Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
És újra előhozom a pár hónappal korábbi kérdésem, vajh’ melyik évben lesz az első 1 milliárdos játékos?

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
100 millió Richarlisonért. Na elmentek a picsába.Mikor takarodik már el ez a vezetés.
Kenny
lesz az 130 is érte 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
100 millió Richarlisonért. Na elmentek a picsába.Mikor takarodik már el ez a vezetés.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
És még Piatek-et is behúzza a Hertha?? Szegény Dárdai meg Selkét kapta anno. 🤪
Tony Adams
Ezt azért sem értem mert a LÜkebakio is csatár, tehát vmeikuk vszeg padozni fog miközben ketten külön külön többe kerülnek mint amennyit egy szezonban korábban kiadtak. Amúgy az egyik leggyengébb posztja a Herthanak mindig a csatár volt (talán Ibisevicnek volt egy jó első szezonja), Dárdai sosem kapott ilyen játékost a kezei közé.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


skill lvl over 100000

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan


Ez az ember hihetetlen.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Ahogy a City játékosok gólhelyzetben inkább passzolnak (vagy cseleznek), de még véletlenül sem lőnek, az a Guardiola-futball esszenciája.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Matic golt lő de inkább kiállíttatja magát.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem egy kutyaütő ez a vészkapus. 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
És még Piatek-et is behúzza a Hertha?? Szegény Dárdai meg Selkét kapta anno. 🤪
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
A Spurstől a heti 250k-t nem fogadta el. Oké, hogy mindenképp lépni akart, de nem hiszem, hogy feleennyiért aláírt volna egy gyengébb csapathoz.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊
FLZOLI
Többfélét írnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízható infok:

 sportmob.com/en/news/embed/219691-christian-eriksen-s-inter-contract-details-revealed-as-dane-edges-closer-to-tottenham-exit

 sempreinter.com/2020/01/25/inter-ceo-marotta-irons-out-final-details-of-eriksens-transfer-with-intermediaries/

 the18.com/soccer-entertainment/christian-eriksen-inter-milan-contract

Gondolom az olaszok máshogy könyvelnek, mint a britek 😊 erről híresek
Fast Willie
De Gea a legjobban fizetett játékos a PL-ben 375k-val az elviekben kőgazdag csapatoknál, de egy rongyos olasz csapat, aki nem vitézkedett mostanában a BL-ben erősen meglepne, ha annyit ki tudna perkálni

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊
FLZOLI
Többfélét írnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízható infok:

 sportmob.com/en/news/embed/219691-christian-eriksen-s-inter-contract-details-revealed-as-dane-edges-closer-to-tottenham-exit

 sempreinter.com/2020/01/25/inter-ceo-marotta-irons-out-final-details-of-eriksens-transfer-with-intermediaries/

 the18.com/soccer-entertainment/christian-eriksen-inter-milan-contract

Gondolom az olaszok máshogy könyvelnek, mint a britek 😊 erről híresek
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊
FLZOLI
Jaja, persze, 180K, koszi.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Ki szidta itt múltkor Woodwardot?😊

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-dobbenetes-a-szurkolok-megtamadtak-ed-woodward-hazat-video-2744757
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Legalább nem a realba jött a másik kutyaütő, Hazard mellé. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 180 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.

A Spurst pénzesebb klubnak feltételezem, de ezt én se adtam volna meg.
Duff
Ez az Inter annyira bajnokesélyesnek néz ki, de valahogy azt érzem hogy elbaltázza a végét.
Coolearie
Mondjuk ez 3 döntetlen után amiből 2 otthon volt eléggé érdekes kijelentés 😀
Toca
főleg hogy a Lazio is megelőzi vesztett pontok tekintetében
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.

A Spurst pénzesebb klubnak feltételezem, de ezt én se adtam volna meg.
Duff
Ez az Inter annyira bajnokesélyesnek néz ki, de valahogy azt érzem hogy elbaltázza a végét.
Coolearie
Mondjuk ez 3 döntetlen után amiből 2 otthon volt eléggé érdekes kijelentés 😀
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.

A Spurst pénzesebb klubnak feltételezem, de ezt én se adtam volna meg.
Duff
Ez az Inter annyira bajnokesélyesnek néz ki, de valahogy azt érzem hogy elbaltázza a végét.
Coolearie
Veget? Mar mostanaban is botladoznak egyre tobbet.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.

A Spurst pénzesebb klubnak feltételezem, de ezt én se adtam volna meg.
Duff
Remek sztori lesz, ha kiesnek és visszamegy aztán vele jutnak vissza.