Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Én transfermarktról írtam amúgy.Én lfchistory.netről néztem az igazolási összegeket, másra nem támaszkodok.igen, de én ezt azért nem érzem annyira "keretépítésnek".eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: -71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
szerk.: javítva.
Mikey
nézzük a szűk keretet: 20 mezőnyjátékos.
ebből akik már ott voltak Klopp érkezésekor: Gomez, Lovren, Clyne, Henderson, Milner, Lallana, Firmino, Origi. Még több mint 4 évvel később is a mezőnyjátékosok közel fele már ott volt előtte. Tény, hogy ezen játékosok egy része kiegészítő ember, de vannak fontos játékosok (Henderson, Firmino) majd ha mondjuk a keret 80%t ő rakta össze, akkor lehet fergusoni magasságokban beszélni róla, ez alapján még támaszkodik a rodgersi alapokra bár egyre kevésbé ez tény.
Klopp átigazolási szezonjai (Euróban értendő, és a kölcsönért járó összeget is beleszámoltam) és az eredmények (FA kupában egyszer sem jutott 4. körnél tovább így azt nem részletezem):
15/16: -6 millió : bajnoki 8. hely Európa Liga döntő, Ligakupa döntő
16/17: 5.48 misi : bajnoki 4. hely, ligakupa elődöntő
17/18: 23.62 M (ugye eddig nem nyert semmit) bajnoki 4. hely, BL döntő, ligakupa 3. kör,
18/19: -141.1 M (ez ugye Man City és PSG magasság) bajnoki 2. hely BL győzelem, ligakupa 3. kör
19/20: -29.7 M itt már nyert ugye két címet az európai szuperkupát, és a klub VB-t. de még az átigazolási szezonból is van hátra.
Nekem ez alapján a net spending inkább -147.7 millió Euró, ami inkább -125 millió font, valamit nagyon elszámoltak a cikknél.
Maga az összeg valóban így nem mutat annyira rosszul, de ha megnézzük, hogy plusz szaldóban azokat az éveket hozta össze, amikor semmit sem nyert, és komoly mínuszba került, mikor végre tudott nyerni, már árnyalja a képet.
Ahhoz, hogy nyerjen neki is komolyan mínuszba kellett mennie, nekem inkább tűnik ez összevásárolt sikernek, mint keret építésnek, vagyis hát keretet épített nagyon komoly vételekkel, de feltételezem nem ilyen keretépítésre gondoltál, mikor hangsúlyoztad ezt a számot.
csebi
A mai fociban nyilván összevásárolt már minden csapat. Csak az a nem mindegy, hogy négy év alatt 71 milliót költesz rá összesen, vagy nyaranta költesz 100-at.
Az is nyilvánvaló, hogy több játékost Rodgers igazolt még, de neki nem sikerült a csúcsra járatnia a keretet, csak majdnem. Nagyon kicsin múlt, kétségtelen. Aztán hamar vissza is esett onnan. Most lehetne polemizálni azon, hogy ha kap még 2-3 évet, akkor sikerült volna-e neki, mert azt a Leicesternél is bizonyítja hogy jó menedzser, de nem kapott, így kár ezen gondolkozni.
Az sem úgy van, Yankees szurkolóként már csak tudod, hogy igazolsz, igazolsz, és pikkpakk eredményt hoz. Össze is kell rakni egy csapatot, és Klopp ebben zseni. Amúgy igen gyorsan, három év alatt, már tavalyra sikerült neki, hogy 97 ponttal sem lett bajnok a csapat, nos, az nem az ő hibája, mert példa nélküli a dolog. A BL-t meg megnyerte.
Aztán idén, rajtunk, Liverpool szurkolókon kívül mindenki azt mondja, hogy már bajnok a csapat. A szezon felénél.
Mindezt úgy, hogy igazán drága igazolása volt kettő, ebből az egyikért mindenki hülyének nézte. A négy nyár alatt összesen. Másoknál nyaranta volt ennyi, vagy több, aztán mégis ki csinált all-time rekord első 21 meccset? Na ugye.
