Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Sokat elmond a Wolvesról, hogy top3 de az is lehet, hogy top1 legnehezebb meccs volt idén a bajnokságban. Salah azért ezt is majdnem elabaszta, de mázli h Hendo elé pattant a labda aki "érdekes módon" tudott passzolni, Bobby meg 2-t nem ront. 😊
alatriste
Az utcsó két meccsen, alig látható módon van egy kis fizikai fásultság a csapatban. Teljesen érthető módon.
Fejben viszont iszonyat erő van.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sokat elmond a Wolvesról, hogy top3 de az is lehet, hogy top1 legnehezebb meccs volt idén a bajnokságban. Salah azért ezt is majdnem elabaszta, de mázli h Hendo elé pattant a labda aki "érdekes módon" tudott passzolni, Bobby meg 2-t nem ront. 😊


Liverpool Fc
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
de surmó ez a bíró, lendül a lába, hogy beadja, ráadásul még le se telt a 4 perc és lefújja...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pontosan ezt akartam írni, de engem még mindig meg tud lepni Salah mennyi helyzetet tud kihagyni 😀
Én elhiszem mindig hogy az ezredik alkalommal passzolni fog 😀
Heisman Trophy
a kis naív 😀
de komolyan ha nem menne idén ennyire a szekér (le van szarva ha ma csak 1pont lesz vagy netán 0), akkor mennyire lenne amúgy elővéve Salah, hogy hány ilyen helyzet marad ki akár amiatt mert elrontja de főleg amiatt mert nem passzolja le


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Pontosan ezt akartam írni, de engem még mindig meg tud lepni Salah mennyi helyzetet tud kihagyni 😀
Én elhiszem mindig hogy az ezredik alkalommal passzolni fog 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salah kriminálisan önző. Én nem tudom hogy mit lehet ezzel kezdeni de már ordítozom a TV-vel, hogy passzoljon.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
baszott jó ez a Wolves


Liverpool Fc
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.
csebi
Nálam ugyanez. Mondjuk koubfocit alapból is csak ritkán nézek már jópár éve.
peach
Én se nézek, de nyilvánvaló, hogy Lazio.
Nincs még egy csapat, amelyiknek magyar ihletettségű klubhimnusza lenne.

 youtu.be/dbp4bjaiwjo
Sobri Jóska
Nagyon jó nótáik vannak...
zemanla
és nem libsik😊
(és akkor finom voltam 😀 )
NB2
valóban, a Livorno szöges ellentétei
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Dani Olmo---> Lipcse

Ha valóban igaz akkor ez hatalmas fogás.
Kenny
Meg is van a bajnoki címük ha most télen megy a srác

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Dani Olmo---> Lipcse

Ha valóban igaz akkor ez hatalmas fogás.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Így ahogy írtátok is, jelenleg nem Ole a legnagyobb probléma csapatnál (bár ezt a focit nehezen emészti az ember sajnos), hanem a Woodward féle brigád, akik kellően rosszul költöttek el több százmillió eurót játékosokra, ennek a hatását még mindig érezni sajnos. Wolves, Leicester csak kettő példa akiknél mérföldekkel jobb középpálya van mint nálunk és akkor ők még nem is az igazi "top" csapatok....Nyári átigazolásokban végre volt koncepció,talán lesz folytatása és a takarításnak is! Pochettino jobb edző mint Ole, de ő is egy színtelen szagtalan fazon, személy szerint nem látom benne azt a személyt, aki győzelmekre,kupasikerekre vezetné a csapatot. Talán kétséges hogy Ole a megfelelő edző hosszútávon, de egyelőre kapja meg a támogatást,átigazolásokat és ha már minőségibb keret van, és úgy sem megy na akkor kellene váltani. Lingard helyett is pl nyugodtan bedobhatná a mély vízbe az utánpótlásból Levittet v. Garnert rosszabbak nehezen tudnának lenni mint az a pökhendi angol pojáca.....

