Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

23 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Slot out. 🤣🤣🤣
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
Stez
Iraola jön?

built for this shit

23 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
23 napja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Slot out. 🤣🤣🤣
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.

23 napja
remontada San Francisco 49ers 1 581
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.
remontada
ne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.

a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
slowmotion
Le is írtam hogy előszeretettel csinálja ezt a Barca, de ez igaz mindegyik top csapatra nem csak a két spanyol gigásszal. Top3ban még a Bayernt mondanám. Angolok meg hülyék ehhez és milliárdokkal dobálóznak. Rájuk nem tudom mennyire vonatkozik ez
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.
Stez
Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.
Stez
Mondjuk ez az igazolás nekem egyértelműen azt mutatja, hogy Hajnal marad.

Poloska vagyok.
23 napja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.
Stez
Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.

23 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.
Sixo
Mi is az uccsó pillanatban foglaltuk át az asztalt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
23 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.

23 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.
remontada
ne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.

a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
23 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.
Dzsokijuing
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.
YoungZeeZee
Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.
ozibozi
Basszus, tényleg játszott? Öregszem..

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
23 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.
Stez
Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
23 napja
remontada San Francisco 49ers 1 581
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.
23 napja
ozibozi New York Giants 21 720
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.
Dzsokijuing
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.
YoungZeeZee
Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.

Szerkesztette: ozibozi
23 napja
remontada San Francisco 49ers 1 581
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Ez inkább csak az ő szokásos meséjük. Ha tőlük akar bárki bárkit venni akkor állandóan ezt csinálják. Nyomják a bullshit dumát hogy amikor Alvarez ügynöke tart a megbeszélt helyre eggyeztetni akkor újságírók letámadják a Barca unszolására és kérdéseket tesznek fel neki, majd amikor elhagyja a helyszínt addigra oda rendeli az El Chiringuitónak újságíróit hogy képet készítsenek róla stb.😅 Véletlenül se maguktól ismerik fel az újságírók őt és Alvarezt, Véletlenül sem fotóznak le mindig minden ügynököt..🙃 A csapat szivárogtatja ki az ajánlatot hogy nyomást gyakoroljanak rájuk és egyéb faszságok. Mintha egyedi eset lenne és az újságírók, köztük Romano nem össze vissza írkálnák percről percre minden játékosról melyik nap épp kivel egyezett meg. Egyszerűen nem tudják elfogadni hogy a legjobb játékosuk nem akar maradni. Végére azért oda írják ja amúgy nem szakítjuk meg a tárgyalásokat.. pánikolnak mert elfog menni ezt ők is tudják.

A Liga szabályzata tiltja hogy engedély nélkül más csapat játékosának képet felhasználd, amivel ők bohóckodnak.
23 napja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/711985535_989901383522979_3891176624781462014_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=R7t3vSibvQsQ7kNvwGgIHf8&_nc_oc=AdoEPrGciR0xTg4XlRuc7aJpxTUx9u7Dx2uhVpJHixuVZUFSKBY6htGdBDLPf0TiZfs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=JWuvbfkyb7bKlid2dLit6A&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af89r6kKn5MhMfQxVyeX5YNtnY-JG69M1gsLX8spA8x7jw&oe=6A3FEB6B
83.904 Aufrufe · 886 Reaktionen | Péntek esti kavalkád Arsenal vs. PSG módra BL döntő mai nap ... | Hungarian Fanatics
Péntek esti kavalkád Arsenal vs. PSG módra BL döntő mai nap ...
23 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Úgy látom betalált ez a poén 😃. Nem kell ennyire komolyan venni. Röhögni kell egyet rajta mert vicces aztán ennyi.
23 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Olasz után német edzője lett a Bolognának, Italiano helyett Tedesco. 😀

Nem tudom, ő jobb lesz-e, de nekem már az is elég hogy nem a kopasz az.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
23 napja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.

23 napja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Borbély hivatalosan is a Fradi edzője
zacknorb
BB szépen felköpött, majd alá állt.
remontada
De miert? Sosem mondta, hogy marad, folyton kiforgattak a szavait. Annyit mondott, hogy a szezonra meg szerzodese van, de ki lehetett ot vasarolni. Valaki ezt megtette, o meg ertheto modon szivesen megy a Fradiba, az utanpotlasban dolgozott evekig, otthonakent tekint a klubra. Raadasul egyaltalan nem titok, hogy a Gyor el fogja adni Vitalist, egyeb kulcsembert vagy embereket is.

Tokre ertheto, hogy neki a Fradi egyreszt elorelepes, masreszt meg erzelmi alapon is otthona. Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van. Kozolt egy tenyt, semmi tobbet. Meg is volt a szerzodese, kivasaroltak, igazabol ennyi a helyzet.
Stez
azért azt nem egyszer kijelentette hogy nem megy sehova, itt van dolga, folytatja az építkezést és társai
remontada
Vagy csak ez is ki lett forditva. Mert neki alapbol olyan szerzodese volt, ami opciokent hosszabbodott meg, tehat eok ideig meg azt sem lehetett tudni, aktivalodik e az opcio. Mint ahogy az ideny masodik feleben is csak itt az utolso hetekben vettek elo a temat, akkor meg csak annyit mondott, szerzodese van. Mondjuk furcsallom, ha valakit zavar egy ilyen dontes pont egy olyan embernel, aki tenyleg erzelmi alapon is a Fradihoz huz, mindezt epp a futball vilagaban, ahol valahogy minden focista, minden klubvaltasanal "almai klubjahoz" kerul, mindig nagy vagya teljesul, meg hasonlo akkora ordas hazugsagokat nyom mindenki, hogy az ember csak nez. Borbelyra mutogatunk, amikor o elvallalta tenyleg almai munkajat, visszament oda, ami szamara az otthon. Mig Keane meg egy hetig negy kulonbozo helyen nyomta az eloadast, hogy marad a Fradinal es az, hogy kikaptak, meg motivaltabba teszi, bla bla, majd aztan ugy takarodott el tiz ora leforgasa alatt, hogy meg az is csoda, hogy legalabb bucsukent kirakott valami sablon uzenetet a kozossegi oldalara. Meg ala sem irta kb a kivasarlasat, de mar az orszagban sem volt. Es nem, nem almai munkajaert, nem azert, mert kapott jobb lehetoseget, hanem pusztan azert, mert megmondtak neki, hogy nem lesz penz, es a fizeteset is meg kene vagni. Amire neki szemrebbenes nelkul az volt a valasza, hogy csa. Borbely meg a szar helyzetbe kerult Fradihoz elmegy, mert neki az az otthon.

En nem tudom kicsit sem rossznak gondolni ot emiatt. De amiatt yem, ha netan mondjuk aprilis 12-e ugy gondolta, hogy sansz simcs a tavozasara jelenleg, mert akkor sansz sem volt ra tenyleg. Csak aztan jott egy valasztas, ami felboritotta a teljes magyar focit, nem csak a Fradit.

23 napja
remontada San Francisco 49ers 1 581
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
23 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
23 napja
remontada San Francisco 49ers 1 581
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Trollkodjanak nyugodtan. Majd elvernek idén is pár száz milliót ami elég lesz egy negyedik helyre
23 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.
Dzsokijuing
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.
YoungZeeZee
Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
23 napja
YoungZeeZee 9 838
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.
Dzsokijuing
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.
23 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)