Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ahogy az eredményt látom, Valverde gyere vissza 😀 😀 😀
dande
A Barca csatlakozott azokhoz a klubokhoz, ahol lassan kibontakozik a szar. Aztan majd talan felfogjak az emberek, hogy hiaba huznak ra mindent az edzore, ha egy vezetoseg szar, akkor a csapat sem lesz jo. Ami pedig a Barcanal van... Szegyen. Football managert jatszik nehany maffiozo. Egyszer borulna ott ki a bili, hu mekkora balhe kerekedne. Frankon Milan-fankent sajnalom a Barcasokat, hogy azok vezetik a csapatot, akik.

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Na jóvan a mourinho-effekt már meg is érkezett a Tottenhambe. Utolsó 10 meccsből 3 W, amire azt mondanám, h leszarom, mert Pochettinoval se voltak sokkal jobbak az eredmények idén, de legalább végre itt van a mourinho futball. Védekezni, átadni a területet, nulla támadófutball a Southampton, Norwich, Midlessbrough. Watford négyes ellen.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó, ahogy az eredményt látom, Valverde gyere vissza 😀 😀 😀
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Ez a Zubkov Petryak "csere" világi volt Hajnal Tomitól.
Kenny
Kényszerű csere volt, de Petryak nem volt annyira jó ősszel a kutasoknal

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Borzasztó gyenge ez a Paks, a fradi kb félgőzzel csapja agyon őket.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ez a Zubkov Petryak "csere" világi volt Hajnal Tomitól.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Millwall-Sheffield United csemege...
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Haaland fullba nyomja.
Kenny
Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
csebi
Attol fugg, melyik Manchester. A vorosokhoz szvsz biztos nem azok utan, hogy az elmult honapban hulyet csinaltak Woodwardek a menedzsmentjebol, a City ertheto lenne, Aguero megy az ideny vegen, Jesus meg szvsz az egyik legtulertkeltebb csatar. Azt nem latom, hogy o a penz miatt a PSGbe menne, megkapja azt majd mashol is. A Real meg Mbappera fog menni gozerovel szerintem. En kineznek Haalandnal egy Poolt egyebkent. De egy Bayernt is. Hogy o valtja majd Lewat.
Stez
Aztán elmegy az uru vámpír helyére Katalóniába megtámogatni Messi nyugdíjas éveit 😊

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Haaland fullba nyomja.
Kenny
Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
csebi
Attol fugg, melyik Manchester. A vorosokhoz szvsz biztos nem azok utan, hogy az elmult honapban hulyet csinaltak Woodwardek a menedzsmentjebol, a City ertheto lenne, Aguero megy az ideny vegen, Jesus meg szvsz az egyik legtulertkeltebb csatar. Azt nem latom, hogy o a penz miatt a PSGbe menne, megkapja azt majd mashol is. A Real meg Mbappera fog menni gozerovel szerintem. En kineznek Haalandnal egy Poolt egyebkent. De egy Bayernt is. Hogy o valtja majd Lewat.
Stez
De ingyen fog menni a bayern-hez 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Haaland fullba nyomja.
Kenny
Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
csebi
Attol fugg, melyik Manchester. A vorosokhoz szvsz biztos nem azok utan, hogy az elmult honapban hulyet csinaltak Woodwardek a menedzsmentjebol, a City ertheto lenne, Aguero megy az ideny vegen, Jesus meg szvsz az egyik legtulertkeltebb csatar. Azt nem latom, hogy o a penz miatt a PSGbe menne, megkapja azt majd mashol is. A Real meg Mbappera fog menni gozerovel szerintem. En kineznek Haalandnal egy Poolt egyebkent. De egy Bayernt is. Hogy o valtja majd Lewat.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Haaland fullba nyomja.
Kenny
Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Haaland fullba nyomja.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
 index.hu/sport/futball/2020/01/24/nagykorosi_kinizsi_se_tao_mlsz_sohajda_mark_czira_szabolcs/

Csak hogy megye 1es fizetések...
Heisman Trophy
 www.mifocink.com/?p=6554

Itt is irnak fokeg a bvscrol
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Benteke meg Carroll legalább játékosok voltak.
Nálam a mélye amikor Voroninok, N'Gogok meg El Zharok, Jovanovic rohangáltaka pályán.
Ezen srácok későbbi klubbjait végignéznem és sírok, hogy ők Pool játékosok voltak.
Kyrgiakos, Poulsen, Borini stb...

