Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

25 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Ha veszít, akkor most bukta el a döntőt a Piros-Kék csapat
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
nagylaza, főpohárnok
#Besztlíg

Poloska vagyok.
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
3 kapufa instant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
védő mit csinált?
kapus mire gondolt?
nem volt az a lövés erre méltó

mind1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
félidő végére történt valami

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
két poszton is képes jó teljesítményre és vagy 3 tüdeje van, Flick pressingjébe tökéletesen illeszkedik. Az ára kicsit borsos, de a pocakos gengszter képtelen reális árat fizetni valakiért.
Rashfordot így jó eséllyel nem tartjuk meg a fizetési igénye miatt.
Kenny
Néha hajlamos túlpörögni, de hát fiatal még.
Viszont a Nyukaszoltól kiesik a BL-pénz, úgyhogy költséget kell csökkenteni.
25 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez gyors volt 🤷 mondjuk abban bíztam kicsit jobban próbálkozunk Alvarezèrt....de innentől ő is ès kb mindenki más lehet offos...pedig mèg vèdő sem ártana 🤔
25 napja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
két poszton is képes jó teljesítményre és vagy 3 tüdeje van, Flick pressingjébe tökéletesen illeszkedik. Az ára kicsit borsos, de a pocakos gengszter képtelen reális árat fizetni valakiért.
Rashfordot így jó eséllyel nem tartjuk meg a fizetési igénye miatt.

25 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Rio-t behívták az edző csapatba

 www.nytimes.com/athletic/7300238/2026/05/22/rio-ngumoha-england-liverpool/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
Beki New York Jets 2 876
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
25 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.

Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.

Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
Beki
Sok klub nem egyben fizet, hanem reszletre. Ket, harom, esetleg negy ev alatt. A Barcelona meg... Sikkaszt. 🤣
Stez
Tudom, kb osszes klub reszletben fizet, ami ffp-nek is jo (kiveve asszem kivasarlasnal, ha nincs kulon deal akk egyben perkalnak). Csak Barca stadiont is sokadik hitelbol huzza fel, minden evben anyjukat eladjak h jatekosokat liga regisztralja, erre megint 80m igazolas.
Beki
Nem az a baj, hogy 80 millio, hanem az, hogy annyira random modon igazolnak, hogy nezni is faj. De amugy az elmult ket evben nincsenek olyan brutalis kiadasok, csak peldaul kolcsonbe is hoznak csomoszor olyan neveket, akik irrealisan sokat keresnek ugy, hogy tudni, nem is fognak tul sokat jatszani. A Barcanal meg ez sokszor meg lenyegesebb is a spanyol szabalyok miatt, aztan megis ezzel bohockodnak, minden masodik evben cirkusz van, hogy most valakit megint nem fognak tudni regisztralni. Lewa penze mondjuk most felszabadul a fizetesekben, de hat oda meg biztos akarnak valami normalis csatart backupba.

25 napja
Beki New York Jets 2 876
🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.

Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.

Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
Beki
Sok klub nem egyben fizet, hanem reszletre. Ket, harom, esetleg negy ev alatt. A Barcelona meg... Sikkaszt. 🤣
Stez
Tudom, kb osszes klub reszletben fizet, ami ffp-nek is jo (kiveve asszem kivasarlasnal, ha nincs kulon deal akk egyben perkalnak). Csak Barca stadiont is sokadik hitelbol huzza fel, minden evben anyjukat eladjak h jatekosokat liga regisztralja, erre megint 80m igazolas.
25 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.

Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.

Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
Beki
Sok klub nem egyben fizet, hanem reszletre. Ket, harom, esetleg negy ev alatt. A Barcelona meg... Sikkaszt. 🤣

25 napja
Beki New York Jets 2 876
🚨🔵🔴 Barcelona want Anthony Gordon deal to be sealed already this week, club is confident.

Agreement with the player and talks ongoing with Newcastle around €80m total package, waiting for #NUFC green light.

Ezeknek hogyan fer bele megint 80m ekkora adossag mellett?
25 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 695
"Vincenzo Italiano is expected to become the next Napoli manager and has an agreement over a three-year deal"
Sixo
Hamar teljesült a kívánságom.

Nem akarok indiszkrét lenni, de Slot nem kell valamelyik holland élcsapatnak? 😀
Mikey
Ajaxról suttogtak
slowmotion
Nekik kellett elvileg igen. De hát nem adjuk! 😀 Jól kibaszunk velük!
alatriste
Az Ajaxnál most Mark van Bommel és Xavi vannak terítéken.
Btw mi totál befürödtünk Fariolival, aki meg a Portonál megtáltosodott, szóval nincs szemünk az edzőkhöz.
25 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
még 1 tinédzser a radaron
 www.nytimes.com/athletic/7300681/2026/05/22/liverpool-transfers-samuel-martinez/
Negritis, a vajda
úgyis elviszi őket a PSG vagy a Sziti
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
még 1 tinédzser a radaron
 www.nytimes.com/athletic/7300681/2026/05/22/liverpool-transfers-samuel-martinez/

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Diomande a fő célpont elvileg a Poolnál.
Én nem ismerem, talán ha 2-szer láttam játszani. Biztos tehetséges, ügyes.
Azt viszont nem értem, hogy miért U20-as szélsőket preferál a csapat - miközben nincs veterán erő már.
Chiesa vagy távozik vagy ha nem is nem tényező ezt láttuk
Gakpo akkor jó ha csere és keveset játszik. 3.-4. számú opciónak nincs bajom vele de ne legyen kezdő.
Rio személyében van már egy tinink óriási potenciállal. Legyen ő a harmadik számú ember a poszton. Ez ha nincs sérülés is ~20-25 meccsen kezdőt jelentene neki és ahol nem ott is sokszor érdemi csere. 17-18 évesen ennél több terhet nem biztos, hogy rakni kéne rá.
Frimpong sztem elfelejthető mint jobbhátvéd akkor meg marad mint jobbszélső opció.
Tehát kell két KEZDŐ szélső. Ha ők megfelelőek a Rio, Frimpong, Gakpo trióval kiegészülve ez lehet egy korrekt csapat.
Bowen a kiesés+kor miatt valószínűleg nem csilliárdos igazolás lenne. Két kezdő szélsőt venni amúgy igen drága, azért örülnék neki mert így legalább az egyik posztot meg lehetne oldani nem túl sokból 2-3 évre.

Gordon lenne nálam az "álom" kategória, akiért nem is sajnálnék ismét giga pénzt kiadni. Már most is rohadt jó nem csak majd az lehet, 25 éves, még 5-7 évig kezdő lehetne itt, nem kell szokja a PL-t és még saját nevelés is amiből egyre kevesebbünk van (értsd angliában home grown nyilván nem ennél a klubbnál). Főleg ha az Internek eladjuk Curtist is amit baromira sajnálni fogok.
alatriste
ha megnézed hogy vettünk 2-4 u20 középső védőt is úgy hogy Konaté mindjárt lejár és nincs pótlása engem nem lep meg
Kerkez is ez a vonal volt
sztem koncepció hogy ezekre megyünk rá

de kell homegrown játékos és kellene saját nevelés is

de ehhez olyan edző se ártana aki tudja mit csinál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Diomande a fő célpont elvileg a Poolnál.
Én nem ismerem, talán ha 2-szer láttam játszani. Biztos tehetséges, ügyes.
Azt viszont nem értem, hogy miért U20-as szélsőket preferál a csapat - miközben nincs veterán erő már.
Chiesa vagy távozik vagy ha nem is nem tényező ezt láttuk
Gakpo akkor jó ha csere és keveset játszik. 3.-4. számú opciónak nincs bajom vele de ne legyen kezdő.
Rio személyében van már egy tinink óriási potenciállal. Legyen ő a harmadik számú ember a poszton. Ez ha nincs sérülés is ~20-25 meccsen kezdőt jelentene neki és ahol nem ott is sokszor érdemi csere. 17-18 évesen ennél több terhet nem biztos, hogy rakni kéne rá.
Frimpong sztem elfelejthető mint jobbhátvéd akkor meg marad mint jobbszélső opció.
Tehát kell két KEZDŐ szélső. Ha ők megfelelőek a Rio, Frimpong, Gakpo trióval kiegészülve ez lehet egy korrekt csapat.
Bowen a kiesés+kor miatt valószínűleg nem csilliárdos igazolás lenne. Két kezdő szélsőt venni amúgy igen drága, azért örülnék neki mert így legalább az egyik posztot meg lehetne oldani nem túl sokból 2-3 évre.

Gordon lenne nálam az "álom" kategória, akiért nem is sajnálnék ismét giga pénzt kiadni. Már most is rohadt jó nem csak majd az lehet, 25 éves, még 5-7 évig kezdő lehetne itt, nem kell szokja a PL-t és még saját nevelés is amiből egyre kevesebbünk van (értsd angliában home grown nyilván nem ennél a klubbnál). Főleg ha az Internek eladjuk Curtist is amit baromira sajnálni fogok.
alatriste
nekem Gakpoval nem lenne sok bajom, de szerintem nem inverted wingerként kellene játszatni, mert a balszélen kiszámítható. ha már inverted winger van ott, akkor legyen olyan játékos, akiben megvan a hajlandóság arra, hogy elmenjen az alapvonalnak. Rio töredék játékidő alatt rávert Codyra ezen a téren.

szerintem jobbszélre jobban illeszkedne. meg tudja húzni az alapvonal felé, be tudja adni (jobban, mint Pinyó és jobban, mint Salah a bal külivel), ha pedig a védő rááll arra az irányra, akkor befelé jöhet és passzolhat.
25 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Diomande a fő célpont elvileg a Poolnál.
Én nem ismerem, talán ha 2-szer láttam játszani. Biztos tehetséges, ügyes.
Azt viszont nem értem, hogy miért U20-as szélsőket preferál a csapat - miközben nincs veterán erő már.
Chiesa vagy távozik vagy ha nem is nem tényező ezt láttuk
Gakpo akkor jó ha csere és keveset játszik. 3.-4. számú opciónak nincs bajom vele de ne legyen kezdő.
Rio személyében van már egy tinink óriási potenciállal. Legyen ő a harmadik számú ember a poszton. Ez ha nincs sérülés is ~20-25 meccsen kezdőt jelentene neki és ahol nem ott is sokszor érdemi csere. 17-18 évesen ennél több terhet nem biztos, hogy rakni kéne rá.
Frimpong sztem elfelejthető mint jobbhátvéd akkor meg marad mint jobbszélső opció.
Tehát kell két KEZDŐ szélső. Ha ők megfelelőek a Rio, Frimpong, Gakpo trióval kiegészülve ez lehet egy korrekt csapat.
Bowen a kiesés+kor miatt valószínűleg nem csilliárdos igazolás lenne. Két kezdő szélsőt venni amúgy igen drága, azért örülnék neki mert így legalább az egyik posztot meg lehetne oldani nem túl sokból 2-3 évre.

Gordon lenne nálam az "álom" kategória, akiért nem is sajnálnék ismét giga pénzt kiadni. Már most is rohadt jó nem csak majd az lehet, 25 éves, még 5-7 évig kezdő lehetne itt, nem kell szokja a PL-t és még saját nevelés is amiből egyre kevesebbünk van (értsd angliában home grown nyilván nem ennél a klubbnál). Főleg ha az Internek eladjuk Curtist is amit baromira sajnálni fogok.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc
25 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Aaron Wan-Bissaka -> Everton (?) 10m fontért adják a kalapácsosok.
~150-et kell előteremtsenek eladásokból a kiesés okozta bevételcsökkenésük miatt. Szép kör lesz.

Ugyanitt Bowen jöhetne gap filler megoldásnak pár évre Salah helyére.
alatriste
nem jövőre jutnak akkor vissza
25 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Vincenzo Italiano is expected to become the next Napoli manager and has an agreement over a three-year deal"
Sixo
Hamar teljesült a kívánságom.

Nem akarok indiszkrét lenni, de Slot nem kell valamelyik holland élcsapatnak? 😀
Mikey
Ajaxról suttogtak
slowmotion
Nekik kellett elvileg igen. De hát nem adjuk! 😀 Jól kibaszunk velük!
alatriste
De leginkább a Liverpool saját magával.
25 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Vincenzo Italiano is expected to become the next Napoli manager and has an agreement over a three-year deal"
Sixo
Hamar teljesült a kívánságom.

Nem akarok indiszkrét lenni, de Slot nem kell valamelyik holland élcsapatnak? 😀
Mikey
Ajaxról suttogtak
slowmotion
Nekik kellett elvileg igen. De hát nem adjuk! 😀 Jól kibaszunk velük!


Liverpool Fc