Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Minden szava arany 😀

 m.nemzetisport.hu/legiosok/dzsudzsak-balazs-szintet-leptem-a-mostani-atigazolasommal-2746379
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 248 — Axel Foley
Honlapunk információi szerint jó eséllyel az Újpest ideiglenes otthona a 175 kilométerre lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthona, a Szent Gellért Fórum lehet.
Bazzani
kurva szép lett az a stadion.De nem hiszem el, hogy nem volt közelebb pálya.Értem, hogy zöld-fehér de Győr is ottvan, Gyirmóti pálya is megfelelő.
Kenny
Azért viszik oda, hogy Bazza is kitudjon menni kiabálni, hogy buzi belga, vignyevics takarodj 😊
gordon
Bojkott van, nem megyek ki.
Meg eleget vagyok ott a Szeged miatt. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 248 — Axel Foley
Honlapunk információi szerint jó eséllyel az Újpest ideiglenes otthona a 175 kilométerre lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthona, a Szent Gellért Fórum lehet.
Bazzani
kurva szép lett az a stadion.De nem hiszem el, hogy nem volt közelebb pálya.Értem, hogy zöld-fehér de Győr is ottvan, Gyirmóti pálya is megfelelő.
Kenny
Szerinted nem direkt vitte el a belga ilyen messzire a háborgó nézőktől?
Aki tüntetni akar az utazzon érte....

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Granada - Mirandes kupadöntőt de adnám 😀
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Honlapunk információi szerint jó eséllyel az Újpest ideiglenes otthona a 175 kilométerre lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthona, a Szent Gellért Fórum lehet.
Bazzani
kurva szép lett az a stadion.De nem hiszem el, hogy nem volt közelebb pálya.Értem, hogy zöld-fehér de Győr is ottvan, Gyirmóti pálya is megfelelő.
Kenny
Azért viszik oda, hogy Bazza is kitudjon menni kiabálni, hogy buzi belga, vignyevics takarodj 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Honlapunk információi szerint jó eséllyel az Újpest ideiglenes otthona a 175 kilométerre lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthona, a Szent Gellért Fórum lehet.
Bazzani
kurva szép lett az a stadion.De nem hiszem el, hogy nem volt közelebb pálya.Értem, hogy zöld-fehér de Győr is ottvan, Gyirmóti pálya is megfelelő.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
én azt hittem, hogy az al-ain stadionjában lesz, ott lila-fehérek a székek, és az is nemrég épült közpénzből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Honlapunk információi szerint jó eséllyel az Újpest ideiglenes otthona a 175 kilométerre lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthona, a Szent Gellért Fórum lehet.
Bazzani
A Bernabeut nem akarták, az ők legalább lila-fehér 😛
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 248 — Axel Foley
Honlapunk információi szerint jó eséllyel az Újpest ideiglenes otthona a 175 kilométerre lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthona, a Szent Gellért Fórum lehet.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nem nagyon kene olyanba belekotnod, aminek a hattererol fingod sincs.
Stez
De hisz ezen a fórumon majdnem mindenki ezt csinálja 😀
LoveSobri
Legyél egyedi/más és te ne tedd 😉 😛
dande
Egyedi ? 😛
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem nagyon kene olyanba belekotnod, aminek a hattererol fingod sincs.
Stez
De hisz ezen a fórumon majdnem mindenki ezt csinálja 😀
LoveSobri
Legyél egyedi/más és te ne tedd 😉 😛
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Nem nagyon kene olyanba belekotnod, aminek a hattererol fingod sincs.
Stez
De hisz ezen a fórumon majdnem mindenki ezt csinálja 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Zsuzis meg már az al ain-ban van
volt klubváltás egyáltalán? 😀
Negritis
fél évig még kapja az előző csapatától a fizut, mert ugye idő előtt kellett távoznia, és kapja az új helyről is.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 tiger.cdnja.co/v/go/govE.mp4?secure=9RaMoAX3vedL7SOj09RIZA&expires=1581071400

Pique és a flag foci 😀
Borbinho
azé' van anyag abban a mezben
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 tiger.cdnja.co/v/go/govE.mp4?secure=9RaMoAX3vedL7SOj09RIZA&expires=1581071400

Pique és a flag foci 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Zsuzis meg már az al ain-ban van
volt klubváltás egyáltalán? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
egy Sociedad - Bilbao döntő adná a spanyol kupában
lehet meg is nézném 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Duff
fejben előbb dönti el hogy esni fog mielőtt látná hogy a labda tovább megy
davemayer
Vagy elveszti az egyensúlyát, kibillen, tempót veszt, stb.
Sobri Jóska
aha. ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy naiv vagy-e vagy csak trollkodsz, és leginkább az utóbbira szoktam tippelni.
slowmotion
Egyikse.
Általában -ahogy a kérdésben volt- ez az ok.
Én is fociztam, nekem is volt ilyen, hogy a lendület meg az irányváltoztatási szándék diszharmóniája elesest eredményezett.
Sobri Jóska
Vagy csak egyszerűen gyenge volt a mozgáskoordinációd...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért mekkora szégyen hogy az index napról - napra lekörözi MO sportlapját..

 index.hu/sport/futball/2020/02/06/athletic_bilbao-barcelona_kiraly_kupa/

 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/kiraly-kupa-bilbao-barcelona-2746225

Gondolok itt pl a Piqué esetre vagy hogy videókat illesztenek be, pl a gólról is..
LoveSobri
Nem nagyon kene olyanba belekotnod, aminek a hattererol fingod sincs. Nem veletlenul nincs a spanyol meccsekben video, ellenben minden mas topligas meccsben pedig rogton. Na vajh veletlen? Na ugye.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Azért mekkora szégyen hogy az index napról - napra lekörözi MO sportlapját..

 index.hu/sport/futball/2020/02/06/athletic_bilbao-barcelona_kiraly_kupa/

 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/kiraly-kupa-bilbao-barcelona-2746225

Gondolok itt pl a Piqué esetre vagy hogy videókat illesztenek be, pl a gólról is..
LoveSobri
indexen tech, sport és kúltúra rovat kuka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Azért mekkora szégyen hogy az index napról - napra lekörözi MO sportlapját..

 index.hu/sport/futball/2020/02/06/athletic_bilbao-barcelona_kiraly_kupa/

 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/kiraly-kupa-bilbao-barcelona-2746225

Gondolok itt pl a Piqué esetre vagy hogy videókat illesztenek be, pl a gólról is..
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hogy égetné le a haját a hajsütő..... 😛

Mondjuk legalább a Bilbao a 2. kedvenc spsnyol csapatom, remélem megnyerik......
dande
Van harmadik kedvenced is, meg negyedik?
😆
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Duff
fejben előbb dönti el hogy esni fog mielőtt látná hogy a labda tovább megy
davemayer
Vagy elveszti az egyensúlyát, kibillen, tempót veszt, stb.
Sobri Jóska
aha. ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy naiv vagy-e vagy csak trollkodsz, és leginkább az utóbbira szoktam tippelni.
slowmotion
Egyikse.
Általában -ahogy a kérdésben volt- ez az ok.
Én is fociztam, nekem is volt ilyen, hogy a lendület meg az irányváltoztatási szándék diszharmóniája elesest eredményezett.
Sobri Jóska
Feltételezem, láttad az esetet. (Igazából dehogy feltételezem, mert akkor nem írnál blődségeket. Amikor az ember elveszti az egyensúlyát, akkor is lépni próbál még, csak már nem tud úgy kitámasztani, hogy valahogyan talpon maradjon*. Szon nem is lépett, meg kontakt sem volt. A videobíró meg valószínűleg megbukott fizikából, mert ha két test találkozik, annak vannak látható következményei a testek mozgásában.)

* kivéve, ha hátrafelé, vagy oldalirányba mozog, mert akkor kézzel támaszt ki reflexből, de itt nem ez volt a helyzet
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
évek óta mondom, hogy a spanyol és az olasz kupa vicckupa
valahol persze sajnálatos, hogy nem veszik komolyan a csapatok
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Micsoda penzek ropkodnek az nso forumon

"Nagyburgundi
A havi 10 nekem kevésnek tűnik, Gróf 8 ért ül a padon, Huszti havi 18-ért jött haza 34 évesen.
Szerintem a havi 20 lehet a reális.
Imrehee632020-02-06 15:28:37
Lesjak 4, Radó 4, Ikoba 3, Bedi, Babati, Mitro 3-4, a legalacsonyabb 1,2.
Az kevés, a Stieber is 8-ért játszik Zegen."
ZoliMP
Többé kevésbé reális fizetések egy kiesőjelöltnél.
Huszti fizetése ennél több,Grófét nem tudom.