Lazar Markovic all time dobogós a bust igazolások között. Ő nem is tudok játszott-e 5 meccset
alatriste
Igen én anno meg is lepődtem hogy végül Németh nem kapott PL játék lehetőséget, ha egy N'Gog kapott ő is megérdemelte volna.
davemayer
Mert talan az egyik meltoztatott rendesen edzeni, a masik meg velhetoen nem nagyon akart megizzadni.

Arrol nem is beszelve, hogy a Poolnal hamar rajottek, hogy az u19es Eb nagyban mas kepet festett a jatekosokrol, mint a valosag. Nem is veletlen, hogy kis tulzassal egy szem Gulacsink volt kepes ertekelheto karriert osszehozni, a tobbiek meg a brutal eros magyar valogatottban is alig voltak kepesek jatszani.

De erdekes hozzaallas, hogy biztos a Poolnal voltak a hulyek, velrtlenul sem a selejttes sztarjainkban van a bibi. 😀

Tok erdekes, hogy igazabol tizbol kilenc Nemeth-fele tehetseg kimegy kulfoldre, es szallingoznak a hirek egy ev utan, hogy hosunk nem edz, inkabb bulizik, keresi a penzt a semmiert, es akkor megy a csodalkozas, hogy koptatjak a padot, aztan az osszes konnyek kozott szipog, hogy az edzoje ot bizony nem szerette, pedig o megtesz mindent. 😀

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
 index.hu/sport/futball/2020/01/24/nagykorosi_kinizsi_se_tao_mlsz_sohajda_mark_czira_szabolcs/

Csak hogy megye 1es fizetések...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Benteke meg Carroll legalább játékosok voltak.
Nálam a mélye amikor Voroninok, N'Gogok meg El Zharok, Jovanovic rohangáltaka pályán.
Ezen srácok későbbi klubbjait végignéznem és sírok, hogy ők Pool játékosok voltak.
Kyrgiakos, Poulsen, Borini stb...

Lazar Markovic all time dobogós a bust igazolások között. Ő nem is tudok játszott-e 5 meccset
alatriste
Igen én anno meg is lepődtem hogy végül Németh nem kapott PL játék lehetőséget, ha egy N'Gog kapott ő is megérdemelte volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀
davemayer
amúgy Caroll még 1 dolog ott kicsit lépés kényszerben voltunk(+ugye brit is volt ami már akkor is tolta felfelé az árakat)
Benteke nekem jobban fájt
Negritis
Benteke nálam kisebb hiba mert ő nagyon jó volt, csak nálatok nem ment neki.
Carroll viszont durván túlárazva lett vásárolva és igen ahogy mondod tipikus utolsó pillanatos desperate move volt. Mindenesetre megnéztem volna az akkori Newcastle vezetést amikor befutott az ajánlat milyen arcot vághattak 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Benteke meg Carroll legalább játékosok voltak.
Nálam a mélye amikor Voroninok, N'Gogok meg El Zharok, Jovanovic rohangáltaka pályán.
Ezen srácok későbbi klubbjait végignéznem és sírok, hogy ők Pool játékosok voltak.
Kyrgiakos, Poulsen, Borini stb...

Lazar Markovic all time dobogós a bust igazolások között. Ő nem is tudok játszott-e 5 meccset


Liverpool Fc
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀
davemayer
amúgy Caroll még 1 dolog ott kicsit lépés kényszerben voltunk(+ugye brit is volt ami már akkor is tolta felfelé az árakat)
Benteke nekem jobban fájt
Negritis
legalább a Villa nem tudott megverni utána. asszem.
meg bámulatosan sok pénzért adtuk el.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀
davemayer
amúgy Caroll még 1 dolog ott kicsit lépés kényszerben voltunk(+ugye brit is volt ami már akkor is tolta felfelé az árakat)
Benteke nekem jobban fájt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀
davemayer
annak minimum a felét a Dinamó állta. aztán majdnem megnyerte nekünk a két kupát a következő évben 😊
slowmotion
De csak majdnem, és pont a dinamó ellen buktuk az egyiket. Kellemetlen időszakok voltak azok. Fejfogósak.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀
davemayer
annak minimum a felét a Dinamó állta. aztán majdnem megnyerte nekünk a két kupát a következő évben 😊
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Andy Carroll, Roy a MU kapusa volt
r.baggio
jogos, reggel van

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Andy Carroll, Roy a MU kapusa volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal