Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Szegény Dzsu, remélem nem könnyek között adott interjút a legutóbbi vereség után az aj-itthagy kaliba tevének...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Solskjaer ugy dontott eladja Martialt. Mivel edzesen regota nincs vele megelegedve, mar egy ideje meccsekken sem hozza az eredmenyt, nem illik a koncepciojaba, es sokba kerul.
Ez rendben. Amirol beszeltunk, most jon. Joel Glazer (co-chairman) viszont kozolte, nem adhatja el, es kesz. Mert szerinte meg jo jatekos.
ulpianus
Komolytalan ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Solskjaer ugy dontott eladja Martialt. Mivel edzesen regota nincs vele megelegedve, mar egy ideje meccsekken sem hozza az eredmenyt, nem illik a koncepciojaba, es sokba kerul.
Ez rendben. Amirol beszeltunk, most jon. Joel Glazer (co-chairman) viszont kozolte, nem adhatja el, es kesz. Mert szerinte meg jo jatekos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 www.reddit.com/r/soccer/comments/ey50cs/oc_how_close_are_the_title_races_in_the_top/

és itt vagyok én mint Liverpool szurkoló aki továbbra is aggódik
Negritis
Pedig a PL a legkomolyabb liga ami mindig haláli szoros mert a kiscsapatok is BL szintűek! 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
 www.reddit.com/r/soccer/comments/ey50cs/oc_how_close_are_the_title_races_in_the_top/

és itt vagyok én mint Liverpool szurkoló aki továbbra is aggódik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az Arsenal meg mindig siralmas. Arteta is Pep-klon akar lenni, kerdes, meddig lesz ertelme ennek, hogy sajat gondolata nincs, ez a felfogas egy Arsenalnal nem fog mukodni.

Az a baj, hogy kb csapatresz nincs, amire ravaghatna az ember, hogy rendben. Auba meg le fog lepni, onnantol pedig normalis tamado is kell.
Stez
Ki kéne már rúgni a p***ba... Már vagy egy hónapja itt van és még mindig szar az Arsenal!!!!
dugo93
Lehet, hogy nagyon be vagyok baszva, de kerlek segits ki: hol irtam olyat, hogy ki kell rugni?

Ti manapsag nagyon imadtok olyan allitasokat es mondatokat belekolteni a masik irasaba, ami nem letezik. De akkor nem is en vagyok bebaszva, hanem ti. 😀
Stez
Nyilván túloztam, mert ez a kövi szint, ami jönni szokott. Csak nekem magas, hogy miért kell belekötni egy edzőbe, aki átvett ~1 hónapja egy nagyon mélyen lévő csapatot és netán még nem látszódnak komoly eredmények. Szerintem (sajnos) Arteta be fog jönni az Arsenalnak.
dugo93
Mert barmikor nezem, azt latom, hogy ott van Pep a kispadon. Barmikor barkivel beszeltem, ugyanezt mondta rogton. Tiszta Pep-klon, de igazabol oltozkodesben, gesztusaiban, mozdulataiban is mintha ot probalna koppintani. Nyilvan a Pep-iskolaban nott fel, de azert vicces. 😀
Mint szakembert, nem fikaztam, mondjuk az viszont nagyon kitunik, hogy o Pep szisztemajat hozta be az Arsenalhoz egybol, de ez a keret arra nem kepes. Lassuak hozza, nem klappolnak 20bol 15en kb abba a rendszerbe, es epp ezert is szintelen-szagtalan meg mindig a csapat. Ez Arteta hibaja, de ez persze nyilvan emlites szintjen rohato fel neki, mert majd a nyaron a maga szajizere alakithatja a keretet, nyilvan velhetoen azert feljavul a helyzet. Egyelore ami viszont baj, hogy a Pep-sulibol latszolag hozza Guardiola legnagyobb hibajat, hogy nem tud szukseg eseten valtani, es alakitani a szisztemajan a rendszernek. Persze nyilvan ez is olyan, hogy Arteta egyelore ha akarna sem tudna a kispadon kihez nyulni, de igy is kitunik, hogy meccselni nem tud meg. Kerdes, megtanul e. Le nem irom ot semmikepp. De piszok nehez helyzet lesz, nyaron kis tulzassal a teljes kezdot le kellene cserelnie, egy sztarja van, Auba, nala meg nem latom, hogy marad, igy egy hozza hasonlo halalos fegyvert is szereznie kell valahonnan. Az meg azert vegkepp nem lesz egyszeru.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Ez az Arsenal meg mindig siralmas. Arteta is Pep-klon akar lenni, kerdes, meddig lesz ertelme ennek, hogy sajat gondolata nincs, ez a felfogas egy Arsenalnal nem fog mukodni.

Az a baj, hogy kb csapatresz nincs, amire ravaghatna az ember, hogy rendben. Auba meg le fog lepni, onnantol pedig normalis tamado is kell.
Stez
Ki kéne már rúgni a p***ba... Már vagy egy hónapja itt van és még mindig szar az Arsenal!!!!
dugo93
Lehet, hogy nagyon be vagyok baszva, de kerlek segits ki: hol irtam olyat, hogy ki kell rugni?

Ti manapsag nagyon imadtok olyan allitasokat es mondatokat belekolteni a masik irasaba, ami nem letezik. De akkor nem is en vagyok bebaszva, hanem ti. 😀
Stez
Nyilván túloztam, mert ez a kövi szint, ami jönni szokott. Csak nekem magas, hogy miért kell belekötni egy edzőbe, aki átvett ~1 hónapja egy nagyon mélyen lévő csapatot és netán még nem látszódnak komoly eredmények. Szerintem (sajnos) Arteta be fog jönni az Arsenalnak.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az Arsenal meg mindig siralmas. Arteta is Pep-klon akar lenni, kerdes, meddig lesz ertelme ennek, hogy sajat gondolata nincs, ez a felfogas egy Arsenalnal nem fog mukodni.

Az a baj, hogy kb csapatresz nincs, amire ravaghatna az ember, hogy rendben. Auba meg le fog lepni, onnantol pedig normalis tamado is kell.
Stez
Ki kéne már rúgni a p***ba... Már vagy egy hónapja itt van és még mindig szar az Arsenal!!!!
dugo93
Lehet, hogy nagyon be vagyok baszva, de kerlek segits ki: hol irtam olyat, hogy ki kell rugni?

Ti manapsag nagyon imadtok olyan allitasokat es mondatokat belekolteni a masik irasaba, ami nem letezik. De akkor nem is en vagyok bebaszva, hanem ti. 😀

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
persze, haaland, immobile... de arról senki sem beszél hogy prosser az első meccsén baszott kettőt...

áh...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Ez az Arsenal meg mindig siralmas. Arteta is Pep-klon akar lenni, kerdes, meddig lesz ertelme ennek, hogy sajat gondolata nincs, ez a felfogas egy Arsenalnal nem fog mukodni.

Az a baj, hogy kb csapatresz nincs, amire ravaghatna az ember, hogy rendben. Auba meg le fog lepni, onnantol pedig normalis tamado is kell.
Stez
Ki kéne már rúgni a p***ba... Már vagy egy hónapja itt van és még mindig szar az Arsenal!!!!

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk ertheto, egy csapat, amiben egyszerre a palyan Otamendi, Rodri, Gundogan es Sterling, az nem nyerhet. Vedekezesben meg foleg nulla. Meg is erdemli a zseni Pep, keptelen elengedni 2-3 ballasztot, a padon meg Stones es Laporte...
Stez
Az első félidő alapján meg kb 3-0ra vezetniük kellett volna..nem a taktika volt rossz hanem a végrehajtás.
Imádom mikor a solymári foteledből kóklerezed a világ legjobb edzőinek egyikét :-P
gordon
Én tényleg nem értem igazából ki miben reménykedik a City kapcsán. Ez a csapat az eddigiekhez képest szét van esve, és töltelék perememberek tömegei vannak a kezdőben. De legalább jó drágán sikerült őket megvenni. Már ezelőtt sem tűntek egy vérprofi gyilkos ösztönnel rendelkező nagycsapatnak a BL-ben, motiválatlanul a legrosszabb katalán időket idéző antifoci tili-tolival meg

Nem tudom mennyire általános ez a Rodri, de Bruyne, Gundogan hármas középen, de ezt miszlikbe aprítja majd a Casemiro-Valverde-Kroos trió a BL párharcban. Még az Pep szerencséje, hogy a Realnál Benzemán kívűl nincs értelmes támadó jelenleg, így a Kun-Sterling duó bármikot találhat egy gólt, amivel meccsben maradnak...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem csípem Műringyót, de remélem jövőre már a saját bajnoki címünk érdekében is tudunk eredményt elérni 😊 Pep pedig remélem valóban a BLre koncentrál.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 248 — Axel Foley
Bódog Tomi a Háda Fc megmentője 😀
Kenny
Úgy tudjuk, hogy Révész Attila szakmai igazgató mindenképpen magyar szakvezetőt szeretett volna találni, és többek között a másfél éve munka nélküli egykori szövetségi kapitánnyal és magyar bajnok edzővel, Pintér Attilával, valamint az U17-es vb-re is kijutott korosztályos csapatot irányító Preisinger Sándorral is egyeztetett.

