Soccer
41 feliratkozó
23 napja
Ben Jacobs & Alex Crook (X): Ibou Konaté várhatóan távozik Liverpoolból. Annak ellenére, hogy Ibou áprilisban azt jelezte, marad, nem született egyezség a felek között.Elég biztosra írják már. Elvesztettem a fonalat, nem vágom mi az elképzelés a klub illetékeseinek a fejében.
Na, ő is az Ibériai-félsziget felé veszi az irányt?
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
23 napja
Én ilyesmin utoljára élőben ezen voltam kint, az első Zavadszky emléktorna.Kiskorom nagy emlekei voltak, amikor nyaron az NB I-es meg NB II-es csapatok kozott, minden hetvegen jatszottak ilyen kispalyas meccseket.Rtl+-on megy valami Legends kispályás bohóckodás aputestű emberek közöttÉn szeretem az ilyen meccseket, és azert messze van a legtöbb játékos az aputesttől, Cafu 55 évesen mintha 30 lenne.
FLZOLI
Őszentsége Sobri Jóska
Stez
www.origo.hu/sport/sport-futball/2006/01/20060122negyezren
23 napja
Kiskorom nagy emlekei voltak, amikor nyaron az NB I-es meg NB II-es csapatok kozott, minden hetvegen jatszottak ilyen kispalyas meccseket.Rtl+-on megy valami Legends kispályás bohóckodás aputestű emberek közöttÉn szeretem az ilyen meccseket, és azert messze van a legtöbb játékos az aputesttől, Cafu 55 évesen mintha 30 lenne.
FLZOLI
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: Stez
23 napja
Rtl+-on megy valami Legends kispályás bohóckodás aputestű emberek közöttÉn szeretem az ilyen meccseket, és azert messze van a legtöbb játékos az aputesttől, Cafu 55 évesen mintha 30 lenne.
FLZOLI
23 napja
Rtl+-on megy valami Legends kispályás bohóckodás aputestű emberek között
23 napja
Juhász Roli féle csapat üti a Figo csapatot... Nyilván amikor már nincs tét és nem kell futni már megy a flow 😂
23 napja
De miert? Sosem mondta, hogy marad, folyton kiforgattak a szavait. Annyit mondott, hogy a szezonra meg szerzodese van, de ki lehetett ot vasarolni. Valaki ezt megtette, o meg ertheto modon szivesen megy a Fradiba, az utanpotlasban dolgozott evekig, otthonakent tekint a klubra. Raadasul egyaltalan nem titok, hogy a Gyor el fogja adni Vitalist, egyeb kulcsembert vagy embereket is.Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeBB szépen felköpött, majd alá állt.
zacknorb
remontada
Tokre ertheto, hogy neki a Fradi egyreszt elorelepes, masreszt meg erzelmi alapon is otthona. Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van. Kozolt egy tenyt, semmi tobbet. Meg is volt a szerzodese, kivasaroltak, igazabol ennyi a helyzet.
23 napja
hat de ha az a szerzodes felbontodik? tehet o rola?„A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont” – nyilatkozta Borbély Balázs - pár nappal ezelőtt.Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeBB szépen felköpött, majd alá állt.
zacknorb
remontada
zinedine5
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
23 napja
Tippmix vagy lottó számok kellenének KennyBorbély hivatalosan is a Fradi edzőjetobb, mint egy honapja megegyeztek mar.
zacknorb
Oszi battya nem akart tobb penzt rakni a Gyorbe.
Kenny
23 napja
nincs tv-m, és amúgy is csak a mezzot nézem rajtagondolom naiv feltételezés azt gondolni, hogy az RTL+on lehet majd párszáz forintért nézni a BL-döntőt, mint a DAZN-on a Super Bowlt?sima tv-ben lesz a donto nem?
Löfli
YoungZeeZee

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
23 napja
YoungZeeZee
9 835
gondolom naiv feltételezés azt gondolni, hogy az RTL+on lehet majd párszáz forintért nézni a BL-döntőt, mint a DAZN-on a Super Bowlt?sima tv-ben lesz a donto nem?
Löfli
23 napja
erre utaltam„A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont” – nyilatkozta Borbély Balázs - pár nappal ezelőtt.Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeBB szépen felköpött, majd alá állt.
zacknorb
remontada
zinedine5
23 napja
„A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont” – nyilatkozta Borbély Balázs - pár nappal ezelőtt.Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeBB szépen felköpött, majd alá állt.
zacknorb
remontada
23 napja
Ez így elég gázra sikerült ennél okosabbnak hittem, mehet isten hírével.
23 napja
Na akkor ez megint egy szèp magyaros storywww.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2026/05/borbely-balazs-meg-nem-irt-ala-folynak-a-targyalasok-a-fradival
23 napja
gondolom naiv feltételezés azt gondolni, hogy az RTL+on lehet majd párszáz forintért nézni a BL-döntőt, mint a DAZN-on a Super Bowlt?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
23 napja
Ezt nem láttam gyünni
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
23 napja
Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeBB szépen felköpött, majd alá állt.
zacknorb
23 napja
Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeEgy másik kedvenc csapatnál bejött a “BB”.
zacknorb
Hasonló eredményeket a Fradiban is! 😎🙏💚🤍
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
23 napja
YoungZeeZee
9 835
ez igy szar. a gyor most ezzel szetverve.ertelmetlen volt nem vegigvinni a projectet.Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeWhat.........ezt nem hittem volna.....és nem is feltétlenül örülök neki, a győriek miatt...
zacknorb
dande2
magyar edzo..a fradinal alacsonyabb a polcrendszer.
23 napja
23 napja
Borbély hivatalosan is a Fradi edzőjeWhat.........ezt nem hittem volna.....és nem is feltétlenül örülök neki, a győriek miatt...
zacknorb
23 napja
Borbély hivatalosan is a Fradi edzője
Poloska vagyok.
23 napja
„Magyar Péter miniszterelnök az UEFA meghívására részt vesz a Bajnokok Ligája szombati döntőjén” – ezt válaszolta a lap kérdésére Szondi Vanda kormányszóvivő Magyar meghívásáról, majd további kérdésre azt felelte, hogy Magyar a Fradinak és az AC Milannak szurkol.MPt kéne megkérdezni, ki legyen a Milan edzője xdd
Poloska vagyok.
