Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...
slowmotion
Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Szerkesztette: Duff
több mint 6 éve
Aztán az elmúlt 3 évben élete formájában játszik. (Ha játszik.)hát ja, szinte együtt kezdte Santiago Munezzel, és meg lehet nézni hol van a másik... Már rég abbahagyta...Tökéletes példa, hogy tényleg nem a tehetség számít, és ha nem adtam volna fel a focis karrierem akkor ma a Liverpoolban nyomnám. 😀Alisson in RioMilner az Milner marad mindenkinek. ❤️
Firmino in The Maldives
Adam Lallana in Miami
Alexander-Arnold in Miami
Fabinho in The Maldives
James Milner? In the cold at Anfield watching the youth team. He’s probably had three hours in the gym already today.
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-peldakep-nyaralas-helyett-az-ifiknek-segitett-2745963
Mindig is kedveltem.
LoveSobri
Coolearie
Borbinho
Bár Milner karrierje is megzuhant, miután elhagyta newcastle-t.
eaglesmcnabb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
mi volt ez az abidal vs messi beef ? valaki osszefoglalna?
Szerk:ok, megleltem
Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
miért is? 3 forduló alatt 4, 5 forduló alatt 7 pontot vesztettekpetey, mi a túró van veletek? Visszaütött KoviTotya játékospolitikája 😀lélekben feladták már.
LoveSobri
Kenny
5 győzelemmel már vezetnék a tabellát
több mint 6 éve
Nem akarom ezt a Moutari gyereket bántani, de borzasztóan hülye a focihoz...
több mint 6 éve
petey, mi a túró van veletek? Visszaütött KoviTotya játékospolitikája 😀lélekben feladták már.
LoveSobri
több mint 6 éve
petey, mi a túró van veletek? Visszaütött KoviTotya játékospolitikája 😀
több mint 6 éve
Ha tényleg Fehérvárra jön haza ott csak a régi baktériumot kell elővenni 😀Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
LoveSobri
eaglesmcnabb

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Mivel legkorábban holnap lehetne elkezdeni jegyeket árulni, így onnantól 2 nap van a meccsig, szerintem a Fradi sem kockáztatna ezzel.Egy Fradi-Újpestre bármikor megtelik az Üllői.Évszaktól függetlenül.Te feladnál egy tavaszi/nyári, garantáltan telt házas meccset egy februáriért? Aligha.LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...
Magyar foci <3
Bálesz
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Puskást ki fizeti meg? A belga tuti nem.
Marad a Vasas-pálya, de ebből szerintem halasztás lesz.
Bálesz
Ott van még az MTK pálya is, meg lehetne oldani,ha akarnák, nyilván nekik a halasztás jobb lenne, mert a jelenlegi formájukat nézve simán beleszaladhatnak egy 4-5 gólos vereségbe ami Vignjevic állásába is kerülhet.
Kenny
A 4-5 gólos vereséghez óvatosan közelítek, mert indultunk már így neki derbinek többször, aztán legtöbbször nyövenyelős egy gólos győzelem lett csak (vagy x. Vagy kaptunk egy hatost. Buzisolymosi)

több mint 6 éve
Egy Fradi-Újpestre bármikor megtelik az Üllői.Évszaktól függetlenül.Te feladnál egy tavaszi/nyári, garantáltan telt házas meccset egy februáriért? Aligha.LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...
Magyar foci <3
Bálesz
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Puskást ki fizeti meg? A belga tuti nem.
Marad a Vasas-pálya, de ebből szerintem halasztás lesz.
Bálesz
Ott van még az MTK pálya is, meg lehetne oldani,ha akarnák, nyilván nekik a halasztás jobb lenne, mert a jelenlegi formájukat nézve simán beleszaladhatnak egy 4-5 gólos vereségbe ami Vignjevic állásába is kerülhet.
több mint 6 éve
Te feladnál egy tavaszi/nyári, garantáltan telt házas meccset egy februáriért? Aligha.LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...
Magyar foci <3
Bálesz
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Puskást ki fizeti meg? A belga tuti nem.
Marad a Vasas-pálya, de ebből szerintem halasztás lesz.

