Soccer
41 feliratkozó
22 napja
Ebben a pillanatában beszélem Juves spanommal, mert ő azt hitte az Iraola-Milan fix.Mondtam neki hogy a héten már Poch volt, most meg Glasner.
Poloska vagyok.
22 napja
Szerintem is, minden jel arra utal.Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elobbi.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Proxyi
195
Több idő legyen szétkúrni a várost/Többet tudjanak fogyasztani az úri népek Pesten.Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
szaba
22 napja
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!Csak a papír szívószál!
Klaci79
Egyébként kérdés: miért lett a kezdési időpont 18:00? Sose emlékszem olyanra, hogy emberi időpontban kezdtek volna valaha is egy BL döntőt.
22 napja
Az Arsenal tulajdonosai 3 géppel jöttek, a PSG-é 1-el, de azért jött az emír is, ott csak a család 3 szélestörzsű géppel érkezett. Úgyhogy ha lehet figyeljetek arra, hogy szelektíven gyűjtsétek otthon a szemetet!!
22 napja
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Elobbi.
Iraola vagy Enrique?
Mikey
22 napja
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Jeee!!!
Iraola vagy Enrique?
Mikey
Hoenes pls 🥹

Liverpool Fc
22 napja
Kín 2 pul😁
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
22 napja
Slot out. 🤣🤣🤣Iraola jön?
Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
Stez
built for this shit
22 napja
Amennyire jogosnak érzem, annyira meglepett.Iraola vagy Enrique?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
22 napja
Slot out. 🤣🤣🤣Na ezek utan ez a Liverpool semmit nem erdemel, nem hogy Xabi Alonsot.
22 napja
Le is írtam hogy előszeretettel csinálja ezt a Barca, de ez igaz mindegyik top csapatra nem csak a két spanyol gigásszal. Top3ban még a Bayernt mondanám. Angolok meg hülyék ehhez és milliárdokkal dobálóznak. Rájuk nem tudom mennyire vonatkozik ezne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
remontada
a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
slowmotion
22 napja
Mondjuk ez az igazolás nekem egyértelműen azt mutatja, hogy Hajnal marad.Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Stez
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
Stez
Poloska vagyok.
22 napja
Lenyegtelen most a koncepcio, mert KG-nak van egy, Hajnalnak van egy, csak kozben mar elment a hatterbol a futball apu, ekepp mindketto koncepcioja megy a kukaba innentol, meg ugye lehet, hogy ok maguk is. Tehat a koncepcio az elmegy abba az iranyba, ami papiron egy magyar edzonek csak kedvez. De en azert meg mindig ugy gondolom, Borbely nem valo egy kulfoldiekte epito csapathoz. Mert a kulfoldiek kozul eleg sokan maradnak, csak meg lett mondva Hajnalnak, hogy parakat el kell adnia, a helyukre meg nezhet kulfoldieket, de csak lejaro szerzodessel, hogy atigazolasi dijat ne kelljen fizetni. Ot ismerve ugyanugy a kulfoldieket fogja hozni nagy reszt, meg azokat, akiknel van valami rokon, felmeno, hogy igenyelhessek gyorsan az allampolgarsagot, kijatszva a magyar szabalyt.Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Stez
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
nagylaza, főpohárnok
22 napja
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.Mi is az uccsó pillanatban foglaltuk át az asztalt.
Sixo
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
22 napja
Még jó, hogy megnéztem, hogy 6kor kezdődik a BL döntő. Rutinból 9re jöttem volna nézni.
22 napja
ne legyél naív, a katalányok meg a hófehérkék már akkor susognak a játékosok fülébe, amikor még nem jelentkeznek be a játékosért. mondjuk a hófehérkék ezt azzal dobják meg, hogy szerződés vége előtt két évvel szólnak a játékosnak, aztán annak a csapata meg csodálkozik, amikor nem akar hosszabbítani két éven keresztül, hanem lepörgeti a szerződést. a katalányok legalább fizetnek valamit.Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
remontada
a mez az fehér, de a lélek az fekete. ilyen ez a szelavi.
22 napja
Basszus, tényleg játszott? Öregszem..Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Dzsokijuing
YoungZeeZee
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
ozibozi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
22 napja
Raadasul be van allitva hazugnak, amikor ismetlem, o nem mondta, hogy nem megy el a Gyortol, annyit mondott, hogy szerzodese van.Én nem állítom, hogy hazug, és azt se mondom, hogy nincs joga oda menni, ahova akar. Ettől még számomra nagy csalódás, eddig tartott a szimpátiám iránta. Tudom, lófaszt se számít, mit gondolok róla.
