Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

24 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkel
Negritis, a vajda
A pályán abszolút tud. Azon kívül nagyon nem... Évek óta a jövőt adja el a Barca és hány átig szezon szólt arról, hogy beregisztrálni se tudják az új igazolást stb.
alatriste
Penzugyileg is tud, valahogy mindig megoldjak, nyilvan nem fogjak oket mestersegesen visszavetni.

Amugy szerintem konkretan 4 csapat van aki tud a PL top reszevel hosszu tavon versenyezni, akar penzugyi vagy akar palyan nyujtott teljesitmeny oldalrol.

Barca, Real, Bayern, PSG. Szerintem mas nincs.
Duff
plusz a Fradi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
24 napja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkel
Negritis, a vajda
A pályán abszolút tud. Azon kívül nagyon nem... Évek óta a jövőt adja el a Barca és hány átig szezon szólt arról, hogy beregisztrálni se tudják az új igazolást stb.
alatriste
Penzugyileg is tud, valahogy mindig megoldjak, nyilvan nem fogjak oket mestersegesen visszavetni.

Amugy szerintem konkretan 4 csapat van aki tud a PL top reszevel hosszu tavon versenyezni, akar penzugyi vagy akar palyan nyujtott teljesitmeny oldalrol.

Barca, Real, Bayern, PSG. Szerintem mas nincs.
24 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Gordon nem kozeptamado. Iden jatszott ott, mert voltak serulesek, meg belenyultak kicsit a csapatba. De az o elsodleges posztja balszelso, es nem is gondolnam, hogy a Barcelona mashova nezte ki. Ott van haszna, ott a legjobb.

A Newcastle pedig azert mondott igent, mert Gordon menni akart, nem azert, mert rossz jatekos lenne. Valojaban baromi jo jatekos. Es ha Tuchelnek lesz egy kis esze, a vilagbajnoksagon nem is rak be mast kezdeni a balszelre.

24 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.

Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
mondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
Woodgate és Owen is volt Madridban
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol

Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
Negritis, a vajda
Értem de nem is volt ekkora gazadasági ereje a PLnek akkor még a többi ligához képest.
Igazából meg bírná fizetni 3-5 csapat is magának Bellinghamet (vagy tudta volna amikor még megszerezhető volt a Dortmundból) Kanet is. De bármennyire is nem világsztár Gordon a válogatott kezdő balszélsője jelenleg. Furcsa, hogy ilyen kiigazol a ligából ha tényleg Barca lesz belőle.
alatriste
Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkel
Negritis, a vajda
A pályán abszolút tud. Azon kívül nagyon nem... Évek óta a jövőt adja el a Barca és hány átig szezon szólt arról, hogy beregisztrálni se tudják az új igazolást stb.


Liverpool Fc
24 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.

Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
mondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
Woodgate és Owen is volt Madridban
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol

Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
Negritis, a vajda
Értem de nem is volt ekkora gazadasági ereje a PLnek akkor még a többi ligához képest.
Igazából meg bírná fizetni 3-5 csapat is magának Bellinghamet (vagy tudta volna amikor még megszerezhető volt a Dortmundból) Kanet is. De bármennyire is nem világsztár Gordon a válogatott kezdő balszélsője jelenleg. Furcsa, hogy ilyen kiigazol a ligából ha tényleg Barca lesz belőle.
alatriste
Sztem nem meglepő hogy a világ 5-10 csapatának egyikébe igazol ami konkrétan tud versenyezni a PL körülményekkel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
24 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.

Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
mondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
Woodgate és Owen is volt Madridban
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol

Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak
Negritis, a vajda
Értem de nem is volt ekkora gazadasági ereje a PLnek akkor még a többi ligához képest.
Igazából meg bírná fizetni 3-5 csapat is magának Bellinghamet (vagy tudta volna amikor még megszerezhető volt a Dortmundból) Kanet is. De bármennyire is nem világsztár Gordon a válogatott kezdő balszélsője jelenleg. Furcsa, hogy ilyen kiigazol a ligából ha tényleg Barca lesz belőle.


Liverpool Fc
24 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.

Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
mondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.
csebi
Woodgate és Owen is volt Madridban
De Keegan, Gascoigne, Lineker is játszott máshol

Ami új hogy a fiatal tehetségek is inkább elmennek és úgy mennek vissza mikor befutnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
24 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.

Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...
alatriste
mondjuk Gordon sztem nem olyan nagyon nagy sztar, es korabban is megfordultak angol jatekosok kulfoldon.
pl Bekcham es McNamanan Madridban. vagy Hargreaves a Munchenben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
24 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Btw a Barca elvileg Julian Alvarezt is keresi. Vagy szarnak rá jöjjön mindkettő? 😀


Liverpool Fc
24 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?
csebi
Pedig Liverpooli srác, gyerekként szurkolt is a csapatnak de aztán végül az Everton akadémiáján lett belőle játékos. Sajnálom, hogy pont vele nem volt aggresszív a vezetőség. A tavalyi dupladrága csatárigazolás helyett lehet inkább kellett volna szélsőt is venni. Kedvelem a palit kár, hogy elmegy.

Egyben amúgy kicsit furcsa trendet is mutat.
A PL olyan kompetitív lett, hogy a legjobb angolok(britek) sem mindig férnek már be/jutnak el a legjobb csapatokig.
Azért nem volt jellemző korábban, hogy ilyen nagyobb sztárok külföldön játszanak és ne az egyik hazai nagynál. Kane, Bellingham, TAA és Gordon, de ugye Jonest az Inter vinné, McTominay a Napoliban remek... Miközben amúgy a szigetországban is különösen értékes ha valaki angol és jó is - kicsit feláras is emiatt de fura, hogy a sok 70 meg 100 pluszos igazolásokba nem ezeket az angolokat favorizálják a nagyok...


Liverpool Fc
24 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
🚨💣 BREAKING: Anthony Gordon to Barcelona, here we go! Official bid accepted now by Newcastle board and Saudi owners.

€70m fixed fee plus add-ons to bring final package over €80m for #NUFC.

Gordon set to travel this week for medical and contract signing at FCB. 🔵🔴✈️
Beki
Nem értem ezt az igazolást. Lewa nincs már. Torres egy jó második opció. Erre Gordon. Sokat nem láttam a srácot játszani, de nem véletlen hogy ilyen gyorsan igent mondott a Castle. Gyorsan vigye valaki ha ennyit adnak érte érzésem van. Pedig hallani lehetett egy Bayern érdeklődésről is. Miért nem versenyeztették meg legalább ezt a 2 csapatot ez számomra érthetetlen vagy inkább az előbbi verziómat igazolja hogy na ok vidd de gyorsan..
remontada
Bayern is tett ajanlatot, de mikor meghallottak, hogy a Barca mennyit ajanlott akkor megittak a maradek bubis vizet, megettek az ott levo pogacsat az asztalon, es ott hagytak az egeszet.

picit sajnalom, mert tenyleg jo lett volna Gordon Munchenben is, bar ott kezdo nem lett volna szoval lehet neki is jobb ez igy.

az meg, hogy a Barca, hogy tud igy igazolni mikozben asszem Flicknek is mar honapok ot nem fizettek, arra nincsenek szavak. vajon meg mindig tartoznak a Munchennek Vidal atigazolasi dijabol is?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
24 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Sporting Club Jacksonville - San Antonio FC
3-0 45 perc utab a Jaxnek
4-3 76 perc utab a san antoninak 😀
89. perc 4-4
 youtu.be/sfrI3D1yiaE?si=ZyUsoO4X32YSV5K5
YoungZeeZee
Leeds egyszer harmadosztályúként játszott egy 5:4-es meccset, bár nem feltétlenül a 3:0, 3:4, 5:4 menetrend szerint

Szerk: tévedtem, csampó volt, 2019-ben, Birmingham leggyengébb csapata ellen, bár már ott játszott egy srác, aki azóta befutott egy közepesen erős karriert

 www.espn.co.uk/football/match/_/gameId/544300/leeds-united-birmingham-city

Szerkesztette: slowmotion
24 napja
YoungZeeZee 9 836
Sporting Club Jacksonville - San Antonio FC
3-0 45 perc utab a Jaxnek
4-3 76 perc utab a san antoninak 😀
89. perc 4-4
 youtu.be/sfrI3D1yiaE?si=ZyUsoO4X32YSV5K5
24 napja
ozibozi New York Giants 21 718
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/707048804_975304538573222_2827634928606403677_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=iCI-CdRzFpsQ7kNvwFWNprl&_nc_oc=AdrZYAe9fGjz6Xasu7aMz5FcYz_q0Xnyv-FH-ku9nVFoTF7FC5XSApStTbd6dANoneY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=apPv8hz4Q8fBq4Pd-cia9w&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_YK5HXbAjDtwThc8XUF5eIG_vYYTZ75DELM8F2BEby6w&oe=6A374DB2
39.521 Aufrufe · 1.519 Reaktionen | You spend 120 years waiting for your club to win one trophy, and then you win three in 375 days ❤️💙 Enjoy it, Crystal Palace fans 🦅 | Men In Blazers
You spend 120 years waiting for your club to win one trophy, and then you win three in 375 days ❤️💙 Enjoy it, Crystal Palace fans 🦅
25 napja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
nagylaza, főpohárnok
Psg szétkapja őket
davemayer
Papírforma szerint igen. Aztán majd látjuk. Nem hiszem, hogy a PSG-nek ízleni fog az Arsenal stílusa. Meg aztán: valahogy mégiscsak megnyerték a PL-t...
nagylaza, főpohárnok
Végignéztem a teljes szezont, megérdemelték a bajnoki címet de egy nagyon komoly támadójáték ellen ez a védelem is hibázni fog. Dembele ha kiesett az számítani fog, de én így is elsöprő tamadójátékot várok Kvaradonáéktól. Csak akkor lesznek bajban ha Luis bá eltaktikázza és nem akar dominálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
25 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Alig ért véget a szezon, már most tudni lehet a nyilatkozatok alapján hogy Alisson és van Dijk is távozik jövőre.

