg motivaltabba teszi, bla bla, majd aztan ugy takarodott el tiz ora leforgasa alatt, hogy meg az is csoda, hogy legalabb bucsukent kirakott valami sablon uzenetet a kozossegi oldalara. Meg ala sem irta kb a kivasarlasat, de mar az orszagban sem volt. Es nem, nem almai munkajaert, nem azert, mert kapott jobb lehetoseget, hanem pusztan azert, mert megmondtak neki, hogy nem lesz penz, es a fizeteset is meg kene vagni. Amire neki szemrebbenes nelkul az volt a valasza, hogy csa. Borbely meg a szar helyzetbe kerult Fradihoz elmegy, mert neki az az otthon.azért azt nem egyszer kijelentette hogy nem megy sehova, itt van dolga, folytatja az építkezést és társaiDe miert? Sosem mondta, hogy marad, folyton kiforgattak a szavait. Annyit mondott, hogy a szezonra meg szerzodese van, de ki lehetett ot vasarolni. Valaki ezt megtette, o meg ertheto modon szivesen megy a Fradiba, az utanpotlasban dolgozott evekig, otthonakent tekint a klubra. Raadasul egyaltalan nem titok, hogy a Gyor el fogja adni Vitalist, egyeb kulcsembert vagy embereket is.Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeBB szépen felköpött, majd alá állt.
zacknorb
remontada
Tokre ertheto, hogy neki a Fradi egyreszt elorelepes, masreszt meg erzelmi alapon is otthona. Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van. Kozolt egy tenyt, semmi tobbet. Meg is volt a szerzodese, kivasaroltak, igazabol ennyi a helyzet.
Stez
remontada
En nem tudom kicsit sem rossznak gondolni ot emiatt. De amiatt yem, ha netan mondjuk aprilis 12-e ugy gondolta, hogy sansz simcs a tavozasara jelenleg, mert akkor sansz sem volt ra tenyleg. Csak aztan jott egy valasztas, ami felboritotta a teljes magyar focit, nem csak a Fradit.
23 napja
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
23 napja
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
23 napja
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.Trollkodjanak nyugodtan. Majd elvernek idén is pár száz milliót ami elég lesz egy negyedik helyre
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
23 napja
Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Dzsokijuing
YoungZeeZee
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
23 napja
YoungZeeZee
9 838
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Dzsokijuing
23 napja
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