Stez
Az, hogy a Fagyinál milyen munka folyik - pontosabban: milyen koncepció mentén folyik - másik kérdés.
22 napja
Az a része igaz a Barca amúgy előszeretettel csinálja hogy megkéri a játékost gyakoroljon nagyobb nyomást a csapatra hogy menni akar, de jelenelg ez sem állja meg a helyét, mert Alvarez már akkor közölte hogy menni akar amikor még nem kezdődtek el a tárgyalások.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
22 napja
Azért csak lőtt egy szabályos gólt /sérülten/a végén amit nem adtak meg, pedig az hosszabbítást ér volna.Én az Aranycsapatot mondanám, de ugye Puskás nem játszott a döntőben.sokszor emlegetik h a legjobb csapat ever a vilagon amelyik nem nyert.Amikor kitört az igazi Rossi mánia, és Zico, Socrates dr, Falcao féle válogatott bekerült a Puskás féle magyar, a Cruijff féle holland válogatott mellé, akik soha…A volt A brazil csapat.
ozibozi
Dzsokijuing
YoungZeeZee
Ott indult felfelé a német foci, kicsit a Raiders-Steelersre emlékeztet az 54-es szitu.
Dzsokijuing
Szerkesztette: ozibozi
22 napja
Ez inkább csak az ő szokásos meséjük. Ha tőlük akar bárki bárkit venni akkor állandóan ezt csinálják. Nyomják a bullshit dumát hogy amikor Alvarez ügynöke tart a megbeszélt helyre eggyeztetni akkor újságírók letámadják a Barca unszolására és kérdéseket tesznek fel neki, majd amikor elhagyja a helyszínt addigra oda rendeli az El Chiringuitónak újságíróit hogy képet készítsenek róla stb.😅 Véletlenül se maguktól ismerik fel az újságírók őt és Alvarezt, Véletlenül sem fotóznak le mindig minden ügynököt..🙃 A csapat szivárogtatja ki az ajánlatot hogy nyomást gyakoroljanak rájuk és egyéb faszságok. Mintha egyedi eset lenne és az újságírók, köztük Romano nem össze vissza írkálnák percről percre minden játékosról melyik nap épp kivel egyezett meg. Egyszerűen nem tudják elfogadni hogy a legjobb játékosuk nem akar maradni. Végére azért oda írják ja amúgy nem szakítjuk meg a tárgyalásokat.. pánikolnak mert elfog menni ezt ők is tudják.Nem jogsertes, mert sehol sem irtak olyat, hogy barmi hivatalos lenne es barkit igazoltak volna. 🙂Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
Azt irtak, hogy ajanlatot tettek, ami negy bad bunny koncertjegy, etc, es most varjak a Barcelona valaszat. De meg csak nem is irtak, hogy kiert, csak kiraktak a bejegyzest Yamal kepevel. Meg aztan meg frocliztak oket Pedris, meg egyeb kepekkel. Es amugy igazuk is van, a Barca probalja a hatterben gyozkodni a jatekost, hogy eroszakkal hasson a klubra, hogy adja el sokkal olcsobban.
Stez
A Liga szabályzata tiltja hogy engedély nélkül más csapat játékosának képet felhasználd, amivel ők bohóckodnak.
22 napja
22 napja
Úgy látom betalált ez a poén 😃. Nem kell ennyire komolyan venni. Röhögni kell egyet rajta mert vicces aztán ennyi.Nem tetszik nekik hogy Barca akarja Alvarezt, Alvarez menni akar és trollkodnak hogy első ajánlat "csak" 100 millió volt Julianért és mint egy kiscsoportos óvodás vergődnek mert elkölthetnek akármennyi pénzt soha nem lesznek több mint egy favágó brigád. Olyan képeket raknak fel saját hivatalos oldalukra ami nem mellesleg jogsértés hogy Breaking Yamalt leigazoltuk 4 Bad Bunny jegyért meg ilyen faszságokat tolnak.Imádom az Atleti Twitter csapatát, hatalmas, ahogy egész nap trollkodnak a barcan es Romano-n.mer mi történt?
Főleg utóbbi miatt örülök neki, amit az utóbbi hónapban tol az a csávó kimondottan undorító es visszatetsző.
rob3r7o
Negritis, a vajda
remontada
22 napja
Olasz után német edzője lett a Bolognának, Italiano helyett Tedesco. 😀Nem tudom, ő jobb lesz-e, de nekem már az is elég hogy nem a kopasz az.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
