Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.

Szerkesztette: Duff
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Alisson in Rio
Firmino in The Maldives
Adam Lallana in Miami
Alexander-Arnold in Miami
Fabinho in The Maldives
James Milner? In the cold at Anfield watching the youth team. He’s probably had three hours in the gym already today.

 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-peldakep-nyaralas-helyett-az-ifiknek-segitett-2745963

Mindig is kedveltem.
LoveSobri
Milner az Milner marad mindenkinek. ❤️
Coolearie
Tökéletes példa, hogy tényleg nem a tehetség számít, és ha nem adtam volna fel a focis karrierem akkor ma a Liverpoolban nyomnám. 😀
Borbinho
hát ja, szinte együtt kezdte Santiago Munezzel, és meg lehet nézni hol van a másik... Már rég abbahagyta...

Bár Milner karrierje is megzuhant, miután elhagyta newcastle-t.
eaglesmcnabb
Aztán az elmúlt 3 évben élete formájában játszik. (Ha játszik.)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
mi volt ez az abidal vs messi beef ?
valaki osszefoglalna?
Szerk:ok, megleltem

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
petey, mi a túró van veletek? Visszaütött KoviTotya játékospolitikája 😀
LoveSobri
lélekben feladták már.
Kenny
miért is? 3 forduló alatt 4, 5 forduló alatt 7 pontot vesztettek
5 győzelemmel már vezetnék a tabellát
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Nem akarom ezt a Moutari gyereket bántani, de borzasztóan hülye a focihoz...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
petey, mi a túró van veletek? Visszaütött KoviTotya játékospolitikája 😀
LoveSobri
lélekben feladták már.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
petey, mi a túró van veletek? Visszaütött KoviTotya játékospolitikája 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
LoveSobri
bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
eaglesmcnabb
Ha tényleg Fehérvárra jön haza ott csak a régi baktériumot kell elővenni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...

Magyar foci <3
Bálesz
vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Te feladnál egy tavaszi/nyári, garantáltan telt házas meccset egy februáriért? Aligha.
Puskást ki fizeti meg? A belga tuti nem.
Marad a Vasas-pálya, de ebből szerintem halasztás lesz.
Bálesz
Egy Fradi-Újpestre bármikor megtelik az Üllői.Évszaktól függetlenül.
Ott van még az MTK pálya is, meg lehetne oldani,ha akarnák, nyilván nekik a halasztás jobb lenne, mert a jelenlegi formájukat nézve simán beleszaladhatnak egy 4-5 gólos vereségbe ami Vignjevic állásába is kerülhet.
Kenny
Mivel legkorábban holnap lehetne elkezdeni jegyeket árulni, így onnantól 2 nap van a meccsig, szerintem a Fradi sem kockáztatna ezzel.

A 4-5 gólos vereséghez óvatosan közelítek, mert indultunk már így neki derbinek többször, aztán legtöbbször nyövenyelős egy gólos győzelem lett csak (vagy x. Vagy kaptunk egy hatost. Buzisolymosi)

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...

Magyar foci <3
Bálesz
vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Te feladnál egy tavaszi/nyári, garantáltan telt házas meccset egy februáriért? Aligha.
Puskást ki fizeti meg? A belga tuti nem.
Marad a Vasas-pálya, de ebből szerintem halasztás lesz.
Bálesz
Egy Fradi-Újpestre bármikor megtelik az Üllői.Évszaktól függetlenül.
Ott van még az MTK pálya is, meg lehetne oldani,ha akarnák, nyilván nekik a halasztás jobb lenne, mert a jelenlegi formájukat nézve simán beleszaladhatnak egy 4-5 gólos vereségbe ami Vignjevic állásába is kerülhet.

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...

Magyar foci <3
Bálesz
vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Te feladnál egy tavaszi/nyári, garantáltan telt házas meccset egy februáriért? Aligha.
Puskást ki fizeti meg? A belga tuti nem.
Marad a Vasas-pálya, de ebből szerintem halasztás lesz.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...

Magyar foci <3
Bálesz
vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.
Kenny
Tyű, a Puskásban egy Újpest - Fradi, de kimennék!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...

Magyar foci <3
Bálesz
vasas palya, netan puskas, vagy felcserelni a palyavalasztast es jovore ujpesten lenne tobb derby. ja,varj ehhez agy is kene.
mondjuk majusban valszeg tet nelkuli meccs lehetne.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
LoveSobri
bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
eaglesmcnabb
Elég ha a reptérre menet kifogy a benzin 😂
LoveSobri
Erről jut eszembe...
 www.google.com/amp/s/index.hu/sport/futball/2020/02/05/halgas_tibor_autobaleset_fradi_ferencvaros/amp


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
LOL, a frissen felújított újpesti gyepszőnyeget máris játékra alkalmatlannak nyilvánították.
Valószínűleg a szombati Újpest-Fradi is halasztásra kerül...

Magyar foci <3

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
LoveSobri
Ezt így hogy, megint egy jól értesült kocsmatölteléktől tudja mindenki, akinek mindig belsős infója van mindenhonnan is? 😊

Amúgy DB7 mégis tud-tudott berakni a közösbe, hogy meg kelljen vele egyezni ilyenről? 😊 Vagy ő lesz a NER kampányarca a kövi választáson?

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
LoveSobri
bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
eaglesmcnabb
Elég ha a reptérre menet kifogy a benzin 😂
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
LoveSobri
bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)
eaglesmcnabb
zuhanyzás után elesik és összetöri magát
itthon az a menő 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.
LoveSobri
bírnám ha lesérülne 😀 (semmi komoly persze, csak arra a meccsre mondjuk egy gyomorrontás xd)

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Megegyeztek hogy válogatott - rekordernek kell lennie, ha ezentúl egy percet sem fog játszani sehol (nagy az esély rá), akkor is pályára lép Bulgáriában.

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egészen elképesztő amit az nso megy dzsudzsákkal kapcsolatban 😂 van a főoldalon 5 cikk, ami kb mind arról szól, hogy bazsi véletlenül sem azért lett kibaszva mert szar volt hanem mert az új edző, meg a brazil játékos ügynök meg az érdekek... Balázs gyakorlatilag csak áldozat 😀
peach
Fel kell készíteni a népet lélekben a messiás hazajövetelére. Remélem ezek után a válogottban max vizesfiú lesz, bár amennyire elgyávult Rossi simán kinézem, hogy játszatja majd...

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Egészen elképesztő amit az nso megy dzsudzsákkal kapcsolatban 😂 van a főoldalon 5 cikk, ami kb mind arról szól, hogy bazsi véletlenül sem azért lett kibaszva mert szar volt hanem mert az új edző, meg a brazil játékos ügynök meg az érdekek... Balázs gyakorlatilag csak áldozat 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Alisson in Rio
Firmino in The Maldives
Adam Lallana in Miami
Alexander-Arnold in Miami
Fabinho in The Maldives
James Milner? In the cold at Anfield watching the youth team. He’s probably had three hours in the gym already today.

 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-peldakep-nyaralas-helyett-az-ifiknek-segitett-2745963

Mindig is kedveltem.
LoveSobri
Milner az Milner marad mindenkinek. ❤️
Coolearie
Tökéletes példa, hogy tényleg nem a tehetség számít, és ha nem adtam volna fel a focis karrierem akkor ma a Liverpoolban nyomnám. 😀
Borbinho
hát ja, szinte együtt kezdte Santiago Munezzel, és meg lehet nézni hol van a másik... Már rég abbahagyta...

Bár Milner karrierje is megzuhant, miután elhagyta newcastle-t.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Alisson in Rio
Firmino in The Maldives
Adam Lallana in Miami
Alexander-Arnold in Miami
Fabinho in The Maldives
James Milner? In the cold at Anfield watching the youth team. He’s probably had three hours in the gym already today.

 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-peldakep-nyaralas-helyett-az-ifiknek-segitett-2745963

Mindig is kedveltem.
LoveSobri
Milner az Milner marad mindenkinek. ❤️
Coolearie
Tökéletes példa, hogy tényleg nem a tehetség számít, és ha nem adtam volna fel a focis karrierem akkor ma a Liverpoolban nyomnám. 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."