Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Na jó, ahogy az eredményt látom, Valverde gyere vissza 😀 😀 😀A Barca csatlakozott azokhoz a klubokhoz, ahol lassan kibontakozik a szar. Aztan majd talan felfogjak az emberek, hogy hiaba huznak ra mindent az edzore, ha egy vezetoseg szar, akkor a csapat sem lesz jo. Ami pedig a Barcanal van... Szegyen. Football managert jatszik nehany maffiozo. Egyszer borulna ott ki a bili, hu mekkora balhe kerekedne. Frankon Milan-fankent sajnalom a Barcasokat, hogy azok vezetik a csapatot, akik.
dande
több mint 6 éve
Na jóvan a mourinho-effekt már meg is érkezett a Tottenhambe. Utolsó 10 meccsből 3 W, amire azt mondanám, h leszarom, mert Pochettinoval se voltak sokkal jobbak az eredmények idén, de legalább végre itt van a mourinho futball. Védekezni, átadni a területet, nulla támadófutball a Southampton, Norwich, Midlessbrough. Watford négyes ellen.
több mint 6 éve
Na jó, ahogy az eredményt látom, Valverde gyere vissza 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Ez a Zubkov Petryak "csere" világi volt Hajnal Tomitól.Kényszerű csere volt, de Petryak nem volt annyira jó ősszel a kutasoknal
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Borzasztó gyenge ez a Paks, a fradi kb félgőzzel csapja agyon őket.
több mint 6 éve
Ez a Zubkov Petryak "csere" világi volt Hajnal Tomitól.
több mint 6 éve
Millwall-Sheffield United csemege...
több mint 6 éve
Aztán elmegy az uru vámpír helyére Katalóniába megtámogatni Messi nyugdíjas éveit 😊Attol fugg, melyik Manchester. A vorosokhoz szvsz biztos nem azok utan, hogy az elmult honapban hulyet csinaltak Woodwardek a menedzsmentjebol, a City ertheto lenne, Aguero megy az ideny vegen, Jesus meg szvsz az egyik legtulertkeltebb csatar. Azt nem latom, hogy o a penz miatt a PSGbe menne, megkapja azt majd mashol is. A Real meg Mbappera fog menni gozerovel szerintem. En kineznek Haalandnal egy Poolt egyebkent. De egy Bayernt is. Hogy o valtja majd Lewat.Haaland fullba nyomja.Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
Kenny
csebi
Stez
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
De ingyen fog menni a bayern-hez 😊Attol fugg, melyik Manchester. A vorosokhoz szvsz biztos nem azok utan, hogy az elmult honapban hulyet csinaltak Woodwardek a menedzsmentjebol, a City ertheto lenne, Aguero megy az ideny vegen, Jesus meg szvsz az egyik legtulertkeltebb csatar. Azt nem latom, hogy o a penz miatt a PSGbe menne, megkapja azt majd mashol is. A Real meg Mbappera fog menni gozerovel szerintem. En kineznek Haalandnal egy Poolt egyebkent. De egy Bayernt is. Hogy o valtja majd Lewat.Haaland fullba nyomja.Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
Kenny
csebi
Stez
több mint 6 éve
Attol fugg, melyik Manchester. A vorosokhoz szvsz biztos nem azok utan, hogy az elmult honapban hulyet csinaltak Woodwardek a menedzsmentjebol, a City ertheto lenne, Aguero megy az ideny vegen, Jesus meg szvsz az egyik legtulertkeltebb csatar. Azt nem latom, hogy o a penz miatt a PSGbe menne, megkapja azt majd mashol is. A Real meg Mbappera fog menni gozerovel szerintem. En kineznek Haalandnal egy Poolt egyebkent. De egy Bayernt is. Hogy o valtja majd Lewat.Haaland fullba nyomja.Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
Kenny
csebi
több mint 6 éve
Haaland fullba nyomja.Ha így folytatja fel éven belül megint költözhet (Madrid, Párizs, Manchester)
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
index.hu/sport/futball/2020/01/24/nagykorosi_kinizsi_se_tao_mlsz_sohajda_mark_czira_szabolcs/www.mifocink.com/?p=6554
Csak hogy megye 1es fizetések...
Heisman Trophy
Itt is irnak fokeg a bvscrol
több mint 6 éve
Mert talan az egyik meltoztatott rendesen edzeni, a masik meg velhetoen nem nagyon akart megizzadni.Benteke meg Carroll legalább játékosok voltak.Igen én anno meg is lepődtem hogy végül Németh nem kapott PL játék lehetőséget, ha egy N'Gog kapott ő is megérdemelte volna.
Nálam a mélye amikor Voroninok, N'Gogok meg El Zharok, Jovanovic rohangáltaka pályán.
Ezen srácok későbbi klubbjait végignéznem és sírok, hogy ők Pool játékosok voltak.
Kyrgiakos, Poulsen, Borini stb...
Lazar Markovic all time dobogós a bust igazolások között. Ő nem is tudok játszott-e 5 meccset
alatriste
davemayer
Arrol nem is beszelve, hogy a Poolnal hamar rajottek, hogy az u19es Eb nagyban mas kepet festett a jatekosokrol, mint a valosag. Nem is veletlen, hogy kis tulzassal egy szem Gulacsink volt kepes ertekelheto karriert osszehozni, a tobbiek meg a brutal eros magyar valogatottban is alig voltak kepesek jatszani.
De erdekes hozzaallas, hogy biztos a Poolnal voltak a hulyek, velrtlenul sem a selejttes sztarjainkban van a bibi. 😀
Tok erdekes, hogy igazabol tizbol kilenc Nemeth-fele tehetseg kimegy kulfoldre, es szallingoznak a hirek egy ev utan, hogy hosunk nem edz, inkabb bulizik, keresi a penzt a semmiert, es akkor megy a csodalkozas, hogy koptatjak a padot, aztan az osszes konnyek kozott szipog, hogy az edzoje ot bizony nem szerette, pedig o megtesz mindent. 😀
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/01/24/nagykorosi_kinizsi_se_tao_mlsz_sohajda_mark_czira_szabolcs/Csak hogy megye 1es fizetések...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Benteke meg Carroll legalább játékosok voltak.Igen én anno meg is lepődtem hogy végül Németh nem kapott PL játék lehetőséget, ha egy N'Gog kapott ő is megérdemelte volna.
Nálam a mélye amikor Voroninok, N'Gogok meg El Zharok, Jovanovic rohangáltaka pályán.
Ezen srácok későbbi klubbjait végignéznem és sírok, hogy ők Pool játékosok voltak.
Kyrgiakos, Poulsen, Borini stb...
Lazar Markovic all time dobogós a bust igazolások között. Ő nem is tudok játszott-e 5 meccset
alatriste
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Benteke nálam kisebb hiba mert ő nagyon jó volt, csak nálatok nem ment neki.amúgy Caroll még 1 dolog ott kicsit lépés kényszerben voltunk(+ugye brit is volt ami már akkor is tolta felfelé az árakat)Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀én se akarok kárörvendeni 😀Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
slowmotion
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
davemayer
Benteke nekem jobban fájt
Negritis
Carroll viszont durván túlárazva lett vásárolva és igen ahogy mondod tipikus utolsó pillanatos desperate move volt. Mindenesetre megnéztem volna az akkori Newcastle vezetést amikor befutott az ajánlat milyen arcot vághattak 😊
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Benteke meg Carroll legalább játékosok voltak.Nálam a mélye amikor Voroninok, N'Gogok meg El Zharok, Jovanovic rohangáltaka pályán.
Ezen srácok későbbi klubbjait végignéznem és sírok, hogy ők Pool játékosok voltak.
Kyrgiakos, Poulsen, Borini stb...
Lazar Markovic all time dobogós a bust igazolások között. Ő nem is tudok játszott-e 5 meccset

Liverpool Fc
több mint 6 éve
legalább a Villa nem tudott megverni utána. asszem.amúgy Caroll még 1 dolog ott kicsit lépés kényszerben voltunk(+ugye brit is volt ami már akkor is tolta felfelé az árakat)Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀én se akarok kárörvendeni 😀Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
slowmotion
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
davemayer
Benteke nekem jobban fájt
Negritis
meg bámulatosan sok pénzért adtuk el.
Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
amúgy Caroll még 1 dolog ott kicsit lépés kényszerben voltunk(+ugye brit is volt ami már akkor is tolta felfelé az árakat)Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀én se akarok kárörvendeni 😀Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
slowmotion
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
davemayer
Benteke nekem jobban fájt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
De csak majdnem, és pont a dinamó ellen buktuk az egyiket. Kellemetlen időszakok voltak azok. Fejfogósak.annak minimum a felét a Dinamó állta. aztán majdnem megnyerte nekünk a két kupát a következő évben 😊Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀én se akarok kárörvendeni 😀Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
slowmotion
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
davemayer
slowmotion
több mint 6 éve
annak minimum a felét a Dinamó állta. aztán majdnem megnyerte nekünk a két kupát a következő évben 😊Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀én se akarok kárörvendeni 😀Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
slowmotion
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
davemayer
több mint 6 éve
Andy Carroll, Roy a MU kapusa voltjogos, reggel van
r.baggio
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Andy Carroll, Roy a MU kapusa volt

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ok, Andy Carroll-hoz hasonló átigazolást még ilyen körülmények között sem gyártottunk... emlékszem azon hetekig röhögtünk, hogy lehetett érte (ha jól emlékszem) 33M fontot adni 😀én se akarok kárörvendeni 😀Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
slowmotion
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal