Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Ebben a pillanatában beszélem Juves spanommal, mert ő azt hitte az Iraola-Milan fix.
Mondtam neki hogy a héten már Poch volt, most meg Glasner.

Poloska vagyok.
22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elobbi.
Stez
Szerintem is, minden jel arra utal.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Proxyi 195
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
Több idő legyen szétkúrni a várost/Többet tudjanak fogyasztani az úri népek Pesten.
22 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
Klaci79
Csak a papír szívószál!
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
22 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
22 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Elobbi.

22 napja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?
Mikey
Jeee!!!

Hoenes pls 🥹


Liverpool Fc
22 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 240 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Kín 2 pul😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
22 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 850 — Sworn to the Dark
Slot out. 🤣🤣🤣
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
Stez
Iraola jön?

built for this shit

22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.

Iraola vagy Enrique?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Slot out. 🤣🤣🤣
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.

22 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.
remontada
ne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.

a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
slowmotion
Le is írtam hogy előszeretettel csinálja ezt a Barca, de ez igaz mindegyik top csapatra nem csak a két spanyol gigásszal. Top3ban még a Bayernt mondanám. Angolok meg hülyék ehhez és milliárdokkal dobálóznak. Rájuk nem tudom mennyire vonatkozik ez
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.
Stez
Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.
Stez
Mondjuk ez az igazolás nekem egyértelműen azt mutatja, hogy Hajnal marad.

Poloska vagyok.
22 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.
Stez
Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.

22 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 047 — Saturday Night Lights
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.
Sixo
Mi is az uccsó pillanatban foglaltuk át az asztalt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
22 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.

22 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.
remontada
ne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.

a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
22 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 047 — Saturday Night Lights
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.
Dzsokijuing
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.
YoungZeeZee
Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.
ozibozi
Basszus, tényleg játszott? Öregszem..

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
22 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.
Stez
Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
22 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.
22 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…
ozibozi
A volt A brazil csapat.
Dzsokijuing
sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.
YoungZeeZee
Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.

Szerkesztette: ozibozi
22 napja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂

Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
Ez inkább csak az ő szokásos meséjük. Ha tőlük akar bárki bárkit venni akkor állandóan ezt csinálják. Nyomják a bullshit dumát hogy amikor Alvarez ügynöke tart a megbeszélt helyre eggyeztetni akkor újságírók letámadják a Barca unszolására és kérdéseket tesznek fel neki, majd amikor elhagyja a helyszínt addigra oda rendeli az El Chiringuitónak újságíróit hogy képet készítsenek róla stb.😅 Véletlenül se maguktól ismerik fel az újságírók őt és Alvarezt, Véletlenül sem fotóznak le mindig minden ügynököt..🙃 A csapat szivárogtatja ki az ajánlatot hogy nyomást gyakoroljanak rájuk és egyéb faszságok. Mintha egyedi eset lenne és az újságírók, köztük Romano nem össze vissza írkálnák percről percre minden játékosról melyik nap épp kivel egyezett meg. Egyszerűen nem tudják elfogadni hogy a legjobb játékosuk nem akar maradni. Végére azért oda írják ja amúgy nem szakítjuk meg a tárgyalásokat.. pánikolnak mert elfog menni ezt ők is tudják.

A Liga szabályzata tiltja hogy engedély nélkül más csapat játékosának képet felhasználd, amivel ők bohóckodnak.
22 napja
ozibozi New York Giants 21 718
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/711985535_989901383522979_3891176624781462014_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=N5i_TZF7958Q7kNvwGxq0uy&_nc_oc=AdpCljK2PL3tmUAfn3AGAnuIvRYN6SA5bq0KVXLTBjoStzlw3Ivp7apEPhPkFZ_M5ug&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=2swx2Sb3i01GqJeECHC6WQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_vaGd1twxjkSBnwyU1bl_N-ChZE7hWBlzlY5B2-cL2yg&oe=6A3678AB
83.651 Aufrufe · 886 Reaktionen | Péntek esti kavalkád Arsenal vs. PSG módra BL döntő mai nap ... | Hungarian Fanatics
Péntek esti kavalkád Arsenal vs. PSG módra BL döntő mai nap ...
22 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.

Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
mer mi történt?
Negritis, a vajda
Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.
remontada
Úgy látom betalált ez a poén 😃. Nem kell ennyire komolyan venni. Röhögni kell egyet rajta mert vicces aztán ennyi.
22 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Olasz után német edzője lett a Bolognának, Italiano helyett Tedesco. 😀

Nem tudom, ő jobb lesz-e, de nekem már az is elég hogy nem a kopasz az.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May