Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Lol bazdmeg, konkretan 3 perc utan megallitja a jatekot es megadja a buntetot. 3 perc utan...
több mint 6 éve
Majdnem eltöri Sterling Alli lábát, erre VAR megállapítja, hogy nem súlyos szabálytalanság...(azt is emberek kezelik mondjuk...😐😶 )
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Spurs - CitySterling majdnem eltöri Alli bokáját..
VAR: no red card....
Vicc öcsém, szarnak ez a videobiro....
több mint 6 éve
Ezt hogy uszta meg az Arzenyal? Jezuska!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Ez az Arsenal meg mindig siralmas. Arteta is Pep-klon akar lenni, kerdes, meddig lesz ertelme ennek, hogy sajat gondolata nincs, ez a felfogas egy Arsenalnal nem fog mukodni.Az a baj, hogy kb csapatresz nincs, amire ravaghatna az ember, hogy rendben. Auba meg le fog lepni, onnantol pedig normalis tamado is kell.
több mint 6 éve
Most, hogy ebből mennyi igaz nem tudom. Csak bemásoltam.A magyar futballal kapcsolatban bármit hajlandó vagyok elhinni.
Bazzani
több mint 6 éve
"Sziasztok! Megosztanék veletek egy kis történetet. 2 napja beszélgettem az egyik Újpest játékossal, nevét nem szeretném megnevezni. Ő elmondott nekem pár dolgot, válaszolt a kérdéseimre. Na szóval -Aki magyar és nyáron lejár a szerződése legkésőbb akkor távoznak -Egyik magyar játékossal sem szeretnének hosszabbitani, nem veszik fel velük a kapcsolatot -Nem szeretik a magyarokat a klubnál se a tulaj se az edző Amikor megkérdeztem hogy miért nem állnak össze és próbálnak valamit szervezkedni akkor azt a választ kaptam -Maximum 3-4 embert érdekelhet ez a dolog (címer,maga a klub stb), de ők sem fognak megszólalni mert nyárig féltik magukat -Ha bármi "rosszat" csinálnának akkor szivatást kapnak, nincs lakás stb. -A csapatban már nincs vezér Balajcza után csak Feczesin volt ilyen de ő is elment A végén hozzátette hogy csak akkor van bármi esély itt ha lesz tulajdonosváltás de ők erről semmit sem tudnak. Na szóval itt tartunk Újpesten. Úgy játszik a belga mindenkivel mint kisgyerek a homokozóba. Vignjevic nem lesz elküldve mivel a hű szolgája."Most, hogy ebből mennyi igaz nem tudom. Csak bemásoltam.
Én már TVben sem nézem a meccseinket amíg a belga van.
A csapat FB oldaláról kidobtak már rég úgyhogy ha véletlen meghallom valahol az eredményt akkor tudok róla ha nem akkor nem.
Leszarom azt is ha kiesünk.
több mint 6 éve
Az itteni Újpest szurkolóktól kérdezném, őszintén, hogy mi folyik náluk?Hiába kérdezem Lázit, Banát vagy Litát, mindegyikük zár, semmilyen belsős infót nem adnak ki.
- nem értem mit akar a belga
- akit lehet eladnak
- helyettük kabaréba illő embereket hoznak
- mi a szart újítottak a stadionon (gyepszőnyeg?) ennyi ideig, ha ugyan olyan szar?
- Vignyi meddig marad?
- mi a helyzet az UTE és az FC között, azon kívül hogy pereskednek meg utálják egymást?
- tippeket kérek meddig marad a belga
- és hogy ebben mi éri meg neki....
Komolyan érdekel.
Köszi
több mint 6 éve
Delutan szekrenyt szereltem, nem lattam, csak felig lesve, a kedvenc Dortmundom 5-0-as gyozelmet. De nem baj, mert most zavartalanul lathatom, ahogy a kedvenc Romam, a Sassuolo ellen a felidoben 0-3-ra eg. Remek.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ezt a pereira gyereket MB2-ben megnézném...hihetetlenül irtózatosan buta a focihoz, és hogy mit keres egyáltalán PL közelében 😀.rövid távon minden Man Utd szurkoló abban bízik, hogy felépülnek a sérültek és utána nem látja többet a pályát, hosszú távon meg azt, hogy érkezik még egy minőségi játékos nyáron a középpályára 😀
MarioAna
több mint 6 éve
Negri, elhiszed már hogy bajnokok vagytok?nem
LoveSobri
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negri, elhiszed már hogy bajnokok vagytok?
több mint 6 éve
Szóval ha két kézzel lerántanak, az még VARozás után sem tizenegyes. Oké.nem volt megjátszható labda, nem dpi
Mikey
több mint 6 éve
Olyan jó volt a Honvéd-Kövesd meccsen újra hallani az "Andó-Szabó, mocskos csaló" rigmust. Csak utána vettem észre, hogy egyébként Iványi vezeti a meccset, de ez az élményen nem rontott.
több mint 6 éve
Hendo 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Håland ma is 2 gól
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Szóval ha két kézzel lerántanak, az még VARozás után sem tizenegyes. Oké.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Thiago milyen gyonyoru gol
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Mivel a haszonélvező egyben a döntnök az analógia mindkét oldalán, ebből a szempontból ugyanaz.Looool.Az államnak csak és kizárólag a tömegsportot szabadna támogatnia. Profi sportot egyáltalán nem.De ez a döntnökök közül kinek lenne az érdeke?
Hozzanak szépen létre olyan rendszer, amit piaci alapon, hatékonyan képesek működtetni. Ha nem megy, akkor meg hagyják az egészet a francba. Csak ugye ezzel a stadion buzulással, meg ezzel az egész TAO finanszírozási formával sikerült elérni, hogy ha egyszer valamikor elzárják a pénzcsapokat az össze klub lehúzhatja a rólót. Szép is lesz az.
roberto23
A saját zsebéből vegyen ki pénzt?
Gondolkozz már kissé életszerűbben.
Ez kb. a “jó lenne ha nem lenne adó” fantazmagóriával egyenértékű felvetés.
Sobri Jóska
Tényleg, ez a kettő pont ugyan az. 😀
roberto23
több mint 6 éve
Looool.Az államnak csak és kizárólag a tömegsportot szabadna támogatnia. Profi sportot egyáltalán nem.De ez a döntnökök közül kinek lenne az érdeke?
Hozzanak szépen létre olyan rendszer, amit piaci alapon, hatékonyan képesek működtetni. Ha nem megy, akkor meg hagyják az egészet a francba. Csak ugye ezzel a stadion buzulással, meg ezzel az egész TAO finanszírozási formával sikerült elérni, hogy ha egyszer valamikor elzárják a pénzcsapokat az össze klub lehúzhatja a rólót. Szép is lesz az.
roberto23
A saját zsebéből vegyen ki pénzt?
Gondolkozz már kissé életszerűbben.
Ez kb. a “jó lenne ha nem lenne adó” fantazmagóriával egyenértékű felvetés.
Sobri Jóska
Tényleg, ez a kettő pont ugyan az. 😀
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
akkor majd bejelentik a company shopba eladónak hatezer ajrós fizetésért, amivel kiegészíti a pályán megkeresett kettőt.Jönnek majd a KATA-s focisták 😀Ezt is szépen ki lehet játszani majd. Feleségek lesznek alkalmazásban stb. Mint ahogy a minisztériumok hivatalos létszámát csökkentettek és így a bérköltséget is. Ja persze. Nagyrészt a csökkentett embereket visszaalkalmaztak cégen keresztül akiket megbíztak bizonyos feladattal. Pont a magyar foci ne találna vmi megoldást ...Nincs ezzel semmi baj, ha ez valóban életbe lép, akkor olyan messze kerül a magyar csapatoktól az europai csoportkör, mint a válogatottól az egyenesági vb kijutás.működik, nem? az hogy hogyan hagyjukCsányi baszod...az ország leggazdagabb embereként, pénzügyi szakemberként több éve vezeti ezt a fostengert és minden évben feltalálja a spanyol viaszt...A négy szóból hármat nem is értenek a döntnökök
Számomra hihetetlen, hogy ennyi pénzből, ennyi idő alatt nem tudtak egy működő, átlátható finanszírozási rendszert kialakítani..
gordon
Fast Willie
rendszer, nem? az hogy milyen mind1
finanszírozza is a labdarúgást (meg a többi sportot)
és hát mindenki átlát rajta szóval átlátható
😀
Negritis
Az megint más, hogy a Fradi-Vidi-Puskás hármas gyakorlatilag a fél keretét adhatja el.
Kenny
csebi
Amúgy rettentő komolyan veszi ezt a videoton, most terveznek magyar rekordért igazolni romániából. Neki meg nyilvan nem 3-4 ezer eurós fizetése lenne hanem legalább a duplája 😀
Kenny
több mint 6 éve
Jönnek majd a KATA-s focisták 😀Ezt is szépen ki lehet játszani majd. Feleségek lesznek alkalmazásban stb. Mint ahogy a minisztériumok hivatalos létszámát csökkentettek és így a bérköltséget is. Ja persze. Nagyrészt a csökkentett embereket visszaalkalmaztak cégen keresztül akiket megbíztak bizonyos feladattal. Pont a magyar foci ne találna vmi megoldást ...Nincs ezzel semmi baj, ha ez valóban életbe lép, akkor olyan messze kerül a magyar csapatoktól az europai csoportkör, mint a válogatottól az egyenesági vb kijutás.működik, nem? az hogy hogyan hagyjukCsányi baszod...az ország leggazdagabb embereként, pénzügyi szakemberként több éve vezeti ezt a fostengert és minden évben feltalálja a spanyol viaszt...A négy szóból hármat nem is értenek a döntnökök
Számomra hihetetlen, hogy ennyi pénzből, ennyi idő alatt nem tudtak egy működő, átlátható finanszírozási rendszert kialakítani..
gordon
Fast Willie
rendszer, nem? az hogy milyen mind1
finanszírozza is a labdarúgást (meg a többi sportot)
és hát mindenki átlát rajta szóval átlátható
😀
Negritis
Az megint más, hogy a Fradi-Vidi-Puskás hármas gyakorlatilag a fél keretét adhatja el.
Kenny
csebi
Amúgy rettentő komolyan veszi ezt a videoton, most terveznek magyar rekordért igazolni romániából. Neki meg nyilvan nem 3-4 ezer eurós fizetése lenne hanem legalább a duplája 😀
több mint 6 éve
Az államnak csak és kizárólag a tömegsportot szabadna támogatnia. Profi sportot egyáltalán nem.De ez a döntnökök közül kinek lenne az érdeke?
Hozzanak szépen létre olyan rendszer, amit piaci alapon, hatékonyan képesek működtetni. Ha nem megy, akkor meg hagyják az egészet a francba. Csak ugye ezzel a stadion buzulással, meg ezzel az egész TAO finanszírozási formával sikerült elérni, hogy ha egyszer valamikor elzárják a pénzcsapokat az össze klub lehúzhatja a rólót. Szép is lesz az.
roberto23
A saját zsebéből vegyen ki pénzt?
Gondolkozz már kissé életszerűbben.
Ez kb. a “jó lenne ha nem lenne adó” fantazmagóriával egyenértékű felvetés.