Soccer
41 feliratkozó
24 napja
plusz a FradiPenzugyileg is tud, valahogy mindig megoldjak, nyilvan nem fogjak oket mestersegesen visszavetni.Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkelA pályán abszolút tud. Azon kívül nagyon nem... Évek óta a jövőt adja el a Barca és hány átig szezon szólt arról, hogy beregisztrálni se tudják az új igazolást stb.
Negritis, a vajda
alatriste
Amugy szerintem konkretan 4 csapat van aki tud a PL top reszevel hosszu tavon versenyezni, akar penzugyi vagy akar palyan nyujtott teljesitmeny oldalrol.
Barca, Real, Bayern, PSG. Szerintem mas nincs.
Duff

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
24 napja
Penzugyileg is tud, valahogy mindig megoldjak, nyilvan nem fogjak oket mestersegesen visszavetni.Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkelA pályán abszolút tud. Azon kívül nagyon nem... Évek óta a jövőt adja el a Barca és hány átig szezon szólt arról, hogy beregisztrálni se tudják az új igazolást stb.
Negritis, a vajda
alatriste
Amugy szerintem konkretan 4 csapat van aki tud a PL top reszevel hosszu tavon versenyezni, akar penzugyi vagy akar palyan nyujtott teljesitmeny oldalrol.
Barca, Real, Bayern, PSG. Szerintem mas nincs.
24 napja
Gordon nem kozeptamado. Iden jatszott ott, mert voltak serulesek, meg belenyultak kicsit a csapatba. De az o elsodleges posztja balszelso, es nem is gondolnam, hogy a Barcelona mashova nezte ki. Ott van haszna, ott a legjobb.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
A Newcastle pedig azert mondott igent, mert Gordon menni akart, nem azert, mert rossz jatekos lenne. Valojaban baromi jo jatekos. Es ha Tuchelnek lesz egy kis esze, a vilagbajnoksagon nem is rak be mast kezdeni a balszelre.
24 napja
A pályán abszolút tud. Azon kívül nagyon nem... Évek óta a jövőt adja el a Barca és hány átig szezon szólt arról, hogy beregisztrálni se tudják az új igazolást stb.Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkelÉrtem de nem is volt ekkora gazadasági ereje a PLnek akkor még a többi ligához képest.Woodgate és Owen is volt Madridbanmondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol
Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
Negritis, a vajda
Igazából meg bírná fizetni 3-5 csapat is magának Bellinghamet (vagy tudta volna amikor még megszerezhető volt a Dortmundból) Kanet is. De bármennyire is nem világsztár Gordon a válogatott kezdő balszélsője jelenleg. Furcsa, hogy ilyen kiigazol a ligából ha tényleg Barca lesz belőle.
alatriste
Negritis, a vajda

Liverpool Fc
24 napja
Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkelÉrtem de nem is volt ekkora gazadasági ereje a PLnek akkor még a többi ligához képest.Woodgate és Owen is volt Madridbanmondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol
Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
Negritis, a vajda
Igazából meg bírná fizetni 3-5 csapat is magának Bellinghamet (vagy tudta volna amikor még megszerezhető volt a Dortmundból) Kanet is. De bármennyire is nem világsztár Gordon a válogatott kezdő balszélsője jelenleg. Furcsa, hogy ilyen kiigazol a ligából ha tényleg Barca lesz belőle.
alatriste
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
24 napja
Értem de nem is volt ekkora gazadasági ereje a PLnek akkor még a többi ligához képest.Woodgate és Owen is volt Madridbanmondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol
Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
Negritis, a vajda
Igazából meg bírná fizetni 3-5 csapat is magának Bellinghamet (vagy tudta volna amikor még megszerezhető volt a Dortmundból) Kanet is. De bármennyire is nem világsztár Gordon a válogatott kezdő balszélsője jelenleg. Furcsa, hogy ilyen kiigazol a ligából ha tényleg Barca lesz belőle.

Liverpool Fc
24 napja
Woodgate és Owen is volt Madridbanmondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol
Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
24 napja
mondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
24 napja
Btw a Barca elvileg Julian Alvarezt is keresi. Vagy szarnak rá jöjjön mindkettő? 😀

Liverpool Fc
24 napja
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...

Liverpool Fc
24 napja
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.
Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
remontada
picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.
az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
24 napja
Sporting Club Jacksonville - San Antonio FCLeeds egyszer harmadosztályúként játszott egy 5:4-es meccset, bár nem feltétlenül a 3:0, 3:4, 5:4 menetrend szerint
3-0 45 perc utab a Jaxnek
4-3 76 perc utab a san antoninak 😀
89. perc 4-4
youtu.be/sfrI3D1yiaE?si=ZyUsoO4X32YSV5K5
YoungZeeZee
Szerk: tévedtem, csampó volt, 2019-ben, Birmingham leggyengébb csapata ellen, bár már ott játszott egy srác, aki azóta befutott egy közepesen erős karriert
www.espn.co.uk/football/match/_/gameId/544300/leeds-united-birmingham-city
Szerkesztette: slowmotion
24 napja
YoungZeeZee
9 836
Sporting Club Jacksonville - San Antonio FC3-0 45 perc utab a Jaxnek
4-3 76 perc utab a san antoninak 😀
89. perc 4-4
youtu.be/sfrI3D1yiaE?si=ZyUsoO4X32YSV5K5
24 napja
25 napja
Végignéztem a teljes szezont, megérdemelték a bajnoki címet de egy nagyon komoly támadójáték ellen ez a védelem is hibázni fog. Dembele ha kiesett az számítani fog, de én így is elsöprő tamadójátékot várok Kvaradonáéktól. Csak akkor lesznek bajban ha Luis bá eltaktikázza és nem akar dominálni.Papírforma szerint igen. Aztán majd látjuk. Nem hiszem, hogy a PSG-nek ízleni fog az Arsenal stílusa. Meg aztán: valahogy mégiscsak megnyerték a PL-t...Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.Psg szétkapja őket
nagylaza, főpohárnok
davemayer
nagylaza, főpohárnok
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
25 napja
Alig ért véget a szezon, már most tudni lehet a nyilatkozatok alapján hogy Alisson és van Dijk is távozik jövőre.Nice.
Nyilván sejtettük, de azért na.
A legzseniálisabb hogy az összes kiöregedő játékost ingyé engedjük el.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
25 napja
Papírforma szerint igen. Aztán majd látjuk. Nem hiszem, hogy a PSG-nek ízleni fog az Arsenal stílusa. Meg aztán: valahogy mégiscsak megnyerték a PL-t...Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.Psg szétkapja őket
nagylaza, főpohárnok
davemayer
25 napja
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.Psg szétkapja őket
nagylaza, főpohárnok
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
25 napja
Évek óta látszik, hogy az angol-olasz stb csapatok leszarják a kupát nem igaz, akkor sem volt igaz, csak mostanra a B-C csapatuk is elég erôs, hogy ősszel tovább menjen. 😂✌️Ha a B csapat megy ott akkor igenis leszarjak mer ha nem tennék az A menne ki
ozibozi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
Bournemouthnak van még esélye BL-ben indulni jövőre, ha az Arsenal megnyeri a BL-t idén?Nem
ervinator
Poloska vagyok.
25 napja
Bournemouthnak van még esélye BL-ben indulni jövőre, ha az Arsenal megnyeri a BL-t idén?
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
25 napja
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.összes FM24 mentésem
nagylaza, főpohárnok

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
25 napja
Robbo közbe SpursThe Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
25 napja
3 kapufa instantPontosabban kell célozni.🙂
Negritis, a vajda