Nice.

Nyilván sejtettük, de azért na.

A legzseniálisabb hogy az összes kiöregedő játékost ingyé engedjük el.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
25 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
nagylaza, főpohárnok
Psg szétkapja őket
davemayer
Papírforma szerint igen. Aztán majd látjuk. Nem hiszem, hogy a PSG-nek ízleni fog az Arsenal stílusa. Meg aztán: valahogy mégiscsak megnyerték a PL-t...
25 napja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
nagylaza, főpohárnok
Psg szétkapja őket

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Évek óta látszik, hogy az angol-olasz stb csapatok leszarják a kupát nem igaz, akkor sem volt igaz, csak mostanra a B-C csapatuk is elég erôs, hogy ősszel tovább menjen. 😂✌️
ozibozi
Ha a B csapat megy ott akkor igenis leszarjak mer ha nem tennék az A menne ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Évek óta látszik, hogy az angol-olasz stb csapatok leszarják a kupát mondás már régen nem igaz, korábban sem volt igaz, csak mostanra a B-C csapatuk is elég erôs, hogy ősszel tovább menjen. 😂✌️

Szerkesztette: ozibozi
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Bournemouthnak van még esélye BL-ben indulni jövőre, ha az Arsenal megnyeri a BL-t idén?
ervinator
Nem

Poloska vagyok.
25 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 085
Bournemouthnak van még esélye BL-ben indulni jövőre, ha az Arsenal megnyeri a BL-t idén?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
25 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Jópofa lesz, ha mindhárom kupát PL-csapat nyeri.
nagylaza, főpohárnok
összes FM24 mentésem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
25 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Robbo közbe Spurs

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/708993698_18618809827036669_6382761446156443727_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=105&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=S0lcGkNiJJMQ7kNvwFh18hM&_nc_oc=AdqBhFFKuBUQvwluA1jH_9bjTUV0R6Ob_RATJ030-5x9NWlPWMuJY5H7F7ikZXvEqYY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=0JpasnaE_m1PSCjK7HyfCg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af8hFgD-Xr3rw42Epjx7ZgVCOpZTJJBqkc5j_yOy7AkqHg&oe=6A39C2F5
Fabrizio Romano on Instagram: "🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! 𝐀𝐍𝐃𝐘 𝐑𝐎𝐁𝐄𝐑𝐓𝐒𝐎𝐍, 𝐒𝐄𝐓 𝐓𝐎 𝐉𝐎𝐈𝐍 𝐓𝐎𝐓𝐓𝐄𝐍𝐇𝐀𝐌 𝐃𝐄𝐒𝐏𝐈𝐓𝐄 𝐉𝐔𝐕𝐄𝐍𝐓𝐔𝐒 𝐏𝐑𝐎𝐏𝐎𝐒𝐀𝐋 ⚪️💣 Robertson has verbally agreed to join Spurs, deal expected to be signed soon despite Juventus attempt to hijack the move. Andy was close to joining Spurs already in January, deal off… but Tottenham still wanted him and will get him, approved by Roberto De Zerbi as well with Robbo joining Tottenham soon."
2M likes, 6,282 comments - fabriziorom on May 27, 2026: "🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! 𝐀𝐍𝐃𝐘 𝐑𝐎𝐁𝐄𝐑𝐓𝐒𝐎𝐍, 𝐒𝐄𝐓 𝐓𝐎 𝐉𝐎𝐈𝐍 𝐓𝐎𝐓𝐓𝐄𝐍𝐇𝐀𝐌 𝐃𝐄𝐒𝐏𝐈𝐓𝐄 𝐉𝐔𝐕𝐄𝐍𝐓𝐔𝐒 𝐏𝐑𝐎𝐏𝐎𝐒𝐀𝐋 ⚪️💣 Robertson has verbally agreed to join Spurs, deal expected to be signed soon despite Juventus attempt to hijack the move. Andy was close to joining Spurs already in January, deal off… but Tottenham still wanted him and will get him, approved by Roberto De Zerbi as well with Robbo joining Tottenham soon.".

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
25 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
3 kapufa instant
Negritis, a vajda
Pontosabban kell célozni.🙂