Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.
Kenny
Nem tudok vele vitatkozni.
Marhára kell még két pesti csapat.
Bazzani
Sokkal inkább, mint a senkit nem érdeklő, mesterségesen felpumpált Kisvárda, Felcsút, kövesd félék...
warr_b
Ahham.
Majd nézd meg hogy ezek esnek e ki....

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Mi lenne ha casemiro jol focizna?

Hihetetlen ez a pali, elol hatul elit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Haaland nem szarral gurigázik, huszonöt perc alatt mesterhármas a bundeszliga-debütálásán
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.
Kenny
Nem tudok vele vitatkozni.
Marhára kell még két pesti csapat.
Bazzani
Sokkal inkább, mint a senkit nem érdeklő, mesterségesen felpumpált Kisvárda, Felcsút, kövesd félék...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.
Kenny
😊
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.
Kenny
Nem tudok vele vitatkozni.
Marhára kell még két pesti csapat.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
A Vasas felfog jutni, vagy így vagy úgy.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.
dawyd728
Pénzes ausztrál tulaj.
warr_b
Játékerőre gondoltam, h gyenge lábakon állunk.
dawyd728
A tabella jelenleg nem ezt mutatja 😉
Mondjuk bárki is jut fel, vastagon kell majd erősítenie, ha nem akar egyből visszapottyanni...
warr_b
Nem nagyon làtok olyat a Vasason kívül aki fel akarna jutni (+MTK).
Lesznek itt látványos leolvadások, mint ahogy a Gyirmót szokta.
Gondolom szóltak fenntről nekik, hogy mehet a buli.
Bazzani
Simán benne van ez is, igen.
A Győrt nem tudom mit akar.
warr_b
Odavitték Priskint.
Szerintem erőlködni fognak, de messze gyengébb keret mint a Vasas.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.
dawyd728
Pénzes ausztrál tulaj.
warr_b
Játékerőre gondoltam, h gyenge lábakon állunk.
dawyd728
A tabella jelenleg nem ezt mutatja 😉
Mondjuk bárki is jut fel, vastagon kell majd erősítenie, ha nem akar egyből visszapottyanni...
warr_b
Nem nagyon làtok olyat a Vasason kívül aki fel akarna jutni (+MTK).
Lesznek itt látványos leolvadások, mint ahogy a Gyirmót szokta.
Gondolom szóltak fenntről nekik, hogy mehet a buli.
Bazzani
Simán benne van ez is, igen.
A Győrt nem tudom mit akar.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.
dawyd728
Pénzes ausztrál tulaj.
warr_b
Játékerőre gondoltam, h gyenge lábakon állunk.
dawyd728
A tabella jelenleg nem ezt mutatja 😉
Mondjuk bárki is jut fel, vastagon kell majd erősítenie, ha nem akar egyből visszapottyanni...
warr_b
Nem nagyon làtok olyat a Vasason kívül aki fel akarna jutni (+MTK).
Lesznek itt látványos leolvadások, mint ahogy a Gyirmót szokta.
Gondolom szóltak fenntről nekik, hogy mehet a buli.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.
dawyd728
Pénzes ausztrál tulaj.
warr_b
Játékerőre gondoltam, h gyenge lábakon állunk.
dawyd728
A tabella jelenleg nem ezt mutatja 😉
Mondjuk bárki is jut fel, vastagon kell majd erősítenie, ha nem akar egyből visszapottyanni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
dawyd728 4 268
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.
dawyd728
Pénzes ausztrál tulaj.
warr_b
Játékerőre gondoltam, h gyenge lábakon állunk.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.
dawyd728
Pénzes ausztrál tulaj.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
dawyd728 4 268
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.
Stez
Budafok szurkolóként mondom, h nagyon gyenge lábakon állunk. Simán össze tudunk csuklani. Plusz nem is tudnának otthon játszani nb1-es meccseket. Nem látom mitől érné meg nekünk az nb1.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
slowmotion
Meg a top5-ben sincsenek a bajnoksagban, 11 pontot kellene hozniuk a Budafokon, az MTK kis tulzassal befoghatatlan kategoria. Ha nem jut fel egybol a Vasas, jol rakur es dobhatja is kukaba ezeket a penzeket. Azert eleg kockazatos ez, de hat az o dolguk.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A dupla kezelést csak a zebrák nem látták a Qpr gólnál...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.
Bazzani
még. nyilván azért költik rá a világmindenpénzét a Vasasra, hogy feljussanak.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Ez NB2.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀
Kenny
Csak focistának kellett volna állnom... Egy Bogdán Ádi szintet simán hoztam volna. 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?
Bazzani
Teljesen átlagos fizetés az NB1-ben 😀

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Havi majd négy milla?
Vagy félreértettem valamit?

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
 streamable.com/619lj
Tony Adams
Végre egy magyar játékos, aki ki tud ülni nyilatkozni...
Simon Krisztián 👍

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Ez kis és hova?
csebi
feczesin, róla volt szó
Vasasnál van pénz lóvéra. Kíváncsi vagyok mikor fog elfogyni, főleg ha nem jutnak fel.
eaglesmcnabb
Az szép összeg ... azért kérdeztem rá mert nem akartam elhinni h mb2ben ilyen fizu van
csebi
Érdekes sétálni egy kicsit a stadion környékén és megnézni milyen kocsik állnak ott, már abból komoly következtetéseket lehet levonni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
33 évesen havi 12k EUR 3 évre. van ész
eaglesmcnabb
Konkrét számokat honnan tudtok? 😊
warr_b
ezt itt most nem taglalnám ha nem baj, írtam pm-t.
eaglesmcnabb
ő is ment volna az MTK-ba, de inkább Angyalföldre fordult, mint Vernes?
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan