Soccer
41 feliratkozó
25 napja
Ha veszít, akkor most bukta el a döntőt a Piros-Kék csapat
25 napja
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.#Besztlíg
nagylaza, főpohárnok
Poloska vagyok.
25 napja
3 kapufa instant
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
25 napja
védő mit csinált?kapus mire gondolt?
nem volt az a lövés erre méltó
mind1
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
félidő végére történt valami
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
Néha hajlamos túlpörögni, de hát fiatal még.két poszton is képes jó teljesítményre és vagy 3 tüdeje van, Flick pressingjébe tökéletesen illeszkedik. Az ára kicsit borsos, de a pocakos gengszter képtelen reális árat fizetni valakiért.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
Rashfordot így jó eséllyel nem tartjuk meg a fizetési igénye miatt.
Kenny
Viszont a Nyukaszoltól kiesik a BL-pénz, úgyhogy költséget kell csökkenteni.
25 napja
Na ez gyors volt 🤷 mondjuk abban bíztam kicsit jobban próbálkozunk Alvarezèrt....de innentől ő is ès kb mindenki más lehet offos...pedig mèg vèdő sem ártana 🤔
25 napja
két poszton is képes jó teljesítményre és vagy 3 tüdeje van, Flick pressingjébe tökéletesen illeszkedik. Az ára kicsit borsos, de a pocakos gengszter képtelen reális árat fizetni valakiért.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
Rashfordot így jó eséllyel nem tartjuk meg a fizetési igénye miatt.
25 napja
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
25 napja
Rio-t behívták az edző csapatbawww.nytimes.com/athletic/7300238/2026/05/22/rio-ngumoha-england-liverpool/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
25 napja
Nem az a baj, hogy 80 millio, hanem az, hogy annyira random modon igazolnak, hogy nezni is faj. De amugy az elmult ket evben nincsenek olyan brutalis kiadasok, csak peldaul kolcsonbe is hoznak csomoszor olyan neveket, akik irrealisan sokat keresnek ugy, hogy tudni, nem is fognak tul sokat jatszani. A Barcanal meg ez sokszor meg lenyegesebb is a spanyol szabalyok miatt, aztan megis ezzel bohockodnak, minden masodik evben cirkusz van, hogy most valakit megint nem fognak tudni regisztralni. Lewa penze mondjuk most felszabadul a fizetesekben, de hat oda meg biztos akarnak valami normalis csatart backupba.Tudom, kb osszes klub reszletben fizet, ami ffp-nek is jo (kiveve asszem kivasarlasnal, ha nincs kulon deal akk egyben perkalnak). Csak Barca stadiont is sokadik hitelbol huzza fel, minden evben anyjukat eladjak h jatekosokat liga regisztralja, erre megint 80m igazolas.🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.Sok klub nem egyben fizet, hanem reszletre. Ket, harom, esetleg negy ev alatt. A Barcelona meg... Sikkaszt. 🤣
Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.
Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
Beki
Stez
Beki
25 napja
Tudom, kb osszes klub reszletben fizet, ami ffp-nek is jo (kiveve asszem kivasarlasnal, ha nincs kulon deal akk egyben perkalnak). Csak Barca stadiont is sokadik hitelbol huzza fel, minden evben anyjukat eladjak h jatekosokat liga regisztralja, erre megint 80m igazolas.🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.Sok klub nem egyben fizet, hanem reszletre. Ket, harom, esetleg negy ev alatt. A Barcelona meg... Sikkaszt. 🤣
Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.
Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
Beki
Stez
25 napja
🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.Sok klub nem egyben fizet, hanem reszletre. Ket, harom, esetleg negy ev alatt. A Barcelona meg... Sikkaszt. 🤣
Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.
Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
Beki
25 napja
🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.
Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
25 napja
Az Ajaxnál most Mark van Bommel és Xavi vannak terítéken.Nekik kellett elvileg igen. De hát nem adjuk! 😀 Jól kibaszunk velük!Ajaxról suttogtak"Vincenzo Italiano is expected to become the next Napoli manager and has an agreement over a three-year deal"Hamar teljesült a kívánságom.
Sixo
Nem akarok indiszkrét lenni, de Slot nem kell valamelyik holland élcsapatnak? 😀
Mikey
slowmotion
alatriste
Btw mi totál befürödtünk Fariolival, aki meg a Portonál megtáltosodott, szóval nincs szemünk az edzőkhöz.
25 napja
még 1 tinédzser a radaronúgyis elviszi őket a PSG vagy a Sziti
www.nytimes.com/athletic/7300681/2026/05/22/liverpool-transfers-samuel-martinez/
Negritis, a vajda
25 napja
még 1 tinédzser a radaronwww.nytimes.com/athletic/7300681/2026/05/22/liverpool-transfers-samuel-martinez/
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
Diomande a fő célpont elvileg a Poolnál.ha megnézed hogy vettünk 2-4 u20 középső védőt is úgy hogy Konaté mindjárt lejár és nincs pótlása engem nem lep meg
Én nem ismerem, talán ha 2-szer láttam játszani. Biztos tehetséges, ügyes.
Azt viszont nem értem, hogy miért U20-as szélsőket preferál a csapat - miközben nincs veterán erő már.
Chiesa vagy távozik vagy ha nem is nem tényező ezt láttuk
Gakpo akkor jó ha csere és keveset játszik. 3.-4. számú opciónak nincs bajom vele de ne legyen kezdő.
Rio személyében van már egy tinink óriási potenciállal. Legyen ő a harmadik számú ember a poszton. Ez ha nincs sérülés is ~20-25 meccsen kezdőt jelentene neki és ahol nem ott is sokszor érdemi csere. 17-18 évesen ennél több terhet nem biztos, hogy rakni kéne rá.
Frimpong sztem elfelejthető mint jobbhátvéd akkor meg marad mint jobbszélső opció.
Tehát kell két KEZDŐ szélső. Ha ők megfelelőek a Rio, Frimpong, Gakpo trióval kiegészülve ez lehet egy korrekt csapat.
Bowen a kiesés+kor miatt valószínűleg nem csilliárdos igazolás lenne. Két kezdő szélsőt venni amúgy igen drága, azért örülnék neki mert így legalább az egyik posztot meg lehetne oldani nem túl sokból 2-3 évre.
Gordon lenne nálam az "álom" kategória, akiért nem is sajnálnék ismét giga pénzt kiadni. Már most is rohadt jó nem csak majd az lehet, 25 éves, még 5-7 évig kezdő lehetne itt, nem kell szokja a PL-t és még saját nevelés is amiből egyre kevesebbünk van (értsd angliában home grown nyilván nem ennél a klubbnál). Főleg ha az Internek eladjuk Curtist is amit baromira sajnálni fogok.
alatriste
Kerkez is ez a vonal volt
sztem koncepció hogy ezekre megyünk rá
de kell homegrown játékos és kellene saját nevelés is
de ehhez olyan edző se ártana aki tudja mit csinál
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
Diomande a fő célpont elvileg a Poolnál.nekem Gakpoval nem lenne sok bajom, de szerintem nem inverted wingerként kellene játszatni, mert a balszélen kiszámítható. ha már inverted winger van ott, akkor legyen olyan játékos, akiben megvan a hajlandóság arra, hogy elmenjen az alapvonalnak. Rio töredék játékidő alatt rávert Codyra ezen a téren.
Én nem ismerem, talán ha 2-szer láttam játszani. Biztos tehetséges, ügyes.
Azt viszont nem értem, hogy miért U20-as szélsőket preferál a csapat - miközben nincs veterán erő már.
Chiesa vagy távozik vagy ha nem is nem tényező ezt láttuk
Gakpo akkor jó ha csere és keveset játszik. 3.-4. számú opciónak nincs bajom vele de ne legyen kezdő.
Rio személyében van már egy tinink óriási potenciállal. Legyen ő a harmadik számú ember a poszton. Ez ha nincs sérülés is ~20-25 meccsen kezdőt jelentene neki és ahol nem ott is sokszor érdemi csere. 17-18 évesen ennél több terhet nem biztos, hogy rakni kéne rá.
Frimpong sztem elfelejthető mint jobbhátvéd akkor meg marad mint jobbszélső opció.
Tehát kell két KEZDŐ szélső. Ha ők megfelelőek a Rio, Frimpong, Gakpo trióval kiegészülve ez lehet egy korrekt csapat.
Bowen a kiesés+kor miatt valószínűleg nem csilliárdos igazolás lenne. Két kezdő szélsőt venni amúgy igen drága, azért örülnék neki mert így legalább az egyik posztot meg lehetne oldani nem túl sokból 2-3 évre.
Gordon lenne nálam az "álom" kategória, akiért nem is sajnálnék ismét giga pénzt kiadni. Már most is rohadt jó nem csak majd az lehet, 25 éves, még 5-7 évig kezdő lehetne itt, nem kell szokja a PL-t és még saját nevelés is amiből egyre kevesebbünk van (értsd angliában home grown nyilván nem ennél a klubbnál). Főleg ha az Internek eladjuk Curtist is amit baromira sajnálni fogok.
alatriste
szerintem jobbszélre jobban illeszkedne. meg tudja húzni az alapvonal felé, be tudja adni (jobban, mint Pinyó és jobban, mint Salah a bal külivel), ha pedig a védő rááll arra az irányra, akkor befelé jöhet és passzolhat.
25 napja
Diomande a fő célpont elvileg a Poolnál. Én nem ismerem, talán ha 2-szer láttam játszani. Biztos tehetséges, ügyes.
Azt viszont nem értem, hogy miért U20-as szélsőket preferál a csapat - miközben nincs veterán erő már.
Chiesa vagy távozik vagy ha nem is nem tényező ezt láttuk
Gakpo akkor jó ha csere és keveset játszik. 3.-4. számú opciónak nincs bajom vele de ne legyen kezdő.
Rio személyében van már egy tinink óriási potenciállal. Legyen ő a harmadik számú ember a poszton. Ez ha nincs sérülés is ~20-25 meccsen kezdőt jelentene neki és ahol nem ott is sokszor érdemi csere. 17-18 évesen ennél több terhet nem biztos, hogy rakni kéne rá.
Frimpong sztem elfelejthető mint jobbhátvéd akkor meg marad mint jobbszélső opció.
Tehát kell két KEZDŐ szélső. Ha ők megfelelőek a Rio, Frimpong, Gakpo trióval kiegészülve ez lehet egy korrekt csapat.
Bowen a kiesés+kor miatt valószínűleg nem csilliárdos igazolás lenne. Két kezdő szélsőt venni amúgy igen drága, azért örülnék neki mert így legalább az egyik posztot meg lehetne oldani nem túl sokból 2-3 évre.
Gordon lenne nálam az "álom" kategória, akiért nem is sajnálnék ismét giga pénzt kiadni. Már most is rohadt jó nem csak majd az lehet, 25 éves, még 5-7 évig kezdő lehetne itt, nem kell szokja a PL-t és még saját nevelés is amiből egyre kevesebbünk van (értsd angliában home grown nyilván nem ennél a klubbnál). Főleg ha az Internek eladjuk Curtist is amit baromira sajnálni fogok.
Szerkesztette: alatriste

Liverpool Fc
25 napja
Aaron Wan-Bissaka -> Everton (?) 10m fontért adják a kalapácsosok.nem jövőre jutnak akkor vissza
~150-et kell előteremtsenek eladásokból a kiesés okozta bevételcsökkenésük miatt. Szép kör lesz.
Ugyanitt Bowen jöhetne gap filler megoldásnak pár évre Salah helyére.
alatriste
25 napja
De leginkább a Liverpool saját magával.Nekik kellett elvileg igen. De hát nem adjuk! 😀 Jól kibaszunk velük!Ajaxról suttogtak"Vincenzo Italiano is expected to become the next Napoli manager and has an agreement over a three-year deal"Hamar teljesült a kívánságom.
Sixo
Nem akarok indiszkrét lenni, de Slot nem kell valamelyik holland élcsapatnak? 😀
Mikey
slowmotion
alatriste
25 napja
Nekik kellett elvileg igen. De hát nem adjuk! 😀 Jól kibaszunk velük!Ajaxról suttogtak"Vincenzo Italiano is expected to become the next Napoli manager and has an agreement over a three-year deal"Hamar teljesült a kívánságom.
Sixo
Nem akarok indiszkrét lenni, de Slot nem kell valamelyik holland élcsapatnak? 😀
Mikey
slowmotion

Liverpool Fc