Horváth Feri nem fért oda a jelöltek közé sem????

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Bódog Tomi a Háda Fc megmentője 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ertheto, egy csapat, amiben egyszerre a palyan Otamendi, Rodri, Gundogan es Sterling, az nem nyerhet. Vedekezesben meg foleg nulla. Meg is erdemli a zseni Pep, keptelen elengedni 2-3 ballasztot, a padon meg Stones es Laporte...
Stez
Az első félidő alapján meg kb 3-0ra vezetniük kellett volna..nem a taktika volt rossz hanem a végrehajtás.
Imádom mikor a solymári foteledből kóklerezed a világ legjobb edzőinek egyikét :-P
gordon
Ja, 3-0-ra, hogyne. Kis tulzassal epkezlab helyzete nem volt a Citynek az elso felidoben, de sebaj. Volt Aguero kapufaja, ami tamadasbol volt, de ennyi. A tizit nem a csodas osszeallitas adta. De ha neznel mondjuk minden City-meccset, akkor tudnad, hogy ez a 3-4 jatekos egyutt mindig szar jatekot eredmenyezett, hatastalan kozeppalyaval es rossz vedelemmel, rengeteg hibaval. Mint ahogy most is, Otamendi az embere kozeleben sincs, de a vedekezes helyett meg all es lest mutogat, amig Szon fogja es rafordul a kapura es golt lo. Gundogan meg teljesen sulytalan folyton, vedekezesben es tamadasban egyarant, Rodri csak vedekezesben fos.

De kerlek, meseld el, hol lattad a szot, hogy kokler. Sehol? Akkor tobb kerdesem nincs is.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Hát ennyire ötlettelen, akarás nélküli csapatot mint a City mostani második félideje nem igen láttam. Beleszarnak az egészbe.
BL-re koncentrálnak. De hogy ennyire.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Mondjuk ertheto, egy csapat, amiben egyszerre a palyan Otamendi, Rodri, Gundogan es Sterling, az nem nyerhet. Vedekezesben meg foleg nulla. Meg is erdemli a zseni Pep, keptelen elengedni 2-3 ballasztot, a padon meg Stones es Laporte...
Stez
Az első félidő alapján meg kb 3-0ra vezetniük kellett volna..nem a taktika volt rossz hanem a végrehajtás.
Imádom mikor a solymári foteledből kóklerezed a világ legjobb edzőinek egyikét :-P
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ertheto, egy csapat, amiben egyszerre a palyan Otamendi, Rodri, Gundogan es Sterling, az nem nyerhet. Vedekezesben meg foleg nulla. Meg is erdemli a zseni Pep, keptelen elengedni 2-3 ballasztot, a padon meg Stones es Laporte...

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Enyhe csalas eddig ez a city spurs, de hat az isten guardiolat tolni kell.
Duff
Mondjuk azert Zinchenko elso lapja sem volt lap, ugyhogy visszakapta a Spurs Sterling kiallitasat.

De vezet a Tottenham.
Stez
Amugy Zichenko az elso felesben ugy tartott ra Lucas labara, amiert Son pirosat kapott a chelsea ellen par hete...

Am Bergwijn fasza lesz.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Enyhe csalas eddig ez a city spurs, de hat az isten guardiolat tolni kell.
Duff
Mondjuk azert Zinchenko elso lapja sem volt lap, ugyhogy visszakapta a Spurs Sterling kiallitasat.

De vezet a Tottenham.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Pff
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Enyhe csalas eddig ez a city spurs, de hat az isten guardiolat tolni kell.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Szarnak nyomják a Cityt, hiszen úgysem lehetnek már bajnokok. A Poolt senki nem állítja meg

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mondjuk szanalmas. Ha nincs tizi, mueses es sarga, akkor meg piros. Es Dean nem meri megadni neki. Atyaeg, kabare.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Jo kesleltetett ez a VAR.
Most vagy azonnal vagy sehogy.
Gundi meg menjen kapalni.