Szerkesztette: manuszka86

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.
csebi
Nálam ugyanez. Mondjuk koubfocit alapból is csak ritkán nézek már jópár éve.
peach
Én se nézek, de nyilvánvaló, hogy Lazio.
Nincs még egy csapat, amelyiknek magyar ihletettségű klubhimnusza lenne.

 youtu.be/dbp4bjaiwjo
Sobri Jóska
Nagyon jó nótáik vannak...
zemanla
és nem libsik😊
(és akkor finom voltam 😀 )
NB2
😀 Hát, igen....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.
csebi
Nálam ugyanez. Mondjuk koubfocit alapból is csak ritkán nézek már jópár éve.
peach
Én se nézek, de nyilvánvaló, hogy Lazio.
Nincs még egy csapat, amelyiknek magyar ihletettségű klubhimnusza lenne.

 youtu.be/dbp4bjaiwjo
Sobri Jóska
Nagyon jó nótáik vannak...
zemanla
és nem libsik😊
(és akkor finom voltam 😀 )
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.
csebi
Nálam ugyanez. Mondjuk koubfocit alapból is csak ritkán nézek már jópár éve.
peach
Én se nézek, de nyilvánvaló, hogy Lazio.
Nincs még egy csapat, amelyiknek magyar ihletettségű klubhimnusza lenne.

 youtu.be/dbp4bjaiwjo
Sobri Jóska
Nagyon jó nótáik vannak...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.
csebi
Nálam ugyanez. Mondjuk koubfocit alapból is csak ritkán nézek már jópár éve.
peach
Én se nézek, de nyilvánvaló, hogy Lazio.
Nincs még egy csapat, amelyiknek magyar ihletettségű klubhimnusza lenne.

 youtu.be/dbp4bjaiwjo

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.
csebi
Nálam ugyanez. Mondjuk koubfocit alapból is csak ritkán nézek már jópár éve.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán nem megbantva senkit. De ez a mostani PL nem erős a BL helyek körül.
Van egy Pool aki agyonveri a ligát. Ok.
De utánuk van egy Guardiola alatt eddigi leggyengébb City.
Egy Leicester akik nagyon benne vannak a lendületben, de mostanában azért már ők se hozták folyton a bravúr pontokat de mondjuk, hogy ők a Pool mellett a liga masik felül teljesítő csapata.
Majd van egy Mu, Chelsea, Arsenal, Tottenham sor akik mindegyike gödörben. Ki kisebben ki nagyobban. Szerintem ha az utóbbi 4 csapat barmelyike is kicsit jobban ki tudna kevdredni a helyzetéből a bajnoki 2. hely se lenne messze. De mindenki bukdácsol.
Vannak jó hetek/honapok de mind a 4 még epitkezik, nem állt össze, csak keresi 2010es évek önmagát.

Szerintem most pont, hogy nem olyan erős a PL. Sőt a top 7 (10-15 év alatt a top4 után már lassan itt tartunk durva) körül 2 teljesít igazán felül csak.
alatriste
A Bundesliga, a La Liga, a Ligue 1, a Serie A es a tobbi bajnoksag pontosan ugyanannyira gyenge a 3.hely korul mar, mint mondjuk a Chelsea/Leicester paros. Sot, gyengebb is. A Bundesligaban elszorakozta a Bayern az elso honapokat, ezert nem vezet epp, de azert komolyan nem lehet venni tovabbra sem a "kihivokat". Az angol bajnoksag szvsz "vastagabb" is most, mert ott a top3 es a top6-7 kozott nem igazan van különbség, es azert rohadt jo keretek ezek mind egy szalig. Szerintem itt a leggyengebb roster is lehet 400 millio euro korul, de az is lehet, hogy tobb. A fos MU is 600 milliot nyom asszem, mondjuk Pogba ballaszt, de gobdolom a transfermarkton azert lehet 80-100 millio az erteke, szoval mondjuk 500 millio kb az MU realisan.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀
Negritis
jó, de Roy alatt nem volt pénz, Rodgers... a '13-14-es szezon után két csatárt kellett volna pótolni (nyáron még csak az egyik volt nyilvánvaló), de azok a jó játékosok, akiket mozdítani lehetett volna, azok mind túl drágák lettek volna. azért jött Benteke meg Balotelli meg ilyen emberek.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
És mi a helyzet Joviccal? Kiszorította már Benzint?
csebi
A Királyt nem lehet.

Mellesleg ő se kedvenc, az arab meg igen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
slowmotion
én se akarok kárörvendeni 😀
de emlékszem mikor Roy papa meg BR alatt cisnáltuk a hülyébbnél hülyébb igazolásokat milyen oltást kaptunk
jól esik most a másik oldalról nézni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Most nem akarok mkibe beleszallni de komoly invesztalas kell a csapatba?
Utóbbi években következő összegeket költöttek (euró)
19/20:159 M
18/19: 83 M
17/18: 199 M
16/17: 185 M
15/16: 156 M
A tulajok nem sajnálták a pénzt és ennyiből Klopp már BL esélyes csapatot építene pl. De még talán Niko Kovac is több sikert érne el ennyi pénzből.
csebi
általános igazság, hogy ha valaki úgy kezdi a mondanivalóját, hogy "nem akarok", akkor ennek pontosabn az ellenkezőjét szándékozik 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Kíváncsi vagyok Gúnárnál mikor fogy el türelem... a Burnley majdnem kieső volt a forduló előtt.
Valami nem oké Manchester piros felén..
LoveSobri
Mu szurkolóként lassan már elsüllyed az ember szégyenében amilyen focit játszik a csapat évek óta,idén már legalább a selejtes játékosok egy részét elpaterolták, ez a keret eléggé vékonyka is, meg minőségileg is eléggé hurka, nem voltam eddig se híve annak hogy évente kirúgjuk az edzőket, de lassan nálam is betelik a pohár Ole edzői tevékenységét látván. Középmezőnynél nem jobb a csapat(5-10. hely), na de b......kiesőjelölt csapatoktól kapunk ki 😕
Itt Ed Woodwarddal kezdvel,Ole mesterig kellene mindenkit elzavarni jó messzire, visszatalálni a megfelelő útra lehet Manchester vörös felén is eltart majd addig mint a Liverpoolnak.Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Ole kap e esélyt úgy, hogy mondjuk érkezik értelmes, minőségi 2 db középpályás és úgy nekifutnak a következő évnek v. ennyi volt és lefőtt a kávé.
manuszka86
csak a diznilendben mindig lesz pénz. pénz nélkül azért sokkal nehezebb az építkezés.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Lazio?....
Senki?
zemanla
Én drukkolok a Lazionak, de mostanában talán ezt a csapatot hagytam el a legjobban, eredményeket követem de meccset ritkán látok elejétől végéig.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
És mi a helyzet Joviccal? Kiszorította már Benzint?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Egyébként én egy dolgot nem értek Zidane-ban. Brahim miért nem játszik többet? Baromira sok potenciál van a kölyökben, jól cselez, jól lát a pályán, kapura is veszélyes. Én szvsz sokkal többet látok benne, mint mondjuk Vinicius-ban (és akkor Lukács Vázkez-ről nem is beszéltünk). Vagy ha már nem játszik legalább kölcsönbe lehetne adni, hogy ott folyamatosan játékban legyen. De ez a félévente 2 meccs... Semmi értelme.
roberto23
kb. minden madridista ismerősömben, és bennem is felmerült ez a kérdés.

Szerintem Zidane legnagyobb hibája, hogy sajnos vannak nála kedvencek és nem kedvencek, és sokszor ez alapján állítja össze a csapatát, nem pedig teljesítmény alapon.
Ezen a téren nem eléggé profi szerintem.
eaglesmcnabb
Egyetértek.

Ugyan ez van Mariano-val is. Nem mondom, hogy a világ csatártehetsége, de ő legalább akármikor kerül pályára szétfutja a belét. Plusz sokkal gólerősebb is lenne, ha nem szökőévente kerülne pályára 5 percre.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”