Rengeteg mindent lehetne még írni, hogy pl. Salah, Mané, Robertson, Wijnaldum, mekkora fejlődésen ment keresztül Klopp alatt, de ezzel nem untatlak. (Az egyik már egyszer felsült a PL-ben, a másikat senki nem ismerte, a harmadik meg kiesett éppen a csapatával... egyedül Mané volt akinek felfelé ívelt a pályája.) A mai viszonyok között, mikor a 40-50 milliós igazolások teljesen átlagosak, példa nélküli, amit csinál. A keret mélységét pedig jól jellemzi, hogy decemberben-januárban végig 16-19 éves gyerekek ültek a padon, és nem csili-vili sztárok. S most télen is, amikor elfogyott a keret harmada, nem 60 millióért igazolt SOS valakit, hanem 7.25-ért hozott olyasvalakit, akiről a legelvetemültebbeken kívül szerintem nem sokan hallottak és egyelőre csak sokadik csereember lesz.
Lehet mondani, hogy nagyon komoly költéssel vásárolta össze ezt a csapatot, csak nem igaz. Az pedig végképp nem igaz, hogy már bejáratott sztárokat vett legjobb idejükben és 15 olyanból rakta össze a csapatot. Aki így látja, azon nem tudok segíteni.
Mikey
Rodgers-szel egyetértek veled, ezen nincsen vita.
Igazából én azt mondtam, hogy amíg Klopp mondjuk a 80 millió költését szétosztotta 3-4 játékos között, nem jöttek az eredmények. Amint költött 150 millió+ úgy hogy ebből egy játékosra ment el 85 millió vagy egy kapusra 60 misi meg még egy játékosra megint 60 misi addig nem voltak eredmények, én ennyit írtam meg, hogy MÉG nem kell őt fergusoni magasságba emelni. Persze jó után jár ezt sem vitatom, de azért ha azt nézem, hogy mondjuk az alap kezdőben a kapus került 60 millába, az egyik középhátvédje meg 85 millába, és csak ezen igazolások után ért el bármit is, hát akkor a pénznek igen is komoly szerepe van a sikerekben, Asszem ennek ellenkezőjét állítani is lehet, csak nem igaz. Aki így látja azon én sem tudok segíteni.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Én lfchistory.netről néztem az igazolási összegeket, másra nem támaszkodok.igen, de én ezt azért nem érzem annyira "keretépítésnek".eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: -71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
szerk.: javítva.
Mikey
nézzük a szűk keretet: 20 mezőnyjátékos.
ebből akik már ott voltak Klopp érkezésekor: Gomez, Lovren, Clyne, Henderson, Milner, Lallana, Firmino, Origi. Még több mint 4 évvel később is a mezőnyjátékosok közel fele már ott volt előtte. Tény, hogy ezen játékosok egy része kiegészítő ember, de vannak fontos játékosok (Henderson, Firmino) majd ha mondjuk a keret 80%t ő rakta össze, akkor lehet fergusoni magasságokban beszélni róla, ez alapján még támaszkodik a rodgersi alapokra bár egyre kevésbé ez tény.
Klopp átigazolási szezonjai (Euróban értendő, és a kölcsönért járó összeget is beleszámoltam) és az eredmények (FA kupában egyszer sem jutott 4. körnél tovább így azt nem részletezem):
15/16: -6 millió : bajnoki 8. hely Európa Liga döntő, Ligakupa döntő
16/17: 5.48 misi : bajnoki 4. hely, ligakupa elődöntő
17/18: 23.62 M (ugye eddig nem nyert semmit) bajnoki 4. hely, BL döntő, ligakupa 3. kör,
18/19: -141.1 M (ez ugye Man City és PSG magasság) bajnoki 2. hely BL győzelem, ligakupa 3. kör
19/20: -29.7 M itt már nyert ugye két címet az európai szuperkupát, és a klub VB-t. de még az átigazolási szezonból is van hátra.
Nekem ez alapján a net spending inkább -147.7 millió Euró, ami inkább -125 millió font, valamit nagyon elszámoltak a cikknél.
Maga az összeg valóban így nem mutat annyira rosszul, de ha megnézzük, hogy plusz szaldóban azokat az éveket hozta össze, amikor semmit sem nyert, és komoly mínuszba került, mikor végre tudott nyerni, már árnyalja a képet.
Ahhoz, hogy nyerjen neki is komolyan mínuszba kellett mennie, nekem inkább tűnik ez összevásárolt sikernek, mint keret építésnek, vagyis hát keretet épített nagyon komoly vételekkel, de feltételezem nem ilyen keretépítésre gondoltál, mikor hangsúlyoztad ezt a számot.
csebi
A mai fociban nyilván összevásárolt már minden csapat. Csak az a nem mindegy, hogy négy év alatt 71 milliót költesz rá összesen, vagy nyaranta költesz 100-at.
