Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Egyébként én egy dolgot nem értek Zidane-ban. Brahim miért nem játszik többet? Baromira sok potenciál van a kölyökben, jól cselez, jól lát a pályán, kapura is veszélyes. Én szvsz sokkal többet látok benne, mint mondjuk Vinicius-ban (és akkor Lukács Vázkez-ről nem is beszéltünk). Vagy ha már nem játszik legalább kölcsönbe lehetne adni, hogy ott folyamatosan játékban legyen. De ez a félévente 2 meccs... Semmi értelme.
roberto23
kb. minden madridista ismerősömben, és bennem is felmerült ez a kérdés.

Szerintem Zidane legnagyobb hibája, hogy sajnos vannak nála kedvencek és nem kedvencek, és sokszor ez alapján állítja össze a csapatát, nem pedig teljesítmény alapon.
Ezen a téren nem eléggé profi szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ne csak az idei évből indulj ki, illetve abban igazad van hogy ha felnőne vki még a feladathoz az simán odaérne a 3.-4. helyre de jelenleg az első 2 hely be van csukva kb miden csapat előtt (most az hogy idén nem megy a citynek annyira az nem azt jelenti hogy ők kiszállnak a bajnoki címért folyó versenyből stabilan, jó lenne de nem így lesz). Ha most ránézel a PLre lehet hogy jogosan ezt a következtetést vonod le amit tettél de a jövő nem ez.
davemayer
Természetesen idei évről beszélek. Keret erősségre a City > Pool még mindig.
De ott most kicsit (saját szintükön) vannak gödörben ők is. Nem túl mélyben és azon a szinten a gödör azt jelenti, ha nem lenne ilyen sose látott szériája a Poolnak ugyan úgy szorosnak lehetne mondani a bajnokságot is.
Inkább arra utaltam, hogy a 2 nagy mögött akikből IDÉN az egyik picit kevésbé domináns mint az elmúlt években ott a kiadó 3. hely (idén akár 2. is de persze a City nem rossz sőt). Erre a nagy 4 csapat szenved és a Leicester ér oda. Nem tartom rossz csapatnak őket Rodgers pedig szerintem pont az ilyen szintű csapatokhoz kiválló edző, de azért merész lett volna szezon előtt azt állítani, hogy mind a 3 londoni és a vörös manchesteri csapatot is stabilan maguk mögött tudják majd.
alatriste
engem egyedül a Tottenham lep meg idén ezek közül, őket vártam előrébb ennél, mindenki más a helyén van, az arsenal és a MU kerete sem jobb ennél, a MU kerete semmiképp sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Végre volt esze a spanyol szövetségnek, és kidobták a f@szba ezt az oda-visszavágós ökörséget. Éppen ideje volt.

Egyébként én egy dolgot nem értek Zidane-ban. Brahim miért nem játszik többet? Baromira sok potenciál van a kölyökben, jól cselez, jól lát a pályán, kapura is veszélyes. Én szvsz sokkal többet látok benne, mint mondjuk Vinicius-ban (és akkor Lukács Vázkez-ről nem is beszéltünk). Vagy ha már nem játszik legalább kölcsönbe lehetne adni, hogy ott folyamatosan játékban legyen. De ez a félévente 2 meccs... Semmi értelme.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ne csak az idei évből indulj ki, illetve abban igazad van hogy ha felnőne vki még a feladathoz az simán odaérne a 3.-4. helyre de jelenleg az első 2 hely be van csukva kb miden csapat előtt (most az hogy idén nem megy a citynek annyira az nem azt jelenti hogy ők kiszállnak a bajnoki címért folyó versenyből stabilan, jó lenne de nem így lesz). Ha most ránézel a PLre lehet hogy jogosan ezt a következtetést vonod le amit tettél de a jövő nem ez.
davemayer
Természetesen idei évről beszélek. Keret erősségre a City > Pool még mindig.
De ott most kicsit (saját szintükön) vannak gödörben ők is. Nem túl mélyben és azon a szinten a gödör azt jelenti, ha nem lenne ilyen sose látott szériája a Poolnak ugyan úgy szorosnak lehetne mondani a bajnokságot is.
Inkább arra utaltam, hogy a 2 nagy mögött akikből IDÉN az egyik picit kevésbé domináns mint az elmúlt években ott a kiadó 3. hely (idén akár 2. is de persze a City nem rossz sőt). Erre a nagy 4 csapat szenved és a Leicester ér oda. Nem tartom rossz csapatnak őket Rodgers pedig szerintem pont az ilyen szintű csapatokhoz kiválló edző, de azért merész lett volna szezon előtt azt állítani, hogy mind a 3 londoni és a vörös manchesteri csapatot is stabilan maguk mögött tudják majd.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ne csak az idei évből indulj ki, illetve abban igazad van hogy ha felnőne vki még a feladathoz az simán odaérne a 3.-4. helyre de jelenleg az első 2 hely be van csukva kb miden csapat előtt (most az hogy idén nem megy a citynek annyira az nem azt jelenti hogy ők kiszállnak a bajnoki címért folyó versenyből stabilan, jó lenne de nem így lesz). Ha most ránézel a PLre lehet hogy jogosan ezt a következtetést vonod le amit tettél de a jövő nem ez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyáltalán nem megbantva senkit. De ez a mostani PL nem erős a BL helyek körül.
Van egy Pool aki agyonveri a ligát. Ok.
De utánuk van egy Guardiola alatt eddigi leggyengébb City.
Egy Leicester akik nagyon benne vannak a lendületben, de mostanában azért már ők se hozták folyton a bravúr pontokat de mondjuk, hogy ők a Pool mellett a liga masik felül teljesítő csapata.
Majd van egy Mu, Chelsea, Arsenal, Tottenham sor akik mindegyike gödörben. Ki kisebben ki nagyobban. Szerintem ha az utóbbi 4 csapat barmelyike is kicsit jobban ki tudna kevdredni a helyzetéből a bajnoki 2. hely se lenne messze. De mindenki bukdácsol.
Vannak jó hetek/honapok de mind a 4 még epitkezik, nem állt össze, csak keresi 2010es évek önmagát.

Szerintem most pont, hogy nem olyan erős a PL. Sőt a top 7 (10-15 év alatt a top4 után már lassan itt tartunk durva) körül 2 teljesít igazán felül csak.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
Woodward felel az átigazolásokért, hahó. Ezt mind ő költötte el, látod hogy mire...

Az aki bután vásárol többször vásárol és többért, alapszabály.
davemayer
Azért az edzők is partnerek ebben de igen alapvetően Woodward a hibás. James nagy vétel volt de a másik két játékos főleg ennyi pénzért megint wtf.
Glazer beleteszi a pénzt csak eredmény nincsen ...
csebi
Wan-Bissaka hatalmas vétel volt. Ha csak a védekezést nézzük nem sok jobb játékos van a posztján. Támadásban tehetne hozzá többet, de mostanában azért felmerészkedik.
dugo93
Én Maguire-rel is elégedett vagyok,ha normális párja lesz középen az ő teljesítménye is sokkal jobb lesz ennél is. Ha Vidic vagy Rio lenne Lindelof mellett akkor az ő teljesítményüket is lehúzta volna ebben biztos vagyok.
A nyári igazolásainkkal nincs gond, az a gond hogy a középpályát ugyanígy meg kell erősíteni, és nem ér rá később ha eredményt akarnak.
Nálam jelenleg így néz ki a kezdőcsapat:
de Gea- Williams , Maguire, ??? ,Wan-Bissaka - McTominay, ??? (Pogba...) - Martial, ??? , ??? (James) - Rashford

Ha a 4 helyre minőségi játékost hozol ez a csapat simán top4 még ebben a PL mezőnyben is.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
Woodward felel az átigazolásokért, hahó. Ezt mind ő költötte el, látod hogy mire...

Az aki bután vásárol többször vásárol és többért, alapszabály.
davemayer
Azért az edzők is partnerek ebben de igen alapvetően Woodward a hibás. James nagy vétel volt de a másik két játékos főleg ennyi pénzért megint wtf.
Glazer beleteszi a pénzt csak eredmény nincsen ...
csebi
Wan-Bissaka hatalmas vétel volt. Ha csak a védekezést nézzük nem sok jobb játékos van a posztján. Támadásban tehetne hozzá többet, de mostanában azért felmerészkedik.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
Woodward felel az átigazolásokért, hahó. Ezt mind ő költötte el, látod hogy mire...

Az aki bután vásárol többször vásárol és többért, alapszabály.
davemayer
Azért az edzők is partnerek ebben de igen alapvetően Woodward a hibás. James nagy vétel volt de a másik két játékos főleg ennyi pénzért megint wtf.
Glazer beleteszi a pénzt csak eredmény nincsen ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
Woodward felel az átigazolásokért, hahó. Ezt mind ő költötte el, látod hogy mire...

Az aki bután vásárol többször vásárol és többért, alapszabály.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Én is azt mondom hogy feleslegesen küldenénk el Olét, Woodwardot kellene azonnal kitenni és bármi áron hozni 2 minőségi középpályást és Maguire mellé egy minőségi hátvédet. Amíg ezt nem teszik meg jöhet bárki edzőnek sokkal többet senki sem tudna kihozni ezekből, avagy nézzétek végig a MU jelenlegi középpályáját majd a többi PL csapatét, nem a top4-et, mindet. Állítom hogy Pereira, Matic és Lingard ( a jelenlegi elképesztően gáz formájában) nem férne be egyik csapat kezdőjébe sem! Ehhez képest Ole ezeket rotálja, kvázi választhat melyik szart küldi pályára - ez alapján nem lehet eldönteni hogy ő jó edző-e vagy sem max azt hogy nem egy korszakalkotó géniusz annyira hogy ezekkel elérjen bármit.

Komoly invesztálás kell a klubba, de az igaz hogy alapvetően nem zsoldosokra lenne szükség hanem akik átérzik mit jelent a United. MÉG megteheti a klub hogy ne számítson az ár, ha lesz még egy 5 ilyen év már a gazdasági előny is el fog úszni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Egyáltalán nem kellene elküldeni Olet. Végre valakinél látszik is valami elképzelése SAF óta, nem csak az, hogy akkor vegyük meg az 50. zsoldost 80 millióért meg heti 250 ezer fontért.. Látszik, hogy csapatot akar építeni és számít neki az, hogy olyan embert hozzon aki beillik egy motivált csapat képébe. Pl Maguire vagy James, akik megdöglenének a pályán. Lehet, hogy az edzői skilljei nem érik el a top szintet, de ennek a csapatnak jelenleg erre nem is sok szüksége van. Itt most vissza kellene rakni a keretet olyan kategóriába, amivel lehet valamit kezdeni. El is küldött egy csomó olyan embert akit már rég el kellett volna. Hozott olyat aki nem csak a pénz miatt van itt. Csak ugye igazolni is kéne ehhez valakit, ami viszont elég nehézkesen történik meg, de ez már nyilván nem az ő sara. Fernandesnek már a nyáron kellett volna jönnie.

Ez a keret borzasztó vékony, amiből kiesett kb a 3 legjobb. Ha mindenki egészséges, még akkor is kellene legalább 3 igazolás, akik hozzák is a szintet. De persze rúgjuk ki Olet, mert ha már elkezdte a csapatépítést, akkor miért nem lesz bajnok az első évben, mekkora kókler!!!?!??!?! Amúgy amikor idejött Klopp, ő mennyit vergődött, mégis megkapta az időt, hogy felépítsen valamit. Egy gyengébb PL mezőnyben hozott hasonlót, mint Ole.

Nem mondom, hogy ő lesz az új SAF, de ezt a folyamatot, amit elkezdett, most már vele végig kell csinálni. Ha lesz egy kész kerete, amivel nem tud mit kezdeni, akkor el kell küldeni és jöhet más, de akkor már olyan csapatot vehet át az új ember, amivel lehet is mit kezdeni.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ha Woodwardot ma elküldik ezt a keretet akkor is évek (és kb 500m font) újra felépíteni, akkora kárt okozott ez az ember annak a klubnak. Elképesztő hogy még a helyén lehet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Kíváncsi vagyok Gúnárnál mikor fogy el türelem... a Burnley majdnem kieső volt a forduló előtt.
Valami nem oké Manchester piros felén..
LoveSobri
Mu szurkolóként lassan már elsüllyed az ember szégyenében amilyen focit játszik a csapat évek óta,idén már legalább a selejtes játékosok egy részét elpaterolták, ez a keret eléggé vékonyka is, meg minőségileg is eléggé hurka, nem voltam eddig se híve annak hogy évente kirúgjuk az edzőket, de lassan nálam is betelik a pohár Ole edzői tevékenységét látván. Középmezőnynél nem jobb a csapat(5-10. hely), na de b......kiesőjelölt csapatoktól kapunk ki 😕
Itt Ed Woodwarddal kezdvel,Ole mesterig kellene mindenkit elzavarni jó messzire, visszatalálni a megfelelő útra lehet Manchester vörös felén is eltart majd addig mint a Liverpoolnak.Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Ole kap e esélyt úgy, hogy mondjuk érkezik értelmes, minőségi 2 db középpályás és úgy nekifutnak a következő évnek v. ennyi volt és lefőtt a kávé.
manuszka86
Egy kicsit lehet vedeni ole urat. Mert az MU jatekospolitikaja borzalmas. Jomultkor irtam a tenyt, hogy a PL legjobban kereso 11 jatekosabol 6, azaz hat MU jatekos. Rengeteget koltenek, es ezeket a jatekosokat nem lehet igy eladni sem. De nem eleg jok. Rashford jo, de par kozepszeru csavo annyit keres, hogy borzalom. Es igy igazolni sem igazan lehet. Nem Ole rakta ezt ossze. Pogba nem is jatszik peldaul. Nem mintha elorebb lennenek vele, mikor megis. En biztos kirugnek par masik embert is.
ulpianus
Itt nem Olenál van a baj hanem a Glazer-Woodward duónál. Glazer még abban a hitben van hogy annó Gillel amikor a SAF era volt bőven megoldott mindent a csapat ami igaz is, az egyik legjobb csapat volt hosszú évekig, de azóta már más van ott abban a körben. Felkéne fogniuk nekik hogy itt komoly invesztálásokba, építésbe kellene kezdeni, ha nem akarnak továbbsüllyedni. Vagy akkor tessék eladni a csapatot és olyannak átadni mindent aki akarja csinálni..
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok Gúnárnál mikor fogy el türelem... a Burnley majdnem kieső volt a forduló előtt.
Valami nem oké Manchester piros felén..
LoveSobri
Mu szurkolóként lassan már elsüllyed az ember szégyenében amilyen focit játszik a csapat évek óta,idén már legalább a selejtes játékosok egy részét elpaterolták, ez a keret eléggé vékonyka is, meg minőségileg is eléggé hurka, nem voltam eddig se híve annak hogy évente kirúgjuk az edzőket, de lassan nálam is betelik a pohár Ole edzői tevékenységét látván. Középmezőnynél nem jobb a csapat(5-10. hely), na de b......kiesőjelölt csapatoktól kapunk ki 😕
Itt Ed Woodwarddal kezdvel,Ole mesterig kellene mindenkit elzavarni jó messzire, visszatalálni a megfelelő útra lehet Manchester vörös felén is eltart majd addig mint a Liverpoolnak.Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Ole kap e esélyt úgy, hogy mondjuk érkezik értelmes, minőségi 2 db középpályás és úgy nekifutnak a következő évnek v. ennyi volt és lefőtt a kávé.
manuszka86
Egy kicsit lehet vedeni ole urat. Mert az MU jatekospolitikaja borzalmas. Jomultkor irtam a tenyt, hogy a PL legjobban kereso 11 jatekosabol 6, azaz hat MU jatekos. Rengeteget koltenek, es ezeket a jatekosokat nem lehet igy eladni sem. De nem eleg jok. Rashford jo, de par kozepszeru csavo annyit keres, hogy borzalom. Es igy igazolni sem igazan lehet. Nem Ole rakta ezt ossze. Pogba nem is jatszik peldaul. Nem mintha elorebb lennenek vele, mikor megis. En biztos kirugnek par masik embert is.
ulpianus
Ole egy bohoc, aki semmivel sem jobb Mourinhonal, csak az egyikbol ordogot csinaltak, mert nagy a pofaja, a masik kis hazikedvenckent lett elokapva, ezert nyaljal a popijat. Meg a Watfordnal is kirakjak, ha kritikan aluli honapokat hoz egy csapat, nem hogy egy MU-nal... Solskjaert ugy vagnam ki, mintmacskat kakkantani, persze kuldenrm vele Woodwardot is, o is egy oriasi bohoc.

Solskjaer szintelen-szagtalan, nem tud motivalni, de igazabol megujulni sem, keptelen alkalmazkodni barmifele ellenfelhez vagy annak a taktikajahoz. Ot megmentette, hogy amikor Mourinhot kiraktak, volt 5 jo meccse a csapatanak. En siman odavittem volna Pochettinot, amikor meg volt ra esely. Most meg ehelyett a nyaron ismet valogathatnak az ilyen masodkategorias, Emery-fele lutri edzok kozott, mert azt nem hinnem, hogx igazi nagyagyu elerheto lesz, meg egyaltalan szivesen menne ebbe a kaoszba. Talan Allegri, bar o nalam nem top edzo.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Egy kicsit lehet vedeni ole urat. Mert az MU jatekospolitikaja borzalmas. Jomultkor irtam a tenyt, hogy a PL legjobban kereso 11 jatekosabol 6, azaz hat MU jatekos. Rengeteget koltenek, es ezeket a jatekosokat nem lehet igy eladni sem. De nem eleg jok. Rashford jo, de par kozepszeru csavo annyit keres, hogy borzalom. Es igy igazolni sem igazan lehet. Nem Ole rakta ezt ossze. Pogba nem is jatszik peldaul. Nem mintha elorebb lennenek vele, mikor megis. En biztos kirugnek par masik embert is.
ulpianus
Egyrészt maga a klub felépítése szerkezete is rossz/elavult (sportigazgató sincs wtf), és ráadásul ahogy írod is bűn rossz játékospolitikát folytat a klub Fergie óta, és még a sok selejt játékos tovább húzza a heti büdzsét....
Továbbá az sem normális, hogy már a 4. edző ül a padon, de még LVG frenetikus időszakából is van keretben játékos pl Luke Shaw akit bottal kergetnék el legszívesebben a csapattól. Annak örülök hogy Ole takarításba kezdett és a Fellaini,Darmian stb játékosokat elzavarták, akik soha nem voltak Mu szintű játékosok. Viszont sajnos még bőven vannak ilyen játékosok a keretben, de szerencsére párnak lejár a szerződése nyáron (sajnos Sanches visszajön a kölcsönből a fene enné meg).
Sok a sérült is jelenleg, és mivel takarítás volt a keret meg szűk, nyilván Ole is nehéz helyzetben van, főleg a jelenlegi középpályásokat elnézve, 0 kreativitás, nincs olyan aki igazán megtudná szervezni a játékot, így nehéz jó focit csinálni persze. De az szerintem abszolút pozitív Ole részéről, hogy a tehetséges fiatalok bőven kapnak játékperceket, Williams pozitív csalódás számomra, Greenwoodon meg látszik hogy borzasztóan tehetséges, ezeknek lehet örülni a szezonból 😊

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kíváncsi vagyok Gúnárnál mikor fogy el türelem... a Burnley majdnem kieső volt a forduló előtt.
Valami nem oké Manchester piros felén..
LoveSobri
Mu szurkolóként lassan már elsüllyed az ember szégyenében amilyen focit játszik a csapat évek óta,idén már legalább a selejtes játékosok egy részét elpaterolták, ez a keret eléggé vékonyka is, meg minőségileg is eléggé hurka, nem voltam eddig se híve annak hogy évente kirúgjuk az edzőket, de lassan nálam is betelik a pohár Ole edzői tevékenységét látván. Középmezőnynél nem jobb a csapat(5-10. hely), na de b......kiesőjelölt csapatoktól kapunk ki 😕
Itt Ed Woodwarddal kezdvel,Ole mesterig kellene mindenkit elzavarni jó messzire, visszatalálni a megfelelő útra lehet Manchester vörös felén is eltart majd addig mint a Liverpoolnak.Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Ole kap e esélyt úgy, hogy mondjuk érkezik értelmes, minőségi 2 db középpályás és úgy nekifutnak a következő évnek v. ennyi volt és lefőtt a kávé.
manuszka86
Egy kicsit lehet vedeni ole urat. Mert az MU jatekospolitikaja borzalmas. Jomultkor irtam a tenyt, hogy a PL legjobban kereso 11 jatekosabol 6, azaz hat MU jatekos. Rengeteget koltenek, es ezeket a jatekosokat nem lehet igy eladni sem. De nem eleg jok. Rashford jo, de par kozepszeru csavo annyit keres, hogy borzalom. Es igy igazolni sem igazan lehet. Nem Ole rakta ezt ossze. Pogba nem is jatszik peldaul. Nem mintha elorebb lennenek vele, mikor megis. En biztos kirugnek par masik embert is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Kíváncsi vagyok Gúnárnál mikor fogy el türelem... a Burnley majdnem kieső volt a forduló előtt.
Valami nem oké Manchester piros felén..
LoveSobri
Mu szurkolóként lassan már elsüllyed az ember szégyenében amilyen focit játszik a csapat évek óta,idén már legalább a selejtes játékosok egy részét elpaterolták, ez a keret eléggé vékonyka is, meg minőségileg is eléggé hurka, nem voltam eddig se híve annak hogy évente kirúgjuk az edzőket, de lassan nálam is betelik a pohár Ole edzői tevékenységét látván. Középmezőnynél nem jobb a csapat(5-10. hely), na de b......kiesőjelölt csapatoktól kapunk ki 😕
Itt Ed Woodwarddal kezdvel,Ole mesterig kellene mindenkit elzavarni jó messzire, visszatalálni a megfelelő útra lehet Manchester vörös felén is eltart majd addig mint a Liverpoolnak.Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Ole kap e esélyt úgy, hogy mondjuk érkezik értelmes, minőségi 2 db középpályás és úgy nekifutnak a következő évnek v. ennyi volt és lefőtt a kávé.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
85. percben Old Traffordon 0-2 Burnley vezetésnél kirúgásnál nem volt senki az ő térfelükön...
MarioAna
Megfelel nekik a ketto - null. Meg is van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Kíváncsi vagyok Gúnárnál mikor fogy el türelem... a Burnley majdnem kieső volt a forduló előtt.
Valami nem oké Manchester piros felén..
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az MU kozben 0-1-re all a Burnley ellen. A kis norveg edzo nem tudom meddig tudja ezeket kimagyarazni, ha kikapnak.
ulpianus
Akarom mondani, 2-0-ra vezet a Burnley.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az MU kozben 0-1-re all a Burnley ellen. A kis norveg edzo nem tudom meddig tudja ezeket kimagyarazni, ha kikapnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Lazio?....
Senki?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Forza Juve! 😎
Eddig jó...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