több mint 6 éve
Tyű, a Puskásban egy Újpest - Fradi, de kimennék!LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...
Magyar foci <3
Bálesz
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
több mint 6 éve
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...
Magyar foci <3
Bálesz
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Szerkesztette: Kenny
több mint 6 éve
Erről jut eszembe...Elég ha a reptérre menet kifogy a benzin 😂Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
LoveSobri
eaglesmcnabb
LoveSobri
www.google.com/amp/s/index.hu/sport/futball/2020/02/05/halgas_tibor_autobaleset_fradi_ferencvaros/amp

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...
Magyar foci <3

több mint 6 éve
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.Ezt így hogy, megint egy jól értesült kocsmatölteléktől tudja mindenki, akinek mindig belsős infója van mindenhonnan is? 😊
LoveSobri
Amúgy DB7 mégis tud-tudott berakni a közösbe, hogy meg kelljen vele egyezni ilyenről? 😊 Vagy ő lesz a NER kampányarca a kövi választáson?
több mint 6 éve
Elég ha a reptérre menet kifogy a benzin 😂Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
LoveSobri
eaglesmcnabb
több mint 6 éve
zuhanyzás után elesik és összetöri magátMegegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
LoveSobri
eaglesmcnabb
itthon az a menő 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
LoveSobri
Szerkesztette: eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Egészen elképesztő amit az nso megy dzsudzsákkal kapcsolatban 😂 van a főoldalon 5 cikk, ami kb mind arról szól, hogy bazsi véletlenül sem azért lett kibaszva mert szar volt hanem mert az új edző, meg a brazil játékos ügynök meg az érdekek... Balázs gyakorlatilag csak áldozat 😀Fel kell készíteni a népet lélekben a messiás hazajövetelére. Remélem ezek után a válogottban max vizesfiú lesz, bár amennyire elgyávult Rossi simán kinézem, hogy játszatja majd...
peach
több mint 6 éve
Egészen elképesztő amit az nso megy dzsudzsákkal kapcsolatban 😂 van a főoldalon 5 cikk, ami kb mind arról szól, hogy bazsi véletlenül sem azért lett kibaszva mert szar volt hanem mert az új edző, meg a brazil játékos ügynök meg az érdekek... Balázs gyakorlatilag csak áldozat 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
hát ja, szinte együtt kezdte Santiago Munezzel, és meg lehet nézni hol van a másik... Már rég abbahagyta...Tökéletes példa, hogy tényleg nem a tehetség számít, és ha nem adtam volna fel a focis karrierem akkor ma a Liverpoolban nyomnám. 😀Alisson in RioMilner az Milner marad mindenkinek. ❤️
Firmino in The Maldives
Adam Lallana in Miami
Alexander-Arnold in Miami
Fabinho in The Maldives
James Milner? In the cold at Anfield watching the youth team. He’s probably had three hours in the gym already today.
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-peldakep-nyaralas-helyett-az-ifiknek-segitett-2745963
Mindig is kedveltem.
LoveSobri
Coolearie
Borbinho
Bár Milner karrierje is megzuhant, miután elhagyta newcastle-t.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Tökéletes példa, hogy tényleg nem a tehetség számít, és ha nem adtam volna fel a focis karrierem akkor ma a Liverpoolban nyomnám. 😀Alisson in RioMilner az Milner marad mindenkinek. ❤️
Firmino in The Maldives
Adam Lallana in Miami
Alexander-Arnold in Miami
Fabinho in The Maldives
James Milner? In the cold at Anfield watching the youth team. He’s probably had three hours in the gym already today.
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-peldakep-nyaralas-helyett-az-ifiknek-segitett-2745963
Mindig is kedveltem.
LoveSobri
Coolearie
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."