Az is nyilvánvaló, hogy több játékost Rodgers igazolt még, de neki nem sikerült a csúcsra járatnia a keretet, csak majdnem. Nagyon kicsin múlt, kétségtelen. Aztán hamar vissza is esett onnan. Most lehetne polemizálni azon, hogy ha kap még 2-3 évet, akkor sikerült volna-e neki, mert azt a Leicesternél is bizonyítja hogy jó menedzser, de nem kapott, így kár ezen gondolkozni.
Az sem úgy van, Yankees szurkolóként már csak tudod, hogy igazolsz, igazolsz, és pikkpakk eredményt hoz. Össze is kell rakni egy csapatot, és Klopp ebben zseni. Amúgy igen gyorsan, három év alatt, már tavalyra sikerült neki, hogy 97 ponttal sem lett bajnok a csapat, nos, az nem az ő hibája, mert példa nélküli a dolog. A BL-t meg megnyerte.
Aztán idén, rajtunk, Liverpool szurkolókon kívül mindenki azt mondja, hogy már bajnok a csapat. A szezon felénél.
Mindezt úgy, hogy igazán drága igazolása volt kettő, ebből az egyikért mindenki hülyének nézte. A négy nyár alatt összesen. Másoknál nyaranta volt ennyi, vagy több, aztán mégis ki csinált all-time rekord első 21 meccset? Na ugye.
Rengeteg mindent lehetne még írni, hogy pl. Salah, Mané, Robertson, Wijnaldum, mekkora fejlődésen ment keresztül Klopp alatt, de ezzel nem untatlak. (Az egyik már egyszer felsült a PL-ben, a másikat senki nem ismerte, a harmadik meg kiesett éppen a csapatával... egyedül Mané volt akinek felfelé ívelt a pályája.) A mai viszonyok között, mikor a 40-50 milliós igazolások teljesen átlagosak, példa nélküli, amit csinál. A keret mélységét pedig jól jellemzi, hogy decemberben-januárban végig 16-19 éves gyerekek ültek a padon, és nem csili-vili sztárok. S most télen is, amikor elfogyott a keret harmada, nem 60 millióért igazolt SOS valakit, hanem 7.25-ért hozott olyasvalakit, akiről a legelvetemültebbeken kívül szerintem nem sokan hallottak és egyelőre csak sokadik csereember lesz.
Lehet mondani, hogy nagyon komoly költéssel vásárolta össze ezt a csapatot, csak nem igaz. Az pedig végképp nem igaz, hogy már bejáratott sztárokat vett legjobb idejükben és 15 olyanból rakta össze a csapatot. Aki így látja, azon nem tudok segíteni.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Persze, hogy osszevasarolt, csak most nyalazni kell Kloppra, ez a divat. 🙂 Nagy mazlija, hogy a Poolnak jottek ilyen szerencses eladasai, mint Coutinho, akivel jol atkurtak az idiota Barca vezetoseget. Bar azt manapsag ki nem bassza at. Xdigen, de én ezt azért nem érzem annyira "keretépítésnek".eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: -71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
szerk.: javítva.
Mikey
nézzük a szűk keretet: 20 mezőnyjátékos.
ebből akik már ott voltak Klopp érkezésekor: Gomez, Lovren, Clyne, Henderson, Milner, Lallana, Firmino, Origi. Még több mint 4 évvel később is a mezőnyjátékosok közel fele már ott volt előtte. Tény, hogy ezen játékosok egy része kiegészítő ember, de vannak fontos játékosok (Henderson, Firmino) majd ha mondjuk a keret 80%t ő rakta össze, akkor lehet fergusoni magasságokban beszélni róla, ez alapján még támaszkodik a rodgersi alapokra bár egyre kevésbé ez tény.
Klopp átigazolási szezonjai (Euróban értendő, és a kölcsönért járó összeget is beleszámoltam) és az eredmények (FA kupában egyszer sem jutott 4. körnél tovább így azt nem részletezem):
15/16: -6 millió : bajnoki 8. hely Európa Liga döntő, Ligakupa döntő
16/17: 5.48 misi : bajnoki 4. hely, ligakupa elődöntő
17/18: 23.62 M (ugye eddig nem nyert semmit) bajnoki 4. hely, BL döntő, ligakupa 3. kör,
18/19: -141.1 M (ez ugye Man City és PSG magasság) bajnoki 2. hely BL győzelem, ligakupa 3. kör
19/20: -29.7 M itt már nyert ugye két címet az európai szuperkupát, és a klub VB-t. de még az átigazolási szezonból is van hátra.
Nekem ez alapján a net spending inkább -147.7 millió Euró, ami inkább -125 millió font, valamit nagyon elszámoltak a cikknél.
Maga az összeg valóban így nem mutat annyira rosszul, de ha megnézzük, hogy plusz szaldóban azokat az éveket hozta össze, amikor semmit sem nyert, és komoly mínuszba került, mikor végre tudott nyerni, már árnyalja a képet.
Ahhoz, hogy nyerjen neki is komolyan mínuszba kellett mennie, nekem inkább tűnik ez összevásárolt sikernek, mint keret építésnek, vagyis hát keretet épített nagyon komoly vételekkel, de feltételezem nem ilyen keretépítésre gondoltál, mikor hangsúlyoztad ezt a számot.
csebi
Klopp igazabol annyiban tert el ugyesen a topcsapatoktol, hogy o nem mar sztar statuszu jatekosokat vasarolt altalaban, lasd Robertsont, aki abszolut nem volt rossz mar akkor sem, csak nem nyomta ot a media, mint peldaul evekkel kesobb Tierneyt, akivel meg az Arsenal sokkal dragabban befurodni latszik egyelore. Mig a City, Barca, Real es tarsai allandoan az ilyen csodatehetsegnek meg hasonlonak kikialtott csavokat veszi, aztan minden masodikkal befurodnek, mivel kiderul, hogy ezek egyaltalan nem tudjak felvenni a top csapat szintjet. Meg allandoan a technikas playakat vasaroljak, hogy majd az uj Messi lesz valamelyik, aztan tizbol hetrol kiderul, hogy egyebkent ezekben ennyi van, technikasak, amig az edzesen 2 meteren szorakoznak, de sutak teljes meccshez, es csomonak esze sincs a jatekhoz. Klopp okosan rament a fizikumra, leven a PL nagyon kemeny, felfogta, hogy hiaba jon a Messi, sokat nem er vele, ha allandoan serult. Nem is veletlen, hogy sok kulcsember vagy a PLbol, vagy a szigetorszagbol jott kozvetlenul. Klopp annyiban epitett oriasit, hogy o nagyon ert hozza, hogy a felfogasaba es a rendszerebe hogyan tud beepiteni jatekost ugy, hogy az a leheto leghatekonyabb legyen. Viszont a rendszernek akadnak buktatoi is, rengeteg jatekost huz fel, akik tulertekeltek lesznek nem kicsit. Integet csondben Mo Szalah. 😀 De egyebkent TAA is joval gyengebb a valogatottban, Southgate szisztemajaban, o is azert jobbnak tunik, mint amilyen valojaban. A valogatottban kijonnek a vedelembeli hibak, a Poolban ezek Van Dijkek mellett sokkal kevesebbszer mutatkoznak meg. Klopp tudja, hogy kell kicsiszolni a csiszolatlan gyemantot, ez az, amihez manapsag a top edzok kozul is alig ertenek nehanyan. Pepnel is volt egy ido, hogy amihez hozzaert, arannya valtozott, de manapsag mar egyre csak hullanak el az ilyen nagyremenyu vetelei. Poch ert ehhez nagyon meg.
több mint 6 éve
Nanana, a Falconsnál is elhittuk 😀Megint City X, totál pesszimistának kell lenni aki nem hiszi el, hogy a Pool nyeri a PL-t 😊25+ pont előnynél majd elhiszem. 😀
NB2
Mikey
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
igen, de én ezt azért nem érzem annyira "keretépítésnek".eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: -71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
szerk.: javítva.
Mikey
nézzük a szűk keretet: 20 mezőnyjátékos.
ebből akik már ott voltak Klopp érkezésekor: Gomez, Lovren, Clyne, Henderson, Milner, Lallana, Firmino, Origi. Még több mint 4 évvel később is a mezőnyjátékosok közel fele már ott volt előtte. Tény, hogy ezen játékosok egy része kiegészítő ember, de vannak fontos játékosok (Henderson, Firmino) majd ha mondjuk a keret 80%t ő rakta össze, akkor lehet fergusoni magasságokban beszélni róla, ez alapján még támaszkodik a rodgersi alapokra bár egyre kevésbé ez tény.
Klopp átigazolási szezonjai (Euróban értendő, és a kölcsönért járó összeget is beleszámoltam) és az eredmények (FA kupában egyszer sem jutott 4. körnél tovább így azt nem részletezem):
15/16: -6 millió : bajnoki 8. hely Európa Liga döntő, Ligakupa döntő
16/17: 5.48 misi : bajnoki 4. hely, ligakupa elődöntő
17/18: 23.62 M (ugye eddig nem nyert semmit) bajnoki 4. hely, BL döntő, ligakupa 3. kör,
18/19: -141.1 M (ez ugye Man City és PSG magasság) bajnoki 2. hely BL győzelem, ligakupa 3. kör
19/20: -29.7 M itt már nyert ugye két címet az európai szuperkupát, és a klub VB-t. de még az átigazolási szezonból is van hátra.
Nekem ez alapján a net spending inkább -147.7 millió Euró, ami inkább -125 millió font, valamit nagyon elszámoltak a cikknél.
Maga az összeg valóban így nem mutat annyira rosszul, de ha megnézzük, hogy plusz szaldóban azokat az éveket hozta össze, amikor semmit sem nyert, és komoly mínuszba került, mikor végre tudott nyerni, már árnyalja a képet.
Ahhoz, hogy nyerjen neki is komolyan mínuszba kellett mennie, nekem inkább tűnik ez összevásárolt sikernek, mint keret építésnek, vagyis hát keretet épített nagyon komoly vételekkel, de feltételezem nem ilyen keretépítésre gondoltál, mikor hangsúlyoztad ezt a számot.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Az legyen a Barcelona gondja.Amúgy ha ezt írod -71 kéne legyen de nem lényeg. Azért ehhez kellett egy kretén Barcelona is, hogy kiperkáljon annyit Coutinhoért.eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: 71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
Mikey
De az tény, hogy nagyon ülnek az igazolások és mind az olcsó fiatal (ez persze relatív, PL pénzszóró léptékkel mérve) és a drágább klasszis kaliber esetén is elég jól választanak játékost, akit aztán fel és be is tudnak építeni.
FLZOLI
A "klasszis" kaliber alatt kire gondolsz? Alisson?
Amúgy jogos, lemaradt a mínusz.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
A Dortmund megteheti, hogy megvesz egy ilyen játékost, akivel adott esetben be is fürödhet( Haalanddal nem fog, de pl Isak igazolás teljes kapufa volt) Mivel a Dortmund egy project csapat és mindig is az marad,egy top10-es csapat nem igazolhat le egy Isakot pl, mert ott azonnali eredmények kellenek,ezért vesznek kész játékosokat.Aztan sokat er vele. Orokke csak a Bayern hatat nezi a dijatvetelnel, a BL-ben ugyszinten van egy szint, amit keptelenek meglepni es kis tulzassap minden 25 ev alatti jatekos ugy megy oda, hogy ugrodeszkakent gondol a Dortmundra.Akkor most Haaland nem jó vétel?
Hiaba baromi szimpatikus csapat, hogy egyszeruen keptelen olyan klubba valni, amit tenyleg komolyan vesznek a sztarok... A BVB az orok masodik, ami mindig szopatja fel even at a Bayernt, majd a vegen valahogy allandoan sikerul elszurnia.
Stez
Vagy mit kellene a Dortmundnak csinálni? Mivel úgyse érjük utól a nagy Bayernt akkor inkább vegyünk öreg és szar játékosokat akik nem ugródeszkának tekintik a klubot hanem ott akarnak megöregedni még jobban?
Tényleg érdekel.
Mert az igazi sztárokra nem hiszem, hogy nagy esélyük/pénzük van.
Nekem ez sokkal szimpatikusabb mint a nagyok féle "megveszem azt aki már befutott" mentalitás.
Bazzani
több mint 6 éve
Aztan sokat er vele. Orokke csak a Bayern hatat nezi a dijatvetelnel, a BL-ben ugyszinten van egy szint, amit keptelenek meglepni es kis tulzassap minden 25 ev alatti jatekos ugy megy oda, hogy ugrodeszkakent gondol a Dortmundra.2 szezont adok neki max Dortmundban,aztán az akkori világ legdrágább igazolása lesz.
Hiaba baromi szimpatikus csapat, hogy egyszeruen keptelen olyan klubba valni, amit tenyleg komolyan vesznek a sztarok... A BVB az orok masodik, ami mindig szopatja fel even at a Bayernt, majd a vegen valahogy allandoan sikerul elszurnia.
Stez
több mint 6 éve
Nyilván ez nem is kérdés.több értelem és elgondolás van az igazolásokban mint előtteAmúgy ha ezt írod -71 kéne legyen de nem lényeg. Azért ehhez kellett egy kretén Barcelona is, hogy kiperkáljon annyit Coutinhoért.eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: 71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
Mikey
De az tény, hogy nagyon ülnek az igazolások és mind az olcsó fiatal (ez persze relatív, PL pénzszóró léptékkel mérve) és a drágább klasszis kaliber esetén is elég jól választanak játékost, akit aztán fel és be is tudnak építeni.
FLZOLI
benteke, caroll, balotelli, poulsen, ... mind vegyünk valakit aki jól hangzik igazolás volt
Negritis
több mint 6 éve
több értelem és elgondolás van az igazolásokban mint előtteAmúgy ha ezt írod -71 kéne legyen de nem lényeg. Azért ehhez kellett egy kretén Barcelona is, hogy kiperkáljon annyit Coutinhoért.eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: 71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
Mikey
De az tény, hogy nagyon ülnek az igazolások és mind az olcsó fiatal (ez persze relatív, PL pénzszóró léptékkel mérve) és a drágább klasszis kaliber esetén is elég jól választanak játékost, akit aztán fel és be is tudnak építeni.
FLZOLI
benteke, caroll, balotelli, poulsen, ... mind vegyünk valakit aki jól hangzik igazolás volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Amúgy ha ezt írod -71 kéne legyen de nem lényeg. Azért ehhez kellett egy kretén Barcelona is, hogy kiperkáljon annyit Coutinhoért.eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: 71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
Mikey
De az tény, hogy nagyon ülnek az igazolások és mind az olcsó fiatal (ez persze relatív, PL pénzszóró léptékkel mérve) és a drágább klasszis kaliber esetén is elég jól választanak játékost, akit aztán fel és be is tudnak építeni.
több mint 6 éve
Aztan sokat er vele. Orokke csak a Bayern hatat nezi a dijatvetelnel, a BL-ben ugyszinten van egy szint, amit keptelenek meglepni es kis tulzassap minden 25 ev alatti jatekos ugy megy oda, hogy ugrodeszkakent gondol a Dortmundra.Akkor most Haaland nem jó vétel?
Hiaba baromi szimpatikus csapat, hogy egyszeruen keptelen olyan klubba valni, amit tenyleg komolyan vesznek a sztarok... A BVB az orok masodik, ami mindig szopatja fel even at a Bayernt, majd a vegen valahogy allandoan sikerul elszurnia.
Stez
Vagy mit kellene a Dortmundnak csinálni? Mivel úgyse érjük utól a nagy Bayernt akkor inkább vegyünk öreg és szar játékosokat akik nem ugródeszkának tekintik a klubot hanem ott akarnak megöregedni még jobban?
Tényleg érdekel.
Mert az igazi sztárokra nem hiszem, hogy nagy esélyük/pénzük van.
Nekem ez sokkal szimpatikusabb mint a nagyok féle "megveszem azt aki már befutott" mentalitás.
Szerkesztette: Bazzani
több mint 6 éve
eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/premier-league-nemzetkozi-foci/sir-alex-ferguson-nem-megvasarolta-hanem-felepitette-a-sikert-es-jurgen-klopp-most-pont-ezt-csinaljaEgyetlen számadattal kifejezve: -71 millió font a net spending Klopp érkezése óta. (Vétel 424 millió, eladás 353 millió.)
ozibozi
szerk.: javítva.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Akkor már szerintem kilenccel a vége előtt is.De csak ha nyolc meccs lesz már csak hátra?Megint City X, totál pesszimistának kell lenni aki nem hiszi el, hogy a Pool nyeri a PL-t 😊25+ pont előnynél majd elhiszem. 😀
NB2
Mikey
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Megint City X, totál pesszimistának kell lenni aki nem hiszi el, hogy a Pool nyeri a PL-t 😊Elég csak minimum 10-15 éve a csapatnak szurkolni, és akkor nincs ebben semmi szokatlan.
NB2
több mint 6 éve
De csak ha nyolc meccs lesz már csak hátra?Megint City X, totál pesszimistának kell lenni aki nem hiszi el, hogy a Pool nyeri a PL-t 😊25+ pont előnynél majd elhiszem. 😀
NB2
Mikey
több mint 6 éve
Megint City X, totál pesszimistának kell lenni aki nem hiszi el, hogy a Pool nyeri a PL-t 😊25+ pont előnynél majd elhiszem. 😀
NB2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Megint City X, totál pesszimistának kell lenni aki nem hiszi el, hogy a Pool nyeri a PL-t 😊
több mint 6 éve
Aztan sokat er vele. Orokke csak a Bayern hatat nezi a dijatvetelnel, a BL-ben ugyszinten van egy szint, amit keptelenek meglepni es kis tulzassap minden 25 ev alatti jatekos ugy megy oda, hogy ugrodeszkakent gondol a Dortmundra.ezért a kedvenc soccer csapatom 😀
Hiaba baromi szimpatikus csapat, hogy egyszeruen keptelen olyan klubba valni, amit tenyleg komolyan vesznek a sztarok... A BVB az orok masodik, ami mindig szopatja fel even at a Bayernt, majd a vegen valahogy allandoan sikerul elszurnia.
Stez
több mint 6 éve
Aztan sokat er vele. Orokke csak a Bayern hatat nezi a dijatvetelnel, a BL-ben ugyszinten van egy szint, amit keptelenek meglepni es kis tulzassap minden 25 ev alatti jatekos ugy megy oda, hogy ugrodeszkakent gondol a Dortmundra.Hiaba baromi szimpatikus csapat, hogy egyszeruen keptelen olyan klubba valni, amit tenyleg komolyan vesznek a sztarok... A BVB az orok masodik, ami mindig szopatja fel even at a Bayernt, majd a vegen valahogy allandoan sikerul elszurnia.
több mint 6 éve
Haaland nem szarral gurigázik, huszonöt perc alatt mesterhármas a bundeszliga-debütálásánÍrtam már korábban - BVB nagyon jól csinálja
slowmotion
Haaland lesz a következő 100+ M-es eladásuk.
Ja nem, az Sancho lesz, akkor az utána jövő... 🤑🤑🤑🤑
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Pont ezért nem ők fognak kiesni, mert mesterségesen fel vannak pumpálva.Ahham.Sokkal inkább, mint a senkit nem érdeklő, mesterségesen felpumpált Kisvárda, Felcsút, kövesd félék...Nem tudok vele vitatkozni.A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.Ez NB2.Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van észHavi majd négy milla?
eaglesmcnabb
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Kenny
Bazzani
Kenny
Marhára kell még két pesti csapat.
Bazzani
warr_b
Majd nézd meg hogy ezek esnek e ki....
Bazzani

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kaposvár + Paks szerintem.Rákóczi stipistop (sajnos nem játszhatunk minden fordulóban a Loki ellen 😀), de mellénk jöhet bárki.Ahham.Sokkal inkább, mint a senkit nem érdeklő, mesterségesen felpumpált Kisvárda, Felcsút, kövesd félék...Nem tudok vele vitatkozni.A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.Ez NB2.Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van észHavi majd négy milla?
eaglesmcnabb
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Kenny
Bazzani
Kenny
Marhára kell még két pesti csapat.
Bazzani
warr_b
Majd nézd meg hogy ezek esnek e ki....
Bazzani
de mi most különben is a "kivesszük a pénzt, és bedöntjük a csapatot" projektet futjuk.
slowmotion
Jó a Paksért sem hullajtanék könnyeket a nézőszám miatt, de legalább egy fullmagyar csapat.
több mint 6 éve
Rákóczi stipistop (sajnos nem játszhatunk minden fordulóban a Loki ellen 😀), de mellénk jöhet bárki.Ahham.Sokkal inkább, mint a senkit nem érdeklő, mesterségesen felpumpált Kisvárda, Felcsút, kövesd félék...Nem tudok vele vitatkozni.A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.Ez NB2.Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van észHavi majd négy milla?
eaglesmcnabb
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Kenny
Bazzani
Kenny
Marhára kell még két pesti csapat.
Bazzani
warr_b
Majd nézd meg hogy ezek esnek e ki....
Bazzani
de mi most különben is a "kivesszük a pénzt, és bedöntjük a csapatot" projektet futjuk.