Soccer
41 feliratkozó
23 napja
Ben Jacobs & Alex Crook (X): Ibou Konaté várhatóan távozik Liverpoolból. Annak ellenére, hogy Ibou áprilisban azt jelezte, marad, nem született egyezség a felek között.Na, ő is az Ibériai-félsziget felé veszi az irányt?
Poloska vagyok.
23 napja
🙃...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
24 napja
Mert bajnok lett rogton. Amugy ADL nem tartotta volna meg szerintem es o sem feltetlenul maradt volna.AdL-ra is ezt mondták, oszt csak kibírt ott 2 évet.Adnam. Ket es fel honap, es Ibraval ugy meregetnek a faszt, hogy repulne is, de en adnam. O legalabb tokos csavo."BREAKING: Massimiliano Allegri as new Napoli head coach, here we go! "Conte meg majd megy a Milanba 😛
Sixo
dande2
Stez
Sixo
24 napja
YoungZeeZee
9 835
eszembe jutott ez a 95-os dontozaragoza - arsenal
www.youtube.com/watch?v=NDOOemLQbMM
Nayim parades volt.
24 napja
AdL-ra is ezt mondták, oszt csak kibírt ott 2 évet.Adnam. Ket es fel honap, es Ibraval ugy meregetnek a faszt, hogy repulne is, de en adnam. O legalabb tokos csavo."BREAKING: Massimiliano Allegri as new Napoli head coach, here we go! "Conte meg majd megy a Milanba 😛
Sixo
dande2
Stez
24 napja
Adnam. Ket es fel honap, es Ibraval ugy meregetnek a faszt, hogy repulne is, de en adnam. O legalabb tokos csavo."BREAKING: Massimiliano Allegri as new Napoli head coach, here we go! "Conte meg majd megy a Milanba 😛
Sixo
dande2
24 napja
"BREAKING: Massimiliano Allegri as new Napoli head coach, here we go! "Conte meg majd megy a Milanba 😛
Sixo
24 napja
"BREAKING: Massimiliano Allegri as new Napoli head coach, here we go! "
24 napja
Pedri hatrebb jatszik, mint Silva, nem ot fogja tehermentesiteni Silva szerintem.Arra jó lesz Silva hogy Pedrit tehermentesítse. Lehet én vagyok hülye de valamiért fazok attól hogy Alvarez jó lenne a Barcaba. Annyira régóta megy a pletyka meg annyira kézenfekvő lenne hogy tuti besülSilvaban amugy van racio, bar szerintem nagyon belassult az elmult ket evben. De meg mindig csak 31 eves, es ha ingyen erkezik, az nem rossz. Mondjuk Alvarez lenne 100-120 millio, de en imadom az o jatekat, barki vinne el, csettintenek, szerintem nagyon jo jatekos. Mondjuk en amondo vagyok, akkor volt a legjobb, amikor Guardiola kenyszerbol elkezdte iranyitokent, meg arnyekekkent jatszatni, baromi kreativ es okos, nem pazarolnam el csatarkent, ahogy Simeone hasznalja peldaul.Gordon után Bernardo Silva is hamarosan végleges lehet. És akkor még Alvarez is?! XdNa ez a baj, hogy ott van Rashford cserenek. Az a Rashford, aki korrekt cserekent, ha nem hazudnak az adatok, akkor a hetedik legnagyobb fizetest viszi el. Mikozben egy csere, egy-egy olyan poszton, ahol mindketton van sokkal jobb jatekos (balszel es jobbszel).Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
remontada
Oke, Raphinha tud jatszani kozepen is, meg 30 lesz, tehat lehet gondolkodni a jovoben, amire Gordonban van racio egyebkent, csak o eljon majd kezdeni konkretan kisebb fizetesert, mint amit most Rashford keres, akirol meg tudod, hogy nalad sosem lesz kezdojatekos.
Logikatlan, ami megy a Barcanal. Nem Flicknel, hanem a vezetosegben.
Stez
remontada
Stez
remontada
24 napja
Arra jó lesz Silva hogy Pedrit tehermentesítse. Lehet én vagyok hülye de valamiért fazok attól hogy Alvarez jó lenne a Barcaba. Annyira régóta megy a pletyka meg annyira kézenfekvő lenne hogy tuti besülSilvaban amugy van racio, bar szerintem nagyon belassult az elmult ket evben. De meg mindig csak 31 eves, es ha ingyen erkezik, az nem rossz. Mondjuk Alvarez lenne 100-120 millio, de en imadom az o jatekat, barki vinne el, csettintenek, szerintem nagyon jo jatekos. Mondjuk en amondo vagyok, akkor volt a legjobb, amikor Guardiola kenyszerbol elkezdte iranyitokent, meg arnyekekkent jatszatni, baromi kreativ es okos, nem pazarolnam el csatarkent, ahogy Simeone hasznalja peldaul.Gordon után Bernardo Silva is hamarosan végleges lehet. És akkor még Alvarez is?! XdNa ez a baj, hogy ott van Rashford cserenek. Az a Rashford, aki korrekt cserekent, ha nem hazudnak az adatok, akkor a hetedik legnagyobb fizetest viszi el. Mikozben egy csere, egy-egy olyan poszton, ahol mindketton van sokkal jobb jatekos (balszel es jobbszel).Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
remontada
Oke, Raphinha tud jatszani kozepen is, meg 30 lesz, tehat lehet gondolkodni a jovoben, amire Gordonban van racio egyebkent, csak o eljon majd kezdeni konkretan kisebb fizetesert, mint amit most Rashford keres, akirol meg tudod, hogy nalad sosem lesz kezdojatekos.
Logikatlan, ami megy a Barcanal. Nem Flicknel, hanem a vezetosegben.
Stez
remontada
Stez
24 napja
Btw a Barca elvileg Julian Alvarezt is keresi. Vagy szarnak rá jöjjön mindkettő? 😀Elvileg az Arsenaltól Berta már tárgyalt Alemany-val Alvarezről. 150 millió euro volt az ajánlat, de a madridiak hezitálnak.
alatriste
Volt arról is szó, hogy Jesust és Martinellit is belevonnánk a dealbe.
Gordonért mentünk mi is, de ő nem akart jönni, mert Barcelonába akart menni.
24 napja
Silvaban amugy van racio, bar szerintem nagyon belassult az elmult ket evben. De meg mindig csak 31 eves, es ha ingyen erkezik, az nem rossz. Mondjuk Alvarez lenne 100-120 millio, de en imadom az o jatekat, barki vinne el, csettintenek, szerintem nagyon jo jatekos. Mondjuk en amondo vagyok, akkor volt a legjobb, amikor Guardiola kenyszerbol elkezdte iranyitokent, meg arnyekekkent jatszatni, baromi kreativ es okos, nem pazarolnam el csatarkent, ahogy Simeone hasznalja peldaul.Gordon után Bernardo Silva is hamarosan végleges lehet. És akkor még Alvarez is?! XdNa ez a baj, hogy ott van Rashford cserenek. Az a Rashford, aki korrekt cserekent, ha nem hazudnak az adatok, akkor a hetedik legnagyobb fizetest viszi el. Mikozben egy csere, egy-egy olyan poszton, ahol mindketton van sokkal jobb jatekos (balszel es jobbszel).Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
remontada
Oke, Raphinha tud jatszani kozepen is, meg 30 lesz, tehat lehet gondolkodni a jovoben, amire Gordonban van racio egyebkent, csak o eljon majd kezdeni konkretan kisebb fizetesert, mint amit most Rashford keres, akirol meg tudod, hogy nalad sosem lesz kezdojatekos.
Logikatlan, ami megy a Barcanal. Nem Flicknel, hanem a vezetosegben.
Stez
remontada
24 napja
Gordon után Bernardo Silva is hamarosan végleges lehet. És akkor még Alvarez is?! XdNa ez a baj, hogy ott van Rashford cserenek. Az a Rashford, aki korrekt cserekent, ha nem hazudnak az adatok, akkor a hetedik legnagyobb fizetest viszi el. Mikozben egy csere, egy-egy olyan poszton, ahol mindketton van sokkal jobb jatekos (balszel es jobbszel).Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
remontada
Oke, Raphinha tud jatszani kozepen is, meg 30 lesz, tehat lehet gondolkodni a jovoben, amire Gordonban van racio egyebkent, csak o eljon majd kezdeni konkretan kisebb fizetesert, mint amit most Rashford keres, akirol meg tudod, hogy nalad sosem lesz kezdojatekos.
Logikatlan, ami megy a Barcanal. Nem Flicknel, hanem a vezetosegben.
Stez
24 napja
Pont ezért lett Gordon és nem Rashford. Mutattak összesítést hogy hiába több mint kétszeresét fizetik Gordonért ha simán a matekot nézzük akkor jobban megéri mint Rashford. Kevesebbet kért volna fizunak akkor ő maradt volna potom 30 misiért. Gordon szerintem már Raphinha pótléknak is érkezik. Az aranylabda esélyes szezonját leszámítva rengeteget sérült sajnos. Rashford meg azért jött ekkora fizuért mert kölcsönbe hozták. MUban volt nagy a money amit kapott, nem a Barca adott neki annyit, és elv most is annyit kért azért nem kell ő.Na ez a baj, hogy ott van Rashford cserenek. Az a Rashford, aki korrekt cserekent, ha nem hazudnak az adatok, akkor a hetedik legnagyobb fizetest viszi el. Mikozben egy csere, egy-egy olyan poszton, ahol mindketton van sokkal jobb jatekos (balszel es jobbszel).Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
remontada
Oke, Raphinha tud jatszani kozepen is, meg 30 lesz, tehat lehet gondolkodni a jovoben, amire Gordonban van racio egyebkent, csak o eljon majd kezdeni konkretan kisebb fizetesert, mint amit most Rashford keres, akirol meg tudod, hogy nalad sosem lesz kezdojatekos.
Logikatlan, ami megy a Barcanal. Nem Flicknel, hanem a vezetosegben.
Stez
24 napja
Na ez a baj, hogy ott van Rashford cserenek. Az a Rashford, aki korrekt cserekent, ha nem hazudnak az adatok, akkor a hetedik legnagyobb fizetest viszi el. Mikozben egy csere, egy-egy olyan poszton, ahol mindketton van sokkal jobb jatekos (balszel es jobbszel).Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
remontada
Oke, Raphinha tud jatszani kozepen is, meg 30 lesz, tehat lehet gondolkodni a jovoben, amire Gordonban van racio egyebkent, csak o eljon majd kezdeni konkretan kisebb fizetesert, mint amit most Rashford keres, akirol meg tudod, hogy nalad sosem lesz kezdojatekos.
Logikatlan, ami megy a Barcanal. Nem Flicknel, hanem a vezetosegben.
24 napja
Nem azt mondtam hogy habzsi dőzsi volt, de egy ilyen klub mindig tud igazolni. Ha voltak is komolyabb gondok ezzel az már egy ideje nincs. Pénzügyi fair play szabály az nem egyenlő azzal van e pénzed vagy sem. Eladni azért kellett bizonyos dolgokat hogy a kiadás/bevétel egyensúly meglegyen, amihez kötve van például az 1:1 korlátozás. Idéntől meg a stadion olyan bevétel forrás ami már nem okoz gondot a FFP-ben. Ez az egész sztorinak a lényege. Az FFP valóban nem hülyeség de nem úgy ahogy ezt Tebasék tolják. Meglehet nézni hol tart a liga színvonala..Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
Stez
Azzal viszont tudok menni hogy "na akkor igazoljunk orrba szájba" témának nem kellene előtérbe kerülnie megint. Mindig akkor voltak sikeresek amikor az utànpótlásra támaszkodtak. Ezt bizonyította az elmúlt évek is. Persze jöhet 1-2 ember mert mindig is jött külsős de elverni 200 misit 2 emberre az nonszensz. Gordon felesleges szerintem. Ott van Rashford cserének. Lewa pótlásra oke Álvarez. És lehetne védőt igazolni, Inigo féle pénzen és rutinnal. Ha már ennyit elakarnak költeni akkor legalább foltoznák be a teljes keretet.
Szerkesztette: remontada
24 napja
Mondjuk azt nehezemre esik elhinni, hogy nem volt gond a penzhiannyal, amikor a Barcelona nagyjabol minden tulajdonat eladta az elmult evekben csak azert, hogy legyen penz. Amugy meg utalhatjuk Tebast peldaul, de a szabalyokat nem o hozta es hozza egyedul, a penzugyi korlatozas, amolyan salary cap pedig egyaltalan nem egy hulyeseg, ami a spanyoloknal is van. Siman az kene mindenhol, csak sokkal letisztultabb szabalyokkal.Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
remontada
24 napja
Mivel visszatértek az 1:1-hez innentől teljesen más az egész sztori. Camp Nou is megnyílt. Eddig se a pénzhiánnyal volt a gond, hanem a la liga gyökér szabályaival, ami oda vezetett hogy 10 milliót se tud kifizetni egy Betis igazolásokraMSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
Stez
24 napja
Flicknek nem fizettek.. azért ne higgy el minden Blikk rúzs cikket😃Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Szerkesztette: remontada
24 napja
Laurent Boucherés a "francia' cég melyik ner-es személyt rejti?plusz a FradiVajh meddig?
Löfli
444.hu/2026/05/28/minden-penzt-kivettek-osztalekkent-a-fradi-stadiont-es-az-mvm-dome-t-uzemelteto-cegekbol-a-franciak
Negritis, a vajda
slowmotion

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
24 napja
és a "francia' cég melyik ner-es személyt rejti?plusz a FradiVajh meddig?
Löfli
444.hu/2026/05/28/minden-penzt-kivettek-osztalekkent-a-fradi-stadiont-es-az-mvm-dome-t-uzemelteto-cegekbol-a-franciak
Negritis, a vajda
24 napja
MSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?Amugy megis mibol fizetnek ki Alvarez jo esetben is 100 millios vetelarat? Mert ertem, hogy reszletfizetes, ezzel nincs semmi baj sem, de Gordon mellett azert mar egyuttesen a fizetesuk, sem ket ilyen reszletfizeteses opciora sincs velhetoen tul sok kess. Meg most oke, hogy elmegy Lewa, aki allitolag amugy eleg jo arc volt, es nem jatszik tul nagy fizetesert, de egyreszt abbol szerintem egy az egyben egyik erkeo fizeteset sem fogjak tudni becserelni, raadasul amig Gordon valoszinuleg jo sokat fog keresni, addig Alvarez meg baromi sokat. Eleg nagy takaritast kellene tartani azert ehhez.
zacknorb
24 napja
MSN után összeáll a Gordon-Alvarez-Yamal, avagy a GAY?
Poloska vagyok.
24 napja
Amugy szerintem konkretan 4 csapat van aki tud a PL top reszevel hosszu tavon versenyezni, akar penzugyi vagy akar palyan nyujtott teljesitmeny oldalrol.Az 5-10 az nagyon a teteje, de én azért egy atletico, Dortmund, Lipcse, inter... is odasoroltam mert egy nemzetközi kupa nélküli angol csapatnál vonzóbbak de angol felsőházzal csak az a 4
Barca, Real, Bayern, PSG. Szerintem mas nincs.
Duff
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
24 napja
plusz a FradiVajh meddig?
Löfli
444.hu/2026/05/28/minden-penzt-kivettek-osztalekkent-a-fradi-stadiont-es-az-mvm-dome-t-uzemelteto-cegekbol-a-